Arama sonuçlarınız

1. E

microsoft store daki office uygulamaları

arkadaşlar m store da da office in kendi uygulamaları var ücretsiz ya da kendi sitesinden para ile microsoft 365 var. farkları neler. microsoft 365 üyeliğim var şuan benim zaten ama orada ücretsiz sitede ücretli ne kadar farkları var
  2. E

Samsung telefona başka Samsung rom u yükleme

Arkadaslar bende Galaxy m20 cihaz var. Şuan Türkiye rom yükledim. Yurtdışı kayıtlı telefon olduğu için Hindistan rom u vardi. Şimdi ben buna daha yüksek model bir telefonun romunu yüklesem bir sorun çıkar mı telefonda? Yüklenir mi? Bazı uygulamaların calismayacagini biliyorum. Örneğin aod benim...
  3. E

Samsung uygulamalarında "cihazınızla uyumlu değil" hatası

Arkadaşlar benim telefonum yurtdışı kayıtlı belki sebebi bu olabilir ama sizede sormak istedim. Samsung un çoğu uygulaması yüklenmiyor . Örneğin Samsung experience ana ekranı uygulaması tüm telefonlarda var ama Google play de gözükmuyor . Internetten Google play adresine girdiğimde cihazınızla...
  4. E

OK GOOGLE sorunu çözümü

Bende bu yazıyı okuyacaklar gibi çoğu yolu denedim ama yapamadım. Sorunun çözümü basit 1.Google uygulasina girin. 2.Diğer butonuna tıklayın Ayarlara tıklayın 4.Google asistana tiklayin 5.Dillere İngilizceyi ekleyin (US ya da UK yapın ) Not: İngilizceyi ilk sıraya ekleyin . İsterseniz başka...