Arama sonuçlarınız

1. H

Cihazımda Jiroskop Var Ama Oyun Görmüyor

Cihazım lenovo tab m10 x306f cihazda jiroskop var fakat pubg mobile oyununda cihazın desteklemiyor diyor . Ancak başka oyunlarda jiroskop çalıştı . bazı jiroskop test uygulamaları ile test ettim onlarda da çalıştı .İzinler e baktım fakat orada da bulamadım .Çözümünü bilen varsa yardımcı olursa...
  2. H

Windows 10 Dan Windows 8 E Geçmek

bilgisayarım çok yavaş çalışıyor.
  3. H

Windows 10 Dan Windows 8 E Geçmek

Merhabalar. Bilgisayarım şuan windows 10 kalıcı windows 8 e geçirmek istiyorum fakat windows 8 olduğunda da sorunsuz kalıcı bir şekilde kullanıp kullanamayacağımı bilmiyorum. Windows 8 olduğunda deneme sürümü falan olmasını istemiyorum . Bu konuyla ilgili yardım edebilir misiniz ?
  4. H

Bilgisayar iyi mi?

Teşekkürler 1606947849 Yaklaşık gta 5 de orta ayarlar da ve yüksek ayarlarda kaç fps alırım
  5. H

Bilgisayar iyi mi?

Benim bildiğim kadarıyla sizin dediğiniz yolla yapınca 30 günlük deneme sürümü yükleniyor acaba yanlış mı biliyorum yani 30 gün sonra yine para verili Çok teşekkür ederim şimdi anladım 1606947632 Acaba sizin attığınız bilgisayarda gta 5 i orta ayarlarda kaç fps alırım
  6. H

Bilgisayar iyi mi?

Benim bildiğim kadarıyla sizin dediğiniz yolla yapınca 30 günlük deneme sürümü yükleniyor acaba yanlış mı biliyorum yani 30 gün sonra yine para veriliyor
  7. H

Bilgisayar iyi mi?

Bilgisayar Güzel cevap verdiğin için teşekkürler ancak bir Windows a 800 TL vermek istemiyorum içinde windowsda dahil olsa çok daha iyi olurdu fikrin için teşekkürler
  8. H

Bilgisayar iyi mi?

(PUBG,GTA 5) İ5-3570 3.80 Ghz 16GB 128GB SSD+500GB HDD RX550 4GB Fiyatları ve Özellikleri İnternete böyle bi bilgisayar sistemi buldum ben çoğunlukla gta 5 pubg mobile tarzı oyunlar oynayacağım ben çok kas mamasını minimum 50 fps olmasını istiyorum acaba bu tarz oyunlarda bu bilgisayar da orta...
  9. H

Ne tür videolar çekmeliyim

Eğlence tarzında video çekebilirsiniz. (Tabi ki bu benim tavsiyem sen içinden ne
  10. H

Bilgisayar nasıl?

Teknobiyotik A2.5 Killer - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, RX560 4GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik bu bilgisayarı almayı düşünüyorum fakat YouTube da videosunu izledim fps değerleri videodaki ile aynımı daha önceden kullanmış bir kişi bana yardım ederse...
  11. H

Ekran kartına laptop bağlanır mı ?

Yanıtınız için teşekkürler
  12. H

Ekran kartına laptop bağlanır mı ?

Merhaba 2. Monitör yapmak istiyorum fakat 2. Monitör yerine bir laptop kullanmak istiyorum çünkü elimde 2. Monitör alacak bir bütçem yok . Acaba laptop 2. Ekran olur mu ? Bana yardım ederseniz sevinirim
  13. H

700 TL MONİTÖR ÖNERİSİ LAZIM

Merhaba ben oyuncu monitörü almak istiyorum. Fakat çok anlamıyorum, bana monitör tavsiyesi verirseniz sevinirim. 700 TL bütçem var 24 inç veya biraz daha küçük monitör alacağım. Bilgisayar: Eclipse Zero Bronze [Modart PC] I R3 1200 RX550 2GB 8GB DDR4 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com...