Arama sonuçlarınız

1. Cenkkaramann

Ddu Sonrası Ağa Bağlanılmıyor

Biraz önce arkadaş DDU ile sürücü kaldırdı güvenli modda. Daha sonra güvenli moddan çıkınca ağa bağlanmadığını söyledi. Böyle bir sorun oluşmuş.
  2. Cenkkaramann

HP Pavillion kasa temizliği yapan var mı?

Termal macun yenilenmesi, fan temizliği falan yapan var mı? İlk defa yapacağım için parçalara zarar veririm diye korkuyorum. Yapan varsa ne tavsiyede bulunursunuz?
  3. Cenkkaramann

Kulaklık için ses kasma ayarları

Elimde Bloody G528C var. Valorant ve CS tarzı oyunlarda ses kasamıyorum. Sağdan gelen sesle, soldan gelen ses birbirine karışıp ayırt etmemi engelliyor. Daha düşük kalitedeki kulaklarda sağdan ve soldan gelen ses net bir şekilde anlaşılırken bende anlaşılmıyor. Acaba sorun kulağımda mı, yoksa...
  4. Cenkkaramann

Free AV önerisi

Kaspersky deneme süresi bitti. Free yüklüyorum ve ücretsiz süreniz bitti gibi bir uyarı alıyorum. Bir türlü Free'ye geçemedim. Alternatif olarak sağlam AV var mıdır? Bitdefender fazla arka plandan yer mi?
  5. Cenkkaramann

Bu laptop bu kadar ucuz olur mu?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-lenovo-ideapad-700-core-i7-6700hq-2.6ghz-16gb-ddr4-15.6-gtx950-893389938/detay Arkadaş alacak. Başka şehirden almak istiyor. Dolandırıcı mıdır sizce?
  6. Cenkkaramann

Marifetname hangi yayından okunmalı?

Marifetname’yi okuyan var mı? Varsa hangi yayından okunmalı?
  7. Cenkkaramann

2. El Laptop alınır

İstenen özellikler: Min. Gtx 1080Ti, daha güncel ve daha iyi ekran kartı olabilir. 16GB RAM SSD veya HDD fazla olursa iyi olur. Min 500 GB İletişim: [email protected]
  8. Cenkkaramann

İ5 9300H sisteme RAM önerisi

HP Pavilion kullanıyorum. 8 GB RAM almayı düşünüyorum. CL ve MHz değerleri böyle. Kullandığım RAM’inde Türkiye satışı yokmuş. Uygun RAM tavsiyesi verebilirseniz güzel olur. Ya da cihazdakini çıkartıp yeni iki tane RAM’mi alayım. Eğer yeni RAM al diyorsanız uygun RAM tavsiyesi verebilir misiniz?
  9. Cenkkaramann

Fifa 14 logo ekranında kalıyor

Korsana destek yok ama bir nostalji olsun diye ve satın alabileceğim bir platformda olmadığı için Fifa 14 CRACK olarak indirdim. Hemen linçlemeyin. Oyunu kurdum ama açmak istediğim zaman logo ekranında kalıyor ve açılmıyor. CMD'den komutları denedim olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. Cenkkaramann

Siyah Ekran Sorunu

Oyun oynarken kapandı ve açtığım zaman laptop çalışıyor ama siyah ekranda kalıyor. Sürekli siyah ekran ne fare imleci, ne görev yöneyicisi hiçbir yere giremiyorum. BIOSa da girmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  11. Cenkkaramann

Format Sonrası Kablosuz Ağ Gözükmüyor

Temiz bir format attım. Atarken kablosuz ağı sormadı. Bende bilgisayar açılınca yaparım dedim fakat hiçbir yerde kablosuz ağa bağlan diye bir yer yok. Kısacası aygıt yöneticisinde v.s hiçbir yerde yok. Nasıl hallolunur?
  12. Cenkkaramann

Malwarbytes'in karantinaya adlığı herşey virüs mü?

Başlıkta da belli olduğu gibi. Mesela Kaspersky ile taradığında birşey yok ama açmak istediğim dosyayı açacağım zaman Malwarbytes'i hemen karantinaya alıyor. Kesin virüs müdür? Not: Korsanla falan alakası yok hemen korsana destek yok cevapları gelmesin. Sadece öğrenme adına soruyorum.
  13. Cenkkaramann

Windows 8.1 Format atma

Arkadaşlar dayımın bilgisayarı. Çok yavaşladığını söyledi. Bazı dosyalarında yedekte kalması lazımmış. Format nasıl atabiliriz ve hangi Windows daha iyi gider bu sisteme? Freedos'a çok kurdum ama olan Windows'a format atmadım hiç. Yardımcı olursanız sevinirim.
  14. Cenkkaramann

Valorant düşük FPS

Sistem: Ryzen 5 3500U Vega 8 8 gb ram. Valorant 40 fps alıyor ve en düşük ayarlarda. Genel olarak oyunlarda böyle. Vsync falan kapalı. Driverlar güncel.
  15. Cenkkaramann

Dizi Adventure Time Türkçe Dublaj

Adventure Time'ın bütün sezonlarını ücretsiz ve türkçe dublaj izleyebileceğim herhangi bir site ya da platform var mı?
  16. Cenkkaramann

Shiftdelete ilaç gibi geldi

Başka forumlardan sonra burası ilaç gibi geldi neredeyse. Tamam bazı forumlarda yazım kuralları dikkati, noktalama dikkati var da belli bir süreden sonra baydırıyor insanı. 1 ay ban mı yenir. De da yazılımından dolayı 1 hafta ban yenmez be kardeşim. Neyse bundan sonra burdayız. Tekrarda selamlar...
  17. Cenkkaramann

Laptop Tavsiyesi

Üni öğrencisiyim.4000-5000₺ arası laptop bakıyorum.Oyun bağımlısı değilim ama arada bir Warband,CoD’un ve Nfs’nin eski oyunları bazen zula atabilirim.Orta çözünürlükte 30fps alsa yeter.Takıldığım nokta şurası; Amd Ryzen 3500U Vega 8’mi yoksa i5 10.nesil mx130 falan mı?Daha iyi önerisi olanda...
  18. Cenkkaramann

Vega 8 Vs Mx130

Üni öğrencisiyim.4000-5000₺ arası laptop bakıyorum.Oyun bağımlısı değilim ama arada bir Warband,CoD’un ve Nfs’nin eski oyunları bazen zula atabilirim.Orta çözünürlükte 30fps alsa yeter.Takıldığım nokta şurası; Amd Ryzen 3500U Vega 8’mi yoksa i5 10.nesil mx130 falan mı?Daha iyi önerisi olanda...