Arama sonuçlarınız

1. melisay

Almanya'ya nasıl gidebilirim?

evlilik şart gibi:) ama eğitim yoluyla da olabilir.:rolleyes:
  2. melisay

Arkadaşlar dolar daha ne kadar düşer

düşer, düşer çok düşecek:rolleyes:
  3. melisay

Sizce ünlülerin telefon numarasını ifşalamak suç olmalımı.

suç sayılmalı.
  4. melisay

Google Fotoğraflar Ücretli Oluyor

üzüldüm.:cry:
  5. melisay

Teknoloji şirketleri Google'ı AB'ye şikayet etti

bakalım sonuç ne olacak ?
  6. melisay

Almanya'ya nasıl gidebilirim?

acil olarak evlenmen lazım.:) hemen görücüye çıkman lazım.;)
  7. melisay

Taşı toprağı altın köy Rezerv müjdesi heyecan yarattı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal'ın Ağrı'da altın rezervi bulunduğunu ve bunu çıkarmak üzere harekete geçtiklerini açıklaması, kentte heyecan uyandırdı. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal'ın Ağrı'da altın rezervi bulunduğunu ve bunu çıkarmak...
  8. melisay

Sigara yasağının sonuçları sizce ne olur?

güzel olur. herkes sigarayı bırakır.
  9. melisay

Para niçindir ?

yaşamını devam ettirmek için.
  10. melisay

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tutmadı alttaki futbolu seviyor
  11. melisay

Bu İsim neyin oluyor forum oyunu

üstteki üye bir isim söylüyor. alltaki üye cevap veriyor. sonra o da bir isim söylüyor ve oyun bu şekilde devam ediyor örnek: üstteki üye Mehmet alttaki üye tanımıyorum Mustafa ? tanımıyorum. yeşim? teyzem olur. ? Hakkı? tanımıyorum. Ali?
  12. melisay

Gelmiş Geçmiş En iyi Oyun ?

CS:GO tartışmasız..
  13. melisay

Dolar 8.42 TL oldu!

çok hızlı yükseliyor.
  14. melisay

Kelime Çağrıştırma forum oyunu

bilgisayar
  15. melisay

tutmadı alltaki spor yapıyor
  16. melisay

Kullanıcı hatasına garanti bakar mı?

kullanıcı hatası garanti kapsamına girmeyebilir.
  17. melisay

Üsteki Üyenin nesini beğeniyorsunuz Forum Oyunu

18. melisay

telefon
  19. melisay

hayır değilim alttaki oppo kullanıyor
  20. melisay

çilek böcek
  21. melisay

tutmadı alttaki basketbol oynuyor?
  22. melisay

tutmadı alttaki futbolu seviyor.
  23. melisay

Son Dakika Suriyede bombalı saldırı

Son dakika: Suriye'de bombalı saldırı! Suriye'nin Bab ilçesinde bombalı saldırı düzenlendi. İlk belirlemelere göre 7 ölü, 20 yaralı var. Suriye'nin kuzeyindeki Bab ilçesinde bomba yüklü kamyonla düzenlenen saldırıda ilk belirlemelere göre, 7 sivil öldü, 20 sivil yaralandı...
  24. melisay

Cansu Taşkın: babam boğazıma bıçak dayadı

önemli bir olay..
  25. melisay

Necati Şaşmaz a 12 yıla kadar hapis istemi

üzüntü verici bir durum ama
  26. melisay

Cem özer in fotoğrafları ifşa etmişt, eşinden flash açıklama

Cem Özer'in fotoğrafları ifşa olmuştu! Eşinden flaş açıklama... Oyuncu ve şovmen Cem Özer (61), cinsel içerikli mesaj ve fotoğraflarını sosyal medyada ifşa eden kadını suçladı: Bana kumpas kurdular, para yüzünden yaptılar... Bu açıklamalarının ardından gözlerin çevrildiği Pınar Dura'dan eşine...
  27. melisay

güzel sunucu emily atack bacak bacak üstüne atınca iç çamaşırı göründü

TV yıldızı Emily Atack'in bacak bacak üstüne attığı sırada iç çamaşırı göründü İngiliz televizyon yıldızı Emily Atack, Instagram'da yayınladığı videoda fena frikik verdi. Atack'in, bacak bacak üstüne attığı sırada iç çamaşırı göründü. Hikayenin yanı sıra Instagram'da aynı elbiseyle...
  28. melisay

Serdar Ortaç ın paylaşımı olay oldu

Ünlü şarkıcıya benzeyen eski bir Sovyet askerinin fotoğrafı, "Serdar Ortaç, 2. Dünya Savaşı'nda Japon mevzilerinde savaşırken" notuyla sosyal medyada paylaşıldı. Serdar Ortaç da bu kareyi Instagram hesabından yayınladı. 50 yaşındaki şarkıcı ile Sovyet askerinin benzerliği kısa sürede sosyal...
  29. melisay

Cansu Taşkın: babam boğazıma bıçak dayadı

Cansu Taşkın: Babam boğazıma bıçak dayadı! Şarkıcı Lerzan Mutlu’nun sunduğu programda babası Hüseyin Taşkın'la yüzleşen sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın'ın açıklamaları gündem oldu. Aynı programda babasıyla yüzleşen Taşkın, olay yaratan açıklamalarıyla dikkat çekti. Sosyal medya fenomeninin...
  30. melisay

Necati Şaşmaz a 12 yıla kadar hapis istemi

Necati Şaşmaz'ın başı dertte! Eşi Nagehan Şaşmaz'ın ses kayıtlarını ve Whatsapp yazışmalarını illegal yollardan ele geçirip boşanma davasında delil olarak sunmakla suçlanan oyuncunun 12 yıla kadar hapsi isteniyor. Kurtlar Vadisi’ serisiyle ünlenen Necati Şaşmaz ile 2012’de evlendiği Nagehan...
  31. melisay

tartıştığı 4 aylık eşini katletti

merhametsiz insanlar.
  32. melisay

Antalya da sokak düğünün de ortalık karıştı

Antalya’da korona virüs tedbirlerine rağmen yapılan sokak düğününde ortalık savaş alanına döndü. Düğüne katılan davetliler bir anda birbirine girerken sandalyeler havada uçuştu. Polis ekiplerinin olay yerine gelmesi sonrası kavga sona erdi. Kaynak Yeniçağ: Ortalık savaş alanına döndü...
  33. melisay

Suudi Arabistan hava sahasını İsrail ve BAE uçuşlarına açtı

bakalım daha ne gelişmeler olacak?
  34. melisay

tartıştığı 4 aylık eşini katletti

Türkiye'nin kanayan yarası olan kadın cinayetleri bu kez Mersin'de ortaya çıktı. Kentin Silifke ilçesinde Erdoğan Sarıaydın (24),tartıştığı 4 aylık hamile eşi Zeynep Sarıaydın'ı (17) pompalı tüfekle vurarak, öldürdü. Gözaltına alınan Sarıaydın, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece...
  35. melisay

ABD resmen duyurdu Tarih verdiler

Skandal kararın zamanlamasına dikkat çeken gazeteler, Türkiye'ye bir mesaj verildiğini yazdı. Türkiye'nin iki hafta boyunca Doğu Akdeniz'de bir savaş sahnesi yaratacağını ileri süren Yunan medyası, Cuma günü Yunanistan'ın çok tehlikeli bir adım daha atacağını bildiriyor. ABD'nin doğrudan...
  36. melisay

Mbaye Diagne Galatasaray da kalıyor

ben iyi çıkacağını sanmam.
  37. melisay

Suudi Arabistan hava sahasını İsrail ve BAE uçuşlarına açtı

Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve İsrail arasında gerçekleşecek tüm uçuşlarda kendi hava sahalarının kullanmasına izin vereceğini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde, İsrail ile BAE arasında yapılan normalleşme anlaşmasının ardından, iki ülke arasında ilk ticari uçuş gerçekleşmiş ve...
  38. melisay

Seray Kaya vertigo hastalığına yakalandı

bizde geçmiş olsun diyoruz.:)
  39. melisay

Galatasaray da Kerem için Kap bekleniyor

belki de kaleci lazım.
  40. melisay

Mbaye Diagne Galatasaray da kalıyor

futbolcu disiplin kurallarına uyacağına söz verdi. https://www.sporx.com/mbaye-diagne-galatasarayda-kaliyor-SXHBQ874865SXQ
  41. melisay

Galatasaray da Kerem için Kap bekleniyor

galatasaray kerem aktürkoğlu nun transferini bugün açıklıyor. galatasaray ilk transfer gerçekleşiyor https://www.sporx.com/galatasarayda-kerem-icin-kap-bekleniyor-SXHBQ874884SXQ
  42. melisay

Demet Akalın , sigortalı ve maaşlı öğretmen tutmak zorunda kaldım

Popçu Demet Akalın ve yakın arkadaşı Alişan, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Kızı Hira'nın okulu ile ilgili konuşan Akalın, "Şimdilik online eğitim var mecburen. Biz sitede oturanlar toplanıp, öğretmen tutacaktık ama herkes taşındı. Ben de kendim sigortalı, maaşlı hoca tutmak zorunda...
  43. melisay

Ünlü çiftin çocuğunun Adı belli oldu

Baba olmak için gün sayan şarkıcı Soner Sarıkabadayı, sevgilisi Madelein Lopez ile birlikte İstinyePark'ta objektiflere takıldı. Günün erken saatlerinde alışveriş merkezine gelen Kabadayı ve sevgilisi gazetecilerin fotoğraf istediği kırmazken, muhabirler ile ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal...
  44. melisay

Seray Kaya vertigo hastalığına yakalandı

oyuncu Seray Kaya, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini korkuttu. Boyunlukla verdiği pozu yayınlayan Kaya, vertigo hastalığına yakalandığını duyurdu Sosyal medya hesabını aktif kullanan oyuncu Seray Kaya, boyunlukla çekildiği bir kare ile sevenlerini korkuttu. Kaya, daha sonra...
  45. melisay

Supradyn all day kullananlar

faydalı bir vitamin ilacıdır.