Arama sonuçlarınız

1. F

Soru En son hangi filmi izlediniz?

şöyle yeni çıkan filimleri tavsiye eden yokmu ya 2004 de çıkmış filimi anlatıyonuz
  2. F

Hangi Youtube Kanalını Takip Ediyorsunuz?

arkadaş forumda yaş sınırlaması falan yokmu
  3. F

Hangi Youtube Kanalını Takip Ediyorsunuz?

arkadaş işin gücün yok bunları mı takip ediyorsun
  4. F

Soru En son hangi filmi izlediniz?

nasıl ortalama ya çok güzel filimdi mortal kombat sevmediginiz belli yada o türleri 1621435579 kardeşim adamlarda para var acımıyorlar paraya hikaye yok tarih yok işkembeli küpradan atarak dizi gibi filim yapıyorlar
  5. F

En nefret ettiğiniz, sevmediğiniz site hangisi?

Malum sitenin moderatörü konuştu. :D :D :D
  6. F

Bu Çizgi Filmi Hatırlayan Var Mı?

hi men gençlik yıllarına benziyor
  7. F

Chrome'dan Bilmediğimiz Siteye Girersek Virüs Bulaşır Mı?

tam eşofmanlı şevket hoca soruları olmuş :D :D
  8. F

Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

benim sorum yok size teşekkür etmek için yazıyorum aferim kardeşim iyi çalışmalar diliyorum
  9. F

Türk Telekom Apartmana Fiber Kablo Çekti

arkadaş ne güzel özetlemiş
  10. F

Açtığım Her Konuyu 2Şer 2Şer Yolluyor

Herkez sizin yaptığınızı yapama:D:D:Dz helal olsun
  11. F

Hdd Bağlamayı Beceremedim

Hard disk sıfırmı eskiyse sıkıntı çıkabilir eğer sıfırsa bağlarken hd iki kablo giriyor biri çoklu kablo. biri smart kablo onları kontrol et çoklu kablonun sarı kablosu dışa gelecek şekilde hard diske bağlaman gerekiyor bunları yaptıysan kabloların ana karta bağlı olduğunu kontrol et...
  12. F

Korsana Destek Yok Davranışı

paranızı kaptırmayın yabancılara domuzdan bir kıl kaparsan kardır diye anlayış var bazılarında
  13. F

Forumu bırakıyorum.

garip ya foruma girme amancın neydi ögrenmek........ ögretmek ..... sohbet muhabbetse çokkk yapılacak başka yerler var
  14. F

Bitcoin bir kez daha rekor kırdı: 59 bin dolar!

bunun reklamını yapmayın ya bilen var bilmeyen var dolandırıcılığa en yaygın yatırım aracı bu yatırım yapmak isteyen gitsin reel yatarım araçları alsın dolar var altın var
  15. F

Bisikletle Seyhat Yasak Mı?

diyarbakırın hangi ilçesine gideceksin merkez ilçelerinde sıkıntı yok
  16. F

HDD Sağlığımı Nasıl Öğrenirim ?

kamera kayıt cihazı varsa orada formatla onun smart hd özelligi var hd tüm kötü sektörlerini kaç günlük kullanıldığı hepsini görebilirsiniz
  17. F

Ziya Selçuk: Yüzyüze Eğitim 2 Temmuz'a Kadar Sürecek

ya arkadaş bu ülkeyi yönetenleri anlamıyorum tutturmuşlar sanki normalmış gibi yaz tatili ne olacak şubat tatili şöylemi yapsak ... vb onlara hayat laylay lom gidiyor ya arkadaş bir nesil gidiyor yazık ya 1 sınıftan tut 5 sınıfa kadar yüz yüze eğitim olmazsa olmaz yazık nesillere yazık...
  18. F

Antivirüs programı önerir misiniz

360 ücretsiz kullanabilirsiniz
  19. F

Kandilimiz Mübarek Olsun

dün yetişemedik sizinde mübarek olsun arkadaşlar
  20. F

Günde kaç kere foruma giriyorsunuz?

oo bayagı girip çıkan varmış
  21. F

Bu Hafta Kabine Toplantısı Olacak mı

damada bakanlık bakıyorlar kesin vardır
  22. F

Arkadaşlar CSGO da hileciler arttımı

anlamadımki hangi cs
  23. F

hangi cs diyorsunuz anlamadım steam deki cs mi neresi orası
  24. F

LoLcüler bi bakarmısınız.

ben aramdan başkasını oynamam rakip karşımda olacak
  25. F

steam deki cs demi hile çogaldı yapmayın arkadaşlar ya bizzat admine mail atıyorum hileciler için
  26. F

Ne izliyorsunuz?

seksenleri tek geçerim başkası yalan
  27. F

Steam bedava hikaye oyunu önerisi

company of heros 2 oyna
  28. F

Raspberry Pi ile neler yapabilirim?

orange pi eğilimi almıştım fiii tarihinde güzeldi
  29. F

Ne izliyorsunuz?

belgesel tadında videolar hepinizin ellerine sağlık
  30. F

Yeni Sosyal Medya Sitem Yuyu'yu Kurdum

hayırlı olsun kardeşim
  31. F

Usta oyuncu Rasim Öztekin hayatını kaybetti!!!

Allah rahmet eylesin. şimdi seksenleri nasıl çekecekler
  32. F

Hangi antivirüs programını kullanıyorsunuz?

bende 360 security kullanıyorum birde en kötü anketi yapın bakalım ne çıkacak
  33. F

USB normal boyutundan daha az

pc denesek ne olur
  34. F

Telefonum Bilgisayara Bağlanmıyor

kalın ve kısa telefon kablosu ile pc bağla bir dene
  35. F

Koca şehit muhsin yazıcıoğlu

bu suikasti yapanlar aramızda dolaşıyor şehit olmasını bile bile beklediler Rabbim bu taraftada öbür taraftada hesabını sorar
  36. F

Türk Oyuncu Profili Anketi

niye bu kadar anket sevdası çoğaldı sormak lazım
  37. F

1 Dakikada Klavyede Kaç Kelime Yazıyorsunuz

1608208653 ikinci deneme
  38. F

Ekran kartı önerisi

PC takılı ekran kartı ATI radion HD 4800 1gb ekran kartı varmış şimdi ram almasın Asus R7 240 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı Asus AMD Radeon RX550 2G EVO PH-RX550-2G-EVO 2 GB 128 Bit GDDR5 Ekran Kartı hangisini tercih edelim fikirlerinizi bildirebilirseniz
  39. F

Ekran kartı önerisi

arkadaşlar bir yakınımın eski bir bilgisayarı var i5 2 nesil işlemci 8 gb ddr3 ram 1tb hard disk win7 64 yüklü ekran kartını yazmamış bilgisayarcıya gitmiş ramla ekran kartını değiştirirsen bilgisayarın hızlanır oyun oynarsın demiş bazı önerilerde bulunmuş 1- nvidia gt7300 128 bit ddr3 4gb...
  40. F

24 Saat | Son Dakika Haberleri

haber nerede
  41. F

Ülkemizde aşı karşıtlığında diş sıktıran cahillik örnekleri

ben ikisinide yaptırmama kararı aldım hasta olmadan yaptırmayı düşünmüyorum
  42. F

Banlayın beni

:p:p cuma mübarek gün ne içtin öyle kardeşim ya
  43. F

2020 sonu Güncel İHA (Drone v.s.) uçuş izinleri, kurallar, prosedürler, ehliyet, sertifika v.s.

ona bakarsan herşey yasak zaten karar size kalmış dronum olsa boş yer çok ışıkları kapat gece uçur kim görürki maharet sana kalmış adam balkondan uçuruyor tüm mahalleyi dolaştırıyor yine kendi balkonunu getiriyor maharete bak
  44. F

Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.

istanbul için belki iyidir ama anadolu için ups sıkıntılı 10 tane kargo şirketi var niye onları yazmıyorum ups çok sıkıntılı
  45. F

arkadaş o dünyada bizim ülkemizde deyil şimdi il ismi demeyim koca büyük şehirde 2 tane şubesi var korga almaya çağırdıgımızda ya kendiniz getirin yada bu hafta içinde alırız diyorlar varmı daha ötesi ya ( diger yurtiçin, mng, aras, arayın 2-3 saat içinde gelir kargonuzu alırlar) ticari kimse...
  46. F

Neden Ban Yedim , SDN Forum'u bırakmayı düşünüyorum..

ben seni tanımıyorum ama buradan daha iyi yermi bulacaksın dinlen bir hafta çık gel öyle hemen gidilmez
  47. F

Steam indirimleri almak istediğim oyunlar tavsiye eder misiniz?

gece uyurken doom çarpsın seni bir sürü oyun var başkası yok yani
  48. F

Türk halkı koronavirüs aşısına "temkinli" yaklaşıyor - BAREM

arkadaş dünyada en meraklı milletiz biz sazan gibi atlarız her şeye iş makinesi çalışır bizim millet gelip seyreder yangın olur bakar trafik kazasında selfi çeker kardeşim ilk öncelikler kime yapılacakları belli bizim milletimize olmaz görün aşıya sıraya girer millet hele ücretsiz olursa...
  49. F

şu kargo şirketleri içinde en berbatı ups sakın onla bir yere paket göndermeyin koca ilde 2 tane şubesi varmış iyimi
  50. F

2020 sonu Güncel İHA (Drone v.s.) uçuş izinleri, kurallar, prosedürler, ehliyet, sertifika v.s.

bende meraklıyım drone hatta kursuna bile niyet etmiştim ama pandemi araya girdi ben parklarda falan görüyorum 8-10 mt havalandırıyorlar amatörler elinde varsa sende fazla uçurmadan deneyebilirsin
  51. F

Ölüm anını ve şeklini Allahmı belirler yoksa insanın seçimlerinin bir sonucu mudur?

ölümsüz kimse yok 3-4 kez canlı ölüm gördüm hepsi boş Rabbim hayırlı ölümlen nasip etsin
  52. F

Açıklanan gerçek vaka sayıları sonrası sosyal medyadan tepki yağıyor

bu saatten sonra neyini saklıyorsunuz ya avrupada birinciyiz ölüm oranlarının tamamını söyleyinde ders alacaklar alsın yalan yalan nereye kadar
  53. F

Hangi Köşe Yazarlarını Takip Ediyorsunuz..?

Bende tam böyle bir konu açacaktım ki bir arkadaş taa 10 sene önce açmış Bu konu şahsınızında takip ettiği,sevdiği,güvendiği köşe yazarlarının paylaşılması için açılmıştır. Takip ettiğimiz köşe yazarlarını paylaşalım ki hem paylaştığınız yazarın okurları artsın, hem de bizler objektif...
  54. F

Yıl sonuna kadar uzaktan eğitim devam edecek

ilk öğretim önemli illa yüz yüze eğitim şart 1-2-3 sınıflar uzaktan eğitim olmaz yazık ya bir nesil göz göre göre kayıp oluyor
  55. F

Fare Zehri Yersek Ne Olur

varmı bir gelişme 4-5 gün olmuş ? ? ? ?
  56. F

Arkadaşlar dolar daha ne kadar düşer

bekleyin bakalım balık ne zaman kavağa çıkacak ?????
  57. F

Fare Zehri Yersek Ne Olur

dene bakalım ne olacak buradan da yazarsın eşofmanlı şevket hoca vardı onu hatırlattı
  58. F

Pederden gizli nasıl PC'den oyun oynayabilirim?

Peder çarpsın seni
  59. F

100.000₺ ye 2010 üstü civic kalmamış...

devlette israf almış başını gidiyor tuzu kurular ortalık günlük gülistanlık sanıyor adam tutmuş simitle hesap yapıyordu dimi ben fiyatlar düşecek demiyorum kriz olacak parana sahip çık diyorum tl tutma döviz alın diyorum araçlar yarı fiyatına düşmez senin bu gün aldığın döviz altın değerlenir...
  60. F

garip ya ben foruma üye olalı 2 ay oluyor sen kriz görmemişsin anlaşılan
  61. F

TD Securities de Türk Lirası lehine 7,13 hedef seviyesiyle pozisyon aldı.

bura muz cumhuriyeti söyleyenlere yapanlara güvenilmez
  62. F

inşallah Allah ömür verirse görecegiz ben 1998 krizini çok iyi hatırlıyorum kriz öncesi hava aynı hava paran varsa dövizde altında tut halkın yarısı bankalara borçlu 100 bin istediği aracı 50 bin satamayacak 2022 kalmaz yani
  63. F

az sabret kardeşim yakında o arabalara 50-60 bin tl üstüne kimseye satamayacaklar ellerinde kalacak
  64. F

SSD Alan Sorunu

vay senmisin beşiktaşlı moderatöre karşı gelen :D
  65. F

F Klavye - On Parmak Metodu Oğrenme

öğrenmek iyidir ben q klavyede f yazıyorum artık
  66. F

Merkezbankası para işi değildir hukuk işidir.

yılmaz özdili hayatta sevmem ama tüm yazılarını sürekli okurum adam kitabın ortasından konuşuyor diger yazılarıda güzel
  67. F

Sigara yasağının sonuçları sizce ne olur?

hökümete para lazım kasa bomboş tamtakır yasak olacak ki delen bulunsun
  68. F

eminmisin 30 sene içen birinin cigerinde fark var ama
  69. F

Para Kazanma

soruyu soran arkadaş iyi niyetle sormuş buradan site isimlerini versenizde arkadaşlar ögrense reklama girmez gibi
  70. F

yukardada yazmıştım bizim ağa sigarayı eskiden beri sevmez di tütünü bile yasaklattılar virüste araya girdi içen tiryaki kardeşimlere yazık yani yer belli olması lazım ama o yönetici ile alakalı bir durum gibi bir şey anlatayım size kapalı alanlarda sigara yasağı ilk çıktığı zamanlarda...
  71. F

sigaraya bizim ağa eskiden beri düşman görmediniz mi virüste araya girdimi tamam işte
  72. F

siz hangi ülkede yaşıyorsunuz arkadaş bizim bura muz cumhuriyeti agam yasak deyince yasak yasakk hemşerim (adam twiterden istifa ettim dedim 27 saat kimse ses çıkaramadı)
  73. F

şimdi bekçileri sokak başlarına dikecekler gelene ceza gidene ceza vay masken yok vay sigara içiyorsun yakında açık havada tlf görüşmekte yasak gelirse şaşırmayın .... ... .... en sonunda yasak yasak.........vay senmisin dışarda dolaşan gel bakalım diyecekler
  74. F

iPhone 11 alınır mı

şimdi burada yazanların aylık gelir düzeyine bakmak lazım eline aylık 10 000 tl para giriyorsa gözün kapalı alabilirsin kardeşim al kullan adam asgari ücret alıyor ıphone 11 almaya çalışıyor embesil adam
  75. F

81 ilin tamamında kamuya açık alanlarda sigara içmek yasaklandı

yasak için demiyorum yasak çok saçma olmuş ama sigara hakkikaten çok çok zararlı içmeyin arkadaşlar yazık paranıza canınıza
  76. F

Erdoğan: Faizlerin en azından enflasyon seviyesinde tutulma mecburiyeti bu konuda verdiğimiz mücadeleyi zora sokuyor

damatla iş bitmiyor kimin gitmesi gerektiğini köydeki çoban dahi biliyor
  77. F

İsrail hakkında ne düşünüyorsunuz?

aynen katılıyorum
  78. F

Altınla İlgili ne Düşünüyorsunuz?

Arkadaş tl varsa hemen yapış altına dolara hazinede para yok bazılarının dediği gibi uçuyoruz ama uçurumdan uçtuk yere doğru uçuyoruz yakında büyük bir kriz olacak
  79. F

Koca şehit muhsin yazıcıoğlu

Allah rahmet etsin nur içinde yatsın ama onu şehit eden ler hala aramızda dolaşıyorlar devlet bile bile açığa çıkarmıyor çıkarmak istemiyor
  80. F

İzmir'de Ege Denizi'nde deprem olmuş

geçmiş olsun arkadaşlar
  81. F

Korsan kullanıcılarının "bir oyuna 700 TL vermem" bahanesine sığınıp korsan kullanmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyuna paranızı kaptırmayın arkadaşlar bakın torrent var, internet kafeler var rica edin hard diske oyunu çekerler gidin torrentten oyun indirin craklayıp oynarsınız oyuna verdiginiz paralara yazık
  82. F

Erdoğan ile konuşan servisçi: AK Parti üyesiyim, kırıldık, üzüldük…

vay be siyaset bölümünede yazı yazabildik sonunda ilk ve son kez siyaset bölümüne yazı yazıyorum siyaset kötüdür foruma tam ısınmışken uçmayı istemem o yüzden sayın admin arkadaşlarım hanginiz müsaitseniz bana siyaset yasağı koymanız mümkün mü ben siyasi konulara hiç dayanamam mutlaka...
  83. F

En Çok Hangi Antivirüse Güveniyorsunuz?

en kötüyü seçin bakalım birde sebepleriyle beraber
  84. F

Whatsapp vs Telegram karşılaştırma videomuz

:D yanlış yere yazdın heral de
  85. F

Whatsapp vs Telegram karşılaştırma videomuz

En iyisi ikisinede bulaşmamak ama yapacak birşey yok whatsapp bulaştık bir kere
  86. F

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

sayın admin kardeşim çok doğru söylediniz siyasete hiç bulaşmamak lazım size rica etsem buradan benim için 100 mesaj doldurduktan sonrada siyasi konularda yazı yazmaya kapatabilirmisiniz foruma yeni yeni ısınmaya başladım siyasi konularda uçururlar beni
  87. F

Dünyayı geziyorum

türkmüş kürtmüş arapmış cerkezmiş önemli deyil önemli olan müslüman olması bakın macarlar türk boyu ama dinlerini kayıp edersen herşeyin gider
  88. F

Kahraman Şehit Mübariz

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
  89. F

Hayırlı Cumalar

bu yazıyı görüpte ya bugün cumaya gitsemmi gitmesemmi diye düşünen arkadaşlar varsa lütfen bu gün cumaya gidin 1 saat sonra ölüm ölmeyeceğimiz kimseye garanti edilmemiş imkanınız varsa kaçırmayın hayırlı cumalar arkadaşlar
  90. F

Vatan şairi Akif

eline sağlık kardeşim
  91. F

En Çok Hangi Antivirüse Güveniyorsunuz?

ben 2000 yıllardan beridir pc içinde haşır neşir oldum virüs proğramlarını linanslı, free ,crakla kurdum kullandım hiç virüs proğramı olmayan pc de de çalıştım 6 virüs proğramı olan pc çalıştım ( kamu kurumu pc) virüs proğramları virüsleri kendine çeken mıknasıt gibidir senin ne düzeyde...
  92. F

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

konuyu açan arkadaşı uçurmuşlar ama yerinde bir konu siyasi haberleri okuyoruz ama yazamıyoruz
  93. F

Yarı zamanlı iş arıyorum

hayırlı işler dilerim kardeşim
  94. F

Korona pozitif çıktı karantina süresi bitti şimdi ne yapmak gerek

konuyu açan arkadaş için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın bizim insanımız yeniliklere bayılır korono testi için saatlerce sıra bekler pozitif çıktı evinde 15 gün bekleyeceksin dedilermi ikinci günü dışarda gezer evde filasyon için geldigimiz de bulunmaz telefonla acınca ben iyiyim hastalık...
  95. F

Fransa'da "radikal İslam fikirlerini yaymakla" suçlanan kuruluş başkanının Türkiye'ye sığınma talebine yanıt

mevlana ne demiş ne olursan ol gel bizim devletin politikası şu anda böyle gel kardeşim sende gel tüm dünya ya biz bakıyoruz sen eksik olma gel sende
  96. F

Selçuk Bayraktar: Damadın İHA’ları değil, Milletin S/İHA’ları

sayın admin arkadaşım ya öyle konular getiriyorsunuz ki foruma yazmasam olmaz yazarsam da sıkıntı neyse mubarek cuma günü okuyup geçelim
  97. F

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. -AA

şimdi ölmüş gitmiş arkasından konuşmak olmaz ama 1996-1999 yıllarını hiç unutmam hatırlayanlar da vardır mutlaka aramızda başörtülülere imamhatiplere yaptıkları var ortada, hocaları hiç sevmezmiş rahmetli bakalım şimdi toprağın altında ne yapacak
  98. F

Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!

ben keylogerler ilk çıktığında 2003 yıllarında şubedeki pc denemek için kurmuştum nasıl çalışıyor görünüyor mu bulunur mu diye ooo ne neler kayıt etmişti bir hafta sonra tekrar sildim ;);)
  99. F

Dolar Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

şu ortamda borçlanmadan kaçınmak lazım gidişat iyi değil halkın yarısı bir şekilde kredi borcu var çöküntü 1998 krizinden daha beter olur
  100. F

Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!

yakınlarına yaparsan sorun olmaz
  101. F

Yazı yazarak para kazanmak

ilginç aramızda meraklılar vardır biraz daha anlatabilirmisiniz
  102. F

Motorsiklet sigorta ödemesi

aldığın sigortacı ile görüş geri ödeme yapıyorlar
  103. F

Merkez Bankası Olaya Müdahale Etmiyor

türkiyeyi uçurdular ya dövizmi kaldı merkez bankasında ha bire altın satıp dolar alıyordu rezevlerin yarısı bitti bıraktılar artık onlarda dolar 10 tl olacak buradan yazıyorum görün bakın
  104. F

Ethernet girişini kullanarak Wi-Fi ağı oluşturan cihaz hangisi?

wifi repater çinden getirmiştim her uzak köşedeki pirizlere takabilirsin
  105. F

Korsan kullanıcılarının "bir oyuna 700 TL vermem" bahanesine sığınıp korsan kullanmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

hiç bir oyuna para vermedim vermemde yazık zaten vakit ayırıyorsun onlar bize para ödemesi lazım bir sürü reklam izliyoruz zaten
  106. F

Almanya'dan Tanıdık Gelecek, Ne Getirteyim?

en iyisi akıllı saat hem kayıt ettirmek yok hemde buradan daha ucuz
  107. F

Ininal tc kimlik ve seri no vermek

ininal kart nasıl birşey kredi kartı gibimi
  108. F

HDD Sorunu

evet hdd direk formatla tamamen birşey kalmasın
  109. F

dövüş sanatları eğitim videoları

eline sağlık kardeşim doğu türkistan aklıma gelince ama şu çinlilere uyuz oluyorum burada çinli mühendisler var adamlara sataşmamak için kendimi zor tutuyorum ş.. adamlar
  110. F

Router önerisi

siz modemle pc arasında router kullanmak istiyorsunuz dimi direk modem router ler ar ama bütceniz buysa biraz zor gibi şimdi filim seyretmek istiyorsanız bu bütçeyle olmaz ama sitelere proğramlara bakayım yeter derseniz bu fiyata bulabilirsiniz
  111. F

Muhabbet kuşu ayaklarını hareket ettiremiyor

durma hemen kap götür veterinere
  112. F

Dolar Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

türkiye ucuşa geçti kim tutar artık bizi dolarlamı maaş alıyorsunuz diyen ler var milletin gözünün içine baka baka her gün daha fakirleşiyoruz yazık ya
  113. F

Dizi Uyanış Büyük Selçuklu

dizinin en önemli karekteri bana göre nizamülmülktür ilk bölünden sonra yayınlanan pelin çift in proğramınızı izleeden diziyi izlemeyin bence selçukluların tarihini ele almışlar ilk önce onu izleyin sonra diziyi seyredin bence
  114. F

Yerel Sohbet TR den 3 günlük Ban yedim

linki atsaydınız yazdıklarını okuyup cevap verebilirdik
  115. F

Ay’da su bulundu: NASA tarafından açıklandı!

çookk çokkk önemli bir keşif aferin iyi ki bulmuşlar suyu
  116. F

Mouse kendi kendine ateş ediyor

:D :D :D :D daha ne istiyon senin yerine atıyor işte
  117. F

Beyaz Ayıııı

:D:D:D
  118. F

Korsan oyun mu orijinal oyun mu?

hiç bir oyuna para vermedim vermeyede karşıyım yazık oyuna paramı verilir kopyasını al oyna neyine orjinal alıyorsun
  119. F

Aleyna Tilki kaçmış çoraba 1.300 TL ödüyor!

Giyme daha iyi
  120. F

kızlarla nasıl arkadaşlık kurulur

helal olsun uzman gibi cevap yani
  121. F

Karadeniz'de 85 milyar metreküp daha doğalgaz bulundu?

kanal istanbula para lazım bizim bütün derdimiz bu ülkenin hiç bir derdi sorunu düşmanı yokki :mad::mad:
  122. F

Lol'de şampiyon önerisi

sakın ya blitzcrank herkez oynayamaz çekemezsen rezil olursun lulu nasıl kestigi belli deyil janna kolay ha bire rüzgar atarsın zıplatırsın milleti
  123. F

WhatsApp Grubu Gizleme

:D:D:D
  124. F

Lol'de şampiyon önerisi

2013 bayağı oynamıştım zinzao benim adamımdı oynaması kolay ister tank ister atack kas gider yani
  125. F

Serdar Ortaç: 'Erdoğan'ı Eleştirenlerin Torunları 200 Sene Sonra Onu Sevecek, TL Bile Kıymetli Hale Geldi

işleri kesat heralde trt yakında ona bir proğramda yer verir
  126. F

Karadeniz'de 85 milyar metreküp daha doğalgaz bulundu?

:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
  127. F

Ülkenin durumu hakkında

yaa ön büyük sorun o korku dağları almış en tepeden en aşağıdakilere kadar herkez herşeyin farkında ama herkez konuşmaktan yazmaktan korkar olmuş biri çıkıyor dolar çıksa ne olur siz maaşı dolarlamı alıyorsunuz diyor
  128. F

Kablo tavsiyesi isitiyoru

elle kendin RJ45 basabilirmisin yaparsan REÇBER marka al işini görür kendin basamazsan standar 2m-3m-5-10-20mt pach kablolar var onlardan birin al
  129. F

Can Dündar'a 35 yıl hapis istemi

siyaset bugün söylediklerine değil yaptıklarına bakacaksınız bugün siyah görülen bir olay bir konu, başkalarına gri gözükür, diğerine mavi, bir başkasına beyaz üzerinden bir gün geçer bir bakarsın siyah gören beyaz der diğeri başka bir renk söyler siyasetçinin ipiyle kuyuya inilmez güvenilmez
  130. F

Kablo tavsiyesi isitiyoru

cat6 alacaksan bak CAT6 UTP 23 AWG DATA KABLOSU kablonun üzerinde bu yazacak birde markası HCS yada RECBER bu markaların kabloları alabileceğin en iyi cat6 kablolarıdır gerisi orta karar
  131. F

Nereden para bulabilirim ?

konuyu açan arkadaşım ilk önce kendini kısaca tanıtmalısın yaşın kaç tahsilin ne becerilerin, kariyerin niteliklerin eğitimlerin nelerdir nerede ikamet edersin bunları yazarsan daha kolay olur
  132. F

Sahte Şeyh ve Sahte İçki sorunsalı

şimdi sabah gözcü gazetesinde bir köşe yazarı aynen bunları yazmış yazarı hiç sevmem ama adam doğrusunu yazmış okuma isteyen baksın bizde sahtesi hep vardır
  133. F

siyasi haberler

aslında site yönetimi siyasi konuları hiç açmaması gerekir herkesin belli görüşü var kazara yada bilerek bir yazı yüzünden insanın hayatı kayar
  134. F

Ülkenin durumu hakkında

o kadar yazı yazmışsınız ülkenin her yeri dökülüyor PS5 7-8 Bin tl bence az bile yapmışlar en az 20 bin tl vergi koymaları lazım alan almayan belli olsun bakın kanal istanbul yapılacak para lazım
  135. F

Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler

birde fragmanları ile verseydiniz çok güzel olurmuş
  136. F

siyasi haberler

en azından buradan ceza almışsın kurtarmışsın şimdi bu işin şakası yok soluğu mahkemede almakta vardı
  137. F

Maske takmama cezası ile ilgili acil sorum var

yok fotoğraf gerek yok polis tc kimliğe göre ceza yazdıysa onu şubede birimde işlerse geriye dönüş yok
  138. F

dizüstü bilgisayarda bir anda fare bozuldu

kablolumu kablosuzmu bili bitmiş olabilir
  139. F

Stajyer maaşı hakkında

stajerlerin maaşları haftalık 3 gün gelmek kaydıyla 632 tl
  140. F

Allah bana Fenerbahçe forması nasip etmesin

vay arkadaş ya bende spor konuları niye açılmıyor diyordum ki konuyu gördüm her forumda fb-gs kapışması var 20 sene öncede vardı şimdide aynen devam ediyor özmena da ne yapışırdık bu sataşmalar yüzünden
  141. F

LoL kasma sorunu

termal macun çok önemliymiş bende geçenlerde keşfettim pc durduk yere kasılmaya başladı kapanma sorunu oldu hatalar veriyordu araştıra araştıra sıkıntının termal macundan kaynaklandığını öğrendinm kendim söktüm dağıttım kaliteli bir termal macun aldım yaptım
  142. F

Maske takmama cezası ile ilgili acil sorum var

tc kimliğinize göre mi ceza yazdılar açıklarmısın biraz
  143. F

siyasi haberler

aslında siyasete hiç girmemek lazım ben 2000 li yıllarda facebook, twitter...... hesapları var diye çok arkadaşın soruşturma geçiştirdiklerini ceza aldıklarını gördüm tehlikeli illettir siyaset site yönetimi mesaj sınırı koyarak çok iyi etmişsiniz elinize sağlık
  144. F

siyasi haberler

formunuzu takip edeli 1 ay olacak siyasi konuları sadece okuyabiliyoruz cevap yada yorum yazamıyorum bu kural mı yoksa bir ayrıntısı var mı
  145. F

Can Dündar'a 35 yıl hapis istemi

tüm dünyaya bakın ülkesini karalamaya kötülemeye çalışan en çok gazeteci haberciler türkiye de başka devletlerde bizim kadar çok yok can dündar çok iyi gazetecidir araştırmacıdır ama arkadaş ülke menfaati var ya niye yazarsın niye haber yaparsın ülken dünyada rezil olsan zil takıp oynayacaklar
  146. F

Sağlık Bakanı Koca'dan Vaka Sayılarının Saklandığı İddialarına Cevap Geldi!

ülke çıkarları için saklamayan ülke yokki açıklanan sonucu 20 ile çarpacan gerçek çıkacak
  147. F

GSM şirketlerine 7 milyarlık af

böyük hökümetimiz her zaman halkının iyiliğini düşünmüştür bunda hiççç şüpheniz olmasın
  148. F

8000₺ Telefon Önerisi

:D :D
  149. F

Gram altın 488 lira oldu!

bunlar daha iyi günlerimiz altın nın gramı 1000 tl altına düşmeyecek dolar 10 tl geçecek aha buraya yazıyorum
  150. F

IPTorrents Davetiye Dağıtımı

konuyu 2011 yılında açmışsını helal olsun hala giriyorlar
  151. F

Yeni başlamış bir yayıncı olarak desteklerinizi bekliyorum :)

hayırlı olsun kardeşim
  152. F

Xiaomi Smart Home Güvenlik Sistemi Seti Alınır Mı?

ev ve işleri güvenlik işi karışıktır bu işlerle bir ara uğraşmıştım crow israil malı yanına yanaşma fiyatı pahalı kullanması sıkıntılı global ispanya malı fiyatı normal kullanışlı bosch alman malı fiyatı normal kullanışlı teknim türk malı fiyatı ucuz kullanışlı maviguard türk malı fiyatı...
  153. F

İstanbul'da yeşil papağanlar istilası başladı!

kuşcular bayram ediyordur yurt dışından getireceklerine tuzaklar kurmaya başlamışlardır bile
  154. F

Yaklaşık yarım yıldır Asistanım

:D :D
  155. F

Yeni bir webmaster ve teknoloji forumu kurdum herkesin yorumlarını bekliyorum :)

hayırlı olsun kardeşim yenilik her zaman iyidir
  156. F

GATA Başhekim yardımcısı: aldatmayın ikinci eşi alın, Medeni Kanunla zaten mücadele ediyoruz

ne yazılabilir ki ama arkadaş güzel yazmış
  157. F

Semptom göstermeyen pozitif COVID-19 vakaları tabloda yer almıyor!

Bir tarafta devlet çıkarları var tüm dünya devletleri aynısını yapıyor bakan ne yapsın ama açıklanan rakamları 20 ile çarparsanız normal sonuç çıkar
  158. F

Çokça açtığım konu üyelerin suçları bahane edilerek kilitleniyor(!) Halbuki aynı konuyu yönetimden ('e_yakın) başka biri açsa üyeler ceza alırdı...

reel hayatta bunlar yok işte A... tanıdığın varsa tüm kapılar açılır hele yukarıya yakınsa oooo
  159. F

Modem Önerisi?

TP-Link al derim ben
  160. F

modem ile port açma

buradan nasıl destek olalım size alpemix, anydesk , teamviewer, varmı uzak bağlantı verebilirseniz olurda ama güvendiğin kimselere verin
  161. F

Çokça açtığım konu üyelerin suçları bahane edilerek kilitleniyor(!) Halbuki aynı konuyu yönetimden ('e_yakın) başka biri açsa üyeler ceza alırdı...

her forumda sizin gibi arkadaşlar var merak etmeyin ceza sonunda yine aynısı olur hayat bu:D:D:D:D
  162. F

Kim Kardashian’dan Türkiye çıkışı!

böyle olaylar turnusol kağıdı gibidir aramızdaki türkiye cumhuriyeti düşmanları ermenilere destek için başlarını uzatmaya başlar
  163. F

Altın mı?euro mu?dolar mı?

cebinde türk lirası tutma ne alırsan al kar edersin
  164. F

Ajda Pekkan ve Hakan Altun sevgili!

165. F

Kasaya 2 ekran bağlayınca görüntü birinden gidiyor

uzaklıkları nasıl 1-2 mt arası mı kabloların boyu birde bu şemamaya göre hdmı kesiyorsa ek enerjili hdmı uzatması kullansan sıkıntı olmaz
  166. F

Call of Duty' de Trabzon görevi!

2010 oynamışlığım vardı
  167. F

Nutella helal mi?

inşallah helaldir diye düşünüyorum
  168. F

Max 5000 tl Tel Önerisi

ya arkadaş dolar altın almış başını gidiyor önümüzdeki 6-7 ay içinde kötü bir kriz geliyor belli, sen tutuyorsun 5000 tl hangi telefonu alayım diye soruyon
  169. F

Otobanın ortasında namaz kıldı

ya mübarek adam hiçmi boş yer yok yazık ya
  170. F

′Koronavirüs cezası imamı öldürdü′ iddiasına Kaymakamlık’tan yanıt

yandaş medya neyse sözcü de aynı bende inanmam ama hergünde bakmadan geçmem olayları iki taraftan takip etmek lazım birileri şebeklilde alleme cihan olmuş tek taraflı bakmamak lazım zamanında amerikan başkanın bir sözü vardı ya yanımdasın ya karşımda şimdiki tüm medyamızda aynen bu durumda
  171. F

Redmi note 9 mu 3/64 - Redmi note 8 mi 4/64

fiyatları ne civarda
  172. F

modem internet köprüsü

arkasında sağında solunda toplu iğne gireceği kadar bir reset tuşu olması gerekir resetle fabrika ayarlarına döndür zaten ıp yukardakilerin biridir girebilirsin
  173. F

Oyunun adını bulamadım

:p:p:p??
  174. F

Modemin yerini değiştirme

telefoncuların kablo bulma mantığı var şimdi telefon kablolarının ucunda hangisinde akım var yok bulmayı anlacatağım yanlız sadece telefon kablolarında dene sakın ha telefon kablolarında 8v ile 80 v arasında ac akım olur telefon kablolarının uçlarını hafif sıyır parmagının ucunu ıslat iki...
  175. F

Bankadan altın alsam zarar edermiyim?

altın alıp satımı ile ilgili ben çok araştırma yaptım kuveyt... bankası benim gördüğüm kadarı ile en iyisi 5g 10g ... şeklinde fiziki altın dahi alabilirsiniz diger bankalarda böyle bir durum yok
  176. F

Kayıt defteri değiştirmek sorun oluştururmu

sakın yapma cpu hızlandırır bu komutlar ama iş yükü yokkende hızlanır cpu çok yorar sonra uçurursun
  177. F

Modemin yerini değiştirme

basit bu iş ya iki tel sonuçta + - yok nasıl bağlarsan bağla telefon hattı çalışır rj9 tarafına uzun yerden kes araya havalandırmadan bir kablo çek tekrar elle bağlayıp modeme girersin
  178. F

Aylık 2200 TL Maaş İyi Midir?

aferim helal olsun
  179. F

En İyi Muhasebe Programı Hangisi?

cevap yazacaktım bende ama soruyu 2013 yılında sormuşsunuz yeni bizde p................. proğramı kullanıyoruz gizledim reklama girer diye
  180. F

Sizce Windows 10 yüklemeli miyim?

ticari alanda kullanmayacaksan win 10 yanına yanaşma yükle win 8 keyfine bak
  181. F

Kendi Garajımızın Kapısında Ceza Yedik

fahri müfettişler yazabilir mahkemeye versen sonuç çıkar ama cezayı ilk önce ödemek kaydıyla
  182. F

Acayip kararsız kaldım hangi telefonu almalıyım sizce?

yazık kardeşim niye değiştireceksin 5000 gibi bir rakam vererek hemde
  183. F

Şifreleri unutmamak icin ne yapılmalı

benim standart kullandığım 5 şifre var sürekli onları kullanırım 6 ay da ber değişse bile onlar değişmez onlardan birini kullanırım 12 rakamlı harf rakam karışık