Arama sonuçlarınız

1. Arife F`

Haber Nft Nasıl Satılır

Open Sea'de 50'ye kadar ücretsiz, başka siteler de var elbette ama pek bilmiyorum.
  2. Arife F`

Soru Güvenilir 2. El tablet/ipad alabileceğim bir yer/site var mı?

yani gidip de sağlam diye ekranı kırık veya virüslü cihaz almak istemem. Fazla bütçem de olmadığı halde yeterli bir cihaz almak istiyorum. Ayrıca bi ara devlet kendisi 2. El, kullanılmayan cihazları tamir edip sifirlayip satacakmis diye duymustum. Ne kadar doğrudur bu?
  3. Arife F`

Soru Nasın kendi öze karakterimizi oluşturabiliriz

demek istediğini doğru anladım mı emin değilim. Eğer, klavyenin karakterlerini özel karakterlerle kişiselleştirmek istiyorsan(yani a = α gibi) bunu yapabileceğini sanmıyorum. Hem pek kullanışlı olmaz, yani özel karakterlerle tarayıcıda arama yapamazsın, sonuç göremezsin. Ya da herhangi bir...
  4. Arife F`

Ekonomimiz Batıyor !

Ekonomi olur gibi
  5. Arife F`

Yardım Nasıl bir uygulamanın klasörüne başka bir dosya yerleştirebilirim?

Öncelikle iyi akşamlar. Bu soru oldukça gülünç, farkındayım ? Bilgisayarda bu işlemi yapmak fazla zor değildir diye tahmin ediyorum. Android tablette bu işlemi nasıl yapabilirim? Autodesk Sketchbook yani yeni adıyla Sketchbook'da yeni font eklemeye çalışıyorum. Aslında izleyeceğim mantık...
  6. Arife F`

Dolar Tarihi zirvesini kırdı...

bu arada biz ne yapabiliriz yani vatandaş öneri yapsa fetocu ilan ediliyor hadi doviz girsin ulkeye, disari satis yapsak o da yasak (izin alinca kazandiginin cogu zaten vergiyle gidiyor freelance calisanlar icin) sonrada yok efendim kara para akladi, vergi kacirdi, lisansi yok, su yok bu yok ne...
  7. Arife F`

Dolar Tarihi zirvesini kırdı...

:')
  8. Arife F`

Soru Wise (eski adıyla transferwise) güvenilir midir? Kullanan var mı?

Selam, son günlerde (özellikle dolar 10 tl olduğundan beri) krizi fırsata çevirmek istedim ve dolar/euro üstünden resim satarak kazanç elde etmek istiyordum. Paypal yasaklandıgı için wise'a yöneldim ama kimlik doğrulaması için TC kimlik sordu (aslında sürücü belgesi kullanacaktım) bu yüzden de...
  9. Arife F`

Kullanıcıların çektiği DM'leri görebilen ve olumsuz durumlarda davranışa göre aksiyom alabilen bir discord botu.

iyi de scamlemek de yasalarak aykırı :ı dm reklam yapmak da discordun kullanım şartlarına aykırı , ki üyeler bazen şikayet etmiyor ondan bu tür botların tamamını sırf insan gücüyle yakalamamız çok zor
  10. Arife F`

Kullanıcıların çektiği DM'leri görebilen ve olumsuz durumlarda davranışa göre aksiyom alabilen bir discord botu.

discorddaki dm scam/reklam yapan self-botlar ı nasıl yapıyorlar ki o zaman
  11. Arife F`

özel mesajlar yani. kullanici profiline tıklayınca "mesaj gönder" seçenegi var, orası.
  12. Arife F`

Yardım Telefon Şifremi unuttum

bunu yine bir yetkiliye sorman lazım, eğer teknik servise cihazini gönderirsen onlara hatırlatırsın, verileri kaybetmemem gerekiyor, diye.
  13. Arife F`

Selam, uzun başlık için çok özür dilerim! Bulunduğum bir discord sunucusunda oldukça fazla dm scam/reklam söz konusu ve biz bu konuda artık bu botlara karşı bir önlem almak istiyoruz. Kullanıcıların gönderdiği dm'leri görebilen ve herhangi bir olumsuz durumda DM'nin bir çıktısını moderatör...
  14. Arife F`

İnternet hizim durduk yere düştü?

uzun süredir aktif değildim özür dilerim, o tarihten sonra hicbir sekilde düzelmedi aksine daha kötüye gitti ve son 1 haftadır sonuncusu dün olmak üzere 3 kere müşteri hizmetlerini aradım, ilkinde (kopma problemi vardı) kablolarla ilgili deyip kabloyu degistiler ama yarim saat sonra hız daha çok...
  15. Arife F`

İnternet hizim durduk yere düştü?

Telekomun hız konusunda zaten pek bir başarısı olmadığı oldukça açık bir konu ama daha dün akşam internet hızım 11 mbps civariyken bu sabahtan beri bir türlü 10un üstüne çıkamıyorum, bu da anlayacağınız tarayicidayken bile facia gibi oluyor. Modemin arkasina alüminyum folyo koymaktan tutun dsn...
  16. Arife F`

WhatsApp'tan vaz geçiyoruz, peki Instagram'dan?

İnstagramdan vazgeçmem çok zor olacak suanlik hayir ama facebook en kısa sürede instagrami başka bir şirkete devretmezse ve bu sıkıntılı sözleşmelerle bizi sıkıştırmaya devam ederse buna mecbur kalacağım sanırım
  17. Arife F`

ShiftDelete.Net resmi Discord sunucumuz açıldı!

Pekala ikisinde de duruyorum o halde
  18. Arife F`

ShiftDelete.Net resmi Discord sunucumuz açıldı!

Buradan çıkmalı mıyım o zaman ?
  19. Arife F`

hep bu hatayı veriyor yardımcı olacak?

Sayfayı yenile tekrar dene öyle ekleniyor cevap genellikle
  20. Arife F`

Oyunda birine laf attım

Dava açacağını sanmam kanimca uğşmaz bile dava açmaya. Ancak eğer küfür etmediysen zorbalık yapmadıysan tehtid etmediysen endişelenmeye gerek yok.
  21. Arife F`

Hepinize merhabalar!

Hoşgeldin :)
  22. Arife F`

Hangi üç harfliden korkuyorsunuz?

Haklı
  23. Arife F`

root atma

Bayadir kullaniyorum bi zararini gormedim ama
  24. Arife F`

root atma

Kingroot öneririm en hızlı ve basitce root atan uygulama o. Ayrıca hile kullanmani onermem farkedilip farkedilmeyecegin belli olmaz, risk alma derim.
  25. Arife F`

En sevdiğiniz teknolojik alet ne?

Ortam biraz gergin mi ne :oops:
  26. Arife F`

Hangi üç harfliden korkuyorsunuz?

meb
  27. Arife F`

2078'e giriyoruz:D

iyi artık 2077yi görmedim demem qkdkkwjd
  28. Arife F`

Telefonla çekilen resimler pc de farklı

Gayet normal, yani telefonla başka telefonun ekranını çekince de öyle gözükür.
  29. Arife F`

Rap Ne La?

Hadi bakalım kim kazanicak ?
  30. Arife F`

Rap Ne La?

Keske böyle demeseydin :rolleyes:
  31. Arife F`

HepsiBurada Olumsuz Yorumları Onaylamıyor!

Her yere reklam koydugundan bazen bazı apk sitelerinde bile indirmeden önce hepsi burada indirmenin zorunlu olması ve nereye baksan hepsi burada reklamı olması onu büyük yapıyor. Yoksa kanımca pek ilgi görebilecek bir uygulama değil. Yani yorumları onaylamama açısından yine şaşırtmadı. Hep öyle.
  32. Arife F`

Ümitsizlik Ve Üşengeçlik Bir Arada LGS

Yani bence krizi fırsata çevir hem evdesin hem de çalışma zamanın fazla ayrıca hani sinav yılı sınıfta olan rekabet havasına tanık olmadin. Pandemi falan olmasaydi illa ki sınıfta sürekli moral düşüren tiplerle karşı karşıya olacaktın. Çünkü lgs de 0,1 puan bile çok anlam ifade ediyor. O sebeple...
  33. Arife F`

Su Kıtlığı

Pekala umarım bu yıl daha korkunç halde olduğunun farkindasindir
  34. Arife F`

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Spoiler candir, spoiler hayat kurtarır qksjakdjskdj
  35. Arife F`

Asosyal Necmi'nin Hayatı

36. Arife F`

2021 Yılından beklentileriniz?

Hayatta kalsam yeterli
  37. Arife F`

Üstteki üyenin nickname'ini değiştir

Silgi
  38. Arife F`

Windows 7 ye geçmek

Windows 7 kullanıyorum ve zoom, eba vs kurabiliyorum sorun olmuyor.
  39. Arife F`

Öneri Tarayıcını Seç, Savaşa Başla!

Tek via diyen benmisim üzüldüm :( Her neyse en verim aldiklarim 1- via 2- uc browser İkisi de cihazda çok ram yemiyor memnunum bu iki tarayicidan
  40. Arife F`

Günde ne kadar oyun oynuyorsunuz

En fazla 1 saat. Onun dışında ekran başındaki tüm zamanım ya ders, sosyal medya ve burada geçiyor
  41. Arife F`

Ne anlama geliyor?

W=want (istiyor) H=have (sahip) Genelde takas islemlerinde kullaniyorlar
  42. Arife F`

Modlar hakkında ne düşünüyorsunuz?(Anket)

Bence islerini iyi yapiyolar, foruma kaydoldugumdan beri hiç hatali hüküm verildiğini gormedim :)
  43. Arife F`

Kitap önerisi yaparmısınız?

Fareler ve insanlar İnsan ne ile yaşar Güneşi uyandiralim (ondan önce şeker portakalini okumani öneririm, tam olarak anlam bütünlüğünü korumuş olursun böylece) Jane eyre
  44. Arife F`

En rezil olduğunuz an?

Ortaokulda kacinci sınıf hatirlamiyorum (ya 6 ya da 7) karne haftasindayiz. Hani son hafta okulun yarısı gelmez ya, ışte o yüzden 3-5 kişiyiz sınıfta. Öğretmenler de toplantidaydi. Doğruluk cesaretlik oynuyoduk ders boş diye. Tabii ben bi kere gaza gelip cesaretlik secince öğretmenler odasına...
  45. Arife F`

Troll PP atın.

Tabiki ?
  46. Arife F`

Troll PP atın.

Galerimdeki en favori troll ppm bu ?
  47. Arife F`

İslamda küçük yaşta evlilikler

Küçük yaş az hayat tecrübesi demektir. Ayrıca günümüzde her iki taraf da kendi ayakları üstünde durmadan olmuyor kusura bakma. Yani bir taraf diğer tarafın eline mi bakacak? Böyle mi olması lazim? Onu geçtim burası TÜRKİYE. Arabistan değil.
  48. Arife F`

İroni olmasını umuyorum.
  49. Arife F`

Düşünmesi bile iğrenç, kesinlikle devam etmemeli.
  50. Arife F`

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutmadı alttaki suan canli derste olmasına rağmen buraya bakıyor
  51. Arife F`

Günümüz adına konuşursak açıkçası erken yaşta evliliğe katiyen karşıyım. eskiden Peygamberimiz döneminde olan şeylere de şu kesin bu kesin şeklinde hüküm verilmesi çok gerçekçi gelmiyor. Ha siz bilirsiniz yinede ancak bu gün için konuşursak erken yaşta evlenmek bana ilkellik dışında başka birşey...
  52. Arife F`

Bugün Apple Store’da buluşuyor muyuz gençler?

Para yok :c qkekqkke
  53. Arife F`

Ülkemizde aşı karşıtlığında diş sıktıran cahillik örnekleri

Çin aşısı hariç diğer asilara razıyım ama kafama silah dayansa da çin aşısını yaptirmam. Çinliler virüsü çıkardı, ilk onlar atlattı ve ilk onlar aşıyı buldu. Bi işler karıştırıyor bunlar. 1607071118 Aynen
  54. Arife F`

MEB, LGS ve YKS öğrencilerinin tüm müfredattan sorumlu olacağını açıkladı!

Geçen yıl lgsye girdim açıkçası konular sadece 1. Dönemle sınırlıydı. Ve şunu da söyleyeyim konu azaldıkça zorluk artıyor. Ondan dolayı açıkçası konuların artması yararlı olacaktir diye düşünüyorum
  55. Arife F`

Kadir Şeker'in kurtarmak istediği kadın 900 gram uyuşturucuyla yakalandı

Yazık diyorum sadece. Kadın da sütten çıkmış ak kaşık değilmiş yani.
  56. Arife F`

Hasta olduğumu hissediyorum

Doktora gitmen daha iyi olacaktır.
  57. Arife F`

Babam bana telefon aldı :( :(

Satarsa o fiyata o telefon kadar iyi bir pc alamaz.
  58. Arife F`

Sizce tiktok kaldırılmalı mı ?

Geçenlerde tiktokta beğeni almak için depremzedelerle alay eden bi kız vardı, o tip sıkıntılı kişilerin dışarıyla iletişiminin kesilmesi lazim bence. Bu da tiktoku kapatmaktan veya gereken moderasyonu saglattirmaktan geçiyor. [Dedigim tiktok videosu]
  59. Arife F`

Varmı sevilmeyen reisler.

Lgbt olmasında sorun yokta bunla prim kasilmasi doğru değil. Hiç dışarda cinsel tercihini elaleme söyleyen birini gördünüz mu lgbt olanlar hariç? :confused: 1606716528 İtici geliyor dolayisiyla
  60. Arife F`

Nerden buldugunu sorgulamamayi tercih ediyorum ?
  61. Arife F`

Sizce Türkiye'de arınma gecesi olsa neler olurdu

Hayal etmesi iğrenç. ? Türkiyede olmasın bu qkwkwkwkke
  62. Arife F`

:flushed: 6-7. Sınıfta escinselligi bilmiyodum ben. Bu ne hız
  63. Arife F`

Babam bana telefon aldı :( :(

Onu alamayan da var bence fazla diretme. Hayırlı olsun simdiden güle güle kullan
  64. Arife F`

Türk Telekom Rezaleti !!

Bende de aynı sorun var. Dsl ile internet gidip geliyor. Yakında düzelir umarım
  65. Arife F`

Efendimiz SAV ne yerdi

Açıkçası burası sırf teknoloji değil aynı zamanda herkesin görüş alışverişi yaptığı bir yer. Elbette fikrine saygi duyariz ancak neden bu kadar sert bir çıkış yaptığını anlamış değilim. :/
  66. Arife F`

Hesabımı kapatmak istiyorum,

@MrtAltg @grbzz @alpsadik @Dora
  67. Arife F`

eşcinsellik

Eğer aynı kişiyse yakında kendisinin uçuşunu izleyebiliriz.
  68. Arife F`

eşcinsellik

Bak simdi ben de şüphe etmedim değil :) 1606656349 Begenmiyorsaniz konusmaniza bile gerek yok.
  69. Arife F`

Süper Kahraman Adınız?

Kaptan şeftali ?
  70. Arife F`

Discord sunucusu açmak ve ilk deneyimlerim!

Sunucu gerçekten harika olmuş, hayirli olsun ?
  71. Arife F`

eşcinsellik

@egeuludag bak bu konuda senle tartismaya girmek istemem ama bu insanlar gerçekten garip davraniyorlar bunda sorun yok saygi duyarım ancak BASKALARİNİ DA BUNA OZENDİRİYORLAR. Sonra da yok neymiş bunu ben secmedim doğuştan olan bişey diye boş yapıyorlar. Hayır yani bununla ilgili en küçük...
  72. Arife F`

eşcinsellik

? 1606646503 Ne demeye çalışıyorsun?
  73. Arife F`

Sokağa Çıkma Yasağı Nasıl Gidiyor?

Duvarla konusuyoruz yarın birazcik dedikodu yapariz sanirim. Daha önce cevap vermiyodu ancak yavaş yavaş açılıyor kerata Şaka bi yana bu yasak sistemini çözmeye calisiyorum hala. Şu lgs de sorulan yeni nesil sorulardan daha zor çıktı
  74. Arife F`

Enes batur ne alaka ben anlamadim :D
  75. Arife F`

Koku Kaybı Böyle Olur Mu?

Geçmiş olsun
  76. Arife F`

Türk Gambiti'ne siz de destek olun!

İlgimi çekti :D Ancak satrançta iyi olmamam dışında sorun yok :sweatsmile:
  77. Arife F`

İzlememe gibi bir secenegimiz olmamasi dışında sorun yok. Tiktoka dair hicbirsey görmemek için haberler vs de dahil kendini tüm dünyadan soyutlaman lazim malesef.
  78. Arife F`

Kapanmasını sonuna kadar destekliyorum. Tiktok kullanan kimi gorduysem düzgün bir kişiliğe sahip değildi.
  79. Arife F`

Nasıl etkilemiyor?
  80. Arife F`

Sakin indirme hızlı bir iq düşüşü yasayabilirsin :D
  81. Arife F`

Hayallerinizi Yazın.

okulu atlatip gelecek kaygilarimdan fln kurtulmak bana yeter
  82. Arife F`

eşcinsellik

Psikolojik olduğunu düşünüyorum, tedavisi yok
  83. Arife F`

Neden Ban Yedim , SDN Forum'u bırakmayı düşünüyorum..

Sen Atatürk karsitiyim diyen kisi değil miydin? Ceza alman tam isabet olmuş, senin gibiler nefes almayı bile haketmiyor kanimca.
  84. Arife F`

Benden Memnun musunuz?

Neden memnun olmayalim ki ?
  85. Arife F`

Usain'e ne oldu?

En son buradaydı, bikac haftadir yoktum çok şey olmuş sanırım :(
  86. Arife F`

ABD Türkiye Büyükelçisi: İlaç şirketleri Türkiye’ye satışı durdurabilir!

Al işte, yine borç yine borç. Ama neden sağlık ya ?
  87. Arife F`

İstanbul'da deprem oldu (Kimler hissetti?)

Hissetmedim
  88. Arife F`

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Desire 816 kullanıyorum yani önceden işimi görürdü ama artık idare etmeye çalışıyorum
  89. Arife F`

Hoca Derste Kötü Birşey söyledi

Bence şikayet etme, boşver. Ders dışında hocayla muhattap olmazsın o kadar. Hem yani şikayetin dikkate alınmazsa hoca da sana düşük not verir ve zararda olursun yani
  90. Arife F`

İngilizce Bilgim Hakkında

Aman takma ya ? sen sadece kendini geliştirmeye bak, o arkadaş dalga geçiyorsa kendine güvenmiyordur ve faturasını sana kesiyordur. Çok fazla var bu tiplerden, :)
  91. Arife F`

Elon Musk'a Türkleri seviyor musun diye sordular

Eğer no deseydi, Kimse onun markasından hiçbişi almaz En temizinden bir linç yer Gündemi bir güzel sarsar Adam hangi milleti söylersen söyle hepsine yes dicek yani :/ aman neyse ? en azından no dememiş zlsşdosşdk
  92. Arife F`

Telefonum Kasıyor

Sana şöyle söyliyim önce bi telefonu fabrika ayarlarına sıfırla. Sonra eğer uygulamalara güncelleme yapıyorsa bunu durdur, kullanmadığın sistem uygulamalarını devre dışı bırak Genellikle uygulamaların son sürümlerinin boyutları çok fazla oluyor. Bu da tabii depolamayı dolduruyor Tarayıcı olarak...
  93. Arife F`

Kılıçdaroğlu'nun 'kahvehaneler' önerisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunu duyduğumda sesli gülmüştüm ne yalan söyliyim zjsljxlsjdln böyle bişey olması imkansız ?
  94. Arife F`

24 Saat Boyunca Evde Veya Dışarda Neler Yaparsınız?

Full uyan-tıkın-ders çalış-tıkın-intte gezin-tıkın-uyu döngüsündeyim karantinadan beri ;-; eskiden ne güzel arada bi çıkardık gezerdik yada okul falan filan değişiklik olurdu. O yarasayı yiyen eleman gelsin beni bulsun ?
  95. Arife F`

Bir öğretmen başka öğretmene içinde ''kaşar ve salatalık'' olan kargo gönderdi

Öğrencilere üzüldüm ben, böyle kişiliklerden Eğitim alıyorlar
  96. Arife F`

Cihaz sürümünü yükseltme

HTC desire 816G model telefonu android 6 veya daha yüksek olacak şekilde yükseltmem gerekiyor. Telefonu demin rootladım (kingroot ile) şimdi bu sürüm yükseltme işlemini nasıl yapacağım? Yardımcı olabilir misiniz
  97. Arife F`

Uçakta Koronavirüse Yakalanma Şansınız Daha Düşük!

Uçakta yaşıyalım falan ?
  98. Arife F`

Kadın, polise bağırdı çağırdı ama polis bu sefer sakindi

Çünkü polis en küçük bişey dese ceza alır veya açığa alınır uzaklaştırılır yani sonuç olarak o kadın haklı duruma geçer. Çünkü malesef twitter daki(veya çoğu sosyal medyadaki) topluluk genelde savunma yaparken/bir yargıya varırken haklılığa veya olayın temeline değil cinsiyete bakıyor :) şimdi...
  99. Arife F`

Olay anında yakalamak.

?
  100. Arife F`

Twitter’a tweet alıntılama özelliği geldi!

Yorum+retweetin adı değişti sanırım hocam :d
  101. Arife F`

Facebook kullanan var mı ? ?

Sırf instagram hesabı bağlamak için açmıştım, bi ara kullanırdım ama bıraktım :) bataklık gibi bir yer
  102. Arife F`

SDN Forum Moderatör Başvurusu Hakkında

?
  103. Arife F`

SDN Forum Moderatör Başvurusu Hakkında

Mod başvurusu yapanlara başarılaar
  104. Arife F`

İlk çocukluk aşkınız olan ünlü kimdi?

Bts grubunda biri vardı ya adını hatırlamıyorum ama en fazla 1 ay sürmüştür ? 2-3 yıl öncesine kadar rezil biriydim ya ağzkwğdlsğkdikdş ?
  105. Arife F`

Saygılı şekilde Corona soygunu :D

Hiçkimse: Soyguncular:
  106. Arife F`

Platonik aşığım ve geceleri onu düşünmekten uyuyamıyorum,rüyamda onu görüyorum

Yaw aşık olmamışsın sen ? öyle aşk mı olur hoşlanmışsın işte, aman bırak bu yaştaki ilişkilere zaman kaybı derim başka birşey demem ?
  107. Arife F`

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi Kazananları

Kazananları tebrik ederiimmm, hayırlı olsunn
  108. Arife F`

Twitter kullanıyor musunuz?

Bi ara kullanıyodum, sonra can sıkıntısından sildim geçen ay(yada bu ay bilmiyoru) yeni bi hesap açtım şimdide öylece duruyor ?
  109. Arife F`

Lisede dövme yasak mı ?

Belli olmaz, değişir. Bilemeyiz yani
  110. Arife F`

Okuldaki Aldırdıkları Kaynak 500TL

O da doğru... Zaten eğitim sistemi her ne kadar ücretsiz dense de paraya bakıyor. Parası olmayan ise çok zor yani... Umarım bir gün bu durumlara da çözüm getirilir
  111. Arife F`

Yani elbette kaynak şart, zaten mebin sağladığı ders kitaplatı yetersiz. Ama 500 tl de ne biliyim...
  112. Arife F`

500 tl abartı. Ayrıca okulda ek kaynak aldırmak yasak diye biliyorum, şikayet edilebilir
  113. Arife F`

Herkesin kimlik bilgileri internette.

İyi uçuşlar o zaman ?
  114. Arife F`

iPhone şarjının hızlı tükenmesi

İphone ların zaten şarjı hızlı tükeniyor ? Ve bence normaldir,
  115. Arife F`

Ankara'da kum fırtınası!

2021 geliyooor
  116. Arife F`

8. sınıf inkılap tarihi için 100 soru

ebada İnkılap dersini açıp herhangi bir konuya girince altta muhtemelen pdf halinde olan kitaplar olması lazım genelde de iki çeşit olduğu için bi 15-20 tane de ordan soru çıkar diye düşünüyorum
  117. Arife F`

?
  118. Arife F`

Bitmiyorsunuz...
  119. Arife F`

TürkTelekom Mu Türknetmi

Evt ?
  120. Arife F`

Kaynak atsan ya ? hem yani gerçek olduğunu da sanmıyorum hani gidip tc kimliği napcak Neyse yani pek sanmıyorum böyle birşey olduğunu ?
  121. Arife F`

Bu Adamı Hiç Rüyanızda Gördünüz Mü?

Aynı şeyi bende yaşadım desem :D surat aşırı yabancı değil ama gördüğümü de sanmıyorum hani ne bilm böyle tesadüfen bikaç saniye gördüğüm biriymiş gibi, aman neyse fazla endişeye gerek yok ?
  122. Arife F`

Bu Adamı Hiç Rüyanızda Gördünüz Mü?

Hiç rüyama böyle biri girmedi ama konu baaaya ilgimi çekti desem .d 1599924701 Hocam bence korkulcak bişey yok, yani korksak ne değişecek :D Sakın olmakta fayda var
  123. Arife F`

TürkTelekom Mu Türknetmi

He ben ilk defa duyuyorum ondan öyle dedim .d
  124. Arife F`

TürkTelekom Mu Türknetmi

Türknet i ilk defa sizden duydum desem ? Bence türktelekomda kalın, bilindik bir hat. Nedensiz yere risk almayın xd
  125. Arife F`

Mükemmel eş

O kadar doğru ki
  126. Arife F`

Koronavirüs artmaya devam ederse sokağa çıkma yasağı gelir mi?

Tatil yapanlara izin verirlerse, maske işini denetlemezlerse gelir... Ama olaylar çıkmaza girerse gelir diye düşünüyorum. Gelirse de dışarı çıkma yasağını protesto etmeye çalışan bilinçsiz şahsiyetler olacaktir elbette Bana kalırsa da acilen gelmeli, herşey daha kötüye gidiyor insanlar...
  127. Arife F`

Telefonunuz Android 11 alacak mı?

5i alırsak dişimi kırcam djskxjskjxld
  128. Arife F`

[ÇÖZÜLDÜ] Telefonum Reboot Moduna Girdi Nasıl Çıkarabilirim?

Ya şarj az kapanacak şimdi şarj olup olmadığını da anlayamıyorum şuan lütfen biri baksın 1599664315 Bi saniye Deneyim 1599664396 Açıldi teşekkür ederim
  129. Arife F`

[ÇÖZÜLDÜ] Telefonum Reboot Moduna Girdi Nasıl Çıkarabilirim?

Acil bakın lütfen, bir anda bu ekranı aldım sadece şarjım bitmişti ve sonra da bu ekranı aldım Daha önce de bi sayfa açıldı içinde reboot falan yazıyordu tam okuyamadım, nolur yardım edin nasıl düzelir virüs mü kaptı noldu
  130. Arife F`

Kore' den Bir Tarayıcı: Naver Whale Browser

Chromeye göre daha hızlıysa hemen onu kullanmaya başlarım :D
  131. Arife F`

Günaydın SDN

Gnydn :d
  132. Arife F`

Neden Başarısız Oldu: HTC

Hocam müşterilerini dinlemiyorlar Şahsen ben destekten memnun değilim, bence tam etkin olmasa da bu kırılışın bir sebebi de bu
  133. Arife F`

Donanım Arşivi'nden geldim

Ve yasaklandı ?
  134. Arife F`

Bu senin hatan, seni bağlar. Forumların bi suçu yok
  135. Arife F`

Ayıp oluyor. Neden burdasın o zaman? 1599587476 Hoşgeldin o zaman ne diyim :D
  136. Arife F`

Eba Canlı Ders Uygulaması Açılmıyor

Bu vakalarla biraz zor, en iyi senaryo online ve yüzyüze karışık gibi görünüyor
  137. Arife F`

Agabee Bizim hocalar da zooma yönelmşlerdi bugünden itibaren :(
  138. Arife F`

Bacak kıllarının yoğunluğunu nasıl azaltabilirim?

Tüy dökücü krem kullanabilirsin, sakın jilet kullanma ama daha beter eder
  139. Arife F`

Okul için seçeneğini kullanma, o öğretmenler için bir seçenek Düz kaydol 1599586703 Tamam :)
  140. Arife F`

Eba, zoom alt yapısını kullandığı için ebadaki derse zoomdan da bağlanabiliyorsun
  141. Arife F`

Şikayet etmezlerse bişi olmuyor :d
  142. Arife F`

Ama önerim, hocadan zoom id ve şifreyi isteyip(veya dersteki birinden) zoomdan bağlanmak. Eba sorunlu bir uygulama, uğraşmaya değmez...
  143. Arife F`

Hocam herkeste var bu sorun, bir uygulamayı adam akıllı yapamadılar... ders saati gelince canlı ders kısmından ilgili derse ordan katıla basıyorsunuz eba ders uygulanasını çalıştırmak için izin isteyecek, soldak çalıştıra basıyorsunuz. Birkaç defa hata verebilir. Her seferinde tamam deyip...
  144. Arife F`

Discord bot yardımı

Hocam öyle uyarı sayısına göre ban veren bot var mı bilmem ama önerebileceğim birkaç bot var, Level sistemi kullanacaksan, mee6 Sunucu moderasyonu için, electra, mc-at, dyno Müzik için, rhythm (umarım doğru yazmışımdır) Genelde bu botları kullanıyorum ben :)
  145. Arife F`

İkna edici az öz cümle

Evet, sosyal medyayla uğraşacak biri için iyi fikir ? umarım memnun kalırsınız ? şimdiden hayırlı olsun :d Edit: ama yani iphoneler aşırı pahalı o sebeple değer mi bilmem
  146. Arife F`

Hayatın adaletsizliği.

Hocam zaten hayat adaletsiz ama bu sistemde malesef ki parası olan söz sahibi :/ değiştiremeyeceksek de hayatta kalmaya çalışmak zorundayız. Hayat kısa ve giderek de tükeniyor
  147. Arife F`

İkna edici az öz cümle

Hocam iphone önermem açıkçası, android ona göre daha geniş olanakları sahip diye düşünüyorum, ancak yine de siz bilirsiniz :)
  148. Arife F`

Telefon Tahmin Etme Oyunu?

Evet HTC :d doğru tahmin
  149. Arife F`

Biriktirmeyi veya toplamayı sevdiğiniz bir şey var mı?

Maymun iştahlı olduğumdan, pek birşey biriktirme koleksiyon yapma falan aram yok XD
  150. Arife F`

Hyr :D
  151. Arife F`

152. Arife F`

Şeyma Subaşı'nın da katıldığı tekne partisinde kadın üstünde sushi yediler

Kendisi rahat, takıldığı kişiler de zengindir. Gider en iyi doktora, basar parayı alırlar en iyi tedaviyi. Olan bize oluyor zaten, onlara hayat hoş.
  153. Arife F`

Şeyma Subaşı'nın da katıldığı tekne partisinde kadın üstünde sushi yediler

Iyk iğrenç Ztn şeyma subaşı da ilginç bir insan, aklım almıyor.
  154. Arife F`

Sesim çok iğrenç

Ergenlik diyorum, hayırlı olsun kardeşim :d İlerde sesin normale döner fazla takma,
  155. Arife F`

?Kedi Severler Kulübü ?

Kediler candır ya :D tek kelime
  156. Arife F`

Kıskanç Ördek

Niye güldüm xhdkxhldjxşdmfşdkcşdmcşn 1599496622 dldjdşdkşdmdş baya iyi
  157. Arife F`

Tarayıcıdaki Sekmeler Neden Kapatılmalı?

Chrome cihazın ramini katleden bir uygulama olduğu için sekme kapatarak ramde biraz yer açmış oluruz Aynı anda ne kadar sekme açarsanız ram de o kadar dolar. Sekmeleri kapatarak bilgisayarı yormamış oluruz :)
  158. Arife F`

Kurallar Sıkılaştırılsın

"Sana birşey mi batıyor acaba?" Bu dediğin hiç hoş değil. Daha demin burda ağır konuştuğumuzu iddia eden sen, yukarıda neler diyorsun. Ayıp ama... 1599493383 Kimse kavga etmek niyetinde değil, kullandığınız bazı laflar oldukça ağır bence, herkes elinden geldiğince anlayışlı olmaya çalışıyor...
  159. Arife F`

Kitap önerisi!!!

Yeni basıldı yani beğenir misiniz bilmem ama Karantina Serisini(Beyza Alkoç) öneririm baya sürükleyiciydi :D
  160. Arife F`

İşe geç gidip erken çıkmak işçinin tazminatsız kovulma nedeni oldu

Sürekli olarak, keyfi yapıyorsa doğru karar. Ancak, sürekli değilse ve geçerli bir maazereti varsa bu karar hatalıdır elbette. İnsanlar kusursuz değildir, herkes hata yapar
  161. Arife F`

Hayattan bıktım ve bannerlord (hepsi sadece şakaycı ciddiye almayınız)

Ve eğer bunu videoya aldıysan veya ekran görüntüsü alıyorsan bu dediğimi de ekle! Bir daha da insanlari böyle saçma sapan şeylerle ölçme, ne halin varsa gör! @Ecel121 1599488060 Aynen zjskxhsknxlsnx ?
  162. Arife F`

İlginç insanlarsınız. Gerçekten. İki takipçi kasacağım, iki abone daha gelecek diye saçma sapan sanaryolar yazmanız sadece saçma.
  163. Arife F`

Al işte. Şimdi gel de linç etme. Sosyal deney saçmalığından ne anlıyorsunuz?
  164. Arife F`

Hocam hayat bir sınav ve bu sınavda illa ki zor yerler olacak :) hemen böyle zor dersek ohoo... Biraz daha olumlu olmamız lazım
  165. Arife F`

Fatih Portakal bugün son kez FOX Ana Haber'e çıkacak

@Tuxs Önce canlı yayından aldığım bir resimdeki bir kelimeyi taratıyorum, Sonrada aynı işlemi senin attığın resime uyguluyorum, Fontlar aynı mı? Hayır.
  166. Arife F`

Fatih Portakal bugün son kez FOX Ana Haber'e çıkacak

1. Resimi bilmem ama 2. Resimde font değişikliğe uğramış photoshop var garanti. Rahatlıkla anlaşılması lazım. (Habere karışmak veya siyasi fikir belirtmem şu anda söz konusu değil, sadece resmin photoshop olduğunu söylemek istedim.)
  167. Arife F`

İçerik Ekibi hakkında düşünceleriniz, önerileriniz ve eleştirilerinizi bekliyoruz...

Forum elden geldiğince aktif tutulmaya çalışılıyor, gayet iyi bence :)
  168. Arife F`

SDN de arama hatası

Teşekkürler :)
  169. Arife F`

SDN de arama hatası

@ForumDeveloper
  170. Arife F`

ingilizce ögrenme

Rica ederim :)
  171. Arife F`

Evime yarasa geldi

Çinlilere verin hocam, onlarda sosyete yemeği diye biliyorum ? bir miktar da kâr elde edersiniz hiç olmazsa :)
  172. Arife F`

Avast Premium Security

Premiumunu kullanmadım ama açıkçası programı çok da iyi buldugum söylenemez
  173. Arife F`

Kurallar Sıkılaştırılsın

Yorum yapmıyorum. Saygı ve hoşgörü çerçevesinde davranıldığı sürece hiçbir sorun olmaz. En çok da yazım hatalarına bu kadar takılmanız cidden bilmiyorum yani...
  174. Arife F`

Tomografinin zararı

Annen hekimin dediğini niye dinlemiyor acaba :D Sağlık olmadan hiç bir şey olmaz. Doktor ne dediyse ona uymalısınız
  175. Arife F`

Avast Antivirüs iyi midir?

Yok, önermem. Bir süre kullanmıştım ve açıkçası memnun da kalmamıştım. Zırt pırt bildirimleri işgal ediyor, pc yi yavaşlatıyor falan... Yok avast önermem cidden. Zaten doğru düzgün de koruyamıyor
  176. Arife F`

Sosyal deney videoları artık sıkmadı mı?

İnsanlara bir video için böyle davranmaları ve ayrıca yani bu tür videolar temel olarak düşünüldüğünde hem saçma hem de sıktı gerçekten. Böyle şeylere şahsen karşıyım. Hadi onu geçtim yapacaksanız da o ablaya yapmasaydınız ya şunu.
  177. Arife F`

SDN de arama hatası

Herhangi birşey aradığımda sürekli ekteki hatayı alıyorum. 1599418519 Ayrıca gönderiler kısmında da aynı hatayı aldım
  178. Arife F`

Beni Affet Baba

İçim titredi...
  179. Arife F`

Üyecik Rütbe İsmi

Stajyer çok hoşuma kaçtı desem :D
  180. Arife F`

Antivirüs programları gerçekten güvenli mi?

Yani açıkçası bence gereksizler, saçma sapan yerlere girip virüs kaptırırsan buna anti virüs programı da engel olmuyor/olamıyor. Özellikle mobil cihazlar için konuşursam sadece yer kaplıyorlar. Cihaz oldukça yavaş diye clean master indirmiştim mesela daha da yavaşlamıştı. Tabi bu benim...
  181. Arife F`

Yolda 5 TL Para Buldum Ne Yapmalıyım

Camiye ver
  182. Arife F`

En sevdiğiniz 3 üye

Kendimi çok seviyorum canım kendim falan ? Şaka şaka daha kimseyi tanımıyorum ondan yani xjdkxjdknd
  183. Arife F`

Söyle Rahatla

Obaa konuya baaak sen çözene kadar ömrüm gitti
  184. Arife F`

Gif kırpma

Bir gifi nasıl kırparım? Mobilden giriyorum, lütfen ona uygun öneride bulunun Çok teşekkür ederim ^^ 1599403387 Yok mu yardım edecek? Gifi bozmadan kırpan program bilen yok mu :/
  185. Arife F`

ingilizce ögrenme

Harika! Umarım yakında iyice kavrarsın :D
  186. Arife F`

Rüyamda SDN Forumdan Uçurulduğumu Gördüm

Eevt ?
  187. Arife F`

Nova Prospekt Paranormal Videolarındaki Yaşanan Ve Görünen Gizli Varlıklar Gerçekmi?

Aynen, ölsen kalsan kimsenin haberi olmayacak cidden tehlikeli iş
  188. Arife F`

Nova Prospekt Paranormal Videolarındaki Yaşanan Ve Görünen Gizli Varlıklar Gerçekmi?

Valla o çernobil ile ilgili tüm videoları izlemişimdir desem abartı olur ama bir ara orayla ilgli çok araştırma yapmıştım hocam, cidden ilgi çekici bir yer ?
  189. Arife F`

Efekt olsa bu fotoğraf değil sonuçta video, anlaşılırdı efekt veya başka birşey olsa :) Bu yüzden ben böyle şeylerin gerçek olduğunu düşünüyorum :D
  190. Arife F`

Oda doğru da ? neyse ben hâlâ gerçek olduklarını düşünüyorum :P
  191. Arife F`

Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere...

Ama ama amaaa
  192. Arife F`

Hocam herşey de bi gerçeklik payı var bence ben her ne kadar son zamanlar öyle şeyler izlemesem de bilim kurgu denilen şeylerde her zaman bir gerçeklik payı vardır yani değil mi? Bu kategoriye start veren/ilk kez yazan kişi nerden çıkardı mesela öyle düşünelim aldşskdşdlf
  193. Arife F`

Dokanmalı telfon ajxksjkdsl
  194. Arife F`

Dünyanın geleceğini etkileyecek deney için geri sayım başladı.

SDNde yeniyim ama olsun, hoşgeldiniz o zaman hocam :d
  195. Arife F`

Ben rüyamda uzun süredir bulunduğum ve yani hatrım olduğunu düşündüğüm bir siteden ip ban yiyodum, yani başka bişey olsa bu kadar zoruma gitmezdi ajskdjjdkk rüya ya, fazla takmamak lazım ?
  196. Arife F`

Hocam rüyada herşey olur :D ahdksjşdkdşdlv
  197. Arife F`

Dünyanın geleceğini etkileyecek deney için geri sayım başladı.

Nolur çini havaya uçursunlar hocam :D
  198. Arife F`

Meslek Lisesi Hakkında ?

Kimseye bulaşmazsan no problem ?
  199. Arife F`

Lgs öğrencisine tavsiyeler

Tamamen irade meselesi, kendini 8. Sınıfa adapte etmelisin. Hem liseye geçince 8. Sınıf temposundan daha sıkı bir çalışma stilin olacak, tekrarlıyorum: lgs sadece bir kere olacak, geri dönüşü yok
  200. Arife F`

2020-2021 telafi eğitimi dönemi

Bu yıl 9. Sınıf oldum ve şu 1 haftalık telafi eğitimi sürecinde 8. Sınıfın 2. Dönem konularını tekrar etmeye başladım. Ancak malesef ki böyle yürütemiyorum, gün içindeki ders sayısı çok az, canlı ders süresi az olduğundan hocalar sadece bizimle sohbet edip şunları şunları tekrar edin diyor ve...
  201. Arife F`

Lgs öğrencisine tavsiyeler

Yani sana şunu söyleyeyim bu yıl 9. Sınıf oldum ve açıkçası lgs puanım (bana göre) hiç iyi değildi. Elbette ders çalışıyordum, ama pandemi yüzünden sonra iyice saldım, disiplinim bozuldu. Hep oyuna yöneldim. Tabi çok şükür en azından nitelikli bir okula yerleştim ama yani yaşadığımız bu virüs...
  202. Arife F`

ingilizce ögrenme

1. Duolingo kullanarak başlayabilirsin 2. En azından basit cümleler kurmaya başlayınca internet üzerinden birazcık yabancı ortamlara yani ingilizce konuşan kişilerin arasına girdi karış, cidden yararlı oluyor ⚠ Not: her gün tekrar yap, günlük olarak en az 20 dk ingilizceye maruz kal. Yoksa...
  203. Arife F`

Discord telefon doğrulama istemesi.

Merhaba! ?‍♀️ Bu aslında bir hata değil, anladığım kadarıyla Discord'un güvenlik için aldığı bir önlem. Yani endişelenme hesabın banlanmadı. ? Discord'u kullanmaya devam etmek için altta görülen "Telefonla Doğrula"ya tıkla. Bu işlemi herhangi bir numara ile yapabilirsin. Numaran sadece o anki...