Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Bluetooth kulaklığımın tekini kaybettim. Nasıl bulabilirim!

Okulda olduğuna eminim kulaklık açıkken yöntemler var ama kulaklık kapalı, nasıl bulabilirim?
  2. M

Soru Tıraş makinesi öneri

Selamlar ben liseye gidiyorum ve sinek kaydı tıraş olmak istiyorum sakallar falan çıkmaya başladı,hem makine önerirsseniz hemde tıraş konusunda deneyimsizim iyi bir makineyle kolayca yapabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim
  3. M

Soru Cihazınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor

Merhaba Bilgisayarı açtıktan yaklaşık 1 dk sonra bilgisayarım donuyo.Beklediğim zaman ekrana cihazınız bir sorunla karşılaştı yazısı çıkıyor.Tekrar beklediğim de bios ekranı çıkıyor.Ve bu sorun sürekli tekrar ediyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. M

Soru kamera yükseklıgı

merhabalar çogu youtuberın monıtörü 1080p olmasına ragmen oyunun kamera yukseklıgı çok ıyı benımde pc 1080p monıtör ama kamera yükseklıgı youtuberların yayıncılarınkı kadar ıyı degıl,acaba bılıyorsanız bır kamera yükseltme yolu var mı hılesız bansız falan yardımcı olursanız sevınırım
  5. M

Yardım bılgısayar saçmalıyor

merhabalar ben normalde her gün pcden oyun yonayan bırıyım,ama 5-6 gün pcyı açmayınca sonra açınca acayıp saçmalıyor,ekran drop yıyor,bırşeylere tıklayamıyorum,tıklayınca ımleç mavı şekılde dönüyor görev yönetıcısınde dısk full oluyor görev yönetıcısı çöküyor cpu falan full oluyor,zar zor...
  6. M

Soru Merhabalar Wıtcher Serısı

Merhabalar,kısa süre önce Wıtcher serısını oynamaya karar verdım,ılk oyuna başladım ama bırkaç saat oynadım sarmadı,oyunu atlarsam hıkaye sıkıntılı olucak gıbı hıssedıyorum,ılerılerde oyun sarar mı yoksa atlıyımmı(düşündünüz harf bozuk o yüzden özürlü gıbı yazdım)
  7. M

Apex Legends Çözünürlük Neden Böyle

merhaba ben apex oynamaya başladım ama pcm güzel grafıkler yuksek de gayet ıyı fps alıyorum ama grafıklerı fullesemde çözünürlük tam olsa da düşük gıbı sankı 360 pıksel oynuyorum sorunu veya çözümünü bılen varsa ve yardımcı olursa sevınrıım
  8. M

500 TL klavye/mouse/kulaklık önerisi

Arkadaşlar yeni PC topladım herşeyle birlikte sadece klavye mouse kulaklık kaldı ve 500 tl bütçem kaldı yardımcı olursanız sevinirim
  9. M

bu pc nasıl parasına değer mi?

İ3 işlemci 8.nesil DDR4 anakart 8 gb kingston ram 2 gb ekran kartı GT710 400 watt güç kaynağı 120 Gb ssd 3.500₺ 2 yıl garantili sadece kasa fiyatı Ürün sıfır yardımcı olursanız sevinirim
  10. M

Yeni PC ve monitör aldım ama monitör sinyal yok hatası veriyor?

Yardımcı olursanız sevinirim