Arama sonuçlarınız

1. F

Türkiyede Unlocked phone kullanılırmı?

Work and travel ile amerikadan unlocked telefon aldığımızda Türkiye de kullanabilir miyiz bir sıkıntı çıkar mı
  2. F

Work And Travel

Merhaba ben 4. sınıf öğrencisiyim ama okulum 1 dönem uzadı work and travel yapmak istiyorum ve cevaplarsanız seviniceğim birkaç sorum var:) 1-Başvuru süreci nasıl işliyor? 2-Program ne zaman başlıyor tam olarak? 3-Şuan başvursam benden hemen gerekli belgeleri istiyorlar mı ben henüz belgelerimi...
  3. F

Elektrik-Elektronik Mühendisinin bilmesi gereken diller neler olmalı?

merhaba ben eem bölümünü okuyorum ve şu aralar kendimi c dili ve python dillerinde geliştiriyorum c# ın bana bir faydası olur mu veya sorumu şöyle toparlayim benim bilmem gereken ve iş bulabileceğim diller nelerdir?
  4. F

Ekran kartım görünmüyor

Geforce experience'i kurmaya çalıştığımda Nvdia grafik sürücüsü windowsun bu sürümü ile uyumlu değildir hatası alıyorum 2 gündür uğraşıyorum aygıt yöneticisinde de gözükmüyor 2 defa format attım ama yapamadım lütfen yardım edin
  5. F

Acill yardımm

Labptobuma bir usb çoklayıcı taktım ardından çoklayıcının arkasında bir adaptör girişi olduğunu farkettim ve çoklayıcı hardiskimi okumaya gücü yetmediği için acaba adaptörüde takarsam okur mu diye düşündüğüm sonra bunu denedim fakat çoklayıcı sanırsam fazla akıma maruz kaldığı için kısa devre...
  6. F

Merhaba

Laptobum ile ilgili bir kaç sorunum var acil yardımlarınız lazım