Arama sonuçlarınız

1. S

Hesap silinmesi

Adamsın sen :)
  2. S

Hesap silinmesi

Arkadaşlar hesabımın silinmesini istiyorum , silinmiyormuş desteğe ulaştım orası da cevap vermedi . Eğer hazırda bir Mod varsa hesabımı en azından sınırsız banlayabilir mi?
  3. S

Redmi Note 9 Pro Kullanıcıları Telefondan Memnun Mu?

Arkadaşımda redmi note 8 var 1-2 yıldır , işlemci çöktü . Bende 6-7 aydır note 9 Pro kullanıyorum . Memnunum fakat eğer üstüne koyabilirsen samsung bir telefon almanı öneririm
  4. S

Xiaomi Işletim Sistemi Değiştirme

Ben garantisi bitince telfonumu rootlayıp kendi işletim sistemini kurmak istiyorum (Java) , çünkü ben programcıyım ve verilerin korumasına biraz daha önem veriyorum , telefon Google destekli olduğu için neredeyse hiçbir Google uygulaması(YouTube) Google'ın olduğu için silinmiyor . Yani ben Java...
  5. S

Usb Belleğe Program Kurma

O öyle olmuyor işte , bir bilgisayara ihtiyaç duyuyor unity
  6. S

Öneri Oyun Yapımı Için Laptop

İşlemci felan pek takmıyorum , sadece laptop önerisi istiyorum , monster serisi var , helios 300 var , MSI var , kafam karıştı bir önerisi olan varmı
  7. S

Monster Mı alsam acaba?
  8. S

Neden ki , amdden ne farkı var blender için?
  9. S

Hafiflik hayır , batarya evet , ileride geliştireceğim oyun motorlarını , unreal engine cryengine felan ilerletecegim , Daha farklı programlar 1621804651 Bu arada cevabı 2 gün önce yazdım ama atmamış 1621804707 Yani , AMD öneriyorlar ama tam bilmiyorum , geri kalanı pek alakam yok , SSD olsun...
  10. S

Evet , program ve oyun Yazıyorum . Visual studio , Unity , Blender veya ilerde daha fazla program kullanacağım , bu işler için herkes I serisi işlemci yerine AMD al diyor . Grafik tasarım , kod yazma ve çok nadiren de olsa oyun oynamak için laptop tavsiyesi almak istiyorum , en fazla 14 bin TL...
  11. S

Usb İsim Sorunu

Merhaba yeni bir usb bellek aldım , lakin elleği her formatladığımda eski belleğimin adı yeni belleğe atanıyor , örneğin : eski belleğimin adı Bordolc ise yeni belleğin adı da Bordolc oluyor , değiştirsem bile her formatladığımda oluyor , bilgisayarın varsayılanlarında mı böyle bir ayar var?
  12. S

neyse teşekkürler , umarım yakında kendi laptopumu alırım , böylece oradan oraya program taşımak zorunda kalmam , teşekkürler 1621454343 bu arada virtual machine veya box kullanarak bir sanal pc oluşturup onun üzerinde yapabilir miyim , sadece bir fikir
  13. S

ee , onu belleğe nasıl kuracağım? 1621368663 kurulma yerlerini yapsam bile bazı dosyalar c:/ veya appdata'ya kuruluyor , onu nasıl yapacağım?
  14. S

yine de benim 3d oyun yapmama engel olmaz , değil mi?
  15. S

ilk belleğim olduğu için düşük aldım ama zaten yenisini alacağım , şu an bana gereken sadece bu programları sorunsuz bir şekilde kurmak , vs codu kurdum , blender de kuruyorum , sıra unityde 1621359202 vs code indirdim onu direk zip olarak yapmışlar , c# ve unity destekliyor , başka bir sorun...
  16. S

mod abi ona pek güvenemedim resmi değil çünkü 1621357190 biliyorum ppden öyle dedim
  17. S

umarım , olursa sana teşekkür ederim barış abi :)
  18. S

mesela ben unity kurdum , bu program tek parça halinde program dosyaları 86x klasöründe kalır mı ?
  19. S

appdata roaming felan kalıntı bırakmazlar mı?
  20. S

aslında visual studio'yu zip halde buldum , onu zip halinde direk kurulmuşunu atabilirim , öbür programlar nası olcak?
  21. S

setup yerine yapsam bile appdata bölümüne birşeyler kurmaz mı?
  22. S

arkadaşlar ben kod ve oyun yazıyorum , Blender , Unity , Visual Studio/Code indirmem lazım , bir belleğe tamamen nasıl kurabilirim programlarımı???? programları yani belleği bilgisayardan başka bir bilgisayara taktığımda o bilgisayarda da kullanmak istiyorum
  23. S

Unity 3D Oyun Yapımı Için En Iyi Dil

çok teşekkür ederim
  24. S

Oyun yapmak isteyenler //defacerGLD\\

eğer benim gibi küçük projeler yapıp Google Playden para kazanmak istiyorsan KESİNLİKLE Unity , ama büyük proje istiyorsan o zaman Unreal engine
  25. S

Oyun yapmak isteyenler //defacerGLD\\

adamsın sen adam
  26. S

Udemy'den Ders Satın Aldım, İyi mi Yaptım?

Almak istediğim dersti , ailem bu konuları boş iş olarak gördüğü için alamamıştım , iyi etmişsin kardeşim umarım istediğin yerlere gelirsin , umarım bende güzel oyunlar yapabilirim .... :) 1619652702 Discord grubuna gelebilir miyim?
  27. S

Unity 3D Oyun Yapımı Için En Iyi Dil

Arkadaşlar ben ve 2 arkadaşım bir oyun yapacağız , sıfırdan . programlama dili olarak C# öğrenmeyi düşünüyorum . Sizce Bütün C# konularını mı öğrenmeliyim , yoksa sadece Belirli konular Unity için yeterli mi ? (Oyunun program ve kod kısmı bende, 3D yapacağım için dil öğrenmem gerek ...
  28. S

Photosho hakkında bilgilenmek istiyorum

Arkadaşlar ben sadece Tek bir fotoğraf eşitlemek istiyorum , bir arkaplan üzerine birkaç resim eklemek istiyorum , Gimp felan diyor bazı kişiler ama bilmiyorum , ben yazılımdan anlarım photoshop ile pek alakam yoktur , yardım edecek birisi var mı , Şu editin biraz değişik ve yeni versiyonunu...
  29. S

Google mobil reklam sorunu

Reis yine geldi, şimdi ne yapayım 1614190554 Şöyle ilk dediğin paragraftaki haberler kısmında bir ayarlar sekmesi yok? 1614190630 Video atamıyorum ya :(
  30. S

1-3 yıl içinde laptop alacağım, Öneri alabilir miyim ?

Yani aslında sadece direk fiyatı düşünce alacaktım, yani belki ileriki zamanlarda düşer , belki 2 gün sonra, ben önerimi alayım da sonra fiyatı yükselince kaçırmayayım diye :/
  31. S

Matematik her gün kötüleşiyor

Valla reis tahminimce sen de 2007 doğumlusun . Bende 2007 doğumluyum, ama ben 1 yıl geç gittim ve iyi ki geç gittim, şahsen böyle bir ortamda 8. Sınıf olmak istemezdim, Allah kolaylık versin . Bu arada yeni nesil sorular aslında aynı tezeğin laciverti , o yüzden sadece soruyu uzatıyorlar, yani...
  32. S

Ucuzlar diye düşündüm 1614023416 tamam hakan abi
  33. S

arkadaşlar ben Laptop alacağım , öğrenciyim . Öyle aman aman oyun oynamam , ama bazen takıyorum oyuna :) neyse işte canlı ders,(ki bu önemlilik teşkil ediyor, çünkü benim annem de öğretmen, o da canlı ders yapacak, ama sadece canlı ders, başka bir şey değil) tyani kısacası Ram'i fazla, SSD...
  34. S

Hem Chrome hem Google temizledim
  35. S

Dur bı sırayla yapayım , çok teşekkür ederim sonucu bildiririm 1613765927 Verilerini temizledim, sıfırla derken bunu mu kast etmiştin? 1613765953 1613765978 Yeniden gelirse güncelleme yaparım burada
  36. S

Hayır ya, o yok . Zaten yeni başladı, önceden yoktu
  37. S

Arkadaşlar bu son zamanlarda olan bir olay, ben daha 1 hafta filan önce Google'dan bildirimler almaya başladım , normalde izin vermem bildirimlere, site bildirimleri de kapalı , ama daha 10 dakika önce yine aynı şey oldu, ondan 30 dakika önce de , bir yardım eder misiniz? 1613760128 Sadece NTV...
  38. S

Note 9 pro 12.0.4

Arkadaşlar telefonumu alalı 2 ay oluyor, Aldığım gibi 12.0.3 güncellemesi geldi, Şimdi 12.0.4 güncellemesi geldi, yanlışlıkla yükledim, bunu downgrade yapacağım da, sadece 12.0.4 den 12.0.3 e düşürmenin yolu var mı, Ne olur ne olmaz her güncellemenin ne getirdiği belli değil :/
  39. S

Xiaomi Redmi Note 9 Pro hangi siteden alayım

pek bir fark göremedim 1604602383 2 gb ram farkı var note 9 pro 6 realme 8 gb
  40. S

hmmmmm bakıyorum telefona
  41. S

sen kaça almıştın kardeş?:)
  42. S

ben fiyat olarak demiştim
  43. S

Arkadaşlar şu anda hepsiburada indirime girdi ve n11 , trendyol da indirim olacak,sizce bekleyeyim mi ileri günleri, yoksa direk alayım mı 3.300 tl ye????????????
  44. S

Programın kenarında beyaz bir çubuk var, çözemiyorum

hemen deneyeyim 1604313865 yok, olmuyor 1604313878 her türlü kombinasyonu denedim
  45. S

bekleyin deneyeyim 1604300054 ekran görüntüsü. borderless ayarını göremedim
  46. S

Bilgisayarıma Into The Breach diye bir oyun satın aldım. oyun bilgisayarımın eskiliğden midir, yoksa yazılımdan mıdır anlayamadım . buyurun ekran görüntüsü
  47. S

Tablet Önerisi

ahh... o tabletin stoğu bitmiş tab a nın 1602770379 bak vorcom olan tablet güzel ama marka nasıl bir şey bilmiyorum .. araştıracağım
  48. S

Tablet Önerisi

hhahahahahahahah şimdi o tablete bakıyordum. saol dostum
  49. S

Tablet Önerisi

Arkadaşlar tablet alacağım gerek araştırma gerek ödevler gerek de oyun oynamak için . Bütçem çok fazla değil araştırıyorum , forum bana herşeyde saolsun yardım etti . Arkadaşlar 1000-1500(1750 ye zorlayabilirim) Tablet önerisi istiyorum sizden . şu özellere ihtiyacım var (64 gb hafıza,4 gb ram(2...
  50. S

Pc ve mobil platformlarda oynanacak oyunlar

tolgagamer zaten among us oynuyorum dedim neden tekrar yazdığını söyler misin
  51. S

Pc ve mobil platformlarda oynanacak oyunlar

Arkadaşlar 15 dk sonra oyun oynayacağız arkadaşın pc bozuk o yüzden telefondan oynayacağız(ben pc) . Sizden isteğim Among Us gibi hem pc hem bilgisayardan oynanabilecek oyunlar söyleyin acil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  52. S

exinariuminix.info virüsünü bilgisayarımdan kaldıramıyorum.

bende şu an aynı sıkıntıyı çekiyorum walmarebytes indirin dediler deniyeceğim
  53. S

Exinaruminix.info Virüsü

waşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş, küçükken çok dinlerdim 1601277977 hayır ondan değil windows 7 desteği kalktı ya satmıyorlar(diye biliyorum)artık diye .
  54. S

Exinaruminix.info Virüsü

tost makinasından ne bekliyorsun ? 1601277656 Bu zaten ailenin pc si ama 6 gb ram var,bnde şaşırdım görünce,dedim keşke bir de işlemciyi yukseltsem(i3)yani işlemci olsa pc msi olcak ama yok 1601277723 orijinal win7 aryorum birde orijinal olması lazım
  55. S

Exinaruminix.info Virüsü

bende eset var bulamadı
  56. S

Exinaruminix.info Virüsü

Arkadaşlar nerden geldiğini bilmediğim bir virüs var pc'de . adı Exinaruminix.info görev zamanlayıcısından kaldırdım . Tarayıcıda bir uzantısı filan yok , programlarımda da öyle bir şey bulamadım . şimdi görev zamanlayıcısından silince bütün herşey ok mu yoksa bilgisayarı açınca yine mi olacak...
  57. S

Ekran Kartım Kullanılmıyor

Pc dell mi? 1600684736 Arkadaşlar Acaba Driver Yüklerken hata yapmış olablir miyim?
  58. S

Ekran Kartım Kullanılmıyor

Arkadaşlar bilgisayarım çok kasıyor diye ccleaner indirdim . Sonra ekran kartımın Amd radeon Hd 7450M olması gerekirken Mobile Intel Graphichs olduğunu gördüm . Daha önce de gördüm ama araştırınca anladım şu anda aygıt yöneticisinde görünüyor ama mesela ccleaner den bakınca Mobile Intel...
  59. S

Terraria'cı (!) Old'lar bi bakabilir mi ?

Tungsten bir maden
  60. S

Terraria'cı (!) Old'lar bi bakabilir mi ?

Arkadaşlar Tost makinem saolsun şu an terraria oynuyorum . Terrariayı hala bilen veya hala oynayan birileri varsa şu sorumu cevaplasın lütfen :) . Bende Deadly Blowpipe (Normal Değil ölümcül bak) 10 hasarlı bi tüftüf buldum . Bir de elimde Jester ın oklarıyla kullandığı bi Tungten Yayım var...
  61. S

Oyun önerebilir misiniz?

güzel gözüküyor rim world
  62. S

Oyun önerebilir misiniz?

saol bu oyunun adını unutmuştum senin sayende hatırladım gülpebe saol konu kapanmıştır
  63. S

Oyun önerebilir misiniz?

dead cells dışında bir bakayım 1599579392 Litfen rpg önermeyin
  64. S

Oyun önerebilir misiniz?

yok ya bu rpg ben rpg sevmiy
  65. S

Oyun önerebilir misiniz?

bakalım
  66. S

Oyun önerebilir misiniz?

Celeste, Stardew valley, hotline miami, terraria, Papers please, undertale ve deltarune gibi oyun önerir misiniz? (katana zero ve rpg oyun önermeyin ÖNERMEYİN)
  67. S

Pixel 8 bit Tarzı oyun önerisi

bakalım
  68. S

teşekkürler 1599298742 arkadan da hotline miami 2 yükleniyo
  69. S

aaa aklıma comandos geldi 1599298644 kaldırırsa onları deneyeyim 1599298655 saol senide yorduk ama
  70. S

o çok güzeldi heykel felan bulmuşlardı 1599298484 neyse forumda hayır yok başka zmn deneyeyim
  71. S

bitirdim 1599298369 benim demek istediğim sadece piksel ve üsten bakmalı bi oyun tarzı ama rpg değil veya military tarzı oyunlar değl 1599298396 melea stardew valleyden sıkılınca giriyorum hotline miami rahatlıyorum
  72. S

ben daha çok rpd değil de işte taktik , silah , dar koridor kapışması tarzı 1599298257 bakaym 1599298280 aaaa ben bunu bebeyken oynadıydım 1599298292 vay be sdcdfg
  73. S

ne tür bi oyundu 1599298214 hah evt çok guzel
  74. S

Ne ? 1599298155 pubg fortnite derken? 1599298182 Pixel dedim , sen direk başlığa takmışsın
  75. S

bakayım 1599298036 benim sistem yetmez tost makinası 1599298055 ztn o yuzden 8 bit tarzı istedi mısfdkejwfd
  76. S

o bitti
  77. S

Hotline Miami , Stardew Valley , Undertale , Deltarune , Forager gibi oyunları çok seviyorum . Ama sadece pixel değil . Mesela Oxygen Not Included de var . Yani arkadaşlar Bu tarz oyun önerebilecek olursa çok minnettar olurum .
  78. S

ya krdşm undertale oynayan deltarunu btirmiştir xtn 1599290723 "deltarune yazsam ne olur yazmasam ne olur dedim ztn oynadığımı bilirler" dedim
  79. S

celesteyi biliyorum da katana zero ya bir bakayım 1599289686 katana zero ne bilm güzel değil ya
  80. S

bir bakayım 1599249427 Replica da bütün sonları biliyorum ve yaptım ama terraria stardew valley gibi dursa da bir deneyeceğim 1599249468 Güzel duruyor terraria 1599249509 Ama daha ço kboyle miami tarzı veya forager gibi olursa sevinirim :)
  81. S

Hotline Miami , Stardew Valley , Undertale , Forager gibi oyunları çok seviyorum . Ama sadece pixel değil . Mesela Oxygen Not Included de var . Yani arkadaşlar Bu tarz oyun önerebilecek olursa çok minnettar olurum .
  82. S

Tost Makinası Oyun Önerisi

bakıyım kardeşim 1599142092 oha kardeşi mçok saol bu oyunu gördüm ama bulamadıydım forager i çok saol 1599142174 bunun gibi oyunlatr önerirseniz çok iyi olur . stardew valley oynayanlar ne demek istediğmi anlarlar 1599148863 Forager öneren arkadaş saol kurdum ve çok mutluyum 1599148883 Lütfen bu...
  83. S

yani mafia 1 ve 2 de guzel ama ben hotline miami yi daha çok seviyorum. oynanışı ve müzikleri daha güzel geliyor ana
  84. S

nel4i0 nerdeyse hepsini oynadım 1599141906 oynadım flatout 1 ve 2 yi 1599141926 Şöyle 8 bit tarzı örnek verdiğim oyunlar gibi demek istedim
  85. S

1. diyeceğim evt çok güzel indirecem oyunu 2. si windows 95 te nasıl oynuycaz bu oyunu udkskkzlzld 1599140950 steam den alcam a olduğunu tahmin etmemiştim ksksksks
  86. S

tmm bakıyım
  87. S

celeste evt güzzel indireceğim factorioya bir bakayım
  88. S

kaldırmaz diye düşünüyorum daha roblox kaldırmıyor 1599140527 2 kere mavi ekran aldım robloxa
  89. S

Saol 19 kere bitirdim
  90. S

pixel tarzı oyun önerebilecek ver mı? (çok severim)
  91. S

nereden kurabilirim kardeşim zahmet omasza bir söyler misin 1599138478 bulamadım da half life deneyip
  92. S

Hotline Miami 1 & 2 , Stardew Valley , Undertale, Oxygen not included gibi tost makinasında oynayabileceğimiz oyunlar önerir misiniz?