Arama sonuçlarınız

1. Kenan Kaan Gümüş

Forza H.4 Xbox Sorunu

Forzayı indirmek istediğim zaman bana herzaman 0x80073cf9 diye bir hata kodu veriyor fakat bu hata kodu beni hiçbiryere götürmüyor. Çözmeye çalışırken 600GB dan fazla dosyamı sildim fakat sadece bir forza oynamak için hepsini tekrar yüklemek zorundayım bunu çözmenin bir yolu varmıdır ? Xbox...
  2. Kenan Kaan Gümüş

Dosya adını değiştirirken "Dosya veya klasör yok." hatası

Dosya adını değiştiremiyorum değiştirince bu hatayı veriyor ve eski adıyla kalıyor. Aynı zamanda herhangi bir klasörden sürükleyerek bir uygulama ya da fotoğrafı masaüstüne atamıyorum.
  3. Kenan Kaan Gümüş

İndridiğim dosyaları sürükleyip masaüstüne atamıyorum

Anca kopyala yapıştır yapabiliyorum. (Video ekleyecektim hata oluştu diyor) birde pc yi her açtığımda gizli simgeler kısmında bi dosya işareti oluyor lisans falan diyor...
  4. Kenan Kaan Gümüş

Yeni açtığım RAR'lar kilit simgesiyle geliyor

Bunu nasıl iptal edebilirim?
  5. Kenan Kaan Gümüş

Windows 10 kuramadım (Çözüldü Tşk)

Merhabalar bilgisayarıma Win. 10 kurmak için 1 saattir uğraşıyorum fakat bir türlü videolardaki gibi olmuyor bilen biri varsa Discord atabilirim.
  6. Kenan Kaan Gümüş

Çok Isınıyor

ASUS Tuf RTX2060 6GB kullanıyorum. Forza Oynarken çok ısındığını (83) ve çok ses çıkardığını fark ettim ve çözemedim.
  7. Kenan Kaan Gümüş

GPU Hafızası

Ekran kartım RTX2060 6GB fakat Ayrılan 6gb Paylaşılan 8gb olarak gösteriyor bunlar ne demek?
  8. Kenan Kaan Gümüş

Microsoft Flight sim. 2020 Sıkıntısı

Merhabalar Microsoft Flight sim. 2020'de kasma ve optimizasyon sıkıntısı yaşıyorum. Sadece ben değil arkadaşım da aynı sıkıntıyı yaşıyor. Onun ekran kartı 1050 Ti benim ekran kartım ise RTX2060. bende oyun açılıyor fakat oyuna girince en düşük ayarlarda bile ekran kartım çok ısınıyor ve sadece...
  9. Kenan Kaan Gümüş

Aradığım Pc'yi Bulamıyorum

İçinde mümükünse en az 1650 olan ve mümkünse 120Hz üzeri ekranı olan bi laptop lazım ve minimum 15.6" olması lazım ekran konusunda çok hassasım çünkü kardeşim için büyük ve benim şuan kullandığım monitör 144Hz 27" olduğundan dolayı minimum kayıp sağlamak istiyorum bide son isteğim mümkün...
  10. Kenan Kaan Gümüş

Wifi ımı

Masaüstü kullanıcısıyım bilgisayarımda dün oyun oynadım ve kapattım sabah uynadığımda wifi a bağlanamıyodum ve wifi ımı görmüyo bilgisayar (sadece benimki yok) lütfen yardım edin...