Arama sonuçlarınız

1. G

Soru Xbox minecraft az chunk

Eskiden xboxımda mc actigimda 24 chunk a kadar yükseltebiliyordum simdi ise 10 chunk a kadar olyir ayarlar da hep değişmiş neden acaba
  2. G

Soru Rdr 2 Kötü Grafikler

Arkadaşlar Rdr 2 de kötü grafik alıyorum Kötü grafik alacak bir cihazım olduğunu düşünmüyorum Xbox series x im var diğer oyunlarda iyi grafik alıyorum o yüzden xbox ım da bir problem olduğunu da sanmıyorum grafik ayarları konsollarda ya da xbox da yok en azından ben bulamadım neden bu kadar kötü...
  3. G

Soru Xbox Series Ve One Oyun Farkı

Arkadaşlar benim xbox series x im var cd li oyun almak istiyorum internete bakıyorum ama series x için olan oyunlar çok az 3 5 tane falan hep xbox one var fps boost fln yoktur diye almak istemiyorum series ve one oyunları arasında ne fark var ve neden çok az sayıda series oyunları var
  4. G

Soru Battlefield V Kaplamalar Sonradan Geliyor

Bende Xbox Series X var 1080 p TV bu oyunda kaplamalar sonradan geliyor neden acaba benim cihazımda probelm mı var başka oyunlarda da oldu ama en çok bu oyunda
  5. G

Glocalzone güvenilir mi

Bu uygulama yurtdışından Türkiye'ye istediğin bir ürünü getirebilecek satıcıları sunuyor satan adamda komisyon alıyor Visa Europe ile partnermiş Vodafone ve vadifbankda size daha avantajlı alışveriş için yardımcı oluyormuş ben baktım ps5 digital edition a fiyat 324 Euro Sony fiyatı 400 Euro diye...
  6. G

amazon yurtdışı sitelerinden ucuza konsol alma

herkesin dilinde amazon.de amazon.fr amazon.uk den ucuza konsol almak var ben anlamadım neden daha ucuz oluyor gümrükte takılmıyor mu bileniniz varsa yazabilir mi ps 5 i 4900tl ye amazon.uk den almışlar fln biliyorsanız yazın lütfen
  7. G

Ps5 digital vs Xbox series x

Ps5 digital in özelliklerinin daha iyi ve ucuz olduğun biliyorum (controllerdaki titreşimler,özel oyunlar) ama oyunlar çok pahalı yeni oyunlar en az 700 tl fln ki oda kısa oyunlar Xbox da gamepass var ve baya yardımcı oluyor bu konuda sizce hangisini almalıyım lütfen nedenini de belirtin sadece...
  8. G

Xbox series s mi PC mi

Ben ocak gibi xbox series s ya da pc alıcam karar veremedim yani 5300 tl verip hangisinden daha yüksek performans alırım
  9. G

İdrar yapamama ve yanma

Abiler ablalar ben 14 yaşındayım idrar yaparken çok yanıyor ve tam idrar bitmiyor yani yaptıktan sonra tekrar geliyor ama daha az bir idrar sizce bu ne olabilir virüs fln var diye hastaneye gitmiyoruz biliyorsanız söyler misiniz kendimi 70 yasında dede gibi hissediyorum
  10. G

Gitti gidiyor güvenilir mi

Ben gitti gidiyordan konsol alıcam ama güvenilir olup olmadığını bilmiyorum
  11. G

Ellerim ve ayaklarım normal mi

Ben 14 yaşındayım elim 24-25 cm Ayağım 45-46 en azından boyum kısa değilde hugo gibi kalmadım neyse sizce normal mi çünkü ben 1.80 im 1.85 boyundaki çocuktan falanda büyük elim Ayağım
  12. G

one x mi series s mi

ben bir konsol almayı düşünüyorum xbox series s ya da xbox one x arasında kaldım hangisini almalıyım karar veremiyorum bir tarafta 4k diğer tarafta yeni gelen oyunlar hangisini almalıyım sizce??
  13. G

ps4pro mu xbox one x mi

1 sene sonra xbox one x ya da ps4 pro alcam ama karar veremiyorum ps4pro daha ucuz ama oyunları çok pahalı xboxda game pas var ps4 pro da özel oyunlar var xbox da fps daha iyi 4k gerçek falan filan kafam iyice karıştı bilgisiyarım kötü bu arada oynatmıyor ne yapcam karar veremedim
  14. G

kötü fps

(laptop) sistemim: gtx940 2gb i-5 4210 m 8gb ram sistem çok iyi değil ama tf2 kasıyo valorant oynanmıyo fps den yani her şey kasıyo daha önce bozulduydu ekran kartı mı ne yaptıdık ilk zamanlar iyiydi şimdi gene çok kötü kasıyo mc de bile niye böyle drop yaşıyorum bilen var mı
  15. G

iyi sistemde kötü performans

sistemim: gtx940 2gb i 5-4210m 2.60ghz 8gb ram sistemim çok iyi değil ama daha düşük performans veriyor cs go da sürekli düşük fps tf2 de drop yiyor rocket league dying light da 15 fps falan veriyor çok net anlatamadım galiba ilk konum siz sorun ben cevaplim