Arama sonuçlarınız

1. M

Öneri 14 inch laptop sırt çantası

Üni için bir laptop sırt çantası düşünüyorum.Gerektiğinde laptopu yanımda taşıyabilmek için ekstra çanta istemiyorum bana daha pratik geliyor. Marka olarak samsonite hoşuma gitti ama başka markalarda var mıdır bakabileceğim önerilerinizi bekliyorum. Bütçe maks 1k gibi
  2. M

Msi modern vs Macbook air

Üniversitenin 2. senesine doğru bir laptop almayı planlıyorum. Kolay taşınabilme, uzun pil ömrü vb nedeni ile Gaming notebook almayı düşünmüyorum. Laptopu kullanacagım alanlar günlük kullanım webde gezinme, üni slaytları-notları ve kodlama vb. Aklımda şu anlık şu iki notebook var sizce hangisi...
  3. M

internetim 8mbps'yi aşmıyor

50 Mbps internet kullanıyorum (Superonline fiber).Kablo ile bağladıgımda Xbox'da 50'yi rahat görüyorum baglı degil iken ise 35 civarlarında. Aynı durum kasamda böyle degil anakartım Gigabyte Z490 PRO ax. Wi-Fi 6 destekleyen bir anakart anteni de baglı. Speedtest'ten ölçdüğümde 8'i aşmıyor nedeni...
  4. M

Matebook 13 vs macbook

Üniversite için düşünüyorum en az beni 4 5 yıl idare edebilecek bir laptop olmalı. Sunum hazırlama, webde dolaşma, netlik ve ünide göreceğim yazılım vb için kullanılacak. Aklımda 3 model var şimdilik modeller...
  5. M

Genetik mühendislik için Laptop önerisi

Genetik ve biyomühendislik okuyacağım 4-5 sene ve sonrasındada işlerimi görücek bir laptop düşünüyorum. Bütçe maks 15-16k. Bilgisayar günlük kullanım,not tutma,webde gezinme,netflix, ve ünide göreceğim yazılım vb için kullanılacak.