Arama sonuçlarınız

1. S

Soru Usb hub

Merhabalar kaliteli içinde hdmi dahil olan usb hub önerir misiniz çok ısınma yada okumama gibi sorunları olmasın
  2. S

Yardım Yazılım

Merhaba mac ten c dili öğrenmek istiyorum fakat c dili ilgili eğitimlerin hepsi dev++ üzerinden x code kullanmayı bilmiyorum dev ++ indirsem optimize çalışır mı ne yapmalıyım yardım eder misiniz lütfen
  3. S

Soru Maclerde spotify

Maclerde spotify da indirilen müzikler nerede
  4. S

Sim okumuyor

Merhaba redmi note 9 pro telefonuma sim takıyorum fakat olmuyor sim okumuyor işareti gözüküyor ama wp den arama ve mesaj atabiliyorum çıkartıp taktım sildim taktım yeniden başlatttim hiç bir şekilde okumuyor acil yardım eder misiniz
  5. S

Soru Öğrenci banka kartı

Merhabalar öğrenci için en iyi banka kartı sürekli kesinti yapmayan öğrenci dostu en iyi banka kartı hangisidir şimdiden teşekkürler
  6. S

Öneri Laptop önerisi

Merhabalar max 11k laptop önerilerinizi bekliyorum performanslı ve beni uzun yıllar götürecek ürünler önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler .
  7. S

Xiaomi mobil veri

Merhaba Mobil veri kullanım ayarları nerden açılıyor bilen varsa yardım edebilir mi günlük kullanım aylık kullanım yazan kapattım ve bulamıyorum
  8. S

Soru Spotify apk

Merhaba Spotify apk indirmek istiyorum bunun riskli olduğunu da biliyorum en güvenilir site sizce hangisi android oyun club mı yoksa APK dayı mı yada başka bir tanesi bunlardan en iyisi hangisi ise söylerseniz sevinirim yada nasıl premium ücretsiz şekilde kullanabilirim
  9. S

Soru Büyük ve 4 k tv

merhaba ekranı büyük ve ekran teknolojisi oled olan 10 15 k içinde tv önerilerinizi bekliyorum
  10. S

Soru Hem yazılım hem eğitim için

Merhaba hem eğitim hem de yazılım için sağlam bir diz üstü bir pc ye ihtiyacım var pc nin uzun ömürlü güçlü olmasını istiyorum çok ısınmamasını ve fan sesi az olan pcler önerirsineniz sevinirim 10 k bütçe var üstünü biraz aşabilir şimdiden teşekkürler
  11. S

Soru Laptop tavsiyesi

Merhaba hem oyun oynamak hem de dersler için sağlam bir laptop öneriniz nedir 10 k bandını geçmeden önerirseniz sevinirim
  12. S

Xiaomi Antivirüs Uygulaması

1-Xiaoimi telefonlardaki virüs temizle uygulaması gerçekten çalışıyor mu 2- bide telefonumuza virüs girdiğinden supheleniyorsak ne yapmalıyız hemen indirilip silinen apk dosyası bişi yapar mı
  13. S

Soru Sim Karta Uzun Isim Kaydetmek

Merhaba daha önce sorduğumda rehberdeki kişileri sime kaydetmemi söylemişti birileri ama ben sime isim kaydederken uzun kaydet miyor bunu nasıl çözebilirim
  14. S

true wireless kulaklık

150 tl ile alınabilecek iyi sağlam bi kulaklık arıyorum öneriniz nedir xiaomi kulaklık yada başka marka yardımcı olursanız sevinirim
  15. S

Yedekleme

iPhone 6 fotoğraflari çiftledi 11 bin fotoğraf oldu bunu nasıl duzelticem yardım eder misiniz
  16. S

Proje

9. Sınıf 2. Dönem hangi dersler daha zor oluyor
  17. S

Spigen Note 9 Pro için kılıf

Merhabalar redmi note 9 pro telefonuma spigen bir kılıf almak istiyorum ama hiç bir İnternet sitesinde telefona uygun spigen kılıf bulamadim nerden bulabilirim
  18. S

Hat

Merhabalar telefona birilerini kaydetirken gmail e mi yoksa hat a mi kaydetmeliyim ilerde telefon aktarmada rehberimin kaybolmaması için yani hangisine kaydetmeliyim kişilerimi
  19. S

Kamera

Merhabalar Casper laptopun kamerası bozulduğu için kamera çalışmıyor o yüzden bende masaüstü bilgisayarın kamerasını laptop a bağlamaya çalışıyorum bunu nasıl yapabilirim kamerayı laptop a bağlamaya yardımcı olucak biri varsa anlatabilir mi
  20. S

Şarj

Merhabalar resmi note 9 pro prizden kaynaklı telefon yavaş şarj olmaktaydı süre de baya uzadığı içinde telefonu şarjdan 96 da çektim telefona bir zarar olmuşmudur yavaş şarj telefonun pilini etkiler mi
  21. S

90 TL Kulaklık Önerisi

Merhabalar 90 TL var alabileceğim fiyat performans kulaklığı varmı varsa önerir misiniz site yer vb.
  22. S

Şarj

Merhabalar telefonu redmi note 9 pro İlk gün şarjı bittiğinde şarja taktım ve 1 saat 10 dkka da doldu sonraki günlerde bu süre arttı 1saat 20 30 40 oldu Fikri olan varmı nasıl düzeleceği hakkında yada sorunlu mu telefon oyunlardan olabilir mi Asphalt 9 ve pubg den dolayı olabilir mi
  23. S

Telafi eğitimi

Merhabalar yarınki baslicak telafi eğitimi eski sınıfımız için 3 hafta surucek diyorlar peki bu hangi kanaldan olucak diyelim 8 den 9 a geçen biri hangi kanalı takip edicek lise mi ortaokulu mu bilgisi olan varmı kısa bir özet geçersiniz sevinirim teşekkürler
  24. S

Redmi Note 9 Pro Kilitlendi

Telefonum1 saat önce kilitlendi ve açılmadı desenimi doğru cizsem bile yanlış dedi ve telefonu sıfırlamak zorunda kaldım hiç Bir türlü açılmadı redmi 9 pro bu hep ölümü böyle bi sorun hep devam eder mi bilen varsa yardımcı olabilir mi
  25. S

Sarj

Merhaba ben note 9 pro akşam şarj edip 100 bırakmışım sabah baktığımda şarjı 97 di bu normal mi
  26. S

Redmi Note 9 Pro ana menüye gitme

Merhabalar redmi 9 pro nun ana menüsüne nasıl gidilir
  27. S

Telefon hattı

Merhabalar telefona hattı kurarken sorduğun da mı takmalıyım yoksa kurduktan sonra mı
  28. S

Kamera koruyucu

Merhaba ben note 9 pro için kamera koruyucu alıcam ama internette hiç bir yerde kamera koruyucu bulamadım nereden bulabilirim
  29. S

İxaomi kılıf

Merhabalar yeni Bir kılıf alıcam da kamera koruyuculu olsun istiyorum Hepsiburada da hangi kılıfı almalıyım saglam olsun öneriniz nedir
  30. S

Bluetooth kulaklık

Merhaba ben Bluetooth kulaklık alıcam ama hangisini alıcağım hakkında bir fikrim yok Uygun fiyatlı sağlam sıkıntı çıkarmayacak Bluetooth kulaklık önerirmisiniz