Arama sonuçlarınız

1. Tanererenx

Eski bilgisayarıma yeni parçalar alacağım

Bilgisayarım açılmıyor nasıl öğrenebileceğimi bilmiyorum. Çok zekisiniz fakat hepsini denedim zaten sorunu biliyorum :D
  2. Tanererenx

Evet
  3. Tanererenx

Merhabalar, Amd Radeon 7570HD 2 GB 8 GB ram i5-(kaçıncı nesil olduğunu hatırlamıyorum) Bir bilgisayarım var, yaklaşık 2 sene önce oyunlarda kapanma sorunu başladı ve bozuldu. 2000 TL bütçe ile ekran kartı+psu+anakart almak istiyorum, eski kasamın sadece işlemcisini, ssd+hdd, fanını ve ram’ini...
  4. Tanererenx

PSU değiştirdim sorunum düzelmedi

iso dosyası derken?
  5. Tanererenx

432 tane hata çıktı ve çoğu “DistibutedCOM” ve “Kernel-EventTracing” peki nasıl çözebilirim
  6. Tanererenx

Hiçbir şekilde ısınma yok dereceler maksimum 60’ı gösteriyor Ayrıca dün oyunda iken aldığım görüntüyü de atayım 1597414125 Ayrıca yazılımsal sorun olduğunu sanmıyorum 2 kere format attırdım
  7. Tanererenx

Oyun oynarken bilgisayarım kapanıyor.

Merhaba. Oyun oynarken bilgisayarım kapanıyordu sorunun PSU’dan kaynaklandığını düşünüp PSU değiştirdim fakat sorunum hâlâ devam ediyor, oyuna girip TechPowerUp bilgilerine baktım fakat herhangi bir sorun yok gibi, ayrıca evde topraklama yok bu yüzden oluyor olabilir mi, gerçekten uğraşmaktan...
  8. Tanererenx

Merhabalar. Bilgisayarım oyun açtığım zaman kapanıyordu ve sorunu iyice araştırıp PSU'dan kaynaklı olduğunu düşündüm ve PSU değiştirdim. 250Watt PSU Takılıydı, Ekran kartının önerilen PSU'su 350Watt'idi ve ben 400Watt PSU alıp denedim fakat sorunum çözülmedi. Gerçekten Uğraşmaktan Bıktım, sizce...
  9. Tanererenx

PSU değiştirdikten sonra çizgiler çıkmaya başladı

PSU’m yeni ve kasam da pek eski değil, internette gördüğüm yazılar fazlasıyla saçma.. ne yapacağım bilmiyorum
  10. Tanererenx

Yani sorun nedir 1597322724 Daha doğrusu nasıl çözebilirim
  11. Tanererenx

Merhaba. Dün yeni PSU sipariş ettim geldi ve taktım benim PSU’ım 250Watt’tı ve yeni aldığım 400Watt. Bilgisayarı açtığımda ise ekranda sürekli aşağı kayan çizgiler çıkmaya başladı, bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
  12. Tanererenx

Ekran kartım 350W istiyor fakat 250W takılı

Benimki AMD, AMD’nin çoğunda oyunlarda kapanma sorunu var farklılıkların olması normal. 1597244988 Ayrıca tamamını kullanamama olayı varsa kapanması bu yüzdendir zaten ;)
  13. Tanererenx

Peki, etiketleyip atacağım :) 1597244786 Ekran kartının marka modeli nedir?
  14. Tanererenx

Yeni PSU geldiği zaman direkt eskinin fotoğrafını atacağım, aklımda :) 1597244432 Ah bilsem..
  15. Tanererenx

Az çok ses geliyordu ama hiç sorun çıkmadı şu ana kadar oyunlarda kapanma haricinde.
  16. Tanererenx

Platoon Pl-9259 Power Supply 400W Kaliteli Fiyatı Bunu aldım ve kargoya verildi bile.. 1597243998 Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim
  17. Tanererenx

Ayrıca ısınma sorunu olmuyor genelde 70 derece civarı dolaşıyor
  18. Tanererenx

i5 3.30ghz işlemci 8 gb ram Amd Radeon 7570 HD 2 GB ekran kartı
  19. Tanererenx

Merhabalar. Benim bilgisayarım yüksek çözünürlüklü oyunlarda sürekli kapanıyor. Metin2’de hiç kapanmazken Lol’de 15-20 dakika arası CS:GO’da ise 5 dakika içinde kapanıyor. Ekran kartımın özelliklerine baktığım zaman önerilen Watt 350 diyor ve bilgisayarımda 250W takılı, dün 400Watt PSU sipariş...