Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Bluetooth kulaklık bağlanıyor ama hoparlörden ses geliyor

Merhabalar, JBL T700 BT kulaklığımı laptopuma bağladığımda rezalet bir ses geliyordu. Biraz araştırdığımda sorunu çözmüştüm fakat ayarlarını tekrar bozdum ve şimdi kulaklığım bağlı olmasına rağmen sesi hoparlörden alıyor lütfen yardım eder misiniz. (WINDOWS 10)
  2. M

Soru JBL T700 BT şarj ışığı yanmıyor

Yakın zamanda JBL T700 BT model kulaklık aldım. Günlerdir şarja takma gereksinimi duymadım fakat şimdi şarja takıyorum ve şarj olduğuna dair herhangi bir led ışık vs. yanmıyor. Ürünü alalı 1 2 hafta oluyor. Acaba iade kabul ederler mi?
  3. M

Kulak üstü kulaklık önerisi

Selamlar, günlük kullanım için kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum. Kulaklarım küçük olduğu için kulak içi kulaklıklar canımı yakıyor. Acaba tavsiye edebileceğiniz bir kulaklık var mı. Jbl kablolu kulaküstü kulaklığını düşünüyorum sizce nasıldır? Bütçe: 200-250
  4. M

Yeni laptopta video izlerken kasma

Selamlar, birkaç ay önce yeni bir laptop aldım ve video izlerken sürekli donmalar oluyor. Videoyu önceden indirmiş olsam da takılıyor. Cs lol ve birçok oyunda kasmasa da video izlerken donma oluyor. Acaba nasıl düzeltebilirim? ram: 8gb işlemci: amd ryzen5 3500u ekran kartı: vega8 ve mx230
  5. M

Ekran parlaklığı değişmiyor.

Selamlar, Asus vivobook d509-dj kullanıyorum birkaç aydır ve birkaç günüdür ekran parlaklığını değiştiremiyorum. Sınavda ekranım görünmeliydi fakat parlaklığı kısamadığım için çok yüksekte kaldı. Acaba sebebini veya çözümünü bilen var mı? Garanti kapsamına girer mi bu sorun?
  6. M

Bilgisayarda bir anda hafıza bitti

Selamlar, 256gb ssd li laptop almıştım birkaç ay önce. Bilgisayarda maksimum 30 gb lık oyun vs. vardır fakat bilgisayarda 80 gb kalmış olarak görünüyor. Acaba nedenini bilen var mı. Windows yaklaşık 100 gb lık yer kaplayabilir mi kendi başına? Cevap verirseniz sevinirim. ( Bu arada birçok word...
  7. M

Dizi Dizi çevirmenliği için site

Selamlar, ben Boğaziçi Üniversitesi yabancı diller eğitimi bölümü öğrencisiyim. İngilizcemin yeterli düzeyde olduğunu düşündüğüm ve çeşitli alanlarda çeviri tecrübem olduğu için dizi-film çevirisi yapabileceğim siteleri arıyorum fakat hiç bulamadım. Acaba siz biliyor musunuz böyle bir site veya...
  8. M

Laptop kullanırken internet hızı dalgalanması

Selamlar birkaç ay önce altta belirttiğim asus marka laptopu satın aldım. İnternet kullanırken sürekli internet hızı dalgalanıyor. Ethernet girişi olmadığı için ethernet kablosu takamıyorum. Zoom derslerinde hocayı bir robot gibi duyuyorum bir normal. Konuşurken sesim gider diye cevap...
  9. M

3500-4500 tl telefon önerisi xiaomi redmi note9 pro nasıl

Selamlar, 3-4 yıl kullanabileceğim bir telefon önerir misiniz? Aklımda Xiaomi redmi note 9 pro var, acaba sizce değer mi almaya, farklı bir öneriniz var mı? xiaomi veya samsung olursa öneriler daha iyi olur. bütçeyi değiştirdim 3500 - 4500 yaptım
  10. M

Asus vivobook' hdd takılır mı

Merhabalar, ekte paylaştığım laptopu almıştım bir süre önce fakat hafızasının yetersiz kaldığını düşünüyorum. Laptop ssd ile geldi acaba ek olarak hdd takabilir miyim ben pek anlamıyorum bu işlerden ve açıp bakarsam geri birleştirememekten korkuyorum. Eğer oluyorsa servise götürüp taktırma gibi...
  11. M

Laptopa hdd taktırma

Merhabalar, birkaç ay önce ekte paylaştığım laptopu almıştım fakat hafızası beni biraz kısıtlıyor. Laptopa hdd takmamın iyi olacabileceğini düşündüm biraz araştırmadan sonra fakat bunu kendim yaparsam elime gözüme bulaştırabilirim. Servis bu işi halleder mi, hallederse nasıl bi talepte bulunmam...
  12. M

Rusça çalışmak için kitap önerisi

Selamlar arkadaşlar ben bi süredir rusça öğrenmeye çalışıyorum ve bir kitap almam gerektiğini hissediyorum. İçinizde tavsiyesi olan varsa yazarsa çok sevinirim. Kitap ingilizce de olabilir ingilizcemin yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum.
  13. M

Sony Vaio açılmama sorunu

Selamlar evde nispeten eski bir sony vaio var 1 2 haftadır kullanmıyoduk açmaya çalıştık fakat başaramadık açma tuşuna basılı tuttuğumuz sürece yeşil ışık yanıyor, parmağımızı kaldırınca geri gidiyor zaten hiç açılmıyor. Şarja takılı bir süredir şarj olma ışığı da yanıyor fakat bir türlü...
  14. M

Laptopu şarja takınca ses azalması

Arkadaşlar 20 küsür gün önce asus vivobook d5009dj aldım şu an farkettim laptop şarjda iken ses daha az çıkıyor değilken artıyor acaba bu kendi özelliği mi bir bilginiz var mı?
  15. M

asus vivobook d509dj hangi oyunları açar

Selamlar ben geçtiğimiz haftalarda asus vivobook d509dj aldım. Bu sene hayırlısıyla üniversiteye geçiyorum ve derslerim için bunun yeterli olacağını düşündüm. Okulların açılmasını beklerken de oyun oynuyorum malum koronadan dolayı pek bir aktivite yapılmıyor. Call of Duty serisindeki...
  16. M

Yeni laptoba soda döktüm.

Arkadaslar yeni laptopum Asus vivobook d509 ile oyun oynarken üstüne çeyrek çay bardağı kadar soda döktüm (Touchpad cevresine). Anında önce tisortumle fazla islakligini aldım pek içine girmedi (girdiyse birkaç damla) sonra ters çevirdim gidip tuvalet kağıdı aldım iyice tekrar sildim baştan sona...