Arama sonuçlarınız

1. E

Soru 11 bin tl civarı laptop önerisi

Üniversiteliyim, Şuan hepsiburada'da şimdi al şubatta ödemeye başla fırsatı varken bir laptop almak istiyorum. Oyun ve dizi film izlemek için alıyorum. Şu seçeneği düşünüyorum iyi midir ya da daha iyi bir seçenek önerir misiniz...
  2. E

Yardım Eski modem bozuldu eski modemim çalışabilir mi?

Eski modem bozuldu eskiden kalan bu modem var, bunu bilgisayarımda çalıştırabilir miyim acil lazım.
  3. E

Öneri 120 gb ssd önerisi

Bilgisayarıma SSD almaya karar verdim ve zaten HDD'm olduğu için 120 GB'ın yeteceğini düşündüm. Piyasa hakkında pek bir bilgim yok. Hangisi alınır, hangisi alınmaz bilmiyorum. Bu yüzden uzun süre dayanacak ama pek de pahalı olmayan bir SSD önerebilir misiniz? Teşekkürler.
  4. E

Öneri 5000 tl civarı laptop öneri

Merhabalar. Yeni bir laptopa bakıyorum. Bütçem 5000tl civarı. Fazla oyun oynanmayacak. Genelde film izlenecek. Ne önerirsiniz? 1647027679 Önerebileceğiniz bir şeyler var mı rica etsem?
  5. E

Yardım Windows 10 hesap aç ekranı bilgisayar açılmıyor.

Windows 10 bilgisayarımı açıyordum ve bu ekran geldi. Microsoft hesabımın şifresini girmemi istiyor. Giriyorum ama yanlış diyor. Telefondan şifreyi sıfırladım ve tekrar girdim yine yanlış diyor. Bilgisayara nasıl gireceğimi bilmiyorum. Yardım edin lütfen . 1643746127
  6. E

Yardım Clash of clans açılmıyor

Merhaba. Clash of clans yükledim ve oyuna girmeye çalıştım. Ama oyun yükleme ekranına gelip biraz yüklendikten sonra oyundan atıyordu. Birkaç kere denedim yine düzelmedi. İnternette çözüm bulmaya çalıştım. Android system webwiev i güncellemeleri kaldırıp yükledim, telefonu yeniden başlattım ama...
  7. E

Yardım Basic 2 kulaklık ses bozuluyor

Merhaba, birkaç ay önce a101 den xiaomi basic 2 kulaklık almıştım . Şimdiye kadar sorunsuz kullanmıştım ama şimdi bir sorun çıkmaya başladı. Tek kulaklıkla dinleyince sorun yok ama iki kulaklıkla müzik dinleyince ses bozuluyor, yani ses bir inceliyor bir kalınlaşıyor ses yavaşlıyor . Kulaklığın...
  8. E

Öneri 3000-4000 Tl Arası Telefon Önerisi

Merhaba SDN sakinleri. Başlıkta da yazdığı gibi 3000-4000 TL bandında bir telefona bakıyorum. Telefonu kullanma amacım sosyal medyada gezmek kamerasının iyi olması uzun ömürlü olması . Fazla oyun oynamayacağım. En az 128 GB hafızası olsun. Teşekkürler.
  9. E

Yeni Aldığım Bluetooth Kulaklık Çalışmıyor.

https://www.hepsiburada.com/gomax-x...ulaklik-kirmizi-p-HBV00000NSM74?magaza=MAKPAZ Bu kulaklığı aldım bugün geldi açma tuşuna basınca power on diyor Bluetooth algılıyor telefona bağlıyorum kulaklık bağlandı diyor ses yükseltebiliyorum ama müzik açınca ses gelmiyor.
  10. E

RC devrenin bağlantıları nasıl yapılmalı?

Eski bir oyuncak arabadan şöyle bir devre sökmüştüm. Şimdi bu devre ile oyuncak araba yapmak istiyorum ama bağlantılarını nasıl bağlayacağımı bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz? 1616650651 ?
  11. E

Vestel lite 2 tabletim her kapatıp açınca sıfırlanıyor

Vestel Lite 2 tabletime kingrtoot ile root atmıştım attıktan sonra tablet her kapanıp açıldığında sıfırlanmaya başladı. Stock ROM yüklemeye çalıştım bilgisayar tablet açıkken görüyor. Phoenix suit ile ROM atmaya çalışınca tableti kapatıp geri tuşuna basılı tutarak USB'yi takıyorum kapatma tuşuna...
  12. E

resimlimagnet sitesi güvenilir mi ?

Resimli magnet adlı bir siteden 24 fotoğraf 5 tl diye gördüm. 10 tl de kargo varmış. Bana çok ucuz geldi 48 tane almak istiyorum . Bu site güvenilir mi sorun çıkarır mı diye sormak istedim. https://www.resimlimagnet.com/24-adet-6x9-cm-Pola-Kart-Renkli-kenarlar-yd21270.html
  13. E

Bilgisayarın internete tuhaf bağlanma sorunu.

Bilgisayarımda şöyle bir sorun var. Biraz araştırdım sorunun çözümünü bulamadım. İnternete bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor. Eğer bilgisayar uyku moduna geçtikten sonra uyandırırsam asla internet gelmiyor. Bilgisayar açıkken modemi açarsam veya interneti o an bağlarsam asla internet gelmiyor...
  14. E

Ps3 ekran gelmeyip kapanıyor.

Arkadaşlar elime bir ps3 geçti ben kullanmadım ve parayla almadım. Bunu televizyona takınca fotoğrafta yazan ekranı alıyorum ve 5-10 dakika sonra fan aşırı hızlı çalışıyor ve kapanıyor. oyun kolum yok ne yapmalıyım birşeyler yazarsanız sevinirim. 1603110328 cevap verecek bi babayiğit var mı...
  15. E

Bilgisayar açma tuşuna bastım şartel attı

Arkadaşlar merhaba ben normal bir şekilde bilgisayarı açmak için açma tuşuna bastım. Sonra çat diye ses geldi ve sigorta attı. Sigortayı açtım bilgisayar fişe bağlı sorun yok tekrar açma kapama tuşuna basamadım. Acaba bilgisayar mı yandı başka birşey mi oldu bir fikir verebilir misiniz?
  16. E

grafik donanımı engellendi mb wardband

arkadaşlar ben oyun oynarke grafik donanımı erişimi engellendi sorunu alıyorum bunun nedeninin işlemci sıcaklığıyla ilgili olduğunu düşündüm pc fazla sıcak gibi geldi bu oyunu oynamak istiyorum 1 kere mavi ekran hatası verip pc yi yeniden başlattı. ne yapabilirim ne yapmalıyım? pc eski 6-7...
  17. E

Orkide çiçeğim soluyor

Arkadaşlar orkide çiçeğim 1 ay içinde tüm çiçekleri soldu düştü şu an da sapından aşağıya doğru resimdeki gibi sararıyor. Çiçek yaklaşık 4 yıllık. 2 tane kök verdi onları başka saksıya diktim . Bu neden oluyor çiçeğim ölüyor mu arkadaşlar bilen biri falan varsa bişey yazabilir mi?
  18. E

bilgisayara bağlı hdd depolama nerede

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda denetim masasında E F diski toplam 112 GB görünüyor ama bilgisayarımda toplam 62.8 GB oluyor . Pc ye bağlı iki hdd var E F diski olan hdd neden eksik görünüyor denetim masasında niye o kadar görünüyor ?
  19. E

vestel lite 2 tablet sıfırlanıyor

2015 yılında a101 den 150 tl ye vestel v tab 7" lite 2 tablet almıştım. Bir süre sonra tablete kingroot ile root attım. Ama tabletim root attıktan sonra tablet her açılıp kapandığında sıfırlanmaya başladı. İnternetten izledim bir siteden stock rom unu attım. İlk aldığım gibi normal çalışmaya...
  20. E

windows phone android oyun

merhaba arkadaşlar 5 yıl önce a101 den lumia 540 almıştım . windows 10 phone 1 gb ram snapdragon 1.2 ghz x 4 çekirdekli işlemcisi var. buna nasıl android oyun yükleyebilirim veya yüklenebilir mi veya sistemizi mi androide çevirmeliyim. lütfen yardım edi şimdiden teşekkürler.
  21. E

win 7 oyun önerisi

benim pc eski sayılabilecek bir sistemde oyun önerisi arıyorum. sistemim i3 2100 , 4 gb ddr3 ram , asuss anakart , ekran kartı yok , 200 gb hdd de boş yer var . online oyun olursa daha iyi olur . hikayeli eğlenceli benim pc de kasmayacak oyunlar arıyorumö bikaç öneri yazar mısınız ?
  22. E

Windows 10 PC sürünüyor

Windows 7 pc'me 5 ay önce media creator tool ile Windows 10 a yükselttim . İlk yüklendiğinde yavaşladığını hissettim ama yine de şimdikine göre bayağı hızlıydı. Şu an pc aşırı yavaş . 100 gb diskin 35 gb ını kullanıyor. Ssd yok hdd var.internette çok araştırdım en yararlısı Windows search...