Arama sonuçlarınız

1. ardaKAYA3547

Yardım Skyrim tam ekran olmama sorunu

orijinal oyunda oyunu giricem fakat ayarlar değişmiyor.windowed mode'dan çıkıyorum otomatik tikli oluyor.hadi windowed mode'da oynayayım dicem ekrana oturmuyor oyunun yarısı gözükmüyor.çözümü bilen yazabilirse çok sevinirim 1637520750 modsuz oynuyorum bu arada
  2. ardaKAYA3547

Yardım Skyrim save aktarma

merhabalar.Ben crack skyrim oynuyorum ve orijinal skyrim alma kararı aldım.Fakat crack skyrimda karakterim 25 seviye oldu bile.Sorum şu,crack oynarken ki save'i orijinal skyrima atabilir miyim? 1636816991 bilen yok mu?
  3. ardaKAYA3547

Payday 2 Açılıp Kapanma Sorunu

Merhabalar bugün payday indirdim ve açmak istediğimde oyun açılıyor diyor 1-2 saniye bekledikten sonra kapanıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
  4. ardaKAYA3547

csgo.exe hata verdi

Merhabalar cs go oynamak istedim ve oyunu indirdim bir harita seçip oyun bulmasını bekledim oyun bulduktan sonra yükleme ekranı geldi ve takılıp 'csgo.exe hata verdi' dedi ve önüme tek seçenek çıktı 'programı kapat' başka hiçbir şey yoktu oyuna giremiyorum çözümünü bilen var mı
  5. ardaKAYA3547

32 Biti 64 bit yapmak

Merhabalar bilgisayarımı 32 bit den 64 bit yapmak istiyorum bunu nasıl yapacağım?
  6. ardaKAYA3547

Ram Gittikçe Azalıyor

Bundan önce de buna benzer konu açmıştım o zaman ramim 3.45 idi şimdi 2.95 e düştü bu neden kaynaklanıyor acaba ?
  7. ardaKAYA3547

Bilgisayarı Televizyona Bağlama

merhabalar ben bilgisiayarı televizyona bağlamak istiyorum fakat olmuyor windows 7 kullanıyorum ve HDMI ile bağlayacağım internette bulunana windows tüşü+ p olsun masaüstü sağ tık ekran çözünürlüğü olsun hepsini denedim fakat olmuyor yardım eder misiniz?
  8. ardaKAYA3547

Ram Azalması

merhabalar sorum şu ben bu bilgisayarın anakartını değiştirmek için tamire vermiştim ramim 4 gb idi fakat geldiğinde kullanılabilir miktat 2.95 gözüküyor yapan adam mı aldı yoksa bir şey mi oldu anlamadımbeni aydınlatın lütfen
  9. ardaKAYA3547

Mouse Usb Girişi

merhabalar aldığım mouse sun girişi galiba bozuldu sorun bilgisayarda değil çünkü arkadaşımdan ödünç aldığım mouse çalışmıştı sorunları buldum ve windows son sürümü yüklemiyor lütfen yardım 1599071261 bu arada yazmayı unutmuşum mousenin ışığı yanıyor