Arama sonuçlarınız

1. F

Türkiyede Unlocked phone kullanılırmı?

Çok teşekkürler cevaplarınız için
  2. F

Türkiyede Unlocked phone kullanılırmı?

Work and travel ile amerikadan unlocked telefon aldığımızda Türkiye de kullanabilir miyiz bir sıkıntı çıkar mı
  3. F

Work And Travel

Merhaba ben 4. sınıf öğrencisiyim ama okulum 1 dönem uzadı work and travel yapmak istiyorum ve cevaplarsanız seviniceğim birkaç sorum var:) 1-Başvuru süreci nasıl işliyor? 2-Program ne zaman başlıyor tam olarak? 3-Şuan başvursam benden hemen gerekli belgeleri istiyorlar mı ben henüz belgelerimi...
  4. F

Elektrik-Elektronik Mühendisinin bilmesi gereken diller neler olmalı?

teşekkür ederimm :)
  5. F

matlab python autocad peki ya bunlar?
  6. F

sorduğum soruya resmen cevap alamadım konu saçma sapan yerlere çekildi
  7. F

c++ zaten gereksiz olduğunu biliyorum c ile mantığı pekiştirmeyi amaçlıyorum c# ile de ilerletmeyi doğru bir yol izlemiş olur muyum
  8. F

merhaba ben eem bölümünü okuyorum ve şu aralar kendimi c dili ve python dillerinde geliştiriyorum c# ın bana bir faydası olur mu veya sorumu şöyle toparlayim benim bilmem gereken ve iş bulabileceğim diller nelerdir?
  9. F

Ekran kartım görünmüyor

Hmm belkide sorun sadece budur ekran kartını yakmış olabilirim
  10. F

Ekran kartım görünmüyor

Peki sorun şundan da olabilir mi ben dünde bir pc ye usb çoklayıcı taktım ve usb çoklayıcı harddiskimi okuyamadı gücü yetmedi sandım ve çoklayıcının arkasında birde adaptör girişi olduğunu farkettim adaptörle birlikte birde usbden çıkış verdim cahillik işte ? o anda çoklayıcıdan duman geldi kısa...
  11. F

Ekran kartım görünmüyor

bu attığım resimde gizli aygıtları göster aktif :( dünde yine gizli aygıtları göstere bastım ekran kartım çıktı bende kaldırıp yeniden yüklerim dedim kaldırış o kaldırış :(
  12. F

Ekran kartım görünmüyor

yine bu hatayı aldım maalesef 1597477036 umarım gpu ya zarar gelmemiştir şuan iyice tırstım :D 1597477652
  13. F

Ekran kartım görünmüyor

w10u güncelleyince bu sorunla karşılaşmaya başladım bundan önce her şey normaldi sorunu oyuna girince aşırı düşük fps görünce farkettim şuan pc gpu ya dair herhangi bir şey kullanmıyor işlemci gpu su kullanılıyor acaba ben gpu ya zarar vermiş olabilir miyim yani laptop gpu olmadan çalışır mı...
  14. F

Ekran kartım görünmüyor

Şöyle ekran kartım gözükmediği için ecperience kurulumu yapamıyorum aynı zamanda ekran kartını manuel olarak indirince nvdia dan yine buna benzer bir hata ile karşılaşıyorum laptobum hp omen gtx 1050ti i7 7700 HQ W10 64bit 1597476127 Aynı zamanda w10 şuan güncel
  15. F

Ekran kartım görünmüyor

Geforce experience'i kurmaya çalıştığımda Nvdia grafik sürücüsü windowsun bu sürümü ile uyumlu değildir hatası alıyorum 2 gündür uğraşıyorum aygıt yöneticisinde de gözükmüyor 2 defa format attım ama yapamadım lütfen yardım edin
  16. F

Acill yardımm

2. format atmam ve defalarca kapattım
  17. F

Acill yardımm

Labptobuma bir usb çoklayıcı taktım ardından çoklayıcının arkasında bir adaptör girişi olduğunu farkettim ve çoklayıcı hardiskimi okumaya gücü yetmediği için acaba adaptörüde takarsam okur mu diye düşündüğüm sonra bunu denedim fakat çoklayıcı sanırsam fazla akıma maruz kaldığı için kısa devre...
  18. F

Merhaba

çok uğraşmış mıydınız peki :(
  19. F

Merhaba

Labptobuma bir usb çoklayıcı taktım ardından çoklayıcının arkasında bir adaptör girişi olduğunu farkettim ve çoklayıcı hardiskimi okumaya gücü yetmediği için acaba adaptörüde takarsam okur mu diye düşündüğüm sonra bunu denedim fakat çoklayıcı sanırsam fazla akıma maruz kaldığı için kısa devre...
  20. F

Merhaba

Laptobum ile ilgili bir kaç sorunum var acil yardımlarınız lazım