Arama sonuçlarınız

1. D

Max 350 TL klavye

Teşekkürler hocam
  2. D

Max 350 TL klavye

Blue da olmaz değil aslında hocam sadece öyle olursa daha iyi olur demiştim g213 iyidir diyorsunuz ya da k552. Bilindik demişsiniz ama Bir sıkıntısı olması halinde muhattap alabileceğimiz birisi olacak mıdır karşımda
  3. D

Max 350 TL klavye

Sağolun hocam da mk110 nasıldır dersiniz. Bir de evet genelde rampage kötü bir marka fakat bu klavyede iyi iş çıkarmışlar gibi gözüküyor
  4. D

Max 350 TL klavye

Arkadaşlar öncelikle merhaba klavye almayı düşünüyorum laptop yeni almıştım 1-2 ay oldu ama oyun oynarken falan haliyle bazen biraz hor kullanabiliyoruz ?. Ve laptopun kendi klavyesi yerine harici bir klavye istiyorum. Bütçe Max. 350 yazdığım gibi daha üste çıkamam muhtemelen çıkarsam da hydra...
  5. D

Masaüstü Sizce bu sistem nasıl ?

Sanmıyorum
  6. D

bu pc nasıl parasına değer mi?

Ayn bence de
  7. D

bu pc nasıl parasına değer mi?

Bence düşük ikinci el alma imkanın var ise 4000-4500 e 1070 li sistem alınabiliyor
  8. D

Mouse Önerisi 300 Tl

Merhaba arkadaşlar elim büyük-orta denilebilir. FPS oyunları daha çok oynasam da her türlü oyunu oynarım çok oynanam ama (1-2 saat) yine de düzgün bir mouse almak istiyorum. Biraz araştırmalarım sonucu Rival 300s (300Tl) ve kuzenim lolde challenger olan arkadaşının özerisi üzerine de g300s...
  9. D

Abra a5 v13.5 laptop gta 5 oynarken kapanıyor

Yani 3000 se ok. 4,5 du benimkinde de
  10. D

Abra a5 v13.5 laptop gta 5 oynarken kapanıyor

Haklısın ama bir sıkıntıntı var dediğin her şey doğru %30 dışında telefonum resmi note 8 pro yani donanımı düşük o yüzden çok harcamıyo gibi bi olay yok. Ama o kadar şarj gitmediğini garanti edebilirim 40-45 dklık oyunda ful grafiklerde %10 dan fazla yemez Max:15 . Tabi yine de söylediğiniz...
  11. D

Sizce nasıl?

Arkadaşlar önerilerinizi görüşlerinizi bekliyorum önemli benim için
  12. D

Sizce nasıl?

Bence yanlış düşünüyorsunuz ekran kartı olarak 1660 ti olduğu için istiyorum bunu zaten 1650 olarak çok seçenek var hocam ama yine de teşekkürler ve konu açmıyım fazladan bu sistem darboğaz yapar mı (HP)
  13. D

Sizce nasıl?

Üniversite arkadaşımla ortak alacağız yda bütçeyi çok aşmayacağız max.7750-8000. gtx 1660ti + r7 3750h + 60hz ekran + 512 GB SSD ana özellikleri isterseniz bakabilirsiniz HP Pavilion 15 EC0003NT 7,700 ₺ gibi bir fiyata hepsiburadadan bulduk sizce alınır mı? Yoksa aynı özelliklerin 256 GB SSD li...