Arama sonuçlarınız

1. MrOwL0

Öneri Anakart ve işlemci önerisi

Şu anda İntel İ5 6500 işlemciyi Asus H270F anakartı ile kullanıyorum, bu parçaları ne kadara satabilirim? Yeni alacağım işlemci ve anakart hakkında öneride bulunabilir misiniz?
  2. MrOwL0

Öneri 1400 TL Ram önerisi

3200 MHZ Rgb 2x8 GB ram arıyorum yardımcı olabilir misiniz
  3. MrOwL0

4000 TL Telefon Önerisi

Merhabalar 4000 tl bütçem var. Benim düşündüğüm telefon oppo reno 4 lite sizin de başka tavsiyeleriniz var mı, kamerası ve sosyal medyayı çok kullandığımdan bataryası güçlü olursa güzel olur
  4. MrOwL0

900 Tl'ye Kadar Sıfır Ekran Kartı Önerisi

İşlemci: İntel Core İ5 6500 Önerilerinizi bekliyorum
  5. MrOwL0

Dvı Sorunu

Monitörde DVI-I, VGA girişi var ekran kartında ise DP, HDMI, DVI-D girişi var nasıl bağlantı sağlayabilirim
  6. MrOwL0

Ram frekansı eşitleme

Merhabalar, kasaya farklı yeni ram bir aldım ve frekanslarını nasıl eşitleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz 1. Ram : 4 gb Crucial 2400 mhz 2. Ram : 8 gb Corsair 3000 mhz Anakart : Asus H270F
  7. MrOwL0

SteelSeries mi Zowie mi ?

https://www.hepsiburada.com/steelseries-rival-600-oyuncu-mouse-ssm62446-p-HBV00000A7DBN?magaza=Nethouse...
  8. MrOwL0

İşlemci aşırı sıcak hatası

Bilgisayarı açınca bazen bu hatayla karşılaşıyorum. İşlemci soğutucusunun yerine tam oturduğundan eminim, termal macunda yeni değişti. Sizce sorun nerede @The Judge
  9. MrOwL0

Hız aşırtma desteği olan ram tavsiyesi

DDR 4 3200 Mhz RGB ram tavsiyesinde bulunur'musunuz
  10. MrOwL0

Hangi sürüm daha uyumlu olur

İşlemci: İntel İ3 2130 Ram: 6GB 64 bit işletim sistemi Şu anda kullanılan windows 8, bilgisayar çok yavaş. Hangi sürüme geçsek bilgisayar rahatlar
  11. MrOwL0

Logitech Z506

Merhabalar 5+1 ses sistemim var, sınama yaptığım zaman tüm hoparlörler çalışıyor ama film, müzik dinlerken 2+1 çalışıyor dünden beri uğraşıyorum yapamadım bir türlü yardımcı olun lütfen /: Anakart Asus H270F
  12. MrOwL0

Ses sorunu

Merhabalar, yakın zamanda Asus H270F anakart aldım 5+1 hoparlör sisteminin sadece iki hoparlörü çalışıyor. Kabloları rengi rengine taktım olmuyor yardımcı olabilir'misiniz
  13. MrOwL0

P30 Lite alınır mı?

Ortalama bütçem 2800₺ civarı başka telefon öneriniz varsa belirtin lütfen ?
  14. MrOwL0

Uzaktan Eğitim

Bildiğiniz üzere dersleri uzaktan canlı olarak işliyoruz ancak, sınavlar yüz yüze olacakmış. Peki ya interneti olmayanlar ne yapacak?
  15. MrOwL0

Ahize sorunu

Müzik dinlerken üst ahizeden de ses geliyor. Onu nasıl kapatabilirim
  16. MrOwL0

Yeni anakart alınca yapılması gerekenler

Birkaç şey önerebilir’bilirmisiniz (:
  17. MrOwL0

Hangi anakart daha iyi

Asus Rog Strix H270F Msı B250 M3 Hangisi daha iyi, aralarındaki fark nedir?
  18. MrOwL0

Anakart tavsiyesi

Merhabalar, yeni anakart alacağım ve sizin önerilerinize ihtiyacım var. İstediğim bazı özellikler: 4 Slot ram yuvası, M2 ssd desteği, ve tabikide ışıklı mışıklı olsa süper olur ? Kullandığım işlemci: İntel Core İ5 6500 Bütçe:1000₺ Bilen kimse yokmu ya /:
  19. MrOwL0

Zarar ne kadar

Anakart'ı temizlerken yanlışlıkla 2-3 tane pin yamuldu maliyeti ne kadar tutar?
  20. MrOwL0

Ekran kartı tutacağı

Merhabalar bu videodaki ekran kartı tutacağını nereden temin edebilirim.
  21. MrOwL0

Soru

Tek bir güç kaynağı iki adet kasa'yı çalıştırabilir'mi ?
  22. MrOwL0

Testte hızlı Steam'de yavaş

Merhabalar internet hızım normalde 12 Megabit ama steam'de 1 megabitte oyun indiriyor sebebi nedir?
  23. MrOwL0

Ekran kartı tavsiyesi

Msi Geforce GTX 1650 Super Gaming X Msi GeForce GTX 1650 Gaming X İkisi arasında çok fark var'mıdır, hangisini tavsiye edersiniz
  24. MrOwL0

Mönitör'e dönüştürücü takmak

Yeni ekran kartlarında bildiğiniz üzere VGA girişi yok benim monitör'ümde de Hdmı girişi yok. Dönüştürücü takıp kullansam herhangi bir sorun yaşar'mıyım
  25. MrOwL0

Darboğaz

Msi GeForce GTX 1650 GAMING İle İntel Core İ5 6500 İkisinin birbiri ile uyumu hakkında bilgi verir'misiniz
  26. MrOwL0

Donanım tavsiyesi

Güç kaynağı: Corsair Vs550 W Anakart: Casper H110M4-C2H Ram: Crucial 4GB 2400 Mhz Ekran Kartı: Msi 1650 İşlemci: İntel Core İ5 6500 Depolama: James Donkey 480 GB SSD Parçalar bunlar sizce ilk hangi parçayı değiştirmeliyim
  27. MrOwL0

1700 TL'ye alınabilecek en iyi ekran kartı

Merhabalar yeni ekran kartı almak istiyorum ancak pek bilgim yok benim beğendiğim Msi 1650 sizin de önerilerinizi bekliyorum İşlemci; İntel Core İ5 6500