Arama sonuçlarınız

1. meaningless

KYK kredisini borsada kullanmak

Merhaba arkadaşlar. KYK kredimle borsaya girmek istiyorum. Çok cüzi bir miktar sadece merak ettiğim için. Fakat KYK hesabı anladığım kadarıyla kuruma bağlı olduğundan borsaya girilmiyor. Yeni bir hesap açıp parayı oraya aktarsam olur mu? Yeni hesap internetten açılıyor mu ? Şimdiden teşekkürler.
  2. meaningless

KYK KREDİSİ

Merhaba arkadaşlar. KYK kredimle borsaya girmek istiyorum. Çok cüzi bir miktar sadece merak ettiğim için. Fakat kyk hesabı anladığım kadarıyla kuruma bağlı olduğundan borsaya girilmiyor. Yeni bir hesap açıp parayı oraya aktarsam olur mu? Yeni hesap internetten açılıyor mu ? Şimdiden teşekkürler.
  3. meaningless

Çok kararsızım

Merhaba geçen sene yks sınavına girdim sonuçta 1600. oldum ve isteyerek tıp fakültesi seçtim. Fakat bunları yaparken yurt dışı düşüncesi hiç aklımda yoktu. Şuanda ise Türkiye de meslek fark etmeksizin herkesin mutsuz olduğunu görüyorum ve yurt dışına çıkmak istiyorum. Doktorluk ise yurt dışına...
  4. meaningless

Gitar

Merhaba daha önce yaklaşık 1 aylık bir klasik gitar deneyimim oldu. Son 3-4 gündür de akustik gitara başladım. Şimdi sorularım şunlar: 1) Malum akustik gitarın telleri sert olduğu için ellerim acıyor , şu anda günde 1-2 saatten çok çalamıyorum tüm günüm boş olmasına rağmen. Bu ne zaman geçer...