Arama sonuçlarınız

1. meht

Soru HP Probook 455 G9 7K8Q4AA , HP 250 G9 723P5EA

Merhabalar, başlıkta belirttiğim iki dizüstü bilgisayar arasında birini tercih edeceğim. Ağır kullanım için almıyorum, üniversitedeki hafif işler için. Belki arada hafif oyunlar. HP 250 işlemci olarak daha üstün fakat 8GB belleğe sahip, 455 ise 16GB belleğe sahip. Sizce hangisini tercih...
  2. meht

Öneri Mouse Tavsiyesi

Arkadaşlar birkaç mouse arasında kaldım sizin yardımınızı istiyorum. Mouse 1 Mouse 2 Mouse 3 Tavsiye ettiğiniz başka uygun mouselar varsa önerilerinize açığım.
  3. meht

Öneri Max 200₺ Mouse Önerisi

Fareye çok para vermek istemiyorum, en fazla 200₺ veririm. Önerilerinize açığım. Not: FPS oyunları oynuyorum. Not 2: Razer Deathadder Essential alınır mı?
  4. meht

Yardım B460M Pro VDH Anakart SATA2 HDDyi Okumuyor.

merhaba, yeni topladığım sistemin anakartı b460m pro vdh ve eski sistemimde çalışan 320gb wd320avvs hdd'yi okumuyor. HDDde hiçbir sorun yok iki farklı sistemde çalıştırdım. biosta da görünmüyor. şu an sistemde kingston a400 m2 ssd ve 160gb samsungun sata3 hddsi var. 320gb'lık hdd bana lazım...
  5. meht

Yardım Yeni Sistem Depolama Alanlarını Görmüyor

yeni topladığım sistemde 1 adet yeni aldığım m2 ssd 2 adet eski bilgisayarımda da kullandığım hdd var. hddlerden biri 160gb diğeri 300gb. bilgisayar 160 gb olanı görüyor fakat m2yi ve 300gb olan diğer hddyi görmüyor. henüz Windows kurulu değil. sadece biosa girebiliyorum. anakart: msı b460m pro...
  6. meht

Soru Hangi Samsung telefonu almalıyım?

telefonda oyun oynamıyorsa hiç daha pahalılarını almana gerek yok. A32 modelini almalısın bence. Hem hafıza açısından yeterli hem de daha uygun fiyatlı.
  7. meht

Yardım Bu Sistemle Hangi Oyunları Oynayabilirim?

Merhaba, yeni bir sistem topladım ve siparişini verdim. Kur farkları ve ekonomik sorunlardan dolayı yeni bir ekran kartı satın alamadım elimde bulunan ekran kartını kullanmak mecburiyetinde kaldım. Sizlere sorum bu sistemle hangi oyunları oynayabilirim. Anakart İşlemci Ram SSD PSU Ekran Kartı...
  8. meht

Öneri Topladığım Sisteme Tavsiye

Merhaba, uygun fiyatlı bir sistem topladım. Sistemi değerlendirmenizi isterim. Eğer eksikler, dengesizlikler varsa söylemenizi rica ediyorum. Topladığım sistem: Anakart İşlemci Ekran Kartı: R7 240 4GB SSD Ram Güç Kaynağı Kasa Merak ettiğim bir diğer konu da i3 10100f ile i3 10105f in farkları...
  9. meht

Yardım 3000₺ - 4000₺ Bütçe ile Bilgisayar Toplama

muhtemelen i3 10105f alacağım. yardımların için teşekkür ederim. son bir sorum daha olacak. kafamdaki sistem aşağı yukarı belli bu sistemi 350 w psu çalıştırır mı? Anakart İşlemci Ram (sonradan +1 adet daha alınabilir.) SSD HDD
  10. meht

i3 10. nesil ve i5 10. nesil işlemcilerin amd muadilleri daha mı pahalı?
  11. meht

b460 yerine h410 alsam sıkıntı olur mu? bu arada 1050 ekleme olayı yattı. r7 240dan devam.
  12. meht

i5 yerine i3 alırsam pişman olur muyum? çünkü aradaki fiyat farkı benim için önemli. ilerleyen zamanlarda bir arkadaşımdan 2. el 1050 alacağım.
  13. meht

i5 10400f ile i3 10100f arasında çok fark var mıdır?
  14. meht

peki bu sistemle hangi oyunları oynayabilirim?
  15. meht

fiyatı düşürmek adına işlemciyi i3 9100f yapıp anakartı h310m yapsak çok performans farkı olur mu
  16. meht

o zaman elimdeki r7 240 ile belirttiğim bütçede nasıl bir sistem çıkar?
  17. meht

1050 alana kadar kullanabilirim ama verimli olur mu bilmiyorum
  18. meht

ilerde 1050 TI takabilirim toplayacağım sisteme. amd olarak 1500 tl altı bir işlemci ve buna uygun bir anakart önerir misiniz?
  19. meht

bilgim olmadığı için öyle yazdım zaten. tavsiye verir misiniz?
  20. meht

oyun için toplayacağım fakat ekran kartım olmadan yeni çıkan yüksek grafikli oyunları oynayamayacağımı biliyorum. daha çok işlemci odaklı oyunları oynayacağım. oynamayı isteyeceğim en yüksek grafikli oyun sanırım forza4 olur. 1637488929 bir de şu an kullandığım R7 240 4GB ekran kartım var...
  21. meht

Merhaba, bir APU sistem toplamak istiyorum. Bütçem başlıkta belirttiğim gibi. Sonradan üzerine GTX 1050 TI ekran kartı ekleme ihtimalim var. 8GB ram tercih etmek istiyorum (şimdilik). Elimde 500GB HDD olduğu için 240GB SSD yeterli olacaktır benim için. Verdiğim bütçeyi ne kadar az kullanırsam...
  22. meht

Yardım Aşırı Fazla Fps Düşüşü Yaşıyorum.

Merhaba. Donanımı çok iyi olmayan bir bilgisayarım var. Donanım düşük olduğu için sadece LoL oynuyorum. Bu sorunu yaşadığım için en düşük ayarlara çekiyorum. Bazen 140 FPS bile görüyorum fakat genellikle FPS çok düşük. Sürekli drop giriyor. Arkada hiçbir program açık değilken böyle oluyor...
  23. meht

Aşırı Düşük Fps Alıyorum.

oyuna gireyim 15 20 dakika antrenman modunda takılıp geleyim o zaman hocam 1620387384 1620387738 işlemci olarak başka neler önerirsiniz hocam
  24. meht

oyundan çıkalı çok uzun zaman geçmedi
  25. meht

fps aşırı düştüğü için her şey en düşük
  26. meht

hayır
  27. meht

da formattan önce çok iyi olmasa da oynayabiliyordum. bir güncelleme ile ben de sistemin yetersiz kalacağını düşünmüyorum
  28. meht

yeni sistem gereksinimlerini yazar mısın?
  29. meht

Valorantta aşırı düşük FPS alıyorum. Oyunu daha önce 1 kere indirdim sadece atış yerine girmiştim fakat orta - düşük ayarlarda rahatça oynayabiliyordum. Bilgisayara format attım, oyunu yeniden kurdum ve FPS sürekli değişiyor ve en fazla 30 40 oluyor. Ateş ettiğimde 5 FPS ye kadar düşüyor. Ekran...
  30. meht

Çözünürlük Değiştiğinde Ekran Kayıyor

Merhaba, r7 240 kullanıyorum ve oyunlarda çözünürlüğü düşürdüğümde ekran kayması yaşıyorum. 1336×768 çözünürlükte monitörüm var. 720pye aldığımda ekran hafif yukarı epey de sağa kayıyor. Ekran kartı sürücüsü güncel. Yakın zamanda format attım, öncesinde de öyleydi. Nasıl çözebilirim.
  31. meht

Redmi Note 9S Mıuı Optimizasyonu Nasıl Kapatılır?

Note 9s kullanıyorum. Daha önce Youtube Vanced kurmak için MIUI optimizasyonunu kapatmıştım ama uygulamaların düzgün çalışmasını engelleyebildiği için geri açmıştım. Şimdi Vanced'a güncelleme gelmiş fakat optimizasyon aç/kapa seçeneğini kaldırmışlar. Nasıl güncelleyeceğim?
  32. meht

İşlemci ve Ekran Kartı Performansı

ekran kartımın 4gb olması da değerleri artırır mı?
  33. meht

hiçbirini mi? hiç oyun oynayamayan biri olarak aralarından GTA V (sadece hikaye) ve PES 18i açması beni tatmin edecektir.
  34. meht

peki belirttiğim oyunları en düşük ayarlarda rahatça oynayabilir miyim?
  35. meht

Merhaba, bilgisayarıma geçenlerde 2. el R7 240 4GB aldım. İşlemcim Pentium E5700. İşlemci olarak Q9550 almayı düşünüyorum. 6GB ram var. Bu donanım ile CS:GO, GTA V, SNİPER ELİTE 4, PES 18 gibi oyunlarda nasıl değerler alırım? Daha fazla performans için ne yapabilirim? Not: İşlemci ve ekran...
  36. meht

HDD Tercihi

kanka oyun falan kurmak istiyorum çok yetersiz
  37. meht

HDD Tercihi

Merhaba, bilgisayarımda 150gb hdd var ve yetersiz kalıyor. HDD alacağım. Çok bütçem yok. 2 tane ürün buldum ve aralarında kaldım. Sizce hangisini alayım. 1- https://www.hepsiburada.com/western-digital-wd-green-320-gb-wd3200avcs-7-24-3-5-sata-p-hbv000004lg55 2-...
  38. meht

Ekran Kartı ve Anakart Uyumu

6 gb ram var. alacağım ekran kartı da çok kullanılmış değil. tanıdığım arkadaşımdan alacağım. çok yorgun değil. zate gta5 açacağını düşündüğümden alacaktım. yardımınız için teşekkür ederim. 1614934959 peki r7 240 4gb 6gb ram pentium e5700 gta5 min ayarlarda oynayabilir miyim?
  39. meht

Q serisi işlemci alacaktım zaten. Almam bir şeyi değiştirmez mi? 1614933414 Q serisi işlemci almayı düşünüyordum ben. Xeon daha mı iyi 1614933437 modlanmış şekilde oluyor sadece
  40. meht

Merhaba, eski bir sistemim var. Bu sistemde ekran kartı yok ve bir ekran kartı alacağım. İşlemci Pentium E5700, anakart ECS G41T M7. Alacağım ekran kartı 2. el r7 240 4GB. Daha sonradan işlemci de değiştireceğim. İşlemci değiştirmeden, aynen bu şekilde uyumlu şekilde çalışır mı?
  41. meht

Anakart PSU uyumluluğu

Merhaba, GA-H110M-S2 anakarta Frisby FR-PS6080P almayı düşünüyorum. PSU uyumluluğu diye bir şey var mı? Soket uyumsuzluğu olur mu?
  42. meht

SSD almak istiyorum anakartım destekliyor mu?

150 200
  43. meht

SSD almak istiyorum anakartım destekliyor mu?

Merhaba, ECS G41t-m7 ana kartım var. SSD almak istiyorum fakat sata3 SSD aldığımda ne kadar performans alacağım. Verimli olur mu? 120GB veya 240GB önereceğiniz SSD' ler nelerdir?
  44. meht

Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

üstün olduğu özellikler nedir?
  45. meht

fiyat aralığım 100 150 ama bu iki kulaklık arasında seçim yapmam gerekirse hangisi olur onu merak ediyorum
  46. meht

Merhaba, aradığım fiyat bandında 2 kulaklık beğendim. Bunlardan bir tanesi Rampage K29 Thunder, diğeri ise GamePower Magnus modeli. Teknik özelliklerinden pek anlamam ama adından dolayı Rampage olanın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım ve neden? Oyunlarda aşırı iyi olmasına...
  47. meht

İşlemci anakart ve ekran kartı uyumu hakkında

Merhaba, ekran kartı olmayan işlemcisi pentium e5700, anakartı ecs g41m7t olan düşük bir bilgisayarım var. Bir arkadaşımın eski ekran kartını almayı düşünüyorum. Modeli asus r7 240 4gb. Bu parçalar uyumlu çalışır mı? Ve buraya kaç w güç kaynağı gerekir. Yardım ederseniz sevinirim.
  48. meht

Ram frekansı

Hemen 1611836943 1611837004 görev yöneticisinde bu şekilde
  49. meht

Ram frekansı

Merhaba anakartım 1333mhz ram destekliyor. 1600mhz ram aldım ama 800 mhzde çalışıyor. Eski ram 1333mhz idi o da 800 de çalışıyordu. İkisini bir takınca yine 800 de çalışıyor nasıl ayarlarım bunu yardım edebilir misiniz?
  50. meht

Hukuk Kazanmış Abi/Ablalarımdan Tavsiyeler Almak İstiyorum.

Merhaba, ben 10. sınıf öğrencisiyim. bugün eşit ağırlık alanını seçtim ve hukuk okumak istiyorum. Çalışmam için kaynaklar, çalışma programları, yoğunluk vermem gereken dersler ile ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var. İyi bir üniversitede okumak için TYT - AYT 'de nasıl bir performans sergilemem...
  51. meht

İslamda çocuk yaşta evliliğe müsade olması konusu

din kültürü ve ahlak bilgisi başlığı altında açmış konuyu. bence cevap bulabileceği bir yer.
  52. meht

İşlemciye Termal Macun Sürmezsem Ne olur?

sürmezsem zararı olur mu?
  53. meht

İşlemciye Termal Macun Sürmezsem Ne olur?

Merhaba, çok uzun süredir işlemci bakımı yapılmamış bir bilgisayarım var. Bilgisayarımın donanımı çok kötü aşırı yavaş çalışıyor. Tarayıcıda bile zor geziyorum. İşlemcinin üzerindeki fanı kaldırıp temizlesem sonra termal macun sürmeden kaptırsam ne olur?
  54. meht

Evde minimum kabloyla internet veya kablosuz interneti nasıl yapabilirim ?

modemin arkasında birden fazla ethernet çıkışı vardır. hem televizyona hem de bilgisayara kablo çekebilirsin.(önerilen). wifi adaptörü alabilirsin
  55. meht

Bilgisayarıma format sonrası ses sıkıntıları oldu

ses için ne kuracağımı bilmiyorum
  56. meht

anakart: ECS G41T-M7 işlemci: pentium e5700 2gb ddr3 1333mhz ram harici ekran kartı yok. dahili: intel G41 express chipset
  57. meht

Merhaba, bilgisayarımda 32bit Win10 yüklüydü. Format ile 64bit yaptım ve format attıktan sonra driver booster uygulamasıyla her şeyi indirdim. Bilgisayara kulaklığı takıyorum hoparlör olarak algılıyor. Kulaklığa ses geliyor fakat kulaklığı çekince aygıt gidiyor. Hoparlörü algılamıyor. Her ikisi...
  58. meht

RAM MHz sorunu

uyumda bir sıkıntı olmaz değil mi? ikisi de aynı anda çalışır.
  59. meht

Bir RAM in çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabiliriz?

Merhaba 2. el bir ram alacağım fakat çalışıp çalışmadığından emin değilim. Bu ramin çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabilirim? Bilgisayarıma takıp deneme şansım yok.
  60. meht

RAM MHz sorunu

Merhaba, bilgisayarıma bir ram almak istiyorum. Ana kartım 1333MHz e kadar destekliyor. Alacağım 2. ram 1600MHz ve 2. el. Bunun bilgisayara uyumlu olmasında herhangi bir sorun çıkar mı? Şu an takılı olan ram 1333MHz. Bunun yanına takacağım.
  61. meht

Önerebileceğiniz bir kod yazma programı

nodejs
  62. meht

En çok izlediğiniz YouTube kanalı?

orkun ışıtmak
  63. meht

Cellular ne??

tabi ki de öyle.
  64. meht

Cellular ne??

hücresel ile ilgili bir şey. sanırım sim kartı takınca internetini kullanabilmek
  65. meht

Söyle Rahatla

canım aşırı sıkılıyor ne yapsam geçer
  66. meht

Sistem Gereksimi

arka planda açık olan şeyler, sistemin yorgunluğu, eskiliği veya optimizasyon bozuklukları bunun tetikleyicisi olabilir.
  67. meht

Ram Yükseltmesi

ramlerin çalışma hızı vs dikkat ederek alırsan pek sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum
  68. meht

Arama motorları

chrome, opera, brave, tor, firefox
  69. meht

Laptopa kasa bağlamak

böyle bir şeyin olması mümkün değil.
  70. meht

Visual C++ Dosyası silersem ne olur?

c++ nesneye yönelik programlamada(OOP) çok işe yarar. çoğu programın çalışması için gereklidir. silersen o programlarda hata alabilirsin. boyutları çok yüksek değildir. kalsın.
  71. meht

0 -400 tl teknolojik alet önerisi

Xiaomi Redmi Siyah Rengi Kablosuz 5,0 Bluetooth Kulaklık ₺106,88 Trendyol (5.091) Ücretsiz gönderim (google.com)
  72. meht

1500 ile 1600 TL arası 144 Hz monitör ??

SAMSUNG CRG50 24" 144Hz Kavisli Full HD Gaming Monitör ₺1.499,00 MediaMarkt Türkiye (google.com) 1607266251 Philips 242E1GAJ 23.8" 1ms 144Hz FreeSync 2 HDMI+DP port VA Oyuncu Monitörü ₺1.437,60 Amazon.com.tr Ücretsiz gönderim (google.com)
  73. meht

Matematiği baştan nasıl öğrenebilirim?

aktif matematik kitabına göz atabilirsin.
  74. meht

Arkadaşlar internetten denenmiş para kazanma yöntemlerini yazarmisisniz

eğer bilgin varsa kodlama yapabilirsin. çok temiz para kazanabilirsin. grafik tasarım gibi şeyler.
  75. meht

Kasanın ledleri gitti fanlar çalışıyor ? Nasıl düzeltirim

temassızlık olabilir. eğer sorun temassızlık ise biraz olsun anlayan birisi kolayca tamir edebilir. kumanda yardımı ile açıp kapatıyorsan kumandada arıza olabilir.
  76. meht

Eski bir bilgisayarı yükseltme tavsiyesi

bilgisayarın hızlanması için ssd alın dediniz. ekran kartı ve ram aldığım zaman sadece oyun performansı mı sağlanacak?
  77. meht

pek bilgim yok anakart performansa ne gibi etkiler sağlar
  78. meht

teşekkür ederim yardımların için
  79. meht

neden üçünü birden yapmayayım? ram ve ssd düşünüyordum ben işlemci veya ekran kartı almak mantıksız mı olur?
  80. meht

Hadi herkes sistemini yazsın

Ana kart: ECS G41T-M7 İşlemci: Pentium Dual-Core E5700 3.00GHz (2CPUs) Bellek: 2GB 1333MHz (2 slot var 1 tanesi dolu) Ekran kartı: Dahili ekran kartı (İntel G41 Express Chipset bunu buraya yazarken kasıyordu :(
  81. meht

peki ekran kartını düşürüp ssd eklemek mantıklı değil mi
  82. meht

bu benim anakartım ile uyumlu mu acaba? anakartım çok eski bir model
  83. meht

kesin bir bütçem yok elimde bir tablet var onu satmayı düşünüyorum. ortama 500 gibi bir bütçem olduğunu varsayabiliriz
  84. meht

Merhaba, çok eski bir bilgisayara sahibim ve yeni bilgisayar alabilecek param yok. Bu bilgisayara yükseltme yapmak istiyorum. En azından eba, zoom ve cs go gibi oyunlarda takılmadan oynamak. Sistem özelliklerim; Ana kart: ECS G41T-M7 İşlemci: Pentium Dual-Core E5700 3.00GHz (2CPUs) Bellek: 2GB...
  85. meht

Bilgisayarımın SATA versiyonunu nasıl öğrenebilirim?

teşekkür ederim. çok bütçem yok. ölü bir bilgisayarı biraz diriltmek istiyorum. 120 veya 240 gblık ucuz ssd önerebilir misin?
  86. meht

eğer sata 2yse boşuna 3 almaya gerek yok mu?
  87. meht

g41t m7
  88. meht

masaüstü 1607078141 atıyorum masaüstü bilgisayarım sata 2. alacağım ssd sata 3. ssd nin performansını sonuna kadar alabilecek miyim?
  89. meht

Bilgisayarıma SSD almayı düşünüyorum ve SATA sürümünü bilmiyorum. Bunun bir önemi var mı? SSD nin performansını etkiler mi? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler...
  90. meht

Uygun fiyatlı dahili grafik kartı olan işlemci önerir misiniz?

ram ve ssd taktığımda biraz olsun düzelmez mi?
  91. meht

önerdiğiniz ekran kartı nedir? ve bu söylediklerinizden sonra nasıl bir performans alırım
  92. meht

anakart: g41t m7 işlemci: pentium dual core e5700 ram: 2gb ssd yok harici ekran kartı yok
  93. meht

ram ve ssd almayı düşünüyordum. sizin öneriniz nedir acaba? fakat dediğim gibi bütçem çok az
  94. meht

ECS G41T-M7 1604259769 bu beni aşıyor maalesef :( daha düşük önerir misiniz?
  95. meht

Merhaba, çok eski donanıma sahip bir bilgisayarım var. Yavaşlığı artık canımı sıkmaya başladı. Fazla bütçem yok fakat işlemciyi değiştirmek istiyorum. Aşırı uygun fiyatlı dahili ekran kartı olan bir işlemci tavsiye eder misiniz?
  96. meht

IMEI Hakkında görüş

IMEI sorgulama diye geçer sanırım
  97. meht

IMEI Hakkında görüş

Merhaba, 2019 yılında Migrostan anneme Huawei marka kapalı kutu bir telefon aldık. Dün gece 2 civarlarında anneme yasal uyarı adı altında IMEI numaranız klonlandı 30 gün içerisinde cihazınız kapanacak satın aldığınız yere başvurunuz diye bir mesaj geldi. Ben de e devletten sorgulattım ve...
  98. meht

Power Supply Hakkında Soru

dahili ekran kartı olan bir cpu önerir misin? uygun fiyatlı iş görecek bir cpu
  99. meht

Bilgisayar Toplama Konusunda Yardıma İhtiyacım Var

attığın işlemci mi daha iyi yoksa ryzen 3 1200 3.10ghz mi?
  100. meht

hayır
  101. meht

amd ryzen 3 1200 3.10 ghz asus prime a320m f 3200mhz(oc) am4 matx anakart bilgisayarın seviyesini yükselteceğim oyun oynamayacağım için ekran kartı almayacağım sadece internette sörf yapmak ve kod yazmak için alacağım bu parçaları. eğer istedikleri güç benim power supply me fazla gelirse daha...
  102. meht

Babam dan 5 bine telefon istesem alır mı sizce?

Merhaba, bence babanı zor duruma sokmamalısın. Sana tavsiyem eğer telefona gerçekten ihtiyacın varsa daha uygun fiyatlara güzel telefonlar alabilirsin. Örnek verecek olursak Xiaomi Redmi Note 9s 128/6 tam sana göre :)
  103. meht

peki sistem için yeterli olan güce nereden bakabilirim
  104. meht

Merhaba, masaüstü bilgisayarlarda power supply nin tam olarak önemi nedir? Düşük değerlerde watt a sahip olan bir power supply ne gibi sorunlar yaratır?
  105. meht

Bilgisayar Toplama Konusunda Yardıma İhtiyacım Var

Merhaba, bir bilgisayar toplama kararı aldım fakat elimde çok fazla bütçe yok. Bu konuda sizlerden yardım isteyeceğim. En yüksek fiyat 1500₺. Bu fiyata kadar birbiri ile uyumlu, rahat rahat internette sörf yaptırabilecek, word excel gibi yerlerde rahatça dolaştırabilecek en önemlisi web tasarım...
  106. meht

İşlemci Karşılaştırma

İyi akşamlar, aşırı kötü bir bilgisayara sahibim. Birileri işlemci önerdi onları karşılaştırmanızı istiyorum. Bilgisayarda yaptığım tek şey dizi film izlemek youtube da takılmak ve kod yazmak. Hızlı, donmayan bir bilgisayar olsun yeter. Pentium Dual Core CPU E5700 3.00GHz 2.99 GHz Core2 Duo...
  107. meht

Bilgisayar Donanımı Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

acaba bu söylediğiniz ürünlerin fiyatları nedir? 1601580054 bu sistemin çöp olduğunun farkındayım ama bütçem yok :(
  108. meht

109. meht

pentium işlemci 2 gb ram ekran kartı yok 32 bit windows kurulu
  110. meht

html css js
  111. meht

İyi akşamlar, aklınıza gelebilecek en kötü donanıma sahip bilgisayarım var. Kod yazmaya çalışıyorum bilgisayarın yavaşlığı sayesinde ondan bile soğudum. Bilgisayarıma ram ve ssd almayı düşünüyorum. Sizce bilgisayarda büyük etkiler bırakır mı? 2 gb ram var, +4 yapmayı planlıyorum. Bir de bana...
  112. meht

Altyapılı Uydunet interneti kullanıyorum.

hayır sormadım
  113. meht

Altyapılı Uydunet interneti kullanıyorum.

Merhaba, binamda Uydunet altyapısı var fakat son zamanlarda ani internet kesintileri yaşamaya başladım. En son müşteri hizmetlerinde genel arıza olduğu için yardımcı olamadılar. Bir de kullanıcı paneli şifresini unuttum. Şifreyi nasıl resetleyebilirim. Bilgisi olan var mı?
  114. meht

Bilgisayarıma SSD Almak İstiyorum!

benim bilgisayarımda her şey yavaş. genel kullanım açısında beni rahatlatır mı?
  115. meht

Bilgisayarıma SSD Almak İstiyorum!

Merhaba, çok eski bir masaüstü bilgisayara sahibim. Bilgisayarım oldukça yavaş çalışmakta. Ben de bilgisayarıma SSD alırsam hızlanacağını düşünüyorum. Bu bilgi doğru mudur? Eğer doğruysa nasıl bir SSD tercih etmeliyim?
  116. meht

Xiaomi Redmi Note 9s

herhangi bir kaynak var mı? Varsa paylaşırsan sevinirim.
  117. meht

Xiaomi Redmi Note 9s

Merhaba, Xiaomi Redmi Note 9s kullanıyorum ve MIUI 12 güncelleme listesinde telefonumun modeli yok. Aynı zamanda listede Redmi Note 8, 8 PRO, 9, 9 PRO modelleri bile mevcut. Üstelik belirttiğim bu telefonlar 9s'den eski. Sizce telefonuma MIUI 12 güncellemesi gelecek mi?
  118. meht

Lise Bölüm Şeçmek ?

dostum 9. sınıfı hiç çalışmadan geçtim. ama sana çalışmanı tavsiye ederim
  119. meht

WebSite Tasarımı Öğrenmek İstiyorum!

Merhaba, ben Efe. İyi bir Anadolu Lisesinde 2. sınıf okuyorum. sayısal ile aram pek yok :/ Bilgisayar başında zaman geçirmeyi seviyorum ve bu zamanı boş şeyler yapmak yerine website tasarımı öğrenerek geçirmek istiyorum. Fakat bir türlü başlayamıyorum. Hangi dil ile başlamam daha doğru olur...
  120. meht

Masaüstü Bilgisayarıma Ram Takviyesi Yapmak İstiyorum!

Diyelim ki 4 gb 1333 MHz DDR3 Ram satın aldım ve şu an takılı olan Ram ile değiştirdim. Bilgisayarı çalıştırdığımda hiçbir işlem yapmadan yeni aldığım Ram tamamı ile çalışacak mı? Yoksa eski Ram kadar mı güç verecek?
  121. meht

şu an takılı olan 2'lik Ram'i çıkarıp anakartın desteklediği gibi bir ram alsam sorun olur mu 1597586524 Ram ddr3 fakat kaç mhz destekliyor bilmiyorum. Anakartın modeli; ECS G41T-M7
  122. meht

Öncelikle merhaba, oldukça eski bir masaüstü bilgisayarım var. Bilgisayarımda 2 adet Ram slotu var. Bu slotlardan sadece biri dolu ve 2 gb Ram takılı. Araştırdığım kadarıyla anakartım 8 gb ram destekliyor. Bilgisayarıma Ram takviyesi yapmak istiyorum fakat nasıl bir Ram seçeceğimi ve...