Arama sonuçlarınız

1. H

Mangada yeni baskı.

Tokyo Ghoul serisinin kitaplarını almak istedim stoklarıda 6. ve 10. kitap yoktu bende diğer kitapları sipariş ettim internetten araştırınca 6. ve 10. kitapların baskısının kalmadığını öğrendim yeni baskı ne zaman gelir? Gelmeme ihtimali var mı?
  2. H

Üsteki Üyeyi Saçma bir şekilde Banla forum oyunu

3 kişiyi banladığınından ban!
  3. H

Manga ve animeyi karıştırmak.

Cevap için teşekkür ederim.
  4. H

Animelerin çizgi roman kitapları. Japon kültürü ile yapılmış ve normal çizgi romanlardan 2-3 farkı olduğu için manga deniyor. Mesela death note animesinin 12 kitaplık (mangalık) serisi var.
  5. H

Merhabalar daha yeni yeni manga okumaya başladım şu an elime death note +1 romanı(13kitap), all you need is kill(2 kitap) ve tokyo ghoul(daha ilk 4 kitabını alabildim) var tokyo ghoul serini bitirdikten sonra narutoya başlamak istiyorum ama narutonun tüm kitapları türkçe olarak yok seri toplam...
  6. H

Okulum özel hayatıma karışıyor.

Whatsappdan hiç bir şey yapmıyoruz benim garibime gidende bu.
  7. H

.
  8. H

Whatsapp ile yoklama arasında nasıl bir bağ var? Sınıf başkanı benim ve yoklamaların hepsini ben alıyorum :D
  9. H

Ben whatsappımda belki kendi fotoğrafımı değil ölen babamın fotoğrafını koymak istiyorum ve ya ad olarak nickname koymak istiyorum. Zaten whatsapp ile senin bu anlattığın ders trolleme olayının alakası bile yok. Ve evet whatsapp benim kişisel alanım kimse karışamaz!
  10. H

Geçen günlerde bir konu açmıştım öğretmenlerimin bizi yaptığımız derslerde kamera açmaya ya da fotoğraf koymaya zorlaması ile alakalı ama bu sefer cidden ileri gidiyorlar. Zoomda bize kamera açtırmalarını ya da ders'deki adımıza karışmalarına pek bir şey diyemedim ama öğretmenlerim artık...
  11. H

Canlı dersten hocanın seni atması.

Merhabalar biliyorsunuz ki şu anda dersler canlı olarak işleniyor ve online eğitimde öğrencilerin çoğu kamera açmıyor (en azından bizim sınıfta 2-3 kişi felan açıyor) bizim ingilizce hocamız eğer derste kamera açamıyorsanız zoom profilinize fotoğrafınızı koyun en azından sizi görebileyim dedi...
  12. H

Kütüphane kitap geciktirme.

Yarın arayacağım 1601228283 Para cezası kesilmesin yeter. Kitabı teslim ettikten sonra üyeliğimi iptal edeceğim zaten bundan sonra kitapları satın alırım.
  13. H

Cevap için teşekkür ederim. İnternette araştırdığımda geciktirdiğim her gün için 0.50tl para cezası yazıyordu hesapladığımda 100tl+ ediyor biraz korktum.
  14. H

Merhabalar Bursa Nilüfer Akkılıç kütüphanesinden 6-7 ay önce kitap almıştım o sıralar covid19 felan yoktu bu covid muhabbeti felan patlak verince kitabı götüremedim 6-7 ay geciktirdim bu durumda nasıl bir ceza oluyor bilmiyorum yazarsanız sevinirim.
  15. H

Bkm kitap ürün baskısı bulunamamaktadır

Merhabalar bkm kitap üzerinden 9 tane kitap siparişi verdim toplam 128,31tl tuttu kitaplar bu gün kargoya verildi ama siparişler kısmından baktığımda sadece 7 tane kitap kargoya verilmiş 2 tane kitabın yanına ürünün baskısı bulunamamtadır diye yazmışlar bu sipariş ne olacak kitaplar ne zaman...
  16. H

Naruto mangası ne zaman tamamen Türkçe çevirili olur?

Cevap için teşekkür ederim.
  17. H

Yakın bir zaman içinde çevirilirmi? Yani daha 7-8 ay içinde ne kadar kitabı çevrilebilir?
  18. H

Merhabalar yakın bir zamanda manga okumaya başladım Death Note ve All You Need Is Kill gibi mangaları okudum şimdide Tokyo gul a başladım sonra Narutoya başlamak istiyorum ama gördüğüm kadarıyla narutonun 72 kitabı olmasına rağmen sadece 44 tanesi Türkçeye çevrilmiş aynı şekilde One piece...
  19. H

Bilgisayarım kaç para eder.

Cevaplar için teşekkürler peki bu sistemi şimdi değilde 4 yıl sonra felan satarsam fazla kullandığım için fiyatı %30 değilde %40 felan yapmalımıyım yoksa o anki kura göre sistemimin toplam fiyatının %30 düşürülmüşünümü yapayım.
  20. H

Ben daha az beklemiştim zaten hepsi birden 9500tl felan tutuyor. 7000 e satarsam çok iyi olur. Zaten daha 3 aydır felan kullanıyorum.
  21. H

Merhabalar elimde bir bilgisayar var tüm ekipmanları ile birlikte 2. el teker teker satacağım kaç para edeceğini bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim. Fiyatlarına teker teker bakmayın diye sonlarına 1. el (sıfır) fiyatlarını yazdım. Mouse : Steelseries rivel 105 (sıfır : piyasada kalmamış...
  22. H

Ne dinliyorsunuz?

Y2K, bbno$ - Lalala (Official Video)
  23. H

Mp3 sesini karşıya iletmek

Merhabalar bilgisayar üzerinden açtığım mp3 dosyalarını bir mikrofon gibi gösteren program var mı? Mesela benim bilgisayarımda mp3 bir ses var bu sesi mikrofon olarak gösterip discord yada herhangi bir yerde o mikrofonu seçip o sesi karşıya ses olarak nasıl yollayabilirim.
  24. H

Başkasının adına konuşmak.

Konuyu yakında kapatılacak cevabımı buldum.
  25. H

Kötü bir şey söylemedim yazım kurallarına uyarak saygılı bir şekilde konuştum.
  26. H

Merhabalar minecraftta bir sunucu buldum bu sunucuya girerken bizden şifre istemiyorlardı bende oyuna girerken başkasının ismini kullanarak giriş yaptım ver onun hesabından oyuna girdim onun arkadaşları ile konuştum sizce bu suçmu?