Arama sonuçlarınız

1. F

Yardım Bios ayarını bozdum ekran gelmiyor !

Kolay gelsin Win 11 kurmak isteyerek tmp yi aktif ettim bilgisayarı yeniden başlattım denetleyiciden fark ettim ki secure boot diye bir şey daha açılması gerekiyor muş onun ayarlarını internetten bakarak yapmaya çalıştım fakat bios u kaydedip çıktığımda bir daha görüntü alamadım araştırmalarım...
  2. F

Olimpik Bar VS Krom Bar

Krom Bar İle Olimpik Bar Arasındaki Farklar Nelerdir ? Olimpik Barın Daha Sağlam Olduğunu Biliyorum. Krom Bar İle Arlarındaki Max Yükleme Ağırlık Farkı Ne Kadardır ? Olimpik Bar : https://www.hepsiburada.com/avessa-olimpik-bar-p-SPORBRLKAVESOBAR20 Krom Bar ...
  3. F

Şimşek çakması sonucu ekran kartı yanar mı ?

Dün akşam bilgisayarda After Effects ile uğraşırken yakına şimşek çaktı ve ekran uydusuz televizyon gibi cızırtılı hale geldi. Dedim ekran kartı yandı herhalde yeniden başlattım. Bilgisayarı normal bir şekilde başladı ve bütün parçalar sorunsuz çalışıyordu. Hatta ekran kartı ilk açılışta 24...
  4. F

Hdmi to VGA dönüştürücü ekran biraz çalıştıktan sonra geliyor!

Hayır denemedim.
  5. F

1 yıl oldu düşünürüm ama halen çözemedim. (Yanlarında değildim)
  6. F

Selamün Aleyküm Kuzenlerim monitörü yorgan ile kırdıktan sonra eski monitöre geçiş yaptım eski monitörde hdmi veya display portu olmadığı için dönüştürücü aldım o gün bu gündür bilgisayarı açmak için belli bir süre açık bırakıp restart atmam gerekiyor bazen 2-3 defa... HDMİ TO VGA Anakartta...
  7. F

Samsung M31 Batarya Süresi

Sabah saat 7-8 gibi %100 aldım 14dk felan takıldım halen %100 dedim süper. işe gittim 10:30 gibi geldim ekranı bir açtım 98 olmuş morelim bozuldu XD 1598199379 İşlemci perfonmansı süper ama.
  8. F

Batarya 6000(5800) bi günde 2 kez şarj edeceğimi zannetmiyorum sonuçta max video izlerim. Dediğim gibi iletişim kurmak ve habere bakmak için giriyorum neyse 1-2 hafta kullanmam lazım galiba...
  9. F

İlk gün 9-10 saat gitti genel kullanımda youtube felan hiç girmiyorum... 1598198594
  10. F

Ekran açıklığı parlaklık mı yani ? 1598198317 Bu gün biraz daha iyi gidiyor gibi
  11. F

Yemek sepeti Banabi çalışanından çocuk istismarı

Düzelttim Kusura bakma kardeşim daha net anlaşılsın diye yaptım.
  12. F

Soru soruyorum sadece bana tatmin edici cevaplar verin. Bunlar daha kafamda olan onlarca sorudan 1-2 Tanesi Ama cevap bulamıyorum nedense... 1598184445 Senin savunduğun sistem o adamı serbest bırakacak veya kendi elinle verdiğin parayla(vergi) ile besleyecek memnun musun ? ! vergi verme...
  13. F

Bana dilini değiştiren (1000 yıllık) başka bir devlet göster ? 1598183759 Kore bizden 40 yıl sonra bağımsızlığını ilan etti onlar telefon,araba üretti biz niye üretemedik ? Bu kadar geride kaldık ?
  14. F

Ne mutlu türküm diyene. iyi güzelde... bu ülke için kürt te savaştı kürt'ün mutlu olmaya hakkı yok mu ? Sorguluyorum sadece. Neden sadece türk ?
  15. F

Türkçe ya da Türk dili, Güneydoğu Avrupa ve Batı Asya'da konuşulan, Türk dilleri dil ailesine ait sondan eklemeli bir dil.[12] Türk dilleri ailesinin Oğuz dilleri grubundan bir Batı Oğuz dili olan Osmanlı Türkçesinin devamını oluşturur. Dil, başta Türkiye olmak üzere Balkanlar, Ege Adaları...
  16. F

Bu ülke için 7 ırk savaşmadı mı? Neden sadece türkleri övüyor/bahsediyor ? (Türk'üm Hamd Olsun)
  17. F

Niye düşünmüyorsun ? Niye mantıklı olanı aramayıp sana ezberletilen ile devam ediyorsun ? Ya yanlış ise sana ezberletilen ?
  18. F

Evet zamanında sana cumhuriyeti özgürlük olarak ezberlettiler sende düş Evet doğru çünkü bir dilim vardı zaten. Neden dilimiz değişti peki ? Hiç düşündünmü bunu dostum ?
  19. F

600 yıl dünyaya şetiat ile hükmetti senin ecdadın. 100 yıldır cumhuriyet ile nereye hükmettin ? Ha pardon ne ürete bildin Ne icat ettin? Savunduğun şeyi niye neden savunuyorsun ? Neden düşünmüyorsun ?
  20. F

Kişinin işlediği suçları kurumlara aktaramayız ! Bu tayfa zamanında yurt olayları olduğunda yurtlar kapatılsın diyordu şimdide yemek sepetine yüklüyorlar suçu...
  21. F

Hocam bana şuan şeriatla yönetilen bir ülke göstere bilirmisiniz? Arabistan Vehabi İran Şii'dir Bu ülkeler ile bizim şeriatın alakası yoktur. Biz Ehli Sünnetiz. Bilmediğiniz konulara yorum yapmayın!
  22. F

Şeriat Olmadan İmkansız.
  23. F

Selamün aleyküm. 2 Gün önce Samsung M31 aldım telefon %52 şarj ile açıldı (telefona deşarj-şarj işlemini yaptım tüm özellikleri açıp parlaklığı sonuna kadar açtım %0 olup kapanınca şarja taktım uyudum sabah %100 aldım bu işlemi dün yaptım ) Telegram, Instagram, WhatsApp gibi uygulamalar...