Arama sonuçlarınız

1. hyo.thunder

Yardım Fps drop

Laptopum; 12 GB RAM, 4 GB NVIDIA MX150, 2TB HDD, i58250U işlemcisine sahip arkadaşlar. Bilindik yapılması gereken tüm düzenlemeleri yaptım FPS için. Yani driverlar güncel ekran kartı Denetim Masası'ndan uygun son sürüme sahibim yapılması gereken bilgisayarı yoran işlemleri temelli kapattım...
  2. hyo.thunder

Yardım Aptio bios usb boot

Mutlu yıllar herkese Laptopuma usb ile win10 yüklemek istiyorum fakat biosu o kadar farklı ki piyasadakilerden başka videolarıda izlesem bi türlü bulamadım neler yapmam gerektiğini Hiç bi yerde aynı sürüme sahip aptio biosdan win 10 yüklemekle alakalı bir bilgi yok. Bu konulardan anlayan...
  3. hyo.thunder

Boşverebilmeyi öğrenmek için

Teşekkür ederim tavsiyen için
  4. hyo.thunder

Bu videoyu izlediğimde ekstradan bir şey farketmedim malesef. Ben zaten kendimin güçsüz bir kişiliğe sahip olduğumu hayatı kalıplar altında tutmadan yaşayamayan biri olduğumun farkına varmış birisiyim ben buna çözüm arıyorum bu videoyu bana tavsiye etmeniz sadece daha da gerçekleri yüzüme vurur...
  5. hyo.thunder

f/p Oyuncu kulaklığı öneri

https://www.hepsiburada.com/steelseries-arctis-1-kablolu-oyuncu-kulakligi-ps4-pc-xbox-nintendo-switch-ve-mobil-uyumlu-p-HBV00000L4ENO https://www.hepsiburada.com/razer-rz04-02950100-r381-kraken-x-lite-kulaklik-p-HBV00000XAP9Z...
  6. hyo.thunder

f/p Oyuncu kulaklığı öneri

Fiyat olarak çok yükseklere çıkamıyorum arkadaşlar ama bütçem 400 civarı uygun fiyatlı iyi bir kulaklık almak istiyorum ama daha tam olarak bulamadım sizce hangi modeli almalıyım ?
  7. hyo.thunder

Arkadaşlar ben bazı şeyleri boşveremiyorum doğru olduğuna inandığım şeyleri gerçekten doğruysa ve karşı taraf bunu kabul etmiyosa sinirleniyorum ona neden doğru olduğunu da açıklıyorum ama kabul etmeyince sinirim kat be kat artıyor. Karakter olarak agresif bir kişiliğim var geçmişimde...
  8. hyo.thunder

Sessiz Klavye Önerisi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sessiz bir klavye arıyorum oyuncu klavyesiymiş vartmış curtmuş değilde sessiz bi klavye kullanımı rahat bir klavye Verebileceğim ücret pek de yüksek değil maalesef 150 TL civarında bir bütçem var eski usül klavyelerde olur Microsoft'un yumuşak tuşlu...
  9. hyo.thunder

Tam ekran

YouTube'dan video izlerken videoyu daha da büyütüp ekranın tamamına yerleştiğinde videoda biraz görüntü kaybı oluşuyor bazı kısımlar ekranda görülmüyor Yüklediğim görselde de işaretlediğim yere dikkat ederseniz belli olmaktadır Büyük bir sorun değil ama çözümü varmıdır Kullandığım telefon...
  10. hyo.thunder

Google authenticator problemi

Sen discorddan kaldıracaktın onu Uygulamadan silince iki adımlı kodlama hala devam ediyo
  11. hyo.thunder

Mi note 10 lite MIUI 12

Valla o konuda haklısınız ama insan ister istemez güncellemek istiyor Yeni halini görünce MIUI arayüzünün üstüne teknoloji meraklısı olunca :D
  12. hyo.thunder

Mi note 10 lite MIUI 12

Arkadaşlar belki beni hatırlayan olur bi kaç gün önce telefon sorup ediyordum. Dün mi note 10 lite aldım çok da memnun kaldım şu zamana kadar tek bir sıkıntı var bu MIUI 12 neden bu telefona gelmiyor çünkü internetteki sitelerde bile bu telefon modeline yer verilmemiş sebebi nedir
  13. hyo.thunder

Xiaomi mi note 10 lite

Telefonu daha dün aldım ben şahsen çok sevdim ekran kalitesi çok güzel amoled ekrana sahip olduğu için batarya da 5260 mAh olunca daha da cezbedici oluyor
  14. hyo.thunder

Fatih Altaylı: Pasaportumuzun Uganda kadar hükmü yok!

buzdolabıyla alakalı varsa onu da at jkasdhlsadk
  15. hyo.thunder

Valla yukarda da belirttiğim gibi asıl sorun bu işte o ülkeye girmedim bu ülkeye giremedim değil de Kendimizi onlara zorla kafalarına vura vura kabul ettirebilmemiz gücümüzü gösterebilmemiz önemli olan. Diğer devletlerin ülkelerin inisiyatifine kalırsak kendimizi kanıtlayamazsak bu durumlar...
  16. hyo.thunder

Fatih Altaylı' ya şu durumda İsveç mi diye sorası da gelmiyor değil insanın Haberin başlığına da ayrıca bittim " Bu ülkenin pasaportu bu kadar alçalmaz" Açıkçası doğru diyor ama kim ne yapsın İsveç'i şu anda. Ülke statüsü olarak bunu düşünüyorsa zaten İsveçlilerin gözünde Türkiye Cumhuriyeti...
  17. hyo.thunder

5000-5500 tl para verilseydi eğer

Yorumlarınız için teşekkür ederim ama zaten ilerde bir daha telefon alabilir miyim bilemem (yaklaşık 2-3 yıl sonra) bizde bir telefon alındığında 5 yıla yakın kullanılıyor ondan dolayı ucuza bir telefon alıp son 2 yıl acı çekmek istemiyorum j7(2016) kullanıyorum 4 yılı bitti şu son 1 yılda...
  18. hyo.thunder

Valla cidden çok zor seçim yapmak kaç gündür araştırıyorum ediyorum 2 gündür forumdayım bu konuyla alakalı soru soruyorum ama kararsız kalıyorum hala alacağım telefonda şöyle güzel bir ekran kalitesi ile batarya kalitesi iyi olsun istiyorum genelde birşeyler izlediğim için kendime belirlediğim...
  19. hyo.thunder

Seçim şansınız olsaydı bu paraya almak istediğiniz telefon modeli nedir ? Ekran kalitesi ve batarya odaklı telefon olarak hangi model sizce en iyisi
  20. hyo.thunder

Telefon Önerisi

p30 da 3650mAh miş şimdi baktım tartışmanızın gereği yok arkadaşlar hem biri bazı yerlerde diğeri başka yerlerde iyidir. Bu saydığım yada sayamadığım telefon markalarından ekran kalitesi ve batarya açısından kaliteli olan modeller için yazdım ben buraya zaten bende bilemedim ki hangisi iyi
  21. hyo.thunder

Telefon Önerisi

valla büyük ihtimalle öyle görünüyor ama başka önerilerinize de açığım
  22. hyo.thunder

Telefon Önerisi

hocam işin özü bataryası ve erkanı sağlam telefon önceliğim kamera ikincil planda benim için bende o mu bu mu olsun derdindeyim aynen sizler gibi şimdi oneolus 7t alsam 90hz ekran yenilemesi aynı zamanda amoled ekranı olması ekran anlamında beni mutlu ediyo ama batarya 3800 Mah olunca bi...
  23. hyo.thunder

Telefon Önerisi

3800 mAh olması tedirgin eden durum bataryası biraz daha yüksek olsa kesin bunu alırdım düşünmeden ama böyle olunca arada derede kalıyorum çünkü çok fazla film ve yabancı dizi izlediğim için sorun yaratabilir mi bilemedim
  24. hyo.thunder

Telefon Önerisi

Öncelikle merhabalar arkadaşlar ben bu forum ailesinde yeni bir üyeyim umarım sizler benim sorunuma bende sizlerin sorununa yardımcı olabilirim. Kendi bütçem çok belirli değil aslında ben 3000 türk lirasına da telefon almayı isterim 5500-6000 arasına da çünkü bu alacağım telefon beni ciddi...