Arama sonuçlarınız

1. BilmezKişi

Linux mint mikrafon sorunu çalışmıyor

ArkadaşlarW10 ve Linux Mint Cinnamon 20 kullanıyorum.Windows 10da sorun yok ama linux mintte sesim gitmiyor sadece cızırtı gidiyor.Önceden böyle sorun yoktu 19 kullanırken.Dün yenü monitör aldım laptopuma dönüştürücü ile bağladım.Ama çalışmıyor mikrafon terminale" alsamixer" kodunu giriyorum...
  2. BilmezKişi

Ip adresimi gizlemek istiyorum.AnonaBox kullansam yetermi

Arkadaşlar ıp adresimi gizlemek istiyorum.AnonaBox yetermi.119 dolarlık olandan alsam. Anonabox | Privacy Protected | Tor Router | VPN Router | Access Deep Web 1606148574 + 1606148593 Yardım edebilicek yokmu
  3. BilmezKişi

Bu kursa değermi alınırmı

Arkadaşlar bu kurs alınırmı size değermi 28 tl ye https://www.udemy.com/course/sfrdan-ileri-duzey-etik-hacker-kursu-uygulamal/
  4. BilmezKişi

5 yıldır pc için para biriktiriyorum.PC önerisi 90.000 tl

Arkadaşlar 5 yıldır pc için para biriktiriyorum.Bir gazla başladım 30 tane kumbara ve bir tanede tüp kumbara doldurdum.Dün hepsini ailemle beraber saydık ve 90.bin tl çıktı. Kısacası 90.000 tl ye 3 monitörlü 144 hz olsa yeter.Birde kasa önerebilicek varmı
  5. BilmezKişi

Sistemim Kaldırırmı

Aynı anda yayın açıp fortnite oynayıp,Discord ve obs açık olucak. Sistmim İ7 10900k Gigabyte z490 m ana kart 32 gb 3600 mhz ram RTx 2070 süper e.kartı Sizce açarmı donma falan olurmu
  6. BilmezKişi

Youtuber ve yayıncı nasıl olabilirim.

Merhaba ben 16 yaşındayım. Yayıncı ve youtuber olmak istiyorum.Nasıl yapablirm.Her şeyim var sistemim iyi ipad prom var telefondan görüntü bağlarsam diye el gato da aldım.Oyun videoları çekmek istiyorum.Fortnite pubg,csgo,valorant,pubg mobile,LoL çok iyi oynarım.Okuldaki başırımda çok iyi ehr...