Arama sonuçlarınız

1. LogiMessz

Battlefield Zevkini Vericek Oyunlar

Merhaba Bana Bf4 Kadar Güzel Mekanikli Bf3 Kadar Zor olmayan Ve Kaliteli Olan bir oyun önerin
  2. LogiMessz

Gamepad İle Oynanılacak Platform Oyunları Tavsiyesi

Merhaba 10 tl yi geçmesin en fazla 11 tl civarı 10 tl altı diyelim gamepad destekli oyun önerin lütfen alıyım düşük sistem için platfor oyunu önerin
  3. LogiMessz

Bu Gamepad İle Battlefield Oyunlarını Oynayabilirmiyim ?

https://www.hepsiburada.com/polosmart-psg04-kablosuz-ps3-oyun-kolu-p-HBV0000119CD8?magaza=Polosmart&wt_gl=cpc.6833.shop.nelk.video-games-ssc&isFashion=true&gclid=CjwKCAiAnvj9BRA4EiwAuUMDfy24oW1RR95PrwwO91rxlLEujjKqEBEzWN3e4hC2i0z3Hq3OJxBSvhoCN3QQAvD_BwE Evet Bu cuma bime 50TL gibi bir fiyatla...
  4. LogiMessz

Assassin's Creed Oyunları Hangi Gamepadleri Destekler ?

Merhaba dostlarım öncelikle iyi forumlar acaba Assassin's Creed oyununu destekleyen gamepadlari yazarmısınız ucuz 50 tl ye felan size bir örnek bırakıyorum Bu gamepad ile Assassin's Creed Origins , Assassin's Creed Odyssesy gibi oyunlar oynayabilir miyim ...
  5. LogiMessz

Oyun Satın Alabileceğim Siteler

Merhaba Dostlar Ben Oyun Kanalı Açmayı Dşünüyorum Gameplay Tarzı Steam,Uplay,Origin gibi oyun hesapları alabileceğim yerler var mı ? Ucuz Olması Önemi Güvenli Olmasıda UcuzGames - Ucuz Oyun Mağazası Mesela Buralardan Alışveriş yapılırmı hangilerinden yapılmalı
  6. LogiMessz

Bu fiyata bu sistem alınır mı?

Merhaba Bugün uygun fiyatlı sistemlere bakıyordum vatanda bunu buldum seneye bir sistem almayı düşünüyorum makul bir fiyata bütçem en fazla 5200 tl civar sizce bu sistem nasıl Sİstemin Linki : AMD R3 3100-ASUS TUF-GTX1650 SUPER-PRIME A320M-F- SEAGATE 1TB-8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri...
  7. LogiMessz

6000TL Bütçeye Bu Sistem Alınır mı ?

Merhaba Benim 6000 TL gibi bir bütçem var monitörlü iyi bir pc topladım sizce 6200 tl civarı böyle bir sistem alınırmı ve daha ucuza daha premormanslı bir sistem var mı ? Sistemin İçindekiler : (Monitör Dahil) AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz 35MB Soket AM4 MPK İşlemci Asus B450M Dragon BULK AMD...
  8. LogiMessz

Çok Eski Bir Pc ye Photshop Yüklersem Ne olur

Arkadaşlar Merhaba böyle bir sisteme photoshop kurarsam sizce ne olur Sistem : Amd readon r7 200 series İntel i5 eski nesil işlemci 8gb ram ddr3 1333mhz anakart eski diğer parçalarla uyumlu 1333mhz ddr3 anakart Sizce bu sistemle photoshop kullanabilirmiyim ?
  9. LogiMessz

100 max 200 tl kulaklık önerisi

100-200 TL CİVARI KALİTELİ MARKALI KULAKLIK ÖNERİRMİSİNİZ
  10. LogiMessz

Sizce 6000 TL Ye Bu Sistem Alınırmı

Merhaba Dostlarım PCG F Clas 1.2 Gold Verisyonu Sizce Alınırmı Sistem Linki : PCH F Class 1.2 Gold I R5 3500 RTX2060 6GB 16GB DDR4 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com İçindekiler : RTX 2060 ASUS DUAL AMD RYZEN 5 3500 3.60GHZ ASUS B450M DRAGON ANAKART DDR4 AM4 SOKETLİ 16 GB 3000...
  11. LogiMessz

Teknosa Pişmanlığın Kendisidir

Merhaba geçen sene bir logitech markalı bir kulaklık aldım ve kulaklık gecen hafta bozuldu Bu ürünü Teknosadan almıştım garantisi 2 sene olduğu halde garantiye götürdüm ve fatura sizin adınıza kesilmemiş tüm sulalemizin adını verdik yine de bulamadılar galiba adamlar faturayıi oraya...
  12. LogiMessz

Sizce Alınır mı?

Merhaba bir Soru Sorucamda Sizce Bu Pc Alınır mı ? -Bütçe 5000 tl 6000 tl arası bilgiasyar: PCH F Class 1.2 Gold I R5 3500 RTX2060 6GB 16GB DDR4 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı diye google aratın incehesap linkine tıklayın unutmayın gold verisyonu içinde : Rtc 2060 Dual ekran kartı (Asus) AMD...
  13. LogiMessz

Sizce Pch F class 1.2 gold alınır mı ?

Merhaba bir Soru Sorucamda Sizce Bu Pc Alınır mı ? -Bütçe 5000 tl 6000 tl arası bilgiasyar: PCH F Class 1.2 Gold I R5 3500 RTX2060 6GB 16GB DDR4 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı diye google aratın incehesap linkine tıklayın unutmayın gold verisyonu içinde : RTX 2060 DUAL EKRAN KARTI (ASUS)...
  14. LogiMessz

Türk Telekom pişmanlıktır

Türk Telekom Pişmanlıktır 3 gündür internetim 1.2 mbps indirmesi gerekirken 200 kb indiriryor pingim çok fazla türk telekom pişmalıktır dediğim gibi