Arama sonuçlarınız

1. ImSamet

İşlemcimin Gördüğü Zararı Nasıl Öğrenebilirim?

Bana yardım etmeye çalışman beni çok mutlu etti, teşekkür ederim. Şu şekilde maddeler halinde yazayım, Oyunun sürümü ile ilgili değil, aynı sürümle oynayan arkadaşım bu sorunu yaşamıyor. Fanın iyi oturmadığını düşünmekte haklısın, kontrol ettim bunu daha önce ama fanım doğru takılı bundan...
  2. ImSamet

Bu benim ilk toplama bilgisayarım. Kasa hakkında hiçbir şey bilmiyordum, sistemi toplayan eniştemin önerisiyle aldım bu kasayı. Keşke bu sorunları yaşamasaydım... Şimdi telafi de edemiyorum. Açıkçası babama söylemeye korkuyorum bile. Benim suçum yok ben sadece hayalimi gerçekleştirmek istedim...
  3. ImSamet

İnanın işlemciyi yerinden kımıldatma imkanım bile yok. Bana kalsa direkt iade eder yeni bir işlemci alırım ama ailem duymazdan geliyor. Daha ızgara bile almadılar kendi paramla almak zorundayım. Yukarıda da dediğim gibi işlemcinin sıcaklığını ızgara alarak 65-75 dereceye kadar düşürebilirim...
  4. ImSamet

Oyun - PUBG Dokuların Geç Yüklenmesi Sorunu Bu konuya da bir bakın lütfen, belki de sorun işlemcide değildir.
  5. ImSamet

Yani işlemcinin sıcaklığını düşürmesine düşürebilirim ama bu dokuların geç yüklenme sorunu düzelmeyecek büyük ihtimalle. Bizimkilere işlemciyi iade etmek istediğimi söylesem zerre umurlarında olmayacak. Tek başıma da becerebileceğim bir iş değil. Bu sorunu işlemciyi iade etmeden düzeltmem...
  6. ImSamet

Benim kasam GameTech Zeus, kasanın yanındaki paneli çıkardığımda yük altında çok düşük sıcaklıklarla oynayabiliyorum. Kısacası benim düşüncem, kasamın hava girişi-çıkışı düzgün değil. Ön paneline bir ızgara yaptırarak 70 dereceye kadar düşürebilirim diye düşünüyorum ama bu sorun düzelecek mi onu...
  7. ImSamet

Selam, PUBG'de dokularım geç yükleniyor, bunun için geçtiğimiz günlerde bir konu açmıştım https://forum.shiftdelete.net/konular/pubg-dokularin-gec-yuklenmesi-sorunu.699309/ Hiç kimse yardım etmedi. Ben de kendi tahminlerim üzerine çözüm bulmaya çalışıyorum. 3 ay önce sistem topladım ve 2 aydan...
  8. ImSamet

Sistem iyi mi ?

Sistem gayet iyi. Tam olarak giriş seviyesi bir oyuncu bilgisayarı ve fiyatı da gayet uygun. 1601037022 Bence yeterli, bütçesi yeterli değilse yükseltmemesi sorun olmaz.
  9. ImSamet

İnternet Hızım İyimi (türk telekom)

Gayet iyi, hatta 720p yayın bile açılabilir bu Upload'la.
  10. ImSamet

LoL'de 15 FPS oynuyorum hangi oyunu akıcı oynarım?

Minecraft oynayabilirsin. Grafikleri düşük bir oyun ve bence gayet zevkli.
  11. ImSamet

PUBG Dokuların Geç Yüklenmesi Sorunu

Selam arkadaşlar, PUBG de uzun süredir beni çok rahatsız eden bir durum var. Çözümünü bilen vardır belki diye burada konu açmak istedim. Öncelikle bu ilk görsele bakın, https://cdn.discordapp.com/attachments/732610549313175662/758372358846939146/unknown.png Daha sonra buna...
  12. ImSamet

Ryzen 5 3600 Yük Altında Yüksek Sıcaklık Sorunu

Oyun değerleri, genelde PUBG oynuyorum.
  13. ImSamet

Fanı ve termal macunu birkaç gün önce kontrol ettim. Onlarda bir sorun yok, benim tahminim kasanın hava akışında sorun var. 1600720425 Voltaj hakkında hiçbir bilgim yok, detay verebilir misiniz?
  14. ImSamet

Linkini attığınız ön paneli ailemle görüşüp alacağım. Örnek videosunu izledim, işlemcide 10 derece gibi bir fark yaratıyor. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Yine de başka önerileri olan arkadaşlar konuyu yanıtlasın lütfen.
  15. ImSamet

Kasanın önündeki büyük camı çıkardım, yük altında işlemci sıcaklığı 65, ekran kartı 52 derece oldu. Sanırım sorun kasanın hava çıkışında. Kasa alırken pek araştırmadım, böyle bir sorunla karşılacağımı düşünmemiştim.
  16. ImSamet

Selam, 2-3 ay önce bir sistem topladım, önce size sistemimi yazayım. AMD Ryzen 5 3600 İşlemci, Asus ROG Strix 1660 Ti OC Gaming, Asus TUF B450M Plus, Adata XPG 16 GB (2x8) 3000Mhz Adata XPG 256 GB M.2 SSD GameTech Zeus 4x RGB Fan Snowman 6 Bakır Kanallı, 3 Fanlı X6 Cooler Fan (İşlemci...
  17. ImSamet

Grafik Ayarlarımı Düşürmeme Rağmen FPS Artmıyor

GeForce Experience uygulamasına girdikten sonra pencerenin sol üstünde 'Sürücüler' var. Oradan sürücünün son sürümünü yüklememiz gerekiyor. Örnek göstereyim, yüklediğim sürücü şuydu
  18. ImSamet

Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim. Sorunumu çözdüm, ekran kartımın sürücüsü güncel değilmiş. Güncelledikten sonra olması gerektiği gibi yüksek FPS almaya başladım. Aynı sorunu yaşayanlar da ekran kartı sürücülerini kontrol etsin derim, iyi akşamlar...
  19. ImSamet

100 FPS derken 100 civarı, herhangi bir sayıya sabitlenmiş gibi görünmüyor.
  20. ImSamet

Selam, 3 ay önce bir sistem topladım, başlarda sorun yoktu fakat şimdi PUBG de ayarları düşürsem de, ultraya alsam da 100 FPS alabiliyorum. Neden grafikleri düşürünce FPS artmıyor? Sistem özelliklerim: Asus ROG Strix 1660 Ti 6 GB OC Gaming AMD Ryzen 5 3600 3.6 Ghz XPG 16 GB (2x8) DR41 3000...
  21. ImSamet

GTX 1660 Ti PUBG Mobile Düşük FPS Sorunu

Blue Stacks denemek istemiyorum açıkçası, oyunun resmi emülatörünü kullanmak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Bazı ayarlar yaptım emülatörde, Ram kullanımını vs. arttırdım. Şimdi bir iyileşme görüyorum fakat kafamı karıştıran bir şey daha var. Emülatör ayarlarında 'İşleme' bölümü var, oyunu...
  22. ImSamet

Yanıtlarınız için teşekkürler.
  23. ImSamet

Selam, 2-3 ay önce bir sistem topladım. Kısaca sistem özelliklerim: Asus ROG Strix 1660 Ti 6 GB OC Edition AMD Ryzen 5 3600 3.6 Ghz Adata XPG 16 GB(2x8) 3000Mhz Ram Bu sistemde PUBG gibi ağır oyunlarda sorun yaşamıyorum fakat PUBG Mobile'de ne kadar ayar denediysem de sürekli FPS drop...