Arama sonuçlarınız

1. Osmansavuran

Soru Stok fan ve Arctic mx-4 ile bu değerler normal mi?

Intel Processor Diagnostic Tool ile test yaptım işlemci ekran görüntüsündeki gibi 84 derecelere çıktı sonlara doğru bu işlemciden önce pentium bi işlemci kullanıyordum onun macununu bir bilgisayarcı uygulamıştı markasını bilmiyorum demek istediğim işlemcide problem mi var macundamı bilemedim
  2. Osmansavuran

Soru İ5-3470 Arctic MX-4 sıcaklık

Başlıktaki macunu uyguladım kart ile ince bir tabaka olarak uyguladım. Aida64 üzerinden stres testine soktum. Bir kaç dakika içerisinde sıcaklıklar 70lere kadar yükseldi ama yükselip yükselip azalıyor maksimum 74 gördüm bu değerler bana pek normal gelmedi. İşlemciyi yeni satın aldım. Stok...
  3. Osmansavuran

Soru İ5-3470 Gtx1050ti düzgün çalışır mı?

Yakın zamanda işlemcimi değiştirdim. Şimdi ekran kartı olarak gtx1050ti 4gb düşünüyorum nasıl olur. Anakart modelim Asus P8H61-M LX3 PLUS R2.0 Pdu modeli yanlış hatırlamıyorsam zigmatek veya frisby olması lazım 500w sorun teşkil edecek bir durum varmı? 8+2 olmak üzere 10gb ram var toplam bu arada
  4. Osmansavuran

Öneri Photoshop 2021 Programının Windows 8.1 Çalışmaması

windows 8.1 kullanıyorum ve photoshop 2021 sürümünü kullanmam gerek. okulda o sürümü kullanıyoruz bi çözümü varmıdır
  5. Osmansavuran

Yardım Windows kuramama ve mavi ekran

Bilgisayarım birkaç gün önce mavi ekran verdi ve ses vermemeye başladı Bunun üzerine Ben de format atmaya karar verdim ve uefi olarak bir USB hazırladım kurulum yapacakken uefi desteklemediğini dedi Bilgisayarım ancak yıllardır uefi olarak kurulum yapmaktayım sonrasında eski tip kurulum olan...
  6. Osmansavuran

Soru P8H61-M LX3 Plus R2.0 OC Tuner sonrası görüntü vermiyor

BIOS üzerinde OC Tuner aktif ettim ve PC görüntü vermemeye başladı. Klavye ve fare ise onlarda çalışmıyor. Ne yapmam gerekir? Anakart: ASUS P8H61-M LX3 Plus r2.0 CPU: Intel Pentium G2010 RAM: 4 GB Hi-Level DDR3 + 2 GB Kingston DDR3 GPU: NVIDIA GeForce GT 420
  7. Osmansavuran

Öneri Vodafone Herşey Yanımda Klavye Mouse kulaklık önerisi

Arkadaşlar 300tl kupon geçti elime Herşey Yanımda üzerinde klavye, mouse veya kulaklık f/p ürünü aramaktayım önceliğim mouse ve kulaklık daha sonra klavyedir önerilerini bekliyorum tabii ki hepsinden bir öneri beklemiyorum çok fazlada yükselemem zaten kupon uyguladiktan sonra illaki belli bir...
  8. Osmansavuran

Öneri İşletim Sistemi Önerisi

bilgisayarım özellikleri intel pentium g2010 2.80gHz 6 gb 1333mhz ram 2 gb nvidia gt 420 ekran kartı asus p8h61-m lx3 plus r2.0 anakart 120 gb ssd az yer kaplayacak çünkü ssdye hem işletim hemde programlar yüklenecek kasmayacak bir işletim sistemi önerisi istiyorum win10da ufak tefek...
  9. Osmansavuran

Soru İki farem var ve iki isteğim var mümkünmü?

iki farem var birisi tamemen doğru çalışıyor ancak diğerini çift tıklama sorunu var benimde aklıma bişey geldi yeni yeni 2d çizimler ve unity ile uğraşmaya başlıyorum ve çizim için çift tıklama sorunlu olanın kontrollerini ters çevirerek çizim yapmak diğerinide normal kullanmak mümkünmüdür...
  10. Osmansavuran

Yardım Allwin Tablet rom yardımı

arkadaşlar tablet logoda kalıyor yazılım atmak lazım yazılımda sıkıntı var ancak rom bulamıyorum yardımcı olurmusunuz eğer bulabilirseniz Eba kaldıran türden android 6 bulamazsanızda 4 de olur yani sıkıntı yok. fotoğrafları ekliyeceğim.
  11. Osmansavuran

Yardım Vodafone Smart Style 7 Için Uygun Rom Arıyorum

Vodafone smart style 7 için rom arıyorum yardımcı olabilecek varmı
  12. Osmansavuran

Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation Key

Selamlar hayırlı akşamlar. Windows 8in sürümü olan Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation sürümünü microsoftun sitesinden orjinal olarak indirdim rufus ile flasha yazdım. Fakat sorun şuradan sonra başlıyor kuruluma başlamak için key istiyor hiçbir yerde bulamadım normal windows 8.1...
  13. Osmansavuran

Soru En Iyi Performans Hangisinde Olur

anakart : Asus P8H61-M LX3 PLUS R2.0 uefi destekli işlemci : pentium g2010 2.80ghz çift çekirdek ram : 4 gb ddr3 1333mhz 2 gb ddr3 ?mhz ekran kartı : 2 gb nvidia geforce gt 420 bu kötü sistem ile hangi windowsta daha iyi oyun performansı alırım aslında asıl sorum şu windows 8.1 de windows...
  14. Osmansavuran

Excel VBA Class Not Registered Hatası

Excel VBA da listview aracını koyup costum seçeneğine giremiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Excel sürümü, verdiği hata ve pc özellikleri ektedir.
  15. Osmansavuran

Forza Horizon 2 nasıl bulurum

Forza horizon 2 indirmek istiyorum ama hiçbir yerde link bulamadım bilen varsa atabilirim yada özelden
  16. Osmansavuran

İstediğim uygulamayı yapmama yardımcı olurmusun

arkadaşlar aklımdaki uygulama tam olarak şu şimdi akşamları ben odamda oluyorum annem ve babam çay dökmemi istiyorlar ve kulaklık takılı olduğu için duyamıyorum bunun için o uygulamada bir buton olacak ve ona bastıklarında bana bildirim gelecek çay dök diye bunu nasıl yapabilirim mobil bir...
  17. Osmansavuran

Windows 7 UEFI

Selamun aleykum arkardasla Bilgisayarim uefi destekliyor Windews 7 uefi olarak kurulum yapilirmi
  18. Osmansavuran

Al Suite 2

Anakartım asus p8h61 m lx3 plus r2 0 işlemcim intel pentium g2010 2.80ghz 2 çekirdek ram ddr3 4 gb ekran kartı nvidia gerforce gt 420 2 gb sistemim bu Al suite 2 uygulamısında TurboV EVO diye bölüm var resimdede var start a basarsam sistemim zarar görürmü işte ne bilim herhangi bi zarar...
  19. Osmansavuran

Samsung SGH-C300

bu tuşlu telefondan internete girebilirmiyim ? wap tarayıcı var ama ya ayarları doğru değil ya da cihaz internete girmiyor bilgisi olan varmı
  20. Osmansavuran

Bluestacks İçin Sanallaştırma Açma

Bluestacks İçin Sanallaştırma Açarsam pcye birsey olurmu zarar vermez degil mi pcye?
  21. Osmansavuran

PC Win 10'da kasar mı?

İŞLEMCİ : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz (2 CPUs) RAM : 3072MB RAM EKRAN KARTI : NVİDİA GEFORCE 9500 GT PC Benim değil kuzenimin win7 kullanıyor format atacak win 10 atsa kasarmı sorun çıkarırmı ?
  22. Osmansavuran

Sol Elimin Ortasında Kızarıklık

Sol elimin ortasında kızarıklık var ne zamandan beri var bilmiyorum ama canımı sıkmaya başladı yaşım 15 kilom 108 boyum 173 son 1 haftadır diyete başladım diyet şeker gıdalarının azaltılması ekmeğin tam buğdaya dönmesi gibi yani zor bir diyet değil sol elimin ortasındaki kızarıklık bunun...
  23. Osmansavuran

Valorant ve Sabotajda kasar mı?

Sistem ozelliklerim İşlemci: Intel Pentium CPU G2010 @ 2.80 GHz 2.80GHz Ram : 4gb ddr3 Ekran kartı: Nvidia geforce gt 420 Windows 10 home 64 bit Mininum kac fpsde oynarım
  24. Osmansavuran

İşlemci Karşılaştırması

3-4 gün önce ce pc değiştirdim ve işlemcileri sorucam hangisi daha iyi diye bir onceki sistemimin islemcisi Intel Xeon Cpu x5355 2.66gHz Şimdiki sistemimin islemcisi Intel Pentium CPU G2010 2.80 GHz 2.80GHz hangisi daha iyi pcyi babam değiştirdi merak için soruyorum
  25. Osmansavuran

Nvidia GeForce GT420 Win8 mi Win 10 mu?

Fotograftaki gibi ekran kartinin resmi sitesinde yani asusun sitesinde win8 ile uyumlu diyor benim işletim sistemim win 10 home win 8 yuklesem daha mı iyi olur
  26. Osmansavuran

Bilgisayarım neredeyse sadece gpu kullanıyor

Arkadaşlar oyun oynarken msi afterburner ile bakıyorum gpu %99 %100 kullanılıyor ama işlemci %40 %50 kullanılıyor ikisini orta derecede kullanamazmiyim ikiside %60 civarinda kullanabilirmiyim
  27. Osmansavuran

Directx 11 mi 12 mi?

Ekran kartının yanında dx11 yazıyor sistemimde dx12 kurulu dx11 yuklesem daha iyimi çalışır benim için 1 fps bile çok önemli
  28. Osmansavuran

Pure Farming 2018 ve Farming Simulator 19 Kasma Takılma Sorunları

Sistemimin Özellikleri İşlemci : Intel Pentium CPU G2010 @ 2.80 GHz 2.80GHz Ram : 4GB DDR3 Ekran Kartı : Nvidia GeForce GT 420 İşletim Sistemim : Windows 10 Home Malesef ki en düşük ayarlarda oynasam bile kasıyor bir öneriniz var mı?
  29. Osmansavuran

Oyun Önerileri

Sistemimin özellikleri İşlemci : Intel Pentium CPU G2010 @ 2.80 GHz 2.80GHz Ram : 4GB DDR3 Ekran Kartı : Nvidia GeForce GT 420 İşletim Sistemim : Windows 10 Home Simülasyon tarzı oyunlar ve savaş temalı oyun önerileri istiyorum teşekkürler
  30. Osmansavuran

Ekran Kartını %100 Kullanma

Arkadaşlar bir video bağlantısı bırakacağım onu yaptigimizde sistemimize zarar gelmez degilmi link :
  31. Osmansavuran

Nvidia Geforce GT 420 Maksimum performans

Herkese selamlar nvidia geforce gt 420 icin maksimum performans ayarları istiyorum bilen yapabilecek varsa 3d ayarların yonetilmesi kısmını atabilirim
  32. Osmansavuran

Uefi Windows 10

Reisler uefi kurulum için usb hazırlıyorum ama technopatın videosunda fat32 diyor bende ntfs diyor degistirmekte istemedim kendisi ayarladı olur degilmi uefi kurulum böyle
  33. Osmansavuran

ASUS P5KPL-AMSE overclock

Anakartimda overclock var fakat korkuyorum yapmaya ama yapincada sistem hizlaniyormus oyle duydum bu anakartta yapinca sorun olurmu işlemcim intel xeon x5355
  34. Osmansavuran

Termal macun süresi

Arkadaşlar en başta şunu soyluyeyim forunda yeniyim boyle konu varsa af ola. Bilgisayarimin termal macunu yaklaşık 3 senedir değişmiyor ve ben genel olarak en az 5-6 saat oyun oynayan birisiyim son günlerde ısınması oyun oynarken 70-75 buluyor termal macunu değiştirdiğimde sorun düzelirmi cok...