Arama sonuçlarınız

1. ArDa75

Laptop Siyah Ekran Sorunu

Bilgisayarım Acer marka bilgisayar, Bios ekranına girebiliyor. Ama Yeniden başlattığımda Siyah Ekranda kalıyor.
  2. ArDa75

Bilgisayarımın Power Tuşu Yanıp Sönüyor.

Ölmüş derken?? 1603969590 Bana kesin cevap lazım, Bilgisayar ölmüş le olmuyor.Bilmiyorsan s* git
  3. ArDa75

Bilgisayarımın Power Tuşu Yanıp Sönüyor.

Bilgisayarım Acer Aspire 5742Z , Birden kullanırken power ışığı yanıp söndü.Ve güç kesmeye başladı.Acer Teknik Servis'i aradığımda Batarya,Anakart,Çeşitli Sorunlar çıkabileceğini söylendi.Mersinde'ki Acer Servisine gönderdim.Anakarttki bir chipsetin yapıldığını ve denendiği söylediler.Cihaz 1...
  4. ArDa75

Power Işığı yanıp sönüyor

Çalışırken kapanıyor.Ve Power ışığı yanıp sönüyor.SDN Forum güzel forum bunun gibi konu açmıştım aynı sorun ve saat 00.30 o konu kaldırılmış.O kadar sağda solda anlamsız konu açan kullanıcıların ne oluyor? Ne oluyorsa bize, kendi üstünüze almayın sözüm meclisten dışarı,Uyarmak ne kelime direkt...
  5. ArDa75

Power Işığı yanıp sönüyor

Bilgisayarımı kullanırken birden power ışığı yanıp sönmeye başladı ve Güç kesti.Bir müddet bekledim komple kapandı.10-15 tekrar denediğimde açıldı.Ama aynı sorun devam ediyor.Yetkili Servisi aradım.Bu konu hakkında bilgileri yokmuş.Bilgisayarın sistem özellikleri aşağıdadır Acer Aspire 5742Z...
  6. ArDa75

Laptop tavsiyesi

3.500 bütçem var 4000 zorlarım eba ve ofis için laptop tavsiye edermisiniz
  7. ArDa75

İşlemci Önerisi Acil

Şuan yükseltmek istiyorum.Yavaş yavaş Ram,İşlemci,ve akla gelinmeyecek daha çok şey.. 1600758920 Socket türünüde belirttim yardımcı olursanız sevinirim @EFI Shell 1600759187 Soketi yanlış yazmışım PGA988 soket olacak.
  8. ArDa75

İşlemci Önerisi Acil

Selamlar, CPU-Z'İ verdiği bilgiye göre Socket 989 rPGA işlemci soketine uygun işlemci önerebilirmisiniz? _Bilgisayarın özellikleri_ .. İntel Pentium P6200 2,13 Ghz İşlemci .. 3 GB 1066 Mhz DDR3 Ram .. 1 GB İntel Ekran Kartı .. BİOS sürümü V1.18 .. Laptop = Acer Aspire 5742Z
  9. ArDa75

İphone 6S Birden Wifi ağının kopması,

Yok 1 hafta oluyor.
  10. ArDa75

Çoğu kez bilgisayara bağlayıp sıfırladım.Donanımsal olabilir mi?
  11. ArDa75

Çok denedim olmadı.İOS 14,0 güncelledim.Gine aynı sorun 1600509552 Denedim,Sizce ne olabilir.
  12. ArDa75

MAKS 70.000 Tl Araç Önerileri

Eğer çok acil değilse,Pandemi döneminde araç almamanızı öneririm.Eğer alacaksanız Opel Astra Classic Kasa olanları var.Hem az yakar hem çok kaçar.
  13. ArDa75

2011 çıkışlı İphone 6S var.Telefonda net'te gezinirken birde wifi ağı kopuyor.Tekrar bağlanmaya çalıştığımda,Wifi parolası doğru değil.Hatasını alıyorum. Nasıl çözebilirim?
  14. ArDa75

ets 2 hızlanmama

Ayarlar'dan Sanjuman türünü yüksek perfonmans'a al.Ben o ayarla en son 181 gördüm.Boş dorseyle
  15. ArDa75

Yönlendirme Sıkıntısı?

İşim gereği 2 İphone kullandığım için diğer İphone kapalı veya cevap yoksa Diğer telefonuma geliyor.Bunu nasıl çözebiirim. Telefonlar= İphone 5S. İphone 6S
  16. ArDa75

Laptop soğutucu önerisi

Bende var. Frisby hiç faydasını görmedim. Onun yerine ya kaliteli marka soğutucu ya da Termal macun ve Fan temizliği yaptır.
  17. ArDa75

Win 7 Hızlandırma Ayarları

Bilgisayarı yeni Windows 7'ye formatladım. 3 Gb Ram var. Nerdeyse %85 tüketiyor. Acil ayar lazım.
  18. ArDa75

Format Sorunu

Windows 7 kurulum başlangıç'ı geldi.
  19. ArDa75

Format Sorunu

Evet Boot Menüsünde CD Rom'u görüyor. Hatta CD Rom'u seçtim.
  20. ArDa75

Format Sorunu

Zor herhalde onun için Usb Adaptör lazım gibi, @EFI Shell Bey Neden olabilir? Acil Pc açmam lazım?
  21. ArDa75

Format Sorunu

Şuan Flashlayabileceğim elimde Pc yok Çözebilirsem bu hatayı zaten format atacam
  22. ArDa75

Format Sorunu

Tmm teşekkürler yazdınız ama benim anlatmak istediğim bilgisayar böyle kaldı. Ne yapabilirim?
  23. ArDa75

Format Sorunu

Teşekkürler pek format bilgim yok. Bilgisayar böyle kaldı.
  24. ArDa75

Format Sorunu

Dvd Rom ile
  25. ArDa75

Format Sorunu

Windows 7 kurmaya çalışıyorum İntel Pentium P6200 2.13 Ghz 3 GB 1066 Mhz Ram İntel HD Ekran kartı
  26. ArDa75

Format Sorunu

Yok Dvd Rom yapmaya çalıştım. Olmadı
  27. ArDa75

Format Sorunu

Format atmaya çalıştım, Olmadı bu hata geldi. Acil yardım edebilir isiniz?
  28. ArDa75

Sizce Hangi Seçmeliyim x64 vs x86

teşekkürler :D
  29. ArDa75

Sizce Hangi Seçmeliyim x64 vs x86

Selam Windows 10 driverlarımı güncellemek istiyorum. Acer kendi sitesinde kullandığım pc sadece win 7 x64 ve x86 var benim ram 3 gb ve win 10 x64 hangisini seçmeliyim. Acil
  30. ArDa75

Windows 7 Driver Sorunu

Nasıl yani hocam usb kabloyu algılar mı
  31. ArDa75

Windows 7 Driver Sorunu

Windows 10'dan Windows 7'ye geçtim. Ethernet driverini nasıl internetsiz olarak yüklerim.
  32. ArDa75

Bilgisayar alıcam çok kararsızım

Casper güzel marka ama yetkili servisi çok sıkıntı
  33. ArDa75

Pc önerisi?

Maks 2500 TL geçmeyecek şekilde özellikle çift fanlı olması lazım ram miktarı 4 gb altında olmasın
  34. ArDa75

Usb çıkışlı klavye masaüstü pc de olmuyor

Hocam başka diziüstü bilgisayara takdığında çalışıyor.Başka Usb girişleri denedim olmuyor. 1599215327 Hocam 3-4 Pc tamircisiyle görüştüm serial port denen bir uç lazımmış.
  35. ArDa75

Kullanılabilir RAM miktarı.

Yok hocam, Zaten Windows onun haricinde yarısını götürüyor.
  36. ArDa75

Kullanılabilir RAM miktarı.

Bilgisayarımda toplam 3 gb ram bellek var ama denetim masasında 2.74 gösteriyor. Ne sıkıntısı olabilir
  37. ArDa75

Başlığı nasıl değiştirebilirim
  38. ArDa75

Diziüstü bilgisayarda çalışan klavye Masaüstünde çalşmıyor. KLAVYE=Platoom PL-070 1599209951 KLAVYENİN ADINI YANLIŞ YAZMIŞIM. Platoon PL-070 Gerçek adı
  39. ArDa75

İlk açılışta Power ışığı yanıp sönüyor

2-3 Bilgisayarcı aradım Bataryadan sıkıntı çıkar dediler.biraz kaygılandım
  40. ArDa75

İlk açılışta Power ışığı yanıp sönüyor

BİLGİSAYARIM ACER ASPİRE 5742Z İLK AÇILIŞ GÜÇ KESİP POWER IŞIĞI YANIP SÖNÜYOR SİZCE NE OLABİLİR MALİYETİ NE ÇIKAR ?
  41. ArDa75

Doğum gününüzün nasıl kutlanmasını isterdiniz?

teknede kutlamasını isterdim
  42. ArDa75

Acer Aspire 5742Z işlemci önerisi

herkese selamlar 250-500 tl aralığında ACER ASPİRE 5742Z UYACAK minimum 4 nesil amd veya intel işlemci önerebilirmisiniz
  43. ArDa75

Acer Aspire 5742 Z

Tamam çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz :D
  44. ArDa75

Acer Aspire 5742 Z

Şu an SSD yok ama 1066 mhz la 1333 mhz aynı değil ki Bilgisayarı bi arkadaşımdan zaten 200 TL ye aldım.
  45. ArDa75

Acer Aspire 5742 Z

Oda doğru Bilgisayarı bügün yeni aldım. Pek bilgi sahibi değilim belirttiğim özellikte önerebilecğiniz ram var mı
  46. ArDa75

Acer Aspire 5742 Z

Bilmiyorum ama bilgisayar 2004-2008 civarı
  47. ArDa75

Acer Aspire 5742 Z

Merhabalar, Bilgisayarım Acer Aspire 5742 Z Modeli, Bilgisayarıma Ram takviyesi yaptırmak istiyorum. Anakartın kaç gigabayt ram kapsadığını bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. Şuan 2+1 3GB 1067 MHZ 1,5 V DDR3 RAM VAR
  48. ArDa75

N11 den Bilgisayar alınırmı

Evet oynayabilirsin ben 4 gb ram le oynuyordum sistemini nerde buldun o fiyata alınır başka yerden toplasan 3000 olurdu
  49. ArDa75

WİN 7 Driver sorunu

Şu an kurulu olan sistem e o bilgisayarın driver larını yükleyip flash belleğe attıktan sonra win 7 yi driverlarını o flash bellekten yükleyebilirmiyim 1599055728 Windows kurduğumda pc deki driverları nasıl internetsiz olarak nasıl yüklerim?
  50. ArDa75

WİN 7 Driver sorunu

Selamlar Herkese, Şuan Win 10 kurulu bir bilgisayarım var. Ram yetersizliğinden dolayı Win 7 ye geçmek istiyorum. Eğer bilgisayarı tüm driverlarını Win 10 yükleyip flash belleğe attıktan sonra Win 7 kurduğumda o flash bellekteki driverlar geçerli olabilir mi? Acil yanıtlarınızı bekliyorum.