Arama sonuçlarınız

1. boraK

Yardım Gmail aynı eposta 2 maile düşme sorunu

Merhaba 2 tane birbirinden bağımsız mail adresim var. İkiside telefonumda açık. İlk mailime düşen epostalar ikinci mailimdede görünmeye başladı sebebi nedir ? Nasıl düzeltebilirim ? İlk mailime gelen epostaların ikinci mail adresimde görünmesini düzeltmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  2. boraK

Soru Steelseries arctis 7p+ vs arctis 9

Selamlar https://www.hepsiburada.com/steelseries-arctis-7p-wireless-gaming-kulaklik-kayipsiz-2-4-ghz-30-saat-kullanim-usb-c-3d-audio-ps5-ps4-pc-mac-android-ve-switch-beyaz-pm-HBC000015W1AC...
  3. boraK

Yardım amd ryzen 7 3700x için sıvı soğutucu önerisi

Merhabalar başlıkta belirttiğim işlemci için Corsair H100 RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu bu soğutucuyu almayı düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz ? başka neler önerirsiniz ?
  4. boraK

Soru Hoparlör tavsiyesi

Selamlar Oyun ve genel kullanım için ses kalitesi güzel bir hoparlör almak istiyorum Önerileriniz nelerdir?
  5. boraK

Yardım Sıvı soğutucu önerisi

Selamlar İşlemcim Amd Ryzen 7 3700x kendi stock soğutucusuyla kullanıyorum fakat 85-100 derece arasında çalışıyor. Bu sebepten sıvı soğutucu almak istiyorum önerileriniz nedir ?
  6. boraK

Yardım iPhone 13 yavaş wi-fi ve wi-fi bağlanmama sorunu

Merhaba iphone 13 cihazım henüz 6 günlük fakat wi fi 5ghz ağına hiç bağlanamıyor wi fi 2.4 ghz ağına ise bağlanıyor fakat download 2.3mbs verebiliyor Evdeki diğer cihazlarla wi fi yi test ettiğimde (hepsini 2.4 ghz ağına bağladım iphonun 5ghzye bağlanamamasından sebep) bütün cihazlar 30-50mbs...
  7. boraK

Soru Ram i dual channel yapmak

Merhabalar Hali hazırda pc de https://www.itopya.com/corsair-16gb-vengeance-rgb-pro-siyah-3600mhz-cl18-ddr4-single-kit-ram/ bu ram single olarak duruyor aynısından bir tane daha alırsam dual channel olur mu ? yoksa dual channellerin teknolojisi farklı mı ?
  8. boraK

İphone 13 vs 13 pro

Merhabalar iphone xs den iphone 13 veya iphone 13 pro ya geçmeyi düşünüyorum fakat 13 pro için 4000 tl ekstradan vermeye gerek var mı çok arada kaldım Tavsiyelerinizi bekliyorum
  9. boraK

iPhone 13 vs 12 pro

Merhabalar Sizce iphone 13 mü alınmalı yoksa iphone 12 pro mu ?
  10. boraK

Yardım Ps4 spiderman

Merhabalar Ps4 cdli spiderman oyununu ps 5 de remastered bir şekilde oynayabilmem için illa spider man miles morales ultimate edition mu almalıyım ? Yoksa başka bir şekilde remastered yapbiliyormuyuz ?
  11. boraK

Oyun Için Hoparlör Ve Ya Soundbar

Merhabalar Oyunlarda güzel verim alabileceğim (hikayeli oyunlar için) soundbar ve ya hoparlör marka ve modelleri nelerdir ?
  12. boraK

Ps5 desteği

Merhabalar Ps4 oyunları (kutulu) ps 5 e takınca çalışıyor mu ?
  13. boraK

Rtx 3080 ile eth kazma

Merhabalar 1 adet rtx 3080 ile eth kazsam ay sonu bilançosu ne olur bilgisi olan var mı ? kazım mh ı 85-86 civarlarında
  14. boraK

MAG 272CQR 16 HZ 2K G SYNC DESTEKLİYORMU ?

Merhabalar https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag272cqr-27-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-curved-monitor-p-HBV00000S3L7E bu monitör g sync destekliyor mu bileniniz var m I?
  15. boraK

ryzen master 255 fps sorunu

Merhabalar Ryzen 7 3700x işlemci kullanıyorum fakat ryzen master programı ile auto oc yaptıgımda max fps değerim 255 oluyor daha üstüne çıkamıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  16. boraK

2021 de ps4 slim

Merhabalar 2021 yılında ps4 slim 1tb modeli alınır mı? xbox series s al diyenler olacaktır ama 3a oyunları rahatlıkla oynayabileceğim bir pc ye sahibim.Sadece ps özel oyunları için ps4 slim almayı düşünüyorum(malum ps5 çok pahalı ve yok). Sizce alınır mı ? Aldığım takdirde kaç sene daha oyun...
  17. boraK

Playstation 5

Merhabalar ps5 stoklara ne zaman gelir sizce ve gelince xbox gibi 6800 tl civarlarından bulunabilir mi ?
  18. boraK

Xbox kontrolcüsünü kablosuz bağlama

Merhabalar Xbox one kontrolcüsünü pc ye kablosuz bağlamak istiyorum fakat pc de wireless alıcısı yok. Deneyip tavsiye edebileceğiniz xbox one kontrolcüsüyle uyumlu çalışan ve uygun fiyatlı wireless usb linklerinizi bekliyorum.
  19. boraK

2.el ps4 pro

Merhabalar Bilgisayarım var bütün 3a oyunları pc üzerinden oynuyorum fakat tlou2 gow gibi ps özel oyunları oynamak için 2.el bir ps4 pro almak istiyorum. (Yeni gelecek özel oyunlarıda oynamak istiyorum) Sizce kaç sene daha kullanabilirim bir ps4 proyu akıcı bir oyun deneyimi için? Ve...
  20. boraK

3080 İle csgo da düşük fps

Merhabalar. Cs go da her zaman 4:3 ve düşük çözünürlükte oynuyorum monitörüm 1080 p 60 hz (en yakın zamanda 2k 165 hz alacağım) Rdr 2 gibi AAA oyunlarda normal gerektiği gibi performans veren kartım csgo da 200-255 fps arasında geziyor bunun nedeni nedir nasıl çözebilirim ?
  21. boraK

Tek kanal Çift kanal ram farkı nedir ?

Merhabalar Tek kanal ram kllanıyoruum şu anda corsair vengace 16 gb 3600mhz cl18. Bu rami tek kanal olarak kullanmamın bana ne gibi bir zararı olabilir ? Çift kanal olsaydı ne kadar bir performans farkı olurdu ?
  22. boraK

Black bar

Merhabalar amd işlemci be nvidia ekran kartında 4.3 black bar sız oynamak için ne yapmam lazım ?
  23. boraK

Monitör önerisi

Merhabalar https://www.qp.com.tr/gigabyte-g32qc-31-5-1ms-165hz-2k-2560x1440-amd-freesync-premium-pro-va-panel-kavisli-oyuncu-monitoru bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz ? 24 inch 1080 p bir monitörden geçeceğim.Alışmam uzun sürer mi büyüklüğüne ?
  24. boraK

Monster monitör alınır mı ?

Merhabalar Aryond A32 V1.1 165Hz 1ms Curved Kavisli Gaming Monitör | Monster Bu monitörü almayı düşünüyorum ama monster markası monitörde nasıldır bilgisi olan veya kullanan biri var mı ? Bide bu fiyatlarda(max 3500 tl) olacak şekilde 2k 144-165 hz monitör önerirmisiniz.
  25. boraK

Psu fark eder mi?

Merhabalar Psu oyun oynamazken ve yük altında değilken (1050 w bir psu için) yine 1050 w mu kullanır yoksa watt harcamasıda yüke göre değişirmi ?
  26. boraK

Ac originste düşük fps sorunu

Merhabalar. Palit rtx 3080 gamerok oc ve ryzen 7 3700x ile ac originste fps 50 ye kadar düşüyor. Bunun sebebi 1080 p 60hz monitörüm olabilir mi (Çünkü GPU kullanımı %80 ile %60 arasında oluyor) ? Yoksa oyunda bir optimizasyon problemimi vardır ? Çünkü rdr2 ve Death Stranding de ultra ayarlarda...
  27. boraK

AC ORİGİNSTE KASMA SORUNU

Merhabalar palit game rock rtx3080 oc ryzen 7 3700x işlemci ile ac originste şehirlerde fps 50 ye kadar geriliyor. bunun nedeni acaba 60 hz 1080 p monitörümdenmidir ? Yoksa oyunda optimizasyon sorunumu vardır ? gpu kullanımım %80 ile %60 arası oluyor genelde.
  28. boraK

31.5 inch monitörler

merhabalar 31.5 inch 2k 165 hz curved bir monitörde oyun oynayan oldumu hiç aranızda? şu an 24 inch monitörüm var 31.5 inch oyun oynarken sıkıntı yaratırmı ?
  29. boraK

G sync monitör

Merhabalar G-sync destekli 2k curved ve 27 veya 31.5 inch monitör olarak ne önerirsiniz ?
  30. boraK

Palit Rtx 3080 gaming pro oc

Merhabalar Palit Rtx 3080 gaming pro oc nasıldır ? Sıkıntı yaratır mı ? Aranızda hiç kullanan oldumu kullandıysa memnumu karttan
  31. boraK

Palit ekran kartı

Merhabalar Palit ekran kartları nasıldır ve niye diğer markalara göre neredeyse 1000 tl daha ucuz ? Güvenilebilecek bir markamıdır ?
  32. boraK

Rtx 3060 Ti

Merhabalar. Sizce Rtx 3060 Ti lı bir sistem kaç tl olur ?
  33. boraK

Adobe connect Macte açılmıyor

Mehabalar adobe connect daha düne kadar sorunsuz bir şekilde çalışırken şu anda macbook air 2020 cihazımda çalışmamaya başladı sebebini bilen varmı ?
  34. boraK

Sizce hangisi ?

Merhabalar Siz olsaydınız hangi sistemi almayı tercih ederdiniz ? Sebebi ile birlikte yazarsanız sevinirim. Oyun oynamak için almayı planlıyorum ama yakın zamanda değil :D 1606754010 https://www.gamegaraj.com/urun/phantom-7a-rtx...
  35. boraK

Ps 4 pro

Merhabalar Bu dünemde ps4 pro alınır mı ? Alırsam kaç sene iyi grafiklerde güzel performans verir ?
  36. boraK

iPad 8. nesil 32 GB alınır mı?

Merhabalar ipad 8.nesil 32 gb versiyonu almaya değer mi ? Sıkıntı çıkartır mı ?
  37. boraK

Fiyatlar ve tercih

Merhabalar Sizce ps5 ve xbox series x in fiyatı seneye düşer mi ? Yoksa aynı kalır mı ? Ve sizce hangi konsol tercih edilmelidir? 1605557038 Güncel
  38. boraK

Şifresiz f1

Merhabalar F1 i şifresiz olarak verecekler mi ?
  39. boraK

Macbookta ses karıştırıcı

Windowsta istediğimiz programın sesini kapatabiliyorduk aynısını macte nasıl yapabiliriz ? bilgisayarın sesini tamamen kapatmak istemiyorum uygulamanın sesini kapatmak istiyorum.
  40. boraK

apple watch ile mac bağlantısı

merhabalar apple watch se ile macbook air 2020 ürünümü bağlamaya çalıştığımda mac te apple watchınızla iletişim kurulamadı hatası alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim ? 1603179316 güncel
  41. boraK

İpad beta sürüm

Merhabalar ipad air1.nesil kullanıyorum ve ipadime ipados 14 veya 13 kurmak istiyorum nasıl yapabilirim beta sürümüne katılmam gerek galiba nasıl katılabilirim?
  42. boraK

İphone 11 pro

Merhaba dostlarım Sizce iphone 11 pro fiyatları düşer mi ?
  43. boraK

Macbook pro

Merhabalar. Macbook pro 13 inç modelini apple dan öğrenci indirimiyle almak istediğimde(internet sitesinden) 1 ay sonraya teslim tarihi veriyor. Ben macbook pro yu zorlu center deki apple store den almak istesem stoklarında varmıdır direk alabilirmiyim yoksa yine bana günmü verirler ?
  44. boraK

Apple watch se

Merhabalar apple watch se ne zaman satın alınabilir duruma gelecek bilgisi olan var mı ?
  45. boraK

Win 10 sıfırlama takıldı

Merhabalar Ben windows 10 u sıfırladım fakat sıfırlama işlemi devam ederken %34 te takıldı ve ilerlemiyor ne yapmam lazım ?
  46. boraK

İnternet var fakat çalışmıyor

Pc internete bağlı google a giriyor youtubeden video falan izleyebiliyorum fakat steam discord epic games gibi uygulamalar açılmıyor nedendir ?
  47. boraK

İphonelerde oynanacak oyunlar

Apple da bedava ve güzel oyunları yazarmısınız. Rayman adventures i öneririm ben.
  48. boraK

Dizi önerisi

Merhabalar. Dizi önerilerinizi alabilirmiyim? Ben how to sell drugs online ı bitirdim bugün ve herkese öneririm çok keyifli bir dizi. Sizlerinde tavsiyelerini bekliyorum..
  49. boraK

Mitolojik kitap önerileri

Merhaba. Mitolojik kitap okuyanlarınız var mı varsa önerdiğiniz kitaplar nelerdir. Ben şu anda bir nefeste dünya mitolojisini okuyorum ilgisi olan arkadaşlarıma tavsiye ederim
  50. boraK

sekiz8numara.com

Merhaba Bayern Munich 19/20 İç Saha Forması - Sekiz Numara bu siteden bu ürünü almak istiyorum daha önce alan biri varmı ? ve memnun kaldınızmı ?
  51. boraK

Powerbank önerisi

Merhabalar Powerbank almayı düşünüyorum sizce hangi markanın hangi modelini almalıyım. Kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz bir ürün varmıdır ?
  52. boraK

Macbook air 2020 baz modelmi Macbook pro 2019 baz modelmi ?

Macbook air 2020 baz modelmi Macbook pro 2019 baz modelmi siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ve sebebiniz ne olurdu
  53. boraK

Airpods 2.nesil sağ tarafı çalışmıyor

Airpods 2.nesil e sahibim fakat kulaklığın sağ tarafı çalışmıyor çözümü varmıdır yoksa zorlu center daki apple mağazasına gitmem mi gerekir ? Ve garanti kapsamındamıdır bu durum ?