Arama sonuçlarınız

1. B

Öneri 300-500 TL arası oyuncu klavyesi önerisi

Hocam çok teşekkür ederim :) 1674069165 Kullandınızmı hiç , önerirmisiniz kesinlikle yoksa duyum ve gözlem üzerinemi
  2. B

Hocam rampage kb-r90 orion kullanmıştım zamanında , 2 ay olmadı direk tuşları takılmaya başladı. basmamaya başladı Bu önerdiklerin nasıldır acaba rampage olduğundan korktum biraz..
  3. B

Yardım Teamviewer vs. programlarda klavye takılı kalıyor

çok teşekkür ederim uğraşların , yardımların için hocam :) maalesef sorun devam ediyor umuyorum klavyemin kötü olduğundandır :D Yeni bir klavye bakma vakti geldi...
  4. B

hocam mmo oynuyorum , masaüstünde iş yaparken grafik vs. laptoptanda mmoyu açıyorum :D o yüzden böyle kullanmak çok aşırı işime geliyor :D sorunu çözemeyecez heralde :D
  5. B

Hocam herkese iyi akşamlar. Full oyun oynayan biriyim sadece oyunlar için bir klavye arıyorum. Varmıdır güzel bir öneride bulunabilecek, yardımcı olabilecek hocalarım
  6. B

o zaman masaüstümü kullanamayacam hocam , elimde başka klavye maus yok :
  7. B

hayır hocam teamwiever gibi programlarla laptoba bağlanınca sorun çıkartıyor sadece 1674064375 çalışıyor hocam zaten teamwiever ile bağlanıyorum
  8. B

Hocam daha düzgün anlatayım , 1 laptopum var klavyesi vs. bozuk 1 de masaüstü bilgisayarım var , masaüstü bilgisayarımdan laptopa bağlanıyorum bağlandığımda klavyem takılı kalıyor durmadan , usb çıkartıp takıyormuşum gibi ses geliyor nedenini bulamadım bir türlü 1673987345 varmıdır bir...
  9. B

hocam maalesef başka klavyem yok , 1673984550 internet hızım 85 mbps , yani internet ile ilgili hiç sorunum yok hocam hocam elimde bir masaüstü bir laptop var , laptop klavye mausu çalışmadığı için masaüstünden bağlanıyorum . Masaüstü ile işlerimi yaparken laptopta oyun oynayabilmek için vs.
  10. B

Öncelikle herkese selamlar iyi akşamlar , hocam sizlere bir sorum var .. Şimdi mecburiyetten teamviewer ve anydesk benzeri programlar kullanıp 2 pc ile uğraşıyorum . yani 1 pc mausu vs. bozuk olduğu için onu teamviewer ile diğer pc den kontrol ediyorum. Sorun her seferinde 2 kelimemden birinde...
  11. B

Rampage Kb-R90 Orion Rgb Red Switch Tuşlara Kendiliğinden Basıyor

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. Size bir sorum olacak çözemedim nedense. Birkaç ay önce rampage kb-r90 orion red switch klavye almıştım. Sorunsuz çalışıyordu Belli bir süre geçtikten sonra şimdi her saniye olmasa bile kendiliğinden tuşlara basıyor , mesela numlock , home tuşu vs. birçok...
  12. B

Wifi vs. Olmayan TV de film izlemek ?

Hdmı girişi var hocam , Birde mi box felan kullanan varmıdır acaba aranızda ? Filmler felan görüntü kalitesi iyimi yoksa bozuyor mu ? 1616610569 Ve yardımcı olan olmayan herkese çok teşekkür ederim hocam çok sağolun :)
  13. B

Wifi vs. Olmayan TV de film izlemek ?

Öncelikle herkese selamlar , televizyon aksesuar vs. Bölüm bulamadığım için buraya açtım yanlış ise kusura bakmayın lütfen :) Sizlere bir sorum olacaktı , ya bizim Samsung marka bir televizyonumuz var 8-9 yıllık, ama akıllı TV değil yani netflix , YouTube , film siteleri vs. Giremiyoruz. Acaba...
  14. B

1660S Rog strix VS Ventus xs oc

Arkadaşlar herkese selamlar , bir sorum olacaktı sizlere, Fiyat konusunu düşünmeden sizce hangisini almak daha mantıklı ? Oyun içinde FPS olarak , soğutması olarak , performans olarak hangi kart daha iyidir ? -Asus Rog Strix 1660S -Msi 1660S Ventus xs oc
  15. B

RTS oyun tavsiyeleri

çok teşekkürler hocam
  16. B

RTS oyun tavsiyeleri

Çok teşekkür ederim hocam , peki başka varmı bildiğiniz oyun ? Büyük haritaler birlikleri yönlendirdiğimiz Totalwar gibi ama 2. dünya savaşı çağında geçen oyun ? yani silahlı olsun tank tüfek olsun :D bulamıyorum gerçekten bulamadım :(
  17. B

RTS oyun tavsiyeleri

Wargame red company benzeri bir oyunmudur hocam ? yani haritası geniş , birliklerimi geniş yerlere stratejik yerleştirebildiğim bir oyunmu acaba
  18. B

RTS oyun tavsiyeleri

Arkadaşlar herkese selamlar, Wargame : Red dragon adlı oyunu epic games bedava veriyordu. indirdim oynadım gerçekten çok güzel ama bir sorun var.. Türkçe yamasını bulamadım ve oyun biraz çok karışık olduğu için oynayamıyorum.. Sizden ricam bu ve benzeri oyun önerileriniz varmıdır ? O kadar...
  19. B

Kaç Watt PSU almalıyım ?

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)
  20. B

Kaç Watt PSU almalıyım ?

Öncelikle selamlar herkese , arkadaşlar bu sistem için kaç watt PSU tercih etmeliyim çözemedim yardımcı olurmusunuz :) İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Anakart: GIGABYTE B450M DS3H 3200MHz Ram: Trident Z RGB 3200mhz RGB cl16 Ekran kartı: GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC 8GB GDDR6 256 Bit Sıvı...
  21. B

Cyberpunk 2077 - final görevleri

Herkese selamlar arkadaşlar :) Birkaç sorum olacaktı size. Finallerle ilgili spoiler olacak istemeyen burdan aşağıyı okumasın lütfen. :) Arkadaşlar oyunu suanlik 2 şekilde bitirdim. 1- arasaka güvendim ablamiz ile gittim . Hikaye sonunda olecez 6 ay içinde diyor dünyaya dönmek istedim. Dünyaya...
  22. B

RX 580 20.12.1 driveri , Cyberpunk

Anladım hocam şuan indirdim AMD sitesinden çok sağolun :)
  23. B

Peki hocam birşey daha soracaktım , Radeon software programında 20.11.2 kullanıyorum ama güncel gösteriyor yani 20.12.1 i güncelleme seçeneği olarak sunmuyor Sizce indireyimmi
  24. B

Arkadaşlar selamlar öncelikle. Bildiğiniz gibi cyberpunk oyunu çıktı ve AMD ile Intel yeni driver yayınladılar. Benim Asus arez dual rx580 8GB ekran kartım var. Radeon yazılımında 20.11.2 kullanıyorum ve güncelleme bakınca gözükmüyor güncel gözüküyor . Ama AMD sitesinde 20.12.1 i yayınladı...
  25. B

Cyberpunk 2077 -Optimizasyon ...

Bende inanamadim 3090 60 FPS alamadı 4 k da . İçimde bir umut dedim belki medium ayarlarda kasmadan oynayabilirim de bakalım ne olacak :) dediğiniz gibi çıkmasını bekleyip rx580 FPS testlerine bakayım o zaman aynen..
  26. B

Cyberpunk 2077 -Optimizasyon ...

Herkese selamlar öncelikle :) Arkadaşlar size bir sorum olacaktı. Cyberpunk 2077 rtx 3090 ile 4k da 60 FPS bile almadı ... Demek oluyor ki büyük bir optimizasyon sorunuyla karsilasabilecez.. Medium ayarlarda bile alınan FPS ler bu şekilde.. Ryzen 5 3500X ile Asus dual arez RX 580 8GB , 16 GB...
  27. B

10 - 11 bin TL ye sistem önerisi

Çok teşekkürler herkese :)
  28. B

Herkesin eline sağlık çok teşekkür ederim :) Sanırım biraz daha bekleyip 3060 li bir sistem toplayacaz :) yada şuan 10 bini biraz düşürüp 2060 S li toplayabiliriz bakalım .. :)
  29. B

Çok sağolun hocam 1606870315 Herkese çok teşekkür ederim yardimlari için :) met35 hocamın söylediği sistemi rtx ekran kartı ile alabilirim de TheLastWarrior hocamın dediği de doğru.. 3060 Ti 2080 e denk ve fiyatında uygun onu da bekleyebilirim.. Bu bütçe ile en uygun işlemci 10400f oluyor değil...
  30. B

Sizce beklemek dahami mantıklı yoksa 2070 s li yada 2060 s li bir sistem mi toplayayim? Tahmini ne zaman çıkar piyasa acaba 3060 ti :(
  31. B

Çok teşekkür ederim hocam , peki bazı şeylerden kısıp 3060 alamaz miyiz acaba ?
  32. B

Arkadaşlar selamlar herkese , Max. 11.5 TL verebilirim. Full gaming PC yapmak istiyorum suanlik yayın düşüncem yok ama belki ileride olabilir :) size zahmet yardımcı olabilir misiniz :)
  33. B

VDSL modem önerisi

Keenetic tercih ediyorum o zaman , Vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim :)
  34. B

VDSL modem önerisi

Peki hocam modem router yazıyor.. Router ne demek yani ? Bunu alınca direk kabloyla PC ve ev telefon yerine bağlayıp internet alamiyormuyuz ?
  35. B

VDSL modem önerisi

Arkadaşlar herkese selamlaar iyi akşamlar :) 16 mb adsl kullanıyorum ama hızı yeterli gelmiyor artık , VDSL geçmek istiyorum.. Aklımda iki model var , en fazla 300 TL verebilirim.. 1- ASUS DSL-N16 modem router 2- Keenetic Omni DSL N300 modem router Hangi modemi önerirsiniz ? Modem router...
  36. B

PC kapalı olmasına rağmen klavye vs. USB cihazlarının ışıkları yanıyor..

S4 , S5 arastiracam hocam deniyeyim çok sağolun :) 1605107734 Onuda deniyeyim hocam internetten araştırayım cok sağolun :) 1605107798 Ama bir sorun varki anlamadığım Arka USB girislerine PC kapalı iken elektrik gitmesini engelledim kapattım Ama ön girişlere yapamadım yani on USB girişleri...
  37. B

PC kapalı olmasına rağmen klavye vs. USB cihazlarının ışıkları yanıyor..

Arkadaşlar herkese selam öncelikle :) Bir sorum var sizlere.. Asus prime b450m-k anakart kullanıyorum PC kapatınca klavye maus ve kulaklığım ın ışıkları halen yanmaya devam ediyor.. Win 10 Pro kullanıyorum. Bilgisayarı hızlı başlatmayı kapattım BIOS dan bilgisayar kapalıyken USB güç gitmesini...
  38. B

RazadorStrong RHD01 RGB 7.1 Titreşimli kulaklık satın alınır mı?

Peki hocam 200 TL civarı hangi gaming kulaklık onerebilirsiniz ? 7.1 destekli
  39. B

RazadorStrong RHD01 RGB 7.1 Titreşimli kulaklık satın alınır mı?

Arkadaşlar selam herkese , Hepsi burada indiriminde bir kulaklık gördüm ve alınırmı diye sormak istedim size. -RazadorStrong RHD01 RGB 7.1 Titreşimli İndirimde şuan 279 TL den 199 TL olmuş..
  40. B

Oyuncu kulaklık önerisi -Fiyat performans odakli-

Trust blizz var hocam onu çok öneriyorlar
  41. B

Oyuncu kulaklık önerisi -Fiyat performans odakli-

Hocalarım öncelikle herkese iyi akşamlar :) 200 TL civarı bütçe ile 7.1 oyuncu kulaklığı almak istiyorum, Önerdiginiz markalar nelerdir ? Yorumlarınızı bekliyorum.. :)
  42. B

Win 10 home yüklü PC format-Steam

Hocam herkese iyi günler .. Ben yeni pc topladim ve win 10 home deneme sürümü yüklü geldi , ben okulun verdiği win 10 Pro key ile yükseltmeye çalıştım ama hata alıyorum..Ve PC de Steam ile beraber oyunlarda yüklü.. Sorum şu şekilde.. Steam Disk D ye kurulu. Win 10 home C de kurulu. Ben PC ye...
  43. B

İnternetteki satılan steam hesapları

Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için :) iyi günler herkese çok sağolun :)
  44. B

Hangi tarihte olacak hocam ? birde her türden oyun indirime girecekmi yoksa belli tarz mı Mesela aksiyon- strateji vs.
  45. B

Herkese yorumları için çok teşekkürler :) anladım hocam. günümüzde en temizi steam ,epic games vs. yerlerden orjinal oyun alıp oynamak kendi hesabımız ile :)
  46. B

Herkese tekrardan merhaba :) Bir sorum olacaktı arkadaşlar.. İnternette rdr2 yüklü , bilmem gtaV yüklü vs. oyunlar yüklü olan steam hesapları satılıyor. Ve gereğinden de ucuz.. Sizce bunları almak mantıklımıdır ? O aldığımız steam hesabına girip oyunu pc ye indirirsek, sonra çıkış yaparsak o...
  47. B

Torrent oyun indirilir mi -Gta V

Anladım hocam çok teşekkür ederim herkese yorumları için :) 1603373618 Hemen yeni sorum olacak yeni konu üzeriden sorayım :D :=
  48. B

Bende şaka yapıyorum hocam :) Ya aklıma takılan şey torrent zararlımıdır diye araştırdığımda , eğer düzgün bir siteden indirme yaparsanız virüs vs. konusunda sorun olmaz gibi yorumlarla karşılaşıyorum . O yüzden kafama takıldı bu torrent nedir gerçekten zararlımıdır
  49. B

Sakin olun hocam soruyorum bilgi almak istiyorum sadece :D :) 1603373141 Anladım hocam çok sağolun, 1603373162 Teşekkür ederim yorumlarınız için hocam :)
  50. B

Arkadaşlar herkese merhabalar, Bir sorum olacaktı size. GtaV indirmek istiyorum. Şuan steam da 79 tl ye gtaV var. Ama onun yerine RDR2 gibi güncel oyunlara para ayırmak istiyorum da , asıl sorum şu. Torrent oyun indirmek pc ye zarar verir mi ? Sizce 2020 yılında gta 5 e 80 tl vermelimiyim ...
  51. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Hocam oyunlarda denedim , dün 3-4 saatlik valorant oynadım ve değerlere bakınca max. 65 derece görmüş , ortalaması da 55 dereceydi. İyi her halde
  52. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Anladım hocam çok teşekkür ederim :) Ryzen 5 3500 x 3.6 ghz ama oc prime 95 ile 4 ghz 75 80 derece sabitleniyor :) oyunlarda deniyeceğim teşekkürler yorumlarınız için :)
  53. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Hocam funmark dan ekran kartı stress testi açıyorum , aynı anda prime 95 maximum test açıyorum , o zaman 81 82 dereceleri görüyorum işlemcide 80 - 82 arası gidip geliyor . ekran kartı iyi yine 70-75 en fazla oluyor . İyimi sizce bu değerler ? 2 testi de aynı anda açınca bu değerler oluyor..
  54. B

Logitech makro yazılımı

Herkese iyi akşamlar öncelikle :) Arkadaşlar bir sorunum var :( Geçenlerde makro kullanmak için logitech g203 mausu almıştım. Logitech in makro yazılımı olan gaming software indiriyorum ama böyle ekranda kalıyor , ne yapmam gerek acaba bilginiz varmı :(
  55. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Yanına değiyor biraz itiyor
  56. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Evet hocam o şekilde veriyor havayı baktım , genelde ok yönünden havayı alıyor zaten o şekilde montaj ettim .. Vee evet ramlara çok az bir çarpma yapıyor aslında bir sorun olurmu bilmiyorum
  57. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Yok kesin sorun var çünkü stok da bile daha az sıcaklık değeri gören arkadaşlarımız var , 500tl Lik MSI core frozr s alıp da 80 dereceyi geçmek kötü bence
  58. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Hocam stok soğutucu ile bu kadar sıcaklık alıyorlarmış Max. O yüzden tuhafıma gitti stok böyle veriyorsa ne gerek vardı bunu almama :(
  59. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Hocam böyle göstereyim , sağ ramler sol egzoz fana çıkıyor. Fan bloktaki sicak havayı alıp egzoz fana üflüyor , ama onun yerine önden gelen soğuk havayı alsa bloğa uflese, sicak havayı da egzoz dan atar zaten daha iyi olmazmiydi . O yüzden dedim ramlara carpmiyacak küçük bir fan alsam , ön...
  60. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Hocam hemen fotoğraf atayım, ön tarafa takınca ramlara çarpıyor fan , o yüzden daha küçük boyutlu bir fan alıp ön tarafa taksam olurmu merak ettim,
  61. B

Makrosu hızlı mouse önerisi

Hocam kullanıyorum g203 u , Ama capslock makro var o bile daha hızlı fareden..
  62. B

Hiç sorun değil hocam :) bloody v7ma modelinde makro varmı bilginiz varmı
  63. B

Hocam g203 satın aldım , ama maalesef makrosu çok yavaş... G hub uygulaması oluyor sadece bu mousa, gaming software programı olmuyor uymuyor..
  64. B

İşlemci soğutucu 2.fan

Hocam selemlar herkese :) İlk olarak kasam on mesh panel üst ve altında izgaralik var yani hava akımı gayet iyi, önde 3 fan , 1 de arkada egzoz fan var . Birkaç sorum olacak size. Dün prime 95 ve funmark stress testlerini yapıyordum yeni aldım PC yi , 2 testi aynı anda yaptım. Ekran kartı...
  65. B

++++ 1603202095 ++
  66. B

O zaman alamam hocam çünkü 300 çok küçük elime göre... Rampage flare nasıl peki sizce ? Makroya tuş atama yapinca hizlimidir makrosu Birde aorus M2 nasıldır acaba Knight online gibi oyunlarda kullanacam makroyu.. 1603185826 Boyutları g300s gibiyse çok küçük hocam elime uymaz... A4 tech in x7...
  67. B

Çok teşekkür ederim hocam , peki boyutu hakkında bilginiz varmı ? G300s elime çok küçük geliyordu
  68. B

Öncelikle selamlar herkese :) Arkadaşlar 200 TL bir bütçem var. Oyunlarda kullanacağım makro driveri olan hızlı makrolu maus önerilerinizi bekliyorum.. A4tech x7 almayı düşünüyordum ama Türkiye'de hiç bir sitede stokta kalmamış şaka gibi.. x7 ürünlerinden hiçbirini bulamadım...
  69. B

Sistemin PSU su yeterlimidir acaba ?

Teşekkürler elinize sağlık :)
  70. B

Çok teşekkür ediyorum yardımcı olan herkese :) elinize sağlık
  71. B

Çok teşekkür ederim hocam , peki O.C için yeterlimidir bu PSU
  72. B

Öncelikle herkese iyi akşamlar :) Bir sistem var ve sizce PSU su yeterlimidir diye soracaktım :) Sistem şu şekilde ; --Asus prime b450m-K anakart --7200 RPM HDD 1TB --MSİ core frozr S işlemci soğutucusu --AMD ryzen 5 3500X işlemci --2x8 3200 MHz ram --240 GB SSD --Asus arez dual RX580 ekran...
  73. B

Oyun için ekran kartı ikilemi

570 s ise 1650 tercih edin diyorsunuz, Ama 580 vs 1650 ise 580 tercih edin diyorsunuz anladığım kadarıyla, Çok teşekkür ediyorum hocam vakit ayırdığınız için :)
  74. B

Peki neden hocam 16 GB ram olacak da Birinde 1650 s 4 GB 128 bit RX 8 GB 256 bit :( emin olamıyorum
  75. B

Herkese iyi akşamlar, Arkadaşlar oyun için bu iki ekran kartından hangisini seçersiniz ? Ve neden ? Diye sormak istiyorum sizlere : --ASUS RX570 ROG STRIX 8GB GDDR5 OC 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı --ASUS GeForce TUF GTX 1650 SUPER GAMING 4GB GDDR6 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı...
  76. B

Gaming pc için 2 sistem topladım, sizce hangisi ?

Çok teşekkür ediyorum hocam hepinize, vakit ayırdığınız için :) Kasa değişip Intel ile devam ediyorum çok sağolun :)
  77. B

Teşekkür ediyorum hocam Intel sistemi alıyorum.. İ5 14 nm 2.9 GHz diye korkuyordum R5 3600x 7nm 3.8 GHz diye ama Intel daha iyi her halde.. Vee hocam Intel için extra soğutma alayimmi sizce yoksa stok fan iyimidir
  78. B

Hocam Intel sistemi yeni topladığım için tekrar konu açtım , O zaman bu topladığım Intel sistem iyi , full oyun oynamak için alabilirsin diyorsunuz değil mi
  79. B

Arkadaşlar herkese merhabalar , full gaming pc toplamak istiyorum. 2 farklı sistem topladım max bütçe bu kadar üstüne çıkamıyorum ... Sizce hangisini tercih etmeliyim ? Ve 2. bir sorum :D İntel işlemcide kullandıgım anakart ve ekran kartı uyumlumudur bilmiyorum.. MSI MPG Z490 GAMING PLUS Intel...
  80. B

Gaming PC Max bütçe

Herkese yorumları için çok teşekkür ederim :)
  81. B

Gaming PC Max bütçe

Hocam i5 10. Nesil olsa bile bilmiyorum korkuyorum açıkçası performans için r5 3600 daha iyimidir degilmidir diye Birçok kişi ryzen 5 3600 diyor Birçoğuda i5 10 nesil diyor arada kaldım :((
  82. B

Gaming PC Max bütçe

Hocam peki ryzen 5 3600 şuan kullanmak istiyorum da 3600 x veya XT farkı nedir çok fark varmı aralarında oyun performansı olarak
  83. B

Gaming PC Max bütçe

Hocam vatandan toplamak zorundayım.. Ryzen 5 3600 e sizce stok yerine yeni soğutucu almak zorunda mıyım
  84. B

Gaming PC Max bütçe

Arkadaşlar merhabalar Max bütçe bir PC topladım daha fazla üste çıkamıyorum... Nasıl sizce yorum yapabilirsiniz Full gaming PC olacak.. --Asus geforce dual rtx 2070 süper a8g Evo 8GB Gddr6 256 bit Dx12 Nvidia ekran kartı --Amd Ryzen 5 3600 işlemci --Asus tuf B450-Pro Gaming Anakart --WD Blue...
  85. B

Gaming PC nin son hali ?

Herkese yorumlarından dolayı çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz :) PSU + kasa Birde anakart değiştirip öyle alacam pc yi çok teşekkürler :)
  86. B

Gaming PC nin son hali ?

Ama hocam ekran kartına o parayı ayırdım ram 3600 yapmam çok zor mecbur 3200 kullanmam lazım... :(
  87. B

Gaming PC nin son hali ?

Hocam bu kasa ile bütçeyi aştım bile ☺️ 8500 TL kasa için bütçe ayirmistim Şuan PSU +kasa için ve anakart toplam 2000 ayırabilirim.. Ama vatandan olacak hocam herşey.. Mecburum vatandan toplamam lazım
  88. B

Gaming PC nin son hali ?

Teşekkür ediyorum hocam , PSU için öneriniz varmı peki Birde son olarak anakart olarak bu nasıl sizce hocam ASUS TUF B450-PRO GAMING AMD B450 Socket AM4 Ryzen DDR4 4400(O.C)MHz M.2 Anakart
  89. B

Gaming PC nin son hali ?

Çok teşekkürler hocam kasa ve psu değişikliği yapacam Başka sistem iyi o zaman demi hocam ?
  90. B

Gaming PC nin son hali ?

Tamamdır hocam arkadaşım da PSU kasa için laf söyledi dikkate alacam çok sağolun☺️ Peki anakart nasıl sizce hocam?
  91. B

Gaming PC nin son hali ?

Selamlar herkese arkadaşlar? Günlerce konusunu açtığım PC nin son hali böyle , birdaha bakmanizi istedim ? Yorumlarınızı bekliyorum.. Max bütçe bu kadar oldu.. --WD Blue 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPM --RAMPAGE SAILOR 4x120mm Rainbow Fanlı 600W 80Plus BRONZE MidT ATX GAMING KASA --MSI...
  92. B

Gaming PC olarak fikirleriniz

Bunu düşündüm hocam --MSI GEFORCE RTX 2060 SUPER VENTUS GP OC 8GB GDDR6 256bit NVIDIA Ekran Kartı --Kingston 500GB A2000 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 2200MB / Yazma 2000MB --AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6 GHz 32MB 65W 7nm İşlemci --MSI B450M PRO-M2 MAX Amd B450 Soket AM4 DDR4...
  93. B

Msı ventus sorun olmaz o zaman değilmi hocam oyun PC icin 1597664207 Dediğim gibi hocam önceden sorun yaşadık vatandan toplamam lazım güvenemiyorum daha uğraşmak istemiyorum ☺️
  94. B

Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum hepinize :) Bir sorum daha var ancak :D 2060 s gaming yerine 2060 s ventus kullansam olurmu peki Ama 7/24 oynayabilecegim bir PC olacak..?
  95. B

Hocam ben Elazığ'da yaşıyorum. Bı arkadasim bu şekilde toplamıştı ve çok sorun yaşamıştık o yüzden vatan bilgisayardan toplamak istiyorum burada bayisi oldugu için.. Bana yardımcı olur musunuz acaba 8000-8500 TL ye bir sistem dizemedik vatan bilgisayardan günlerdir ☺️ 1597659714 Hocam bundada...
  96. B

Selamlar herkese arkadaşlar, Bu sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir Fiyatı 8.500 TL Full oyun oynayabileceğim 7/24 oyun oynayabileceğim bir PC olması lazım da..
  97. B

8000 TL gaming pc

Pc Toplama Sihirbazı Nasıl sizce beyler
  98. B

8000 TL gaming pc

Hocam bir soruda size sorayım ? sizce rtx2060 koyup başka 8000 TL Lik cikarabilirmiyiz yoksa olmazmi
  99. B

8000 TL gaming pc

Hocam monitör dahil değil ,sadece kasa ve vatan olması lazım evet :( 1597523214 Hocam i5 yerine ryzen 5 3600 X vs. Daha iyi degilmi İ5 biraz eskimedimi sizce
  100. B

8000 TL gaming pc

Herkese iyi akşamlar , Arkadaşlar 8000-8500 TL bütçem var . Bu bütçe ile 7/24 oyun oynayabileceğim güzel bir gaming PC toplamak istiyorum. Vatan bilgisayar dan toplamam gerek. Yardım edebilecek , sistem tavsiye edebilecek varmı acaba : Şimdiden teşekkürler ☺️