Arama sonuçlarınız

1. tek7hilededi

Driver inmiyor!

Ekran kartım geforce 820m 1gb Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA bu siteden indirme butonuna tıklayınca hiç bir şey olmuyor 2 saattir deniyorum çıldırcam Geforce Driver Results | NVIDIA şurdanda denedim olmuyor illam başka bir sitedenmi indiriyim
  2. tek7hilededi

Her oyunda drop yiyorum çıldırıyorum

F1 2012 8 yıllık oyun orta ayarlarda 40 fps alıyorum tam viraja gircem 5 fps oluyor kaza yapıyorum aynı sorun valoranttada var en düşük ayarlarda 60-70 fps alıyorum adam karşıma çıkınca hem ses gidiyo hemde oyun donuyo(kasmıyor donuyor)ekran kartım:Geforce 820m 1gb 1603965759 driverim güncel
  3. tek7hilededi

Bu nasıl bir rezalet

Dün steam'den f1 2011 aldım kurdum oyunu böyle bir sayfa geliyor sonra kapanıyor her yerden microsoft games for live kurulumu yaptım xlive.dll dosyalarını system 32 ye attım sonra syswow64de attım yine aynı ekran gelip gitti sonra dedimki belki kısayolda sıkıntı vardır yine böyle şeyler geldi...
  4. tek7hilededi

Aranızda Msi Clutch gm08 kullanan varmı?

yeni aldımda yarın kargo ile gelcek nasıl bir mouse merak ettim inş kumaş mousepad'de çalışır
  5. tek7hilededi

Msi Clutch gm08 kullanan varmı aranızda

bugün şipariş verdim bekliyorum aranızda kullanan varsa nasıl birşey çok inceleme yokta
  6. tek7hilededi

Yaptığım karar doğrumu

öncelikle selamler ben bugün indirimli bir şekilde kendime msi glutch gm08 aldım 120 tlye.kumaş bir tane eski mousepadim var acaba çalışırmı onda,3 tane mouse arasında kaldım sizce hangisi almalıydım 15 tllik 400 dpi a101 mouse ile oyun bi noktadan sonra oynanmıyo 1603007843 gamepower bane...
  7. tek7hilededi

Galiba siber suçlara şikayet edildim...

Öncelikle yanlış kategori için özür dilerim.Dün bi tane mc veledi discorddan geldi dediki bize mc hilesi yazarmısın fln işte bedava nitro ver öyle şeyler yazdı bizde tamam dedik token grabber attım aldım hesabını verdim arkadaşlara bende izliyorum 5 kişilik bir dc grubu varmış ppsini...
  8. tek7hilededi

Pc Logitech F310 Algılamıyor

2 Tane f310 var bir tanesinin x tuşu sıkışmış içini açıp tuşu temizledim düzgün bir şekilde geri kapattım ama pcye taktığım zaman algılamıyor kolu hiç bişey olmamış gibi anakarttaki usb yuvasında sıkıntı yok