Arama sonuçlarınız

1. Bursalı_Genç16

Soru Makine çeviri nasıl yapılır?

Mesela diyelim ki Mafia 2 yaması yapmak istiyorum bunu makine ile nasıl yapacağım.
  2. Bursalı_Genç16

Öneri Oyun yamaları neden ücretsiz olmalı

Kimse ne yapacağını sana soracak değil
  3. Bursalı_Genç16

Ben öğrenciler için ücretsiz olması veya cüzzi bir miktarda olsa daha iyi olur demiştim her fikre saygım sonsuz Sonuta öğrencilerin bir ton masrafı oluyor her ders için ayrı kitap parası Yemekhane parası Ulaşım parası Makale çıkartma parası Gerçi bunların pahalı olması yamacılarında suçu...
  4. Bursalı_Genç16

Emeğe saygı duyan bir insan olarak pes yamalarının ve Türkçe yamaların ücretli olmasına karşıyım. Ücretsiz olarak sunarsınız veya reklâmlı olarak sunarsınız anlarım. Ek olarak bir bağış butonu oluşturursunuz bu şekilde isteyen destekte olur ama yamalarda ücreti gereksiz buluyorum. Neden gereksiz...
  5. Bursalı_Genç16

Soru PES 2013'te kendi yamamızı nasıl yapabiliriz

PES 2013'e kendi kış transfer yamamı yapmak istiyorum ancak daha önce hiç kendi yamamı yapmadım nasıl yapılacağını bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  6. Bursalı_Genç16

Soru Anonymous Çeviri Türkçe yama fiyatının fazla olması

139 TL Türkçe yama için fazla bir fiyat değil mi gerçekten de.
  7. Bursalı_Genç16

Soru Eski SSD'i de ki dosyaları yeni SSD'ye aktarmak mümkün mü?

Arkadaşlar ben laptopun SSD'sini değiştirmeyi düşünüyorum ancak eski SSD'nin içinde de ki dosyaları da almak istiyorum bu mümkün mü? Bilgisayarım Acer Aspire 7
  8. Bursalı_Genç16

Haber Pes yamalarının paralı olması

Nostalji yapalım PES 2013 oynayalım dedik. PES 2013 2023-2024 yamasına 120 TL para istiyorlar. Pes yamaları bile paralı olmuş artık. Eskiden pes Extreme yaması vardı herkes onu indirip oynardı.
  9. Bursalı_Genç16

Haber YouTube Premium'a yeni özellikler geliyor

Oyun oynama ve yapay zeka ile yorum özeti yapma özellikleri geliyor. 1700303860 Yapay zeka ile yorum okuma özelliği sadece ingilizce videolar için geçerli Oyun oynama özelliğini ise kullanabilirsiniz
  10. Bursalı_Genç16

Yardım YouTube Single sign on doğrulaması nasıl yapılır?

YouTube benden Single sign on doğrulaması istiyor ama bir türlü yapamıyorum yardımcı olabilecek birileri var mı aranızda.
  11. Bursalı_Genç16

Haber YouTube Premium'a zam geldi

Youtube Premium ₺57, 99 oldu.
  12. Bursalı_Genç16

Haber Xbox Game Pass zamlandı

Bilgisayar: 79,99 TL'den 159 TL TL'ye. Konsol: 79,99 TL'den 159 TL'ye. Ultimate 120,99 TL'den 209 TL'ye zamlandı.
  13. Bursalı_Genç16

Haber Ayyıldız Tim ile ilgili bilinenler yalanmış

CharmQuell'in son videosunda her şeyin yalan olduğu ortaya çıktı. İsrail'i bile hacklememişler o da yalanmış.
  14. Bursalı_Genç16

Soru Steam'ın Dolara geçmesi diğer siteleride etkiler mi?

Mehrabalar. Biliyorsunuz ki Steam Dolar'a geçecek. Bu olay item hesap ve item satış gibi siteleride etkiler mi sizce?
  15. Bursalı_Genç16

Yardım Realtek Audio Control bu uygulama açılmıyor hatası

Ne yaptıysam bu hata çözülmedi daha önce böyle bir sorun yoktu sorunsuz çalışıyordu bir anda böyle oldu. Bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yardım edersesniz sevinirim.
  16. Bursalı_Genç16

Yardım YouTube Premium verdiğiniz bilgiler ile sizi doğrulayamıyoruz hatası

Biliyorsunuz ki YouTube reklam engelleyicileri ne yazık ki engelledi bende reklamlara daha fazla dayanamadığım için YouTube Premium alayım dedim. Öğrenci kapanmanyası ile daha uygun bir fiyata geliyordu ilk başka bir sıkıntı yoktu öğrencilik durumunuz doğrulandı diye bir mail geldi daha sonra...
  17. Bursalı_Genç16

Haber YouTube 3 video sonra video oynatmayı engelliyor

Premium almaya çalışıyorum ama öğrenci üyleiğini doğrularken sıkıntı çıkıyor başka bir belge istiyoruz diye mail geldi girdim sonra kendi bilgisayarınızı kullanın diye hata veriyor ben zaten kendi bilgisayarımı kullanıyorum
  18. Bursalı_Genç16

Haber YouTube 3 video sonra video oynatmayı engelliyor

uBlock Origin'nin filtreleri sorunsuz çalışıyordu ta ki bu Sabah'a kadar sabah YouTube'a girdiğimde karşıma bu uyarı çıktı. Arkadaşlar yavaş yavaş yolun sonuna geliyoruz galiba. 1698397755 Artık video oynatamıyorum arkadaşlar.
  19. Bursalı_Genç16

Haber Mehmetcik Gazze'ye sloganları

Mehmetcik Gazze'ye diyenlerin neredeyse hepsi erkek. Bugün gönderelim desen hiç biri Gazze'ye gitmez. Ama başkasının çocuğunu göndermek için 10 dakika da toplanırlar
  20. Bursalı_Genç16

Haber YouTube uBlock Origin'i de engelledi

uBlock Origin kullanıyordum sorun yoktu ta ki bu Sabah'a kadar. YouTube'a girdim yine aynı hatayı vermeye başladı uBlock Origin'i de çözdüklerine göre işimiz çok zor ne yazık ki.
  21. Bursalı_Genç16

Haber YouTube reklam engelleyici kullanımına izin vermiyor

reklam engelleyiciler bunu da halleder bence.
  22. Bursalı_Genç16

Haber Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Sadece PttAVM üzerinden mi alınabilecek?

Vergisiz telefon fakat nasıl? Telefon ya da bilgisayar satın alan gençler, bunu beyan ettikten sonra hesaplarına 5 bin 500 TL iade edilecek. Yani önce ödeme yapılacak, ödenen paradan 5 bin 500 TL iade alacaklar. PttAVM sitesi üzerinden yapılacak satışlarda vergisiz olarak alınabilecek...
  23. Bursalı_Genç16

Rehber Counter Strike 2'yi beğendiniz mi

Oyunda sis olayını beğendim ama FPS olayı biraz üzülüyor. 90-60 arası Fps alıyorum Csgo 'da ise 100-200 arasıydı oyunu en düşükte oynayanlar için bu çok kötü oldu ne yazık ki
  24. Bursalı_Genç16

Öneri 9500 TL'lik telefon ve bilgisayarlar

Bu bütçeye bu kadar oluyor ne yazık ki.
  25. Bursalı_Genç16

Haber Turkcell kullanıcılarına Kdv zam bildirim gönderdi

Turkcell pahalıydı zaten şimdi daha da pahalı oldu Turkcell'i arkadaşlarım hepimize geçmiş olsun.
  26. Bursalı_Genç16

Haber Xbox Game Pass zamlandı

Bilgisayar: 29,99 TL'den 79,99 TL'ye Konsol: 29,99 TL'den 79,99 TL'ye Ultimate 44,99 TL'den 120,99 TL'ye çıktı.
  27. Bursalı_Genç16

Öneri Türk oyuncular neden her hata yapana hakaret ediyor

Türkler CS:GO'da her hata yapana hakaret ediyor ama yabancıların böyle bir şey yaptığını görmedim en kötü oynadığım rekabetçi maçında bile bana bir şey demediler 40 da yı da 1 hata bir hata yaptım türkler hakaret edip oyundan attı. Aynısını yabancı bir oyuncuyada yaptılar. Minecraft'da da...
  28. Bursalı_Genç16

Yardım Windows 10 yönetici hesabı değiştirme

Yardım için çok teşekkür ederim
  29. Bursalı_Genç16

net user administrator /active:yes bunu yapıncao micresoft hesabı devre dışı mı kalacak administrator hesabımda var benim ama bunu yazmayı hiç denemedim şimdi deneyeceğim
  30. Bursalı_Genç16

Evet şifreini bilmediğim bir hesaptayım
  31. Bursalı_Genç16

Ben bu hesap yerine başka bir hesabı yönetici yapmak istiyorum ama hesabın şifresini bilmiyorum bir de bu oturumda ki verilerim kaybolacak Veri kaybetmeden bunu yapmanın bir yolu yok mu
  32. Bursalı_Genç16

Haber Türk Telekom kullanıcıları Twitter'de arama yapamıyor

Türk Telekom'dan kaynaklanan bir sorundan ötürü Twitter'de arama yapamıyoruz arama yapmaya çalıştığımızda bir hata oluştu fakat endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor." uyarısı alıyoruz. Türk Telekom ise bu sorunun sadece kullanıcılardan kaynaklı olduğunu düşünğü için sorunu çözmek için...
  33. Bursalı_Genç16

Haber Kızılay deprem'in 3. gününde Ahbap'a çadır satmış

Türk Eczacılar Birliği Başkanı Arman Üney: “Tanesi yaklaşık 140 bin TL fiyatla 76 metrekare büyüklüğünde 5 adet çadırı Kızılay’dan satın aldık.” 1677411650
  34. Bursalı_Genç16

Haber Kızılay deprem'in 3. gününde Ahbap'a çadır satmış

Cumhuriyet yazarı Murat ağırel, Kızılay hakkındaki skandal gerçeği açıkladığı bir haber kaleme aldı. Buna göre; Kızılay, depremin üçüncü gününde Ahbap'a 46 milyon TL'lik çadır satışı yaptı.
  35. Bursalı_Genç16

SDN Cumhurbaşkanı açıkladı: Üniversiteler uzaktan eğitime geçiyor

Sınav yerine ödev verecekler bence
  36. Bursalı_Genç16

Haber TurkNet yeni zam ile birlikte 250TL oldu

Sağlam geçirmişler
  37. Bursalı_Genç16

Haber TurkNet yeni zam ile birlikte 250TL oldu

TurkNet paket ücreti, yeni zam ile birlikte 249,90 TL oldu.
  38. Bursalı_Genç16

Yardım Acer laptop mikrofon ses gitmiyor

Bir anda Mikrofon'dan ses gitmemeye başladı.
  39. Bursalı_Genç16

Rehber Türkiye tarım kredi kooperatifi'nin 3 harfli marketlerden daha pahalı olması

Bir yanda 3 harfli marketler bir yanda Türkiye tarım kredi kooperatifi ama sorsak 3 harfli marketler pahalı yersen tabii.
  40. Bursalı_Genç16

Yardım Xbox Game Pass hesabının nasıl e-postası değiştirilir?

Sorunu çözdüm
  41. Bursalı_Genç16

Haber Fatih Portakal'ın haberine göre maalesef ki aday kılıçdaroğlu oldu

İnşallah %1'lik ihtimal gerçek olur.
  42. Bursalı_Genç16

Yardım Xbox Game Pass hesabının nasıl e-postası değiştirilir?

Xbox Game Pass hesabı satın aldım 2 aylık Ultimate hesap hesabın e postasını güvenlik ayarlarından değiştirebileceğim söylendi ama ben değiştiremedim. Nasıl değiştirileceğini bilen varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  43. Bursalı_Genç16

Haber Bankalar mont kredisi vermeye hazırlanıyor

Bazı bankalar, "mont alamayan" vatandaşlar için 36 ay vadeyle kredi vermeye başlıyor 1667586438
  44. Bursalı_Genç16

Haber Türk Telekom internet tarifelerine zam yaptı

1 Aralık'tan itibaren geçerli olmak üzere 75 TL zam yapıldı.
  45. Bursalı_Genç16

Soru Steam in kuru 1.8 den 10$ a çekmesi

Left 4 Dead ve portal serisi 105TL olmuş bu zam ile birlikte son kalemiz olan Steam'de düştü hepimize geçmiş olsun arkadaşlar.
  46. Bursalı_Genç16

Haber Steam dolar kuru 1,8 TL'den 10 TL'ye yükseldi

Left 4 Dead ve portal serisi 105TL olmuş bu zam ile birlikte son kalemiz olan Steam'de düştü hepimize geçmiş olsun arkadaşlar
  47. Bursalı_Genç16

Rehber Türk Telekom fiber kötü Vestel modem rezaleti

O rezalet modemlere kira parası alıyorlar birde rezalet resmen
  48. Bursalı_Genç16

Tp link ile anlaşsalarıda keşkeVestel gibi vasat bir marka le değil 1665934720 Bizde de modem değiştirilmiyor çok saçma bir harbiden
  49. Bursalı_Genç16

Türk Telekom'dan fiber hizmeti alıyoruz o kadar para veriyoruz bir de aylık 25 TL o dandik modem için kira parası ödüyoruz verdikleri modem doğru düzgün çekmiyor bile verdikleri modem. Verdikleri dandik modem Vestel DGW9000 bugün bu danik modem yüzünden TP-Link sinyal güçlendiriciye 430 TL...
  50. Bursalı_Genç16

Haber Çadırda kalma vergisi geliyor

Çadır, çadır-araba, çekme karavan, motokaravan, bungalov gibi yerlerde kalmaya 'konaklama vergisi' getiriliyor. Konaklama vergisi otel, motel, tatil köyü, pansiyon, apart otel, termal tesis, misafirhane, yayla evi gibi tesislerden alınacak. Geceleme işletmeye ait olsun olmasın gibi ünitelerde...
  51. Bursalı_Genç16

Soru Tarayıcadan tarayıcıya tüm bilgileri Aktarma'nın bir yolu yok mu?

Microsoft Edge'den farklı bir tarayıcıya geçmek istiyorum fakat Microsoft Edge'de ki şifrelerimden dolayı geçemiyorum o şifreleri farklı bir tarayıcıya aktarmanın bir yolu yok mu?
  52. Bursalı_Genç16

Haber 2023'e kadar zam yapmayacağını söyleyen TurkNet zam yaptı

Bence bu yaptıkları şey hiç hoş olmamış siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? 1658316310 TurkNet kullanmıyorum amacım TurkNet kullanan arkadaşları bilgilendirmek ne kadar bilgi olursa TurkNet kullanan arkadaşlar için çok iyi olur yine de yaptığınız bilgilendirmeler için hepinize teşekkür ederim.
  53. Bursalı_Genç16

Yardım Android ile youtube videosu çekilir mi?

60 fps daha akıcı olur 1651563741 Video'yu telefonundan bilgisayarına aktarıp 60 fps yapabilirisin
  54. Bursalı_Genç16

Yardım Android ile youtube videosu çekilir mi?

Çekilebilir ben daha önce çekmiştim ama şimdi bıraktım
  55. Bursalı_Genç16

Yardım Minecraft "Failed to create profile" Hatası

Bu hatanın çözümünü bilen var mı?
  56. Bursalı_Genç16

Rehber Getir yemek rezilliği

Size bugün getir sayesinde yaşadığım rezilliği 17:30'ta zurna döner sipariş etmiştim iftardan önce gelmesi için siparişim yarım saate gelir diye düşünmüştüm çünkü daha ncede aynı yerden sipariş etmiştim ama siparşimin üstünden bir saat geçti ama siparişim gelmedi ben getir desteğe bağlandım...
  57. Bursalı_Genç16

Ülkemizdeki Mülteci sorunu

Bu sapıkları sınır dışı etmeleri gerekirken hiçbir şey yapmıyorlar bu mülteci sorunu bir güvenlik sorunu haline geldi artık aşağıya bıraktığım resimler sadece yaptıklarının bir kıs mıdır
  58. Bursalı_Genç16

Haber Deli Mi Ne Yessio'u darp etti

Deli mi ne için gereken cezai işlemler uygulanmalıdır bence
  59. Bursalı_Genç16

Yardım Twitter uygulamadan attıyor

Ne yaptıysam bu hata düzelmedi Uygulamaya giriş yaptıktan sonra attıyor
  60. Bursalı_Genç16

Yardım Siteye mobil veri ve VPN ile giriliyor ama ev interneti ile girilmiyor

Çerez temizleme yapmadım ama 3 tane tarayıcı vardı 2 tanesini işim bitince sildim
  61. Bursalı_Genç16

Yardım Mta telefonla nasıl konuşulur nasıl mesaj atılır

Serverdeki kişilere sorsan bunu daha iyi bilirler birde her serverde telefon olayı yok bende eskiden Mta oynuyordum benim oynadığım serverde Telefpn olayı yoktu
  62. Bursalı_Genç16

Yardım Siteye mobil veri ve VPN ile giriliyor ama ev interneti ile girilmiyor

Site yasaklı bir site değil bir forum sitesi daha önce de böye bir sorun olmuştu interneti resetleyince düzelmişti şimdi ise kaç kere interneti resetlememe rağmen düzelmedi bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkür ederim yardımcı olan herkese. (Türk...
  63. Bursalı_Genç16

Haber Netflix, tek üyelikle dört kişi devrini sona erdirmeye hazırlanıyor

Netflix kullanıcıları arasında oldukça yaygın bir kullanım var; tek bir üyelikle şifre paylaşarak Premium üyelikte dört kullanıcı, standart üyelikte ise iki kullanıcı için profil oluşturulabiliyor ve bu kullanııcların hepsi aynı anda farklı adreslerden izleyebiliyor. Ancak gelen son haberler...
  64. Bursalı_Genç16

Haber Zincir marketler daha pahalıya satmak için zeytinyağı stoğu yapıyor(Bim)

Gördüğünüz video Bim marketinde çekilmiştir zeytinyağlarını depolara görütüp zam geldikten sonra daha pahalıya satacaklar Devletin bu işe bir el atması lazım yoksa bu iş çığrından çıkacak Video bana ait değildir
  65. Bursalı_Genç16

Soru Rusya Ukrayna savaşının sonunda sizce ne olacak

Bence Ukrayna dayanabildiği kadar dayanacak Gerilla savaşı yaparak bu şekilde Rusya ya da büyük kayıplar verdirecek Sonra da Rusya 1-2 bölgeyi kontrol altına alır barış antlaşması yapar ve savaş biter diye düşünüyorum.
  66. Bursalı_Genç16

Yardım Twitter bir sorun oluştu. Yeniden yüklemeyi dene

Bir sorun oluştu. Yeniden yüklemeyi dene. Bu hatanın çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkür ederim.
  67. Bursalı_Genç16

Haber Yök başkanı, YKS'de barajın neden kaldırıldığını açıkladı

“geçmiş senelerde olduğu gibi 0,5 ham puan elde edebilen öğrencilerimizin puanları hesaplanabilecektir. Bundan sonra da öğrencilerimizin yapacağı tercihte bulunmaktır. Ya ön lisans üzerinden veya puan türlerine göre sayısal, sözel, eşit ağırlık ve dil puan türlerinde öğrencilerimiz ilgili...
  68. Bursalı_Genç16

Haber Artık Tüm Eczaneler Tabela Vergisi Ödeyecek

Her eczanede bulunan ve eczaneyi temsil eden 'E' harfini taşıyan, eczanenin durumuna göre görsel bilgi sunan tabelalar reklam olarak sayıldı. Danıştay, tüm eczanelerin tabela vergisi ödemesine hükmetti. Her eczanede zorunlu olarak bulunan, vatandaşı açık, kapalı ya da nöbetçi olduğuna dair...
  69. Bursalı_Genç16

Yardım Makrosuz mausa makro eklemenin bir yolu var mı?

Makrosuz mausa makro eklemenin bir yolu var mı?
  70. Bursalı_Genç16

Yardım Badlion Client Microsoft hesabı ile giriş yapılmıyor

Badlion Client Microsoft hesabı ile giriş yapmılmıyor Microsoft ile girirş yap kısmına basıyorum ve mail ve şifremi yazıyorum mail ve şifrem kabul edildikten sonra biraz sonra bekliyorum sonra Badlion'a giriş yap kısmı çıkıyor ve hiçbir şey olmuyor. Bu sorunun çözmünü bilen varsa yardımcı...
  71. Bursalı_Genç16

Yardım Steam pazar banı nasıl kaldırılır?

Bu banı nasıl kaldırabilirim?
  72. Bursalı_Genç16

Haber Efsane oyun Son Silah 2 geri dönüyor

Oyun ile ilgili gelişmeleri buradan takıp edebilirsiniz https://discord.gg/W5bNgx5d
  73. Bursalı_Genç16

Haber Twitch’teki 'Kara Para Aklama olayı ile ilgili 11 İlde 40 kişi göz altına alındı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen dolandırıcılık soruşturması kapsamında harekete geçen İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şubesi’ne bağlı ekipler, yapılan geniş çaplı çalışmada 44 şüpheliyi belirledi. Şüphelilerin yakalanması için bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Aydın...
  74. Bursalı_Genç16

Soru Sizce ne olacak bu ekonominin hali?

Döviz kurları her gün yükseliyor maaşlara yapılan zamlar böylelikle bir işe yaramamış oluyor sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz. 1 dolar = 16.3 TL 1 euro = 18.4TL
  75. Bursalı_Genç16

Haber Youtube'da sokak röportajı yapanların gözaltına alınması

Youtube'da sokak röportajı yapan 'Kendine Muhabir' ve 'Sade Vatandaş' ve 'İlave TV' kanallarının sahipleri sabah saatlerinde gözaltına alındı.
  76. Bursalı_Genç16

Haber Telefonunu Çıkar' Diyen Adamın Ağzına Telefon Soktular

Telefon çıkar diyen adamın azına Telefonu soktukları video
  77. Bursalı_Genç16

Yardım Papara bu numara ile kayıtlı bir kullanıcı bulunmaktadır

Paraya kayıt oldum hesabıma giriş yapmaya çalışıyorum bu hatayı veriyor Papara destek ekibine mail attım ama bir geri dönüş olmadı. Bu hata ile karşılaşan varsa çözümünü söylebilir mi şimdiden teşekkür ederim.
  78. Bursalı_Genç16

Haber Ekmeğe Tarihi Zam Geliyor: "3-4 TL'ye Satılacak"

Türkiye Ekmek Üreticileri İşverenleri Sendikası, un fiyatlarının çok ciddi anlamda yükseldiğini ve zammın kaçınılmaz olduğunu duyurdu. Yapılan açıklamalara göre ekmek, zamla birlikte 3-4 TL'ye satılacak. Kaynak: Webtekno Ekmeğe Tarihi Zam Geliyor: 3-4 TL'ye Satılacak
  79. Bursalı_Genç16

Haber Kaçak maç yayınlarının önünü kesecek yasa tasarısı meclise sunuldu

Türkiye'deki korsan maç yayınlarının önünü kesecek yasa tasarısı bugün TBMM'ye sunuldu. Yasa tasarısı, korsan yayın platformlarına bant daraltma ve erişim engeli gibi önlemlerin getirilmesini, bu konuda yetkinin ise TFF başkanı'na verilmesini öngörüyor. Kaynak: Webtekno...
  80. Bursalı_Genç16

Yardım Fifa online 4 yavaş iniyor

İnternetim kötü olmamasına rağmen Fifa Online 4 çok yavaş iniyor
  81. Bursalı_Genç16

Soru Yemeksepeti Vs Getir

Sizce hangisi daha iyi Yemeksepeti mi Getir mi Aralarında fiyat farkı oluyor mu? Kapıda ödeme varmı ikisinde de?
  82. Bursalı_Genç16

Soru Yemeksepeti sizce hacklendi mi?

Yemeksepeti sizce hacklendi mi?
  83. Bursalı_Genç16

Soru Windows 10 mu daha iyi Windows 11 mi?

Kararsız kaldım. Sizce hangisini kullanmalıyım. Windows 10 mu Windows 11 mi?
  84. Bursalı_Genç16

Haber Adamlar PlayStation 3 ü kapıyı açık tutmak için kullanıyorlar

Adamlar PlayStation 3 ü kapıyı açık tutmak için kullanıyorlar (Resim bana ait değildir)
  85. Bursalı_Genç16

Yardım Laptop Rami nasıl çıkartıp takılır

Bu bilgisayar'ın ramini nasıl çıkartıp takabilirim daha hiç bir bilgisayar parçası takıp çıkarmadım Sorumu cevaplayan herkese teşekkür ediyorum
  86. Bursalı_Genç16

Soru Twitch bit olayları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce bu olaylardan sonra Temiz bir Twitch olabilir mi?
  87. Bursalı_Genç16

Haber Riot Türkiye Twitch’teki Para Aklama olayına karışanları banlayacak

Geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşen Twitch'deki kara para aklama olaylarına karışan profesyonel Valorant oyuncularının Riot tarafından banlanacağı iddia edildi. Dünya çapında espor haberleri ile tanınan Jake Lucky, Riot Türkiye’nin Twitch olayına karışan profesyonel Valorant...
  88. Bursalı_Genç16

Haber Twitch Türkiye'deki Dolandırıcılık Olayı

Twitch, son günlerde ortaya çıkan bir dolandırıcılık olayıyla karşı karşıya. Kara para aklamanın yapıldığı, çalıntı kredi kartlarının kullandığı bu dolandırıcılık olayında pek çok yayıncının olayın içinde olduğu da biliniyor. Jahrein, yayında Bit dolandırıcılığının baştan sona nasıl çalıştığını...
  89. Bursalı_Genç16

Rehber GTA Definitive Edition'ın şu ana kadarki en detaylı grafik karşılaştırması

işte orijinal versiyonla yeni versiyonunun kıyaslandığı ilk videolar
  90. Bursalı_Genç16

Yardım HP Caps Lock ışığı yanıp sönüyor ve görüntü gelmiyor

HP Caps Lock Işığı Yanıp Sönüyor görüntü gelmiyor Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
  91. Bursalı_Genç16

Yardım Laptop bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok

Movie maker eski bir program
  92. Bursalı_Genç16

Yardım Laptop bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok

HP Pavilion g6 laptobuma movie maker programı yüklendikten sonra bilgisayarın yeniden başlatılması lazımdı ben de bilgisayarı yeniden başlattım ve yeniden başlattıkan sonra bilgisayar çalışmasına rağmen görüntü gelmedi Ben movie makeri daha öncede aynı şekilde bilgisayarıma yüklemiştim hiçbir...
  93. Bursalı_Genç16

Haber NVIDIA, GeForce NOW'daki ücretsiz oyun süresini sadece Türkiye'de düşürdü

NVIDIA, GeForce NOW'ın Türkiye'de verdiği hizmete dair dikkat çekici bir karar aldı. Ücretsiz olarak sunulan 1 saatlik kullanım hakkı, Türkiye'de yarım saate düştü. Diğer ülkelerde ise benzer bir düzenleme yapılmadı.
  94. Bursalı_Genç16

Haber Trendyol insanları mağdur etti

Ben 100 kişiye takip ettirdim o kadar uğraştık zamanımızdan harcadık ama 50 tl miz gelmedi ben dahil bir sürü insanın zamanını aldılar ve mağdur ettiler madem 50 tl yi vermeyecektiniz neden bu kadar uğraştırdınız insanları mağdur ettiniz Trendyol asistana yazıyorum yüzümüzde kapatıyorlar 25 tl...
  95. Bursalı_Genç16

Soru Trendyol 12-15 Ekim kampanyasından 50 TL gelmedi

Trendyol 12-15 Ekim kampanyası 50 TL gelmedi 50 TL gelen var mı 25 TL gelmiş ama 50 TL gelmemiş. Sorumu cevaplayan herkse şimdiden teşekkür ederim.
  96. Bursalı_Genç16

Haber Cs:go'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor [Fiyatı Da Hiç Uygun Değil]

Ücretli olarak çıkıp uzun süredir ücretsiz bir şekilde oynanabilen popüler FPS oyunu CS:GO, bazı özelliklere erişim sağlamak için ücretli üyelik sistemi getirdi. Artık Prime üyeliği olmayan oyuncular, rütbeli maçlara erişim sağlayamayacak. Ücreti ödemeyen oyuncuların XP ve rütbeleri, iki hafta...
  97. Bursalı_Genç16

Mafia 1 oyun yüklendikten sonra giriş ekranına atıyor

Mafia 1 oyun yüklendikten sonra giriş ekranına atıyor. Videoda da gördüğünüz gibi oyun yüklendikten sonra giriş ekranına atıyor yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  98. Bursalı_Genç16

flash bellek çalışıyor ama bilgisayar görmüyor(Windows7)

başka pc ye taktım o pc de win 10 du yine görünmüyor
  99. Bursalı_Genç16

100. Bursalı_Genç16

İnternetten 6.300 TL'ye Telefon Satın Alan Adamın Kargosundan Bisküvi Çıktı

internet üzerinden yapılan ve sonucunda hüsrana uğranan alışverişlere bir yenisi daha eklendi. İnternetten 6.300 TL değerinde bir telefon satın alan Yasin Ayar isimli vatandaş, gelen kargoyu açmasıyla şoka uğradı. Gelen kargonun içerisinden bisküvi çıkmasıyla şoka uğrayan Yasin Ayar, polise...
  101. Bursalı_Genç16

Liselilerin yazılı sınavların ertelenmesini istemesi

Twitter'a ne zaman girsek böyle hashtaglar görüyoruz ama hashtaglar bir işe yaramaz adamlar yapacağız dedikten sonra peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
  102. Bursalı_Genç16

Bilgisayarda saat ve tarih geriye gitme (sıfırlanma) sorununun çözümü ? - (BIOS pili değiştirmeden)

1 = tarih ve saat ayarlarına giriyoruz ve saat dilimini değişitire basıp bağdatı seçiyoruz. 2=Update Time v1.2 bu linkten bu programı indiriyoruz. 3 = yerel disk C ye giriyoruz ve klasör arama seçeneklerinden gizli klasörleri göster seçeneğini seçiyoruz. 4 = program dataya giriyoruz sonra...
  103. Bursalı_Genç16

Telefon telefoncuya gitti daha kötü oldu

Sadece telefonun ekranlarını değiştirdiği zaman para verdim zaten 2. sinini indirmli yaptı
  104. Bursalı_Genç16

Telefon telefoncuya gitti daha kötü oldu

Öncelikle hepinize günaydın arkadaşlar telefonumun ekranı kırılmıştı(Vestel venüs v4) ekranın değişmesi gerekti ama telefonun garantiside bitmişti. Bende tanıdık bir telefoncuya gittim telefonu bıraktım 3-4 bekledikten sonra aradı telefonun ekranını değiştirdim diye gittim telefonu aldım her şey...
  105. Bursalı_Genç16

BİM SteelSeries Arctis 1 kulaklığının hemen satılması

BİM SteelSeries Arctis 1 kulaklığının hemen satılması. Resim bana ait bana ait değildir.Peki sizce bu fırsatçılığa girer mi?
  106. Bursalı_Genç16

BİM aktüel ürünler çoktan satılmış! Şikayet varda böyle bir şey gördüm doğru mudur sizce?

BİM aktüel ürünler çoktan satılmış! Şikayet varda böyle bir şey gördüm doğru mudur sizce?
  107. Bursalı_Genç16

Laptopun sesi bir anda gitti ne yapmalıyım

sağol teşekkürler deniyecem inşallah düzelir 1608458623 çok teşekkürler sorun düzeldi
  108. Bursalı_Genç16

1608457756 sağol teşekkürler
  109. Bursalı_Genç16

nasıl güncelleye bilirim ?
  110. Bursalı_Genç16

Laptopun sesi bir anda gitti ne yapmalıyım. Kulaklığımdan ses geliyor ama sadece Zoom'dan ses geliyor YouTube'den bir video açıyorum ses gelmiyor. Spotify. İndirdim oradan müzik açtım ses gelmiyor galiba Zoom'da kulaklığımı seçtiğim için ses geliyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  111. Bursalı_Genç16

Windows saat bozuldu düzelmiyor(Windows7)

Windows saat bozuldu düzelmiyor(Windows7)Kırmızı ile işaretli alanı seçtiğimde saat bozluluyor ve başkada seçebileceğim birşey yok
  112. Bursalı_Genç16

İsrail hakkında ne düşünüyorsunuz?

İsrail bi çıkar için bize yardım ediyor bence hiç zaman sevmediğim bir ülke
  113. Bursalı_Genç16

Toplama sistem mi daha iyi. Yoksa hazır sistem mi daha iyi? ????

Toplama sistem mi daha iyi. Yoksa hazır sistem mi daha iyi? ????
  114. Bursalı_Genç16

red dead redemption 2 ye sizce yeniden türkçe yama yapılırmı ?

ben sadece oyunun kırıldığını söyledim oyunu indirip korsan bi şeklide oynuyorum demedim ben yama ekibinide şikayet etmedim oyun korsana düşünce yama çıkacağını sananlardan değilim sadece fikrimi söyledim o kadar
  115. Bursalı_Genç16

Amerikalı bir PlayStation kullanıcısından

Amerikalı bir PlayStation kullanıcısından
  116. Bursalı_Genç16

Okulların ilk açıldığı hafta sınav olur mu

Şimdiden geçmiş olsun başarılar ilerim sınavlarında
  117. Bursalı_Genç16

Sizce ücretli Türkçe yama olur mu?

Sizce ücretli Türkçe yama olur mu?
  118. Bursalı_Genç16

oyun kırıldı bence illaki bi olur birileri türkçe yama çıkaracak translate mi olur orasını bilemem ama bence türkçe yama çıkacak
  119. Bursalı_Genç16

Red Dead Redemption 2'ye sizce yeniden Türkçe yama yapılır mı? Oyun kırıldığı için belki yeniden yapabilirler diye düşünüyorum.
  120. Bursalı_Genç16

Fm 2020 de kendi takımını kurmak istiyorum

Fm 2020 de kendi takımını kurmak istiyorum ama ben takımımı başka Bi takımın üstüne kurmak istemiyorum ben sıfırdan takım kurmak istiyorum böyle bir şey mümkünmü ?
  121. Bursalı_Genç16

Telefon İnternetini bilgisayara nasıl bağlayabilirim ? sınırlı erişim sorunu

sorunum çözüldü yardımlarınız için teşekkür ederim
  122. Bursalı_Genç16

pc laptop 2 türlüde olmuyor neden olmadığınıda anlamadım
  123. Bursalı_Genç16

videodakileri yaptım olmadı
  124. Bursalı_Genç16

Telefon İnternetini bilgisayara nasıl bağlayabilirim ? sınırlı erişim sorunu 1597568881 şimdide böyle bi sorun ortaya çıktı usb kablosu ile de bağlamayı denedim olmuyor
  125. Bursalı_Genç16

Pes klavye ayarlarını FIFA'da yapmak.

Pesin Klaviye Ayarları Daha İyi Bence 1597409829 Pesin Klavye ayarları daha rahat o yüzdeen yapmakistiyorum
  126. Bursalı_Genç16

127. Bursalı_Genç16

PC için Boks oyunu önerisi ?

PC için Boks oyunu önerisi ?
  128. Bursalı_Genç16

Bilgisayarı kastırmayacak antivirüs programı varmı ?

windows 10 kullanmıyorum 1597229502 Kaspersky. bilgisayarı kastırımı ?
  129. Bursalı_Genç16