Arama sonuçlarınız

1. A

Rampage V900-S Alınır mı ?

https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-v900-s-ps3-ps4-pc-xboxone-xbox360-switch-6-1-pedalli-oyuncu-direksiyonu.html Sizce alınır mı ? Oynucağım oyunlar Forza Horizon 4 assetto corsa
  2. A

Samsung 970 Evo 500Gb Alınır Mı ?

Merhaba arkadaşlar Crucial BX500 Garantiye Verdim. Baya sorun yaşadım iade etmekle uğraşıyorum Samsung 970 Evo alınır mı almışken Sağlam birşey almak istedim https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-samsung-500-gb-970-evo-mz-v7e500bw-m-2-pci-express-3-0-fiyati,260991827.html
  3. A

NFS 2015 Project Unite

Project Unite yapmış olduğu modda Araçların sesi düzeltilmiştir. + Modifaksyon şeyler. + Modun kurulduna dair videoda var.
  4. A

Bu fiyata Değermi ?

Sizce Değermi.
  5. A

Assetto Corsa 6.40 TL

6. A

Ekran kartından Gelen Ses Coil Whine mı ?

Coil Whine mı bu ses ?
  7. A

Nvidia 460.79 Sürücü Sonrası Fps kayıp.

The Crew 2 Deyim. her dakika bi donma takılma daha yeni sistem çökdü yeniden başlattım Mecbur Siyah ekran Sorunu yaşıyorum. sistem boşdayken. donma takılma yaşıyorum
  8. A

Battlefield 3 Ücretsiz Oldu

BATTLEFİELD 3 ÜCRETSİZ OLDU AMAZON PRİME - YouTube Prime Gaming | Battlefield 3 (amazon.com) Kalıcı olarak oyun sizde olacak. Kredi kart girmeniz gerek aldıkdan sonra iptal edebilirsiniz amazon üyeliğini
  9. A

Epic games den Witcher 3 aldım hesaba geçmedi

Evet Arkadaşlar. Witcher 3 almak için gittim para yatırdım . 23 tl ye. Ödemeyi yaptım Sonra Kredi kart limit dedi. öyle hata verdi parayı aldı oyunu vermedi. Siz siz olun almayın. ! epic gamesde.
  10. A

Witcher 3 Alınırmı ? 23 TL

Normalde NFS Payback alıcaktım sorun çıktı alamadım epic gamesde gezerken witcher 3 gördüm bu fiyata değermi ? The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition (epicgames.com)
  11. A

Kriz eden Görev. The Crew 2

SfbwEo.png (1920×1080) (hizliresim.com) arkadaş her dakika vuruyorum küfür ediyorum bune ya ?
  12. A

The Crew 2 Alınırmı ? 45 Tl

Sizce alınırmı bu fiyata sevdiğim oyunlardan 1 tanesi. karta para atıp alıcam.
  13. A

İ5 10400f 1.373,52 TL !

Alacak arkadaşlar kaçırmasın. şimdiden :) Intel Core I5-10400f 2.9 Ghz Lga1200 12 Mb Cache 65 W Işlemci | Trendyol
  14. A

Honda S2000 Fiyatlarını Düşüren Çılgın Tofaş

? şahin - s2000 rolling - YouTube Honda S2000 vs Tofaş Şahin Kapışması - YouTube S2000 i susturan sahin - YouTube
  15. A

Doğukan Manço Gümrükden Almış Olduğu Nissan Skyline. R33 ilk hali.

Doğukan Manço almış olduğu R33 İlk hali. sonradan gümrüğe bırakmışlarmı napmışlar. sağdan direksiyon. araç. İlk hali :) videoya bakabilirsiniz :) jantıdan tanırsınız aracı.
  16. A

Pert Olan Nissan Skyline R33 Öncesi Sonrası

Öncellikle Dostlar. araba 2015 de satılıyor mersinden edirneye gidiyor araç sonra kaza oluyor talihsiz olay. Kaza Yapmadan önceki hali. Paul Walker hızlı öfkelideki R34 GTR Rengidir :) Kazadan oldukdan sonraki hali. Kazadan Sonra araba toplanıyor ve son hali. aracın sahibi...
  17. A

Ryzen Sisteme Windows 7.

?
  18. A

Asus Tuf X570 Plus Alınır mı ?

AMD R5 5600X İşlemcide kullanmayı düşünüyorum Elden almayı düşünüyorum mağazadan sizce değermi. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-tuf-gaming-plus-x570-am4-ddr4-4400dp-hdm%C4%B1-%C3%A7ift-m2-6-sata-usb3-2-aura-rgb-atx-128gb-a-kadar-ram-deste%C4%9Fi-anakart-1200107.html
  19. A

Mafia Definitive Edition Kırmışlar.

[İçerik yönetici tarafından kaldırılmıştır!]
  20. A

The Division 2 Kısa Süreliğine ücretsiz

Ubisoft da kısa süreliğine ücretsiz :) https://i.hizliresim.com/IYNYSW.png
  21. A

RTX 2070 Super vs. RX 5700 XT Test

22. A

AMD Ryzen 3 4350G Oyun testleri.

23. A

(Rehber) 5.241 TL 1660S Ryzen 3 3100 Sistem Toplama Rehberi

Arkadaşlar öncellikle merhabalar dolar mağlum artık sistem toplanamaz hale geldi malesef. sistem toplucak kardeşlerimiz. için bi rehber bulunayım hazır sistem öneriyorum. Doların hali şu şekil 7.40 TL. Sistem Linki...
  24. A

İ7 10700K RTX 2080 Super Sistem Nasıl ?

Arkadaşlar görüşlerinizi almak isterim sistem nasıl genellikle yayın+iş+ oyun +render düşünüyorum Bakın lütfen ryzen istemiyorum. önermeyin şimdiden. Ramler elimde şuan :) Zaten işlemciye overlock yapacam. bi de ramlerim 2 tane 8 lik var 2 tane daha düşünüyorum 32gb yapmayı düşünüyorum. şimdilik...
  25. A

Rx 5700 XT Yaşamış Olduğum Sorunlar.

Öncellikle merhabalar arkadaş. virüs geldiği ilk aylarda kart baya ucuzdu. 2.700 liraya sapphire pulse geziyordu indirim kodum vardı. 2.500 falan geldi sonra kartı sipariş ettim. Kart geldi 3 4 gün kartı sorunsuz kullandım. sonradan hatalar yemeye başladım crash hatası almaya başladım...