Arama sonuçlarınız

1. boraK

Yardım Gmail aynı eposta 2 maile düşme sorunu

Merhaba 2 tane birbirinden bağımsız mail adresim var. İkiside telefonumda açık. İlk mailime düşen epostalar ikinci mailimdede görünmeye başladı sebebi nedir ? Nasıl düzeltebilirim ? İlk mailime gelen epostaların ikinci mail adresimde görünmesini düzeltmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  2. boraK

Soru Steelseries arctis 7p+ vs arctis 9

Selamlar https://www.hepsiburada.com/steelseries-arctis-7p-wireless-gaming-kulaklik-kayipsiz-2-4-ghz-30-saat-kullanim-usb-c-3d-audio-ps5-ps4-pc-mac-android-ve-switch-beyaz-pm-HBC000015W1AC...
  3. boraK

Yardım amd ryzen 7 3700x için sıvı soğutucu önerisi

Merhabalar başlıkta belirttiğim işlemci için Corsair H100 RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu bu soğutucuyu almayı düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz ? başka neler önerirsiniz ?
  4. boraK

Soru Hoparlör tavsiyesi

Selamlar Oyun ve genel kullanım için ses kalitesi güzel bir hoparlör almak istiyorum Önerileriniz nelerdir?
  5. boraK

Yardım Sıvı soğutucu önerisi

Selamlar İşlemcim Amd Ryzen 7 3700x kendi stock soğutucusuyla kullanıyorum fakat 85-100 derece arasında çalışıyor. Bu sebepten sıvı soğutucu almak istiyorum önerileriniz nedir ?
  6. boraK

Yardım iPhone 13 yavaş wi-fi ve wi-fi bağlanmama sorunu

Hocam kablonetin zorunlu tuttugu netmaster modemi kullanıyorum Modeme reset attım su an iyi gibi. Önerebileceğiniz bir router var mı ? Netmaster modemin 5g sinyali çok zayıf routerla denemek istiyorum.
  7. boraK

Evet olması gerektiği gibi hız veriyor
  8. boraK

evet
  9. boraK

Merhaba iphone 13 cihazım henüz 6 günlük fakat wi fi 5ghz ağına hiç bağlanamıyor wi fi 2.4 ghz ağına ise bağlanıyor fakat download 2.3mbs verebiliyor Evdeki diğer cihazlarla wi fi yi test ettiğimde (hepsini 2.4 ghz ağına bağladım iphonun 5ghzye bağlanamamasından sebep) bütün cihazlar 30-50mbs...
  10. boraK

Soru Ram i dual channel yapmak

Merhabalar Hali hazırda pc de https://www.itopya.com/corsair-16gb-vengeance-rgb-pro-siyah-3600mhz-cl18-ddr4-single-kit-ram/ bu ram single olarak duruyor aynısından bir tane daha alırsam dual channel olur mu ? yoksa dual channellerin teknolojisi farklı mı ?
  11. boraK

İphone 13 vs 13 pro

Merhabalar iphone xs den iphone 13 veya iphone 13 pro ya geçmeyi düşünüyorum fakat 13 pro için 4000 tl ekstradan vermeye gerek var mı çok arada kaldım Tavsiyelerinizi bekliyorum
  12. boraK

iPhone 13 vs 12 pro

Merhabalar Sizce iphone 13 mü alınmalı yoksa iphone 12 pro mu ?
  13. boraK

Rehber Ps4 Oyunlarını Ps5’E Update Etme (En Kolay Yol)

Ps 4 spiderman ps 5 e upgrade oluyor mu ?
  14. boraK

Yardım Ps4 spiderman

Merhabalar Ps4 cdli spiderman oyununu ps 5 de remastered bir şekilde oynayabilmem için illa spider man miles morales ultimate edition mu almalıyım ? Yoksa başka bir şekilde remastered yapbiliyormuyuz ?
  15. boraK

Oyun Için Hoparlör Ve Ya Soundbar

Merhabalar Oyunlarda güzel verim alabileceğim (hikayeli oyunlar için) soundbar ve ya hoparlör marka ve modelleri nelerdir ?
  16. boraK

Ps5 desteği

Hocam ithalatçı garantili ne demek bilginiz var mı ? Üründe bi sıkıntı yaşayınca ne oluyor ?
  17. boraK

Ps5 desteği

Merhabalar Ps4 oyunları (kutulu) ps 5 e takınca çalışıyor mu ?
  18. boraK

Rtx 3080 ile eth kazma

Merhabalar 1 adet rtx 3080 ile eth kazsam ay sonu bilançosu ne olur bilgisi olan var mı ? kazım mh ı 85-86 civarlarında
  19. boraK

MAG 272CQR 16 HZ 2K G SYNC DESTEKLİYORMU ?

Merhabalar https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag272cqr-27-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-curved-monitor-p-HBV00000S3L7E bu monitör g sync destekliyor mu bileniniz var m I?
  20. boraK

2021 de ps4 slim

Hocam peki pro alsam özel oyunlar ps 5 içinmi çıkar sadece (ilk seriler gow ragnarok gibi) yoksa ps 4 içinde çıkartır mı sony ?
  21. boraK

ryzen master 255 fps sorunu

hocam 2 k da darboğaza sokmuyor izledim (en yakın zamanda alacağım umarım 2k bir monitör) Bu arada sorunuda buldum nvidia denetim masasından fps sabitleme diye bir seçeneği 255 yerine sınırsız yapmamız gerekiyor bu sayede su an cs den 500 fps civarlarında alıyorum benim gibi bilmeyenler varsa...
  22. boraK

rtx 3080 var fakat 255 fpss sabitliyor düşmüyo zaten fps 256 olduğuda oluyor ama daha üstüne çıkmıyor sabit kalıyor 1615677998 Nvidia kend isabitlemiş olabilir mi ? Öyle bir durum varsa nereden kontrol edebilirim ?
  23. boraK

Merhabalar Ryzen 7 3700x işlemci kullanıyorum fakat ryzen master programı ile auto oc yaptıgımda max fps değerim 255 oluyor daha üstüne çıkamıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  24. boraK

2021 de ps4 slim

Merhabalar 2021 yılında ps4 slim 1tb modeli alınır mı? xbox series s al diyenler olacaktır ama 3a oyunları rahatlıkla oynayabileceğim bir pc ye sahibim.Sadece ps özel oyunları için ps4 slim almayı düşünüyorum(malum ps5 çok pahalı ve yok). Sizce alınır mı ? Aldığım takdirde kaç sene daha oyun...
  25. boraK

Playstation 5

Microsoft Xbox Series x Oyun Konsolu Siyah 1 TB (İthalatçı Garantili) https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-series-x-oyun-konsolu-siyah-1-tb-ithalatci-garantili-p-HBV000014Q7XD?magaza=DOHA+ELEKTRON%c4%b0K Çok rahat bulunuyor 6700 tl civarlarına
  26. boraK

Playstation 5

Merhabalar ps5 stoklara ne zaman gelir sizce ve gelince xbox gibi 6800 tl civarlarından bulunabilir mi ?
  27. boraK

Xbox kontrolcüsünü kablosuz bağlama

Merhabalar Xbox one kontrolcüsünü pc ye kablosuz bağlamak istiyorum fakat pc de wireless alıcısı yok. Deneyip tavsiye edebileceğiniz xbox one kontrolcüsüyle uyumlu çalışan ve uygun fiyatlı wireless usb linklerinizi bekliyorum.
  28. boraK

2.el ps4 pro

Hocam biliyorumda sabit gow ve tlou2 deki gibi 30 fps oynatabilirmi yeni nesil oyunları diye korkuyorum. 3000 tl civarına bulunduğu ve oyunlarının 150 tl civarında gezmesinden ötürü ps4 pro ya yöneldim ps5 i alacak para bulsakta malum vergilerden oyunlar inanılmaz derecede uçuk fiyatlı.
  29. boraK

2.el ps4 pro

Merhabalar Bilgisayarım var bütün 3a oyunları pc üzerinden oynuyorum fakat tlou2 gow gibi ps özel oyunları oynamak için 2.el bir ps4 pro almak istiyorum. (Yeni gelecek özel oyunlarıda oynamak istiyorum) Sizce kaç sene daha kullanabilirim bir ps4 proyu akıcı bir oyun deneyimi için? Ve...
  30. boraK

3080 İle csgo da düşük fps

Amd paneli yokki pc de kart nvidia
  31. boraK

Radeon software yokli pc de yüklemem mi gerek ekran kartı nvidia olduğu için nvidia denetim masası çıkıyor sadece.
  32. boraK

Nasıl bakabilirim ? 1609922715 Ayarlar fulldeykemde denedim fark yok. İşlemci ryzen 7 3700x
  33. boraK

Hayır her şey en düşükte gpu kullanımım %40 falan oluyor
  34. boraK

Jinekomasti (erkekte meme büyümesi) problemim var

Barfiks göğüs bölgesini çok aktive etmez dostum genellikle sırt kaslarını aktive eder ve kilo fazlan yoksa bile yağ oranın önemli örneğin biri vardır 1.80 100 kilo %8 yağ oranlı bu adam o saçma vücut kitle indeksine göre obez çıkar çünkü yağ oranını bilmez o hesaplayıcılar. Sana tavsiyem yine...
  35. boraK

Jinekomasti (erkekte meme büyümesi) problemim var

spor yapmanı tavsiye ederim bence etki sağlayacaktır kaldıki etki sağlamasa bile sağlık açısndan etkili olacağından bi problem yok. Göğüs antremanları yapabilirsin gym e gidebilirsen süper olur fakat corona yüzünden gidemem dersen evde ege fitness full body ve göğüs idmanlarına bakıp yapmanı...
  36. boraK

Merhabalar. Cs go da her zaman 4:3 ve düşük çözünürlükte oynuyorum monitörüm 1080 p 60 hz (en yakın zamanda 2k 165 hz alacağım) Rdr 2 gibi AAA oyunlarda normal gerektiği gibi performans veren kartım csgo da 200-255 fps arasında geziyor bunun nedeni nedir nasıl çözebilirim ?
  37. boraK

Tek kanal Çift kanal ram farkı nedir ?

teşekkür ederim dostum.
  38. boraK

16 gb ram sizce ne kadar süre sonra oyunlarda yetersiz kalır o zaman çift kanal yaparım diye düşünüyorum.
  39. boraK

Çok sağ ol dostum peki sence bitane daha ram almama değer mi ?
  40. boraK

Tekrardan daha açıklayıcı yazmak istedim Ekran kartı Palit Game rock rtx 3080 İşlemci ryzen 7 3700x Anakart Asus x570 plus tuf gaming Ram corsair 16GB Venagace 3600 mhz cl18 Şimdi ben bu sisteme bitane daha 16 gb lik ram taksam bana ne kadar bir faydası olur ve değer mi ?
  41. boraK

Merhabalar Tek kanal ram kllanıyoruum şu anda corsair vengace 16 gb 3600mhz cl18. Bu rami tek kanal olarak kullanmamın bana ne gibi bir zararı olabilir ? Çift kanal olsaydı ne kadar bir performans farkı olurdu ?
  42. boraK

Black bar

Merhabalar amd işlemci be nvidia ekran kartında 4.3 black bar sız oynamak için ne yapmam lazım ?
  43. boraK

Donanım Sistem Karşılaştırması

Kesinlikle doğru öneri
  44. boraK

Ekram Kartım Kendini Az Kullanıyor.

Monitörün 1080 p ise darboğaz yaşarsın 3070 ile ve oyunun o karta optimizasyonuu olmayabilir henüz diye düşünüyorum.Çünkü ben 3080 ile ryzen 7 3700x kuullanıyorum ve 1080 de ekran kartı kuulanımım %75 - %80 iken (bazen bazı oyunlarda %60 lara kadar geriliyr) 2k 144 hz monitör ile kullanılan...
  45. boraK

Monitör önerisi

hocam g sync destekiyor mu bu mıonitör ?
  46. boraK

Monitör önerisi

Hocam 27 inch modeli daha pahalı
  47. boraK

Monitör önerisi

Merhabalar https://www.qp.com.tr/gigabyte-g32qc-31-5-1ms-165hz-2k-2560x1440-amd-freesync-premium-pro-va-panel-kavisli-oyuncu-monitoru bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz ? 24 inch 1080 p bir monitörden geçeceğim.Alışmam uzun sürer mi büyüklüğüne ?
  48. boraK

Monster monitör alınır mı ?

Merhabalar Aryond A32 V1.1 165Hz 1ms Curved Kavisli Gaming Monitör | Monster Bu monitörü almayı düşünüyorum ama monster markası monitörde nasıldır bilgisi olan veya kullanan biri var mı ? Bide bu fiyatlarda(max 3500 tl) olacak şekilde 2k 144-165 hz monitör önerirmisiniz.
  49. boraK

Psu fark eder mi?

Merhabalar Psu oyun oynamazken ve yük altında değilken (1050 w bir psu için) yine 1050 w mu kullanır yoksa watt harcamasıda yüke göre değişirmi ?
  50. boraK

Ac originste düşük fps sorunu

Gerçektende öyle çok bi oyununu oynamadım ama bu ac originste gerçekten dediklerinizi yaşıyorum :D
  51. boraK

Çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için bir an korktum acaba kartta mı problem var diye :D
  52. boraK

165hz 2k bir monitör alacağım sorun ortadan kalkarmı sizce ? 1609071500 İşlemciyi değiştiremem çünkü şu anda izlediğim videolarda 3700x ile 5600x arasında (2k da) 5-15 fps fark oluyor
  53. boraK

Merhabalar. Palit rtx 3080 gamerok oc ve ryzen 7 3700x ile ac originste fps 50 ye kadar düşüyor. Bunun sebebi 1080 p 60hz monitörüm olabilir mi (Çünkü GPU kullanımı %80 ile %60 arasında oluyor) ? Yoksa oyunda bir optimizasyon problemimi vardır ? Çünkü rdr2 ve Death Stranding de ultra ayarlarda...
  54. boraK

AC ORİGİNSTE KASMA SORUNU

Merhabalar palit game rock rtx3080 oc ryzen 7 3700x işlemci ile ac originste şehirlerde fps 50 ye kadar geriliyor. bunun nedeni acaba 60 hz 1080 p monitörümdenmidir ? Yoksa oyunda optimizasyon sorunumu vardır ? gpu kullanımım %80 ile %60 arası oluyor genelde.
  55. boraK

31.5 inch monitörler

hocam odak sıkıntısı vs. yaşarmıyım ?
  56. boraK

31.5 inch monitörler

merhabalar 31.5 inch 2k 165 hz curved bir monitörde oyun oynayan oldumu hiç aranızda? şu an 24 inch monitörüm var 31.5 inch oyun oynarken sıkıntı yaratırmı ?
  57. boraK

G sync monitör

teşekkür ederim hocam yardımın için
  58. boraK

G sync monitör

hocam peki nvidia bi kartla freesync kullanırsam bi sıkıntı yaratır mı ? çünkü gerçekten g sync olarak istediğim monitörler ya yok ya da çok pahalılar
  59. boraK

G sync monitör

Gigabyte G32QC 2K 165Hz bu monitörü alsam (freesync) g-sync olarak kullanabilirmiyim illa g sync kullanmammıgerek
  60. boraK

G sync monitör

Merhabalar G-sync destekli 2k curved ve 27 veya 31.5 inch monitör olarak ne önerirsiniz ?
  61. boraK

Palit Rtx 3080 gaming pro oc

Isınma sorunu oluştururmu kart ?
  62. boraK

Palit Rtx 3080 gaming pro oc

Merhabalar Palit Rtx 3080 gaming pro oc nasıldır ? Sıkıntı yaratır mı ? Aranızda hiç kullanan oldumu kullandıysa memnumu karttan
  63. boraK

Palit ekran kartı

Merhabalar Palit ekran kartları nasıldır ve niye diğer markalara göre neredeyse 1000 tl daha ucuz ? Güvenilebilecek bir markamıdır ?
  64. boraK

Kendi Geliştirdiğim Oyun: Spacia: Andromeda Life Çıktı

Umarım istediğin şekilde yaparsın. Bol şanslar
  65. boraK

Windows 10 format atma

Direk bilgisayardan atabilirsin Youtube ye yazarsan çok basit bir şekilde atılıyor.
  66. boraK

Adobe connect Macte açılmıyor

Silip tekrar yükledim şu an açılıyor ama eskiden direk uygulamada aç diyincr açılıyordu şu an ilk önce programı açıp sonra uygulamada aç demem gerekiyor anlayamadığım bir şekilde.
  67. boraK

Rtx 3060 Ti

Merhabalar. Sizce Rtx 3060 Ti lı bir sistem kaç tl olur ?
  68. boraK

Adobe connect Macte açılmıyor

Mehabalar adobe connect daha düne kadar sorunsuz bir şekilde çalışırken şu anda macbook air 2020 cihazımda çalışmamaya başladı sebebini bilen varmı ?
  69. boraK

Sizce hangisi ?

Merhabalar Siz olsaydınız hangi sistemi almayı tercih ederdiniz ? Sebebi ile birlikte yazarsanız sevinirim. Oyun oynamak için almayı planlıyorum ama yakın zamanda değil :D 1606754010 https://www.gamegaraj.com/urun/phantom-7a-rtx...
  70. boraK

Asgari ücret ne olur sizce ??

2640 tl olacak bence
  71. boraK

Chrome mu, Mozilla mı?

Kullana bilirsen opera gx Ama bence her türlü chrome
  72. boraK

Ps 4 pro

Xbox series s in fiyatı 4000 civarı olsa tam alınacak ürün olur ama 5400 çok o ürün için bence.
  73. boraK

Ps 4 pro

Özel oyunları oynamak istediğin için ps e yöneldim. Yeni yılı bekleyecek gibiyim.
  74. boraK

Ps 4 pro

Merhabalar Bu dünemde ps4 pro alınır mı ? Alırsam kaç sene iyi grafiklerde güzel performans verir ?
  75. boraK

iPad 8. nesil 32 GB alınır mı?

Merhabalar ipad 8.nesil 32 gb versiyonu almaya değer mi ? Sıkıntı çıkartır mı ?
  76. boraK

Fiyatlar ve tercih

Merhabalar Sizce ps5 ve xbox series x in fiyatı seneye düşer mi ? Yoksa aynı kalır mı ? Ve sizce hangi konsol tercih edilmelidir? 1605557038 Güncel
  77. boraK

Hangisi seçilmeli?

P40 lite
  78. boraK

Şifresiz f1

Gerçekten çok saçma bir olay şifresiz yayınlayacaklarını söylediler 13.10 da başlayacak bakalım ne halt edecekler. Merakla bekliyorum
  79. boraK

Şifresiz f1

Nasıl yani sadece sitesindenmi izleyebiliyoruz ?
  80. boraK

Şifresiz f1

Şu an hala başlatmadılar yayını.Kablo tv de 240. Kanal da s sport haberiniz olsun.
  81. boraK

Sizce Formula 1 bir spor mu yoksa değil mi?

Spor demek fiziksel aktivite demek değildir.Rekabet unsuru geçen çoğu şeyi spor olarak sayabiliriz.
  82. boraK

Şifresiz f1

Merhabalar F1 i şifresiz olarak verecekler mi ?
  83. boraK

Macbookta ses karıştırıcı

Nasıl yani ben atıyorum müzik dinleyerek bir şey oynamak istiyorum ve o programda ses var ben bu sesi kapatamıyormuyum ?
  84. boraK

Macbookta ses karıştırıcı

Windowsta istediğimiz programın sesini kapatabiliyorduk aynısını macte nasıl yapabiliriz ? bilgisayarın sesini tamamen kapatmak istemiyorum uygulamanın sesini kapatmak istiyorum.
  85. boraK

apple watch ile mac bağlantısı

bilen yokmudur ?
  86. boraK

apple watch ile mac bağlantısı

merhabalar apple watch se ile macbook air 2020 ürünümü bağlamaya çalıştığımda mac te apple watchınızla iletişim kurulamadı hatası alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim ? 1603179316 güncel
  87. boraK

İpad beta sürüm

İpad air 1.nesil olduğu için almayacak güncellemeyi ve merak eden arkadaşlar varsa beta sürümüne katılamıyorsunuz ipad air 1 ile
  88. boraK

İpad beta sürüm

Merhabalar ipad air1.nesil kullanıyorum ve ipadime ipados 14 veya 13 kurmak istiyorum nasıl yapabilirim beta sürümüne katılmam gerek galiba nasıl katılabilirim?
  89. boraK

İphone 11 pro

Çok haklısınız ama ne yapalım işte bir umut ?
  90. boraK

İphone 11 pro

Merhaba dostlarım Sizce iphone 11 pro fiyatları düşer mi ?
  91. boraK

Macbook pro

Merhabalar. Macbook pro 13 inç modelini apple dan öğrenci indirimiyle almak istediğimde(internet sitesinden) 1 ay sonraya teslim tarihi veriyor. Ben macbook pro yu zorlu center deki apple store den almak istesem stoklarında varmıdır direk alabilirmiyim yoksa yine bana günmü verirler ?
  92. boraK

Nutella helal mi?

Kontrollere giden bağımsız gıda mühendislerinidemi kandıracaklar gizli formül diyerek ?
  93. boraK

Win 10 sıfırlama takıldı

Aynen ben takıldı sandım sabaha kadar açık bıraktım belki düzelir diye sabah kalktıgımda düzelmişti ? 1600340361
  94. boraK

Apple watch se

Çok teşekkürler
  95. boraK

Win 10 sıfırlama takıldı

Yok şu an düzeldi
  96. boraK

2020-2021 Yılında Alınabilecek En Uygun Fiyatlı iPhone Modeli Ne?

Xr a 1000 tl daha vermeye değeceğini sanmıyorum se 2020 al en mantıklısı
  97. boraK

matepad pro mu ipad air 3 mü almalıyım fiyat bakımından farka değer mi

İpad air 3
  98. boraK

Apple watch se

Merhabalar apple watch se ne zaman satın alınabilir duruma gelecek bilgisi olan var mı ?
  99. boraK

iPhone yazılımı mobil veriden nasıl güncelleyebilirim

Direk yükleyebilirsin sıkıntı çıkarmaz.
  100. boraK

bilgisayar aniden kapanması ve açılmaması

Ya pw de bir sorun vardır ama sanmam pw de olsa pc ye o kadar güç gitmez diye tahmin ediyorum. Büyük ihtimalle aşırı ısınıyor
  101. boraK

Ekran kartı ortalama ömrü

5 senedir ortalama
  102. boraK

Gtx 960 2 gb alınırmı

970 alman daha iyi olur bence
  103. boraK

İnternetten nasıl para kazanabilirim

Bende merak ettim açıkçası bir tek bildiğim bu logo falan tasarlayarak para kazanıyorlar o da yeteneğin ve bilgin olması lazım.
  104. boraK

Win 10 sıfırlama takıldı

Merhabalar Ben windows 10 u sıfırladım fakat sıfırlama işlemi devam ederken %34 te takıldı ve ilerlemiyor ne yapmam lazım ?
  105. boraK

İnternet var fakat çalışmıyor

Daha 2 saat önceye kadar hiç bir şey yoktu modemle alakalı olduğunu düşünmüyorum 2 senedir kullanıyorum.
  106. boraK

Hayır hiç bi hata almadım
  107. boraK

Pc internete bağlı google a giriyor youtubeden video falan izleyebiliyorum fakat steam discord epic games gibi uygulamalar açılmıyor nedendir ?
  108. boraK

Bir oyunu zihninizden silip tekrar oynama şansınız olsaydı hangisi olurdu

Yenilerden rdr2 Eskiyse gta sa yada cod bo
  109. boraK

Instagram'ın iOS sürümünün Android'e göre daha iyi olduğu gerçeği

İos her zaman daha iyiydi instagramda
  110. boraK

iPhone SE (2020) vs iPhone 7

Se tabiiki
  111. boraK

iPhone 11'e 8449 TL vermek?

11 gayet iyi fakat ekran konusunda sizi üzebilir.
  112. boraK

Trafikte tartışıp tokat attığı kadından dayak yedi

Eline sağlık ablacım
  113. boraK

İphone se 2020 de netflixi ana ekranın yanına koymak

İos 14 de gelecek heralde o özellik.
  114. boraK

[REHBER] Sabit 60 FPS sorunu nasıl çözülür?

Kapatmaya çok gerek yok bence 60 hz ise monitör gayet iyi bir şey.
  115. boraK

Forza horizon 2 mi need for speed paybackmi

Fh2
  116. boraK

P30 pro vs note10 plus

Note 10+
  117. boraK

Güç kaynağı ekran kartına yetermi

Değiştir bence 400w al
  118. boraK

2 Laptop Arasında Kaldım

İntel işlemcili al.
  119. boraK

Uçuşan Üyeler Nasıl Uçuyor

Güzelmiş?
  120. boraK

Xiaomi redmi note 9 pro Vs realme 6 8gb Huawei p40 lite

Note 9 pro.
  121. boraK

Kod Yazmak İçin Yazılım İçin Macbook Uygun Mu?

Macbook pro gayet iyi bir tercih oyun oynamayacaksan.
  122. boraK

Antivirüs kapalıyken bilgisayara virüs bulaşır mı?

Şüpheli bişey indirme bulaşmaz.
  123. boraK

Xr mi almaliyim yoksa biraz daha zorlayip zorlayip 11 mi ?

Kamerayı çok dert edersen kesinlikle 11 almalısın ve aralarında 1000 tl gibi bir fark var bence biraz daha ekle 11 al. O fiyat xr a verilmez şu an.
  124. boraK

900 tl ye 2.el pc masaüstü

Yükseltebilirsin fakat 1000 tl gibi para birktirip 1900 2000 tl ye daha iyi araştırmalarla rehber videoları izleyerek daha iyi bir bilgisayara sahip olabilirsin bence acele etme biriktir biraz daha.
  125. boraK

Mojang ekranında donup kalıyor

Javayı güncellediğinize emin olun.
  126. boraK

Xiaomi Elektrikli Scooter alınır mı?

Alınır şehir içi sürmek için gayet mantıklı bence.
  127. boraK

Kaldırmak ayrı bir şey akıcı oynamak ayrı bir şey.
  128. boraK

Tarihi hezimet! Barcelona 2 - 8 Bayern Münih

Messinin takım değiştirmesi gerekiyor.Bu barçadan bi baltaya sap olmaz çünkü.
  129. boraK

Cs go şçin zor 900 tllik bir bilgisayar max 30 fps açar belki açamaz bile tavsiyem bütçeni arttır paranı biriktir ve kasa toplama rehberlerinden yeni bütçene uygun kasalar bul.
  130. boraK

Firefox mu? Yoksa Google Chrome mu?

Yeterli ramin varsa kesinlikle chrome.
  131. boraK

Uçuşan Üyeler Nasıl Uçuyor

Thorun çekiciyle uçuyor.
  132. boraK

Ne için toplayacaksın? Oyun için istiyorsan imkansız 900 tl ye toplaman.
  133. boraK

Dolar mı Euro mu?

Şu an bence hiç biri alınmaz bidaha düşündümde satarken zaten inaan gibi kırmıyorlar değerini.
  134. boraK

şuan dinlediğin şarkıdan bir cümle yaz, hadi :)

Her akşam vodka rakı ve şarap içtikçe delirir insan olur harap gel kurtar beni bundan ne olursun yarab bitsin artık korkunç serap.
  135. boraK

Mühendislik laptop

10000 tl ye çıkabilirseniz oyun oynamak gibi bi amacınız yoksa macbook prolara bakabilirsiniz.
  136. boraK

7/8.000 laptop mühendislik

Macbook pro modellerine bakabilirsiniz.
  137. boraK

Bilgisayar için sandalye önerisi?

Ofis koltuğu satın alabilirsin.
  138. boraK

Birisi araba camının içinden geçmiş, kameradan bulunabilir mi?

Kamera arabayı çekiyorsa bulunur ve çakıda kesinlikle parmak izi vardır.
  139. boraK

en muhteşem ikili

Patates kızartması - bira
  140. boraK

14-15 yaşında basketbolcu olabilirmiyim

Fiziğini geliştir tekniğini geliştir.
  141. boraK

Dolar mı Euro mu?

Euro 1 2 haftaya 9 u görür.
  142. boraK

Yürüyüş yaparak zayıflanır mı ? Öğün azaltmak sağlıklı mı ?

Karbonhidratı keseceksin az yiyeceksin günlük 2000 kalori alması lazım ortalama bi insanın sen 1500 kalori daha sonrasında 1000 kaloriye kadar düşmelisin.Besin değeri yüksek ve kalorisi düşük gıdalar tüketmelisin.
  143. boraK

update hatası

Bilgisayarcıya götürün lisans süreniz bitmiş olabilir.
  144. boraK

Htc cihaz çok ısınıyor

Htc nin genel problemi galiba bu
  145. boraK

Sizce yeni tanıtılacak Apple cihazların kutusundan şarj aleti ve kulaklık çıkar mı?

Bence kesinlikle çıkacaktır.
  146. boraK

Bilgisayarımı satacağım kaç tl eder

500-700 arası alıcıya göre değişir.Onun ihtiyacına bağlı.
  147. boraK

Donanım yardımı

İşlemciyi ve ekran kartını değiştirmelisiniz.
  148. boraK

Deodorant tavsiyeleriniz?

Axe dark
  149. boraK

HTC neden yeni telefon çıkarmıyor?

Battılar çünkü ama çıkartıyorlar diye biliyorum.
  150. boraK

Sizce Apple katlanır bir cihaz tanıtacak mı?

Tanıtır belki ama çook sonra .
  151. boraK

Bana ucuz bütçeli güzel oyunlar önerir misiniz ?

Hallow knight To the moon
  152. boraK

Rusya, koronavirüs aşısının iki hafta içinde kullanıma hazır olacağını ileri sürdü

İzleyip görelim bakalım.
  153. boraK

İş için telefon önerir misiniz ?

Rica ederim.
  154. boraK

Bu sistem özellikleri Payday 2'yi kaldırır mı ? Ve ayrıca Payday 2'yi nereden indirebilirim?????

Kaldırır steamdan alıp indirebilirsiniz.
  155. boraK

Yazılımcılar 1 metrlik yerde çalışan bir asosyal mi?

Alakası yoktur.
  156. boraK

İndirim yakında bitecek bakar mısınız?

Alınır.
  157. boraK

İphone 11

12 yi bekleyin ekran kalitesi çok daha iyi olacak.
  158. boraK

İş için telefon önerir misiniz ?

S 10 lite kalem isterseniz note 10 lite.
  159. boraK

İşlemcim 64bit destekliyor mu?

Destekliyorda desteklemese daha iyi ?
  160. boraK

Steam kütüphanemdeki oyunların silinmesi

Format at veya hdd bozulmuş olabilir ya da ssd neye kuruyorsan artık.
  161. boraK

Aklımı karistiriyor

Aynı olmama ihtimali yüksek.
  162. boraK

Redmi Earbuds S Alınır Mı?

Videolarını izlerseniz daha iy bir kanıya varırsınız bence.
  163. boraK

Şarjım Orjinal mi ? (Resimli)

Nerden satın aldın ? Gidip bir apple servisine sorabilirsin.
  164. boraK

Ekran kartım 350W istiyor fakat 250W takılı

Nasıl dayandı o psu ?
  165. boraK

Bilgisayar toplamak mı sıfır almak mi?

Falan olacaktı.
  166. boraK

Boy sorusu

1.70 1.75 arası olursun.
  167. boraK

Bilgisayar toplamak mı sıfır almak mi?

Toplamak daha karlıdır fakat bazen hazır kasalar itopyada galan daha uyguna gelebiliyor.
  168. boraK

Telefonu 3 gün kullandım sim kartıda takılı halde iade kabul ederler mi?

Arayıp sorman daha iyi bir çözüm olacaktır senin adına.
  169. boraK

Sence hangisi

Bütceniz ne kadar?
  170. boraK

ps4 te gta 5 oynama

Oynayamazsınız.
  171. boraK

Telefon

100 200 tl bütçe arttırıp no9 pro almanızı tavsiye ederm. Note 8 pro yuda tavsiye ederim.
  172. boraK

Oyun önerecek varmı

Çok doğru tespit dostum....
  173. boraK

Acı

Hepsi geçer zamanla.Yıkıldım diyede korkmayacaksın beni öldürmeyen şey güçlendirir diyecrksin.. Zamanla atlatacaksın ders çıkartacakdın ve daha güçlü olacaksın.
  174. boraK

Cumhurbaşkanı Koronavirüs Uyarısını Tamam Sloganıyla Yaptı

Kendisininde maske takması lazım.....
  175. boraK

90000 lira monster laptop

Görüşüm yok. 100000 tl ne allah aşkına.
  176. boraK

Sizce Oppo cihazlar fiyatını hak ediyor mu?

Güzel cihazlar üretiyorlar.Hiç kullanmadım ama hak ediyor gibime geliyor.
  177. boraK

Avrupa ve Türkiye de 1500 birim fiyata üstü açık spor araba

Bizimki daha iyi kardeşim sen anlamıyorsun ?
  178. boraK

xiaomi redmi note 9s vs xiaomi redmi note 9 pro

Bütçe sorunun yoksa tabiki pro.
  179. boraK

7500 butce ?

İphone 11 İphone xs
  180. boraK

Pc gözlükleri ise yariyormu

Göz bozukluğu varsa gereken bir üründür.
  181. boraK

Maks. 3500 TL'ye amoled Ekran Cihaz Tavsiyesi

Mi 10 lite A71 (gereksiz pahalı)
  182. boraK

8.000 - 10.000 Pc Vs Android telefon

Hangisinin daha ağır bastığına karar ver. Ne istediğini bul.
  183. boraK

AMD mi INTEL mi Diyen Kullanıcılar

Kavga sebebidir ?
  184. boraK

Foruma gününüzün kaç saatini ayırıyorsunuz??

1 bazen 2
  185. boraK

IPS LCD Vs Super Amoled

Ekran çok önemliyse tabii ki süper amoled almalısın
  186. boraK

Bildiğiniz Tüm Kamera Haznelerini Unutun: Mi 10 Pro+

Kameranın telefonu.
  187. boraK

GTA V Güncelleme sonrası oyundan atma.

Ben yaşamadım öyle bir şey henüz. Bir daha deneyin atacakmı tekrardan.
  188. boraK

Bilgisayarım Durduk Yere Kendi Kendine Yeniden Başlıyor

Isınıyordur ve kendini kapatıyordur fanları temizlemeni tavsiye ederim.
  189. boraK

Dün ve Bugün Burnum Kanadı

Benimde aynı ?
  190. boraK

Aliexpress Gümrük Vergisi

Bilmiyorum mert bayantemur diye bir kanal var ondan izleyebilirsin o getirtiyor bir sürü şey ve vergileri ne kadar kestiklerinide söylüyor.
  191. boraK

Dün ve Bugün Burnum Kanadı

Kılcal damarların burnun dışındaysa çok normal bir olaydır. Sıcakta ve tansiyonun çıktığında normal olarak patlarlar ve burnun kanar.
  192. boraK

Oyun önerecek varmı

Çöp mü.Dostum çöp diyemeyeceğin oyun 2 side benim tarzım değil dersen daha doğru olur.
  193. boraK

Logitech Unifying Alıcı Her Logitech Cihazında Çalışır mı ?

Programdan eşleştirme yaparsan çalışır diye biliyorum.
  194. boraK

Aliexpress Gümrük Vergisi

Hediye diye yazarlarsa geçiyor diye biliyorum. Vergileride araştırıp öğrenebilirsiniz Bir sürü vergi var gümrükte 4 ya da 5 tane vergisi var galiba Sunma,damga vb gibi vergileri var.
  195. boraK

Birleşik Krallıkta eğer krallık devrilirse marşı ne olur

Nasıl bir soru bu ya ?
  196. boraK

SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Chrome
  197. boraK

Bilgisayar Mavi Ekran Hatası Veriyor

Umarım çözüm bulabilirsiniz.
  198. boraK

Escape from Tarkov açılıyor, ekran çözünürlüğü düşüyor, sonra kapanıyor.

Torrentte bir problem olabilir.
  199. boraK

Tamam bendede aynı sorun oluyordu.Ben çözümü kabloyu değiştirmekle bulmuştum siz en iysi bir bilgisayarcıya götürün ama laptop masaüstüne göre biraz daha karmaşık.
  200. boraK

Japon mantığı yüzünden kimler kaybetti ve kaybediyor?

Ayak uyduramadılar bence.
  201. boraK

Laptop ekranına görüntü gelmiyorsa laptopun içindeki ekrana görüntü veren kablolarda sıkıntı olabileceğini düşünüyorum. Şahsen masaüstü bilgisayar kullanıcısıyım ve hdmi kablom bozulmuş aynı sorunu yaşıyordum hdmı kablosunu değiştirince düzelmişti.
  202. boraK

Kulaklık kullaninca kulakta ağrı

Kulakiçi kullanmayın bence kulak üstü kullanmaya çalışın biraz. Ve ses ayarlarınızı kendinize göre ayarlayın.
  203. boraK

Ekrana bilgisayardan görüntü veren kabloda laptop olduğu için nasıl çözülür bilemiyorum. Bir bilgisayrcıya götürmeni tavsiye ederim.
  204. boraK

Oyun önerecek varmı

Mb warband To the moon Hallow knight
  205. boraK

Kablolarla alakalı bir sıkıntı olabilir.
  206. boraK

Cyberpunk 2077 İçin Üç Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Goty alacak bence. Müthiş bir şekilde geliyor.
  207. boraK

Maksimum 3000 TL telefon

Note 9 pro ile çok fark yokmuş aralarında note 9 pro yu tavsiye ederim.
  208. boraK

Acun Ilıcalı Netflix gibi platform kuruyormuş sizce tutar mı ?

Netflixin rakibi olamaz ülke pazarında kalır.
  209. boraK

Rusya'nın duyurduğu koronavirüs aşısını yaptırır mısınız?

Yaptırırdım tabikiside ?
  210. boraK

Maksimum 3000 TL telefon

Note 8 pro iyidir.
  211. boraK

Hangi telefonu alamalıyım

Yukarıya 3 tane video bıraktım izleyip seçebilirsiniz.
  212. boraK

Sistemi yormayan AV önerisi

Malwerbytes kurabilirsiniz.
  213. boraK

İyi bir araştırmayla bence 2.el alabilirsiniz yinede siz bilirsiniz.
  214. boraK

İpad proyu üniversite için almalı mıyım?

Mac almanızı tavsiye ederim. Ama ipad proda işinizi görecektir.
  215. boraK

Hemen 2 tane video atacağım izleyip fikir sahibi olabilirsiniz. 1597152344 1597152362 Bu videolara bakmanızı tavsiye ederim.
  216. boraK

Forza horızon gıbı drıft oyunu varmı sıstem fark etmez varmı hanımlar beyler

Dirt serisine bakabilirsin.
  217. boraK

5000 tl ye kadar telefon önerisi

One plus 7t en mantıklısı budur. Eski kasa bir telefonu önemsemeyecekseniz ve iphone istersenizde iphone se 2020 ye bakabilirsiniz.
  218. boraK

Acil lazım değilse telefon biraz daha ekleyip üstüne 1000 tl kadar ekleyip xiaomi note 8 pro almanızı tavsiye ederim.
  219. boraK

Linux'dan Windows 10'a geçiş.

Bende merak ettim. Güncel.
  220. boraK

Amd VS İntel

Oyun ve paran varsa intel. Oyun render ve daha uygun bir ürün arıyorsan amd.
  221. boraK

Soru Trendyol'un Yaptığı Rezillik

İtopyadan toplamanı tavsiye ederim.
  222. boraK

Android Tablet vs iPad ? - Hangisini tercih ederdiniz?

Tabiikide ipad kıyaslanamaz bence. Apple ın en iyi cihazıdır bence ipad.
  223. boraK

Sizce android telefon için en az kaç gb ram gerekli?

6gb şart android’e.
  224. boraK

Sizce Rap Müziğin En'i Hangisi?

Sagopa bir pesimistin gözyaşları.Efsanedir dinlemeyen varsa hemen şu anda dinlemelidir.
  225. boraK

Apple Eylül Etkinliğinde Tanıtacağı Cihazlar (Söylenti)

Fiyatlar önemli fiyatlar? 1597145617 Alın direk.
  226. boraK

Putin Duyurdu: Dünyanın İlk Koronavirüs Aşısını Tescilledik

Umarım çıkarda kurtuluruz.
  227. boraK

Hangisi

Kesinlikle warband
  228. boraK

F/P Kulaklık tavsiyesi

Hyperx in kendi indirimlerini bekleyip 600 tl gibi fiyatlara cloud2 modelini almanı tavsiye ederim.Gerek oyunlardaki ses kalitesi gerekte sağlamlığıyla 10 üzerinden 10 diyebileceğim bir cihazdır. Aceleniz yoksa bekleyip indirimleri bu ürünü almanızı tavsiye ederim.
  229. boraK

yardım edebılır mısın?

Onu hiç düşünmedim ? Vazgeçtim parça parça topla ?
  230. boraK

Assassins Creed Origins ani fps düşmesi

İndirdiğin korsana göre değişir bu olay.İndirdiğin korsan oyunun optimizasyonunda bir sıkıntı olmuş olabilir eğer çok gözüne batıyorsa bu durum başka bir siteden indirmeyi denemelisin ya da satın almalısın.
  231. boraK

İphone 6 nin desteği neden son buldu?

iOS 13 eski iPhone ve iPad'leri desteklemeyecek! - ShiftDelete.Net Duyurmuşlar zaten iphone 6 nın ios 13 güncellemesi almayacağını.
  232. boraK

İphone 6 nin desteği neden son buldu?

5.güncellemesini almıştır öyle bir şey olamaz yanlışınız vardır.
  233. boraK

Pc takılıyor

Dönüştürücüyü değiştirip dene,bide farklı bir monitöre takmayı dene.
  234. boraK

yardım edebılır mısın?

Paranı biriktir ve direk al bence parça parça alma.
  235. boraK

laptop önerisi

Lenovo,acer,hp modellerine ve excaliburlara bakabilirsiniz.
  236. boraK

31 ağustosta okullar açılır mı? fikirleriniz neler herkesin düşüncelerini merak ediyorum

Açılır sonrasında tekrardan kapanır.
  237. boraK

Türkiye'de ilk! Yeni HP Omen 15 2020 kutu açılışı

Hayırlı olsun.İncelemesini bekliyoruz.
  238. boraK

İşlemci tercihi

İ3 9100f almalısın bence.
  239. boraK

Sakın Hepsiburada.com'dan ekran kartı almayın

Gecikme olabilir gelmezse yazmalısın bence böyle bir şeyi hepsiburada gibi bir sitenin böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum.
  240. boraK

Murat Kekilli - Unutamam Seni

Keşke eskisi gibi olsa Kekili.
  241. boraK

Format Nasıl Atacağım?

Windowsun sitesine girip bilgisayara windows 10 kurucusunu indirin usb ye atın usb den temiz formatınızı atın. İnternetten videolarla daha iyi anlayabilirsiniz.
  242. boraK

hangi windows ?

Win 7 64 tabiikide
  243. boraK

Meslek lisesi çıktı ama ben anadolu okumak istiyorum.

Neden anadolu istiyorsunki bir amacın yoksa meslek oku en azından liseyi bitirdiğinde elinde bir meslek olur.
  244. boraK

Popülerite kazanmış Amerikan | Chevrolet neden başarısız oldu?

Yakıt tüketimi çok.Gm de yönetemedi şu an sadece ultra lüks modellerini üretiyorlar sanırım(corvette,camaro) gibi. Yanlış biliyor olabilirim maruz görün.
  245. boraK

Elektrikli Araç Kullanıyor Musunuz?

Hayır kullanmıyorum. Ve kullanacağımıda düşünmüyorum.
  246. boraK

5000-6000 F/P Laptop Tavsiyesi

Bence aklında ne varsa onu al yoksa dahada zamlanabilir ?
  247. boraK

İphonelerde oynanacak oyunlar

Efekt uygulamalarıyla ne yapıyorsunuz? Okuduğunuz okulla veya çalıştığınız işle ilgilimi ? Birde tebrik ederim hocam hiç bir sosyal medya uygulamasını kullanmamanızı ?
  248. boraK

Boot manager

Güvenli modda başlatmayı deneyin oradan araştırabilirsiniz.
  249. boraK

Yatırım yapmak için öneri

1/3 ünü altın 1/3 ünü euro 1/3 ünüde dolar yapmanızı tavsiye ederim. Sizin yerinizde olsam böyle yapardım. Paranızın tamamını asla bir şeye yatırmayın.
  250. boraK

Oyunlar konusunda birini bitirmeden birine başlıyormuşsunuz gibi bir his var içimde ?
  251. boraK

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Jbl modellerine bakmanı tavsiye ederim.
  252. boraK

Sizde biraz maymun iştahlılık olabilir mi acaba ?? Gerçi garantiye yollamışsınız.Telefonu geri aldıktan sonra devam ettiniz mi bari oyuna ?
  253. boraK

Online oyunlar pek tercihim değil. Yinede teşekkür ederim.
  254. boraK

Nostaljik Parça Paylaşımı

Dario Moreno Her Akşam Vodka Rakı ve Şarap.
  255. boraK

Teşekkürler önerilerin için.
  256. boraK

Türkiye'de islamofobi var mı?

Evet çünkü insanları bazı şeylere çok zorluyor kendinin en iyi müslüman olduğunu süşünenler.Hatta öyleki kulla allah arasına girmekten bile çekinmiyorlar.
  257. boraK

Yok çok bilindik oyun.Bide benim hoşuma gitmiyor öyle oyunlar genel olarak hikayeli veya platform oyunları tercihim.
  258. boraK

?
  259. boraK

O seri hiç cezbetmedi beni.
  260. boraK

Gta4 de yapılacaklar

O da iyitmiş ?
  261. boraK

Apple da bedava ve güzel oyunları yazarmısınız. Rayman adventures i öneririm ben.
  262. boraK

Gta4 de yapılacaklar

Motorun üstünden bir yerlere çarparak fırlamak. Aşırı keyifli ?
  263. boraK

İkon Tasarımı, Nasıl Olmuş?

İlk denemense güzel dostum deneye deneye daha iyisini yapabilirsin bence.
  264. boraK

Modem tavsiyesi

Tp-link ti galiba onun modelleri güzeldir.
  265. boraK

200-300 TL Gaming Kulaklık Önerisi

O fiyata en iyisi budır dostum bencede. Ama sana tavsiyem acelen yoksa paranı biriktir ve 5-7 sene gidecek sağlam bir kulaklık al. Hyperx cloud 2 gibi..
  266. boraK

Xiaomi Redmi A8 32GB Alınır Mı

Şahsi fikrim değmeyeceği yönünde.
  267. boraK

3500tl telefon

Realme 6 pro
  268. boraK

S10-S10 Lite-P30 hangisi sizce ?

S10 güncelleme alacak çünkü.
  269. boraK

Note 10 Plus parasına değmiyor mu?

Ne istiyorsun mesela telefondan ona göre değişir tamamen kullanıcıyla alakalı bir şey bu bence.
  270. boraK

5000-8500TL Arası en iyi android cihaz..

Note 10+ 9000 tl civarı olması lazım bence en iyisidir.
  271. boraK

Windows ekran gidip gelme sorunu nedir?

Ekran kartında problem olabilir veya hdmi girişi veya kablosunda bir sıkıntı olabilir..
  272. boraK

Tamı tamına 8 gündür sigara içmiyorum

Umarım bırakabilirsin dostum.
  273. boraK

Tabletinizin modeli ve markasine ve kac oyun var tabletinizde

İpad air ın ilk sürümü oyun için kullanmıyorum 16 gb olmasına rağmen cayır cayır çalışıyor hala.
  274. boraK

Video Çekimi Güzel Olan Telefon?

İphone 11 iphone xs
  275. boraK

100-300 TL arası akıllı saat,bileklik önerisi.

Mi band 4 al bence mi band 5 e o kadar fark ödemeye gerek yok (şahsi fikrim)
  276. boraK

Model öneriniz?

İphone se2020, İphone xs, İphone 11 üçüde canavar gibi bence paran varsa iphone 11 pro da alabilirsin iphone 12 serisinide bekleyebilirsin..
  277. boraK

Selamlar .!

Hoş geldin dostum.
  278. boraK

SDN'de ki gıcık insan tipleri

Bitanesine bügün denk gelmiş bulunmaktayımdır ...
  279. boraK

Murat Övüç sahnede Yeşim Salkım'a küfür etti?

Bi dediği bi dediğini tutmayan bir kişiliktir kendileri.
  280. boraK

Dizi önerisi

Kanka dizi önerisi lazım film değil ve yeşil yolu izlemeyen yoktur diye düşünüyorum.
  281. boraK

PC video slayt yapım programı ?

Movavi video editör Camtasia studio 8-9
  282. boraK

ps4 almak istiyorum

Fiyatlar düşedebilir çıkadabilir. Bu kurlarla durumu kestirmek zor..
  283. boraK

Oyunlardaki "boss" kelimesinin Türkçe karşılığı sizce nedir?

Ezeli rakip bence çok mantıklı bir çeviri. Baş düşmanda aynı şekilde..
  284. boraK

Dizi önerisi

Vikings hariç hepsini izledim. İzlemeye değer mi Vikings ?
  285. boraK

İki MacBook'tan hangisi?

Bu şekilde kullanacaksanız ve bir içerik üretmeyecekseniz veya bilgisayarı çok zorlayacak şeyler yapmayacaksanız macbook air tavsiyemdir. Yakın zamanda bende almayı düşünüyorum. Apple Okula Dönüş - Mac MWTJ2TU/A MacBook Air 13.3 inç 1.1GHz i3 8GB RAM 256GB SSD Uzay Grisi MWTJ2TU/A buradan baz...
  286. boraK

Dizi önerisi

Merhabalar. Dizi önerilerinizi alabilirmiyim? Ben how to sell drugs online ı bitirdim bugün ve herkese öneririm çok keyifli bir dizi. Sizlerinde tavsiyelerini bekliyorum..
  287. boraK

Sigara içmenin havalılık sanılması

İçene niye içiyorsun diye sormam. Ama artistik bişey gibiymiş lanse edenlerede ağzının payının verilmesi gerektiğini düşünüyorum...
  288. boraK

WhatsApp'ta klavye çıkmıyor mesaj yazamıyorum

Konuşmaların silinmesini istemiyorsan konuşmalarını yedekle sonrasında wp yi sil.
  289. boraK

Bu Tarzda Oyun Varmı?

Yok beğenebilirsin diye yazdım
  290. boraK

Oyun için AMD mi Intel mi?

Isınmayı çok dert etmezsen ve birazda ucuz olsun diyorsan AMD. Isınması az bi tık üst performans istiyorsan ve daha stabil bi ürün istiyorsan İntel.
  291. boraK

Bu Lenovo hakkında ne düşünüyorsunuz?

O zaman benim düşünce sana yeteceği yönünde.
  292. boraK

Bu Tarzda Oyun Varmı?

Brawlhalla yada bakabilirsin.
  293. boraK

Bu Tarzda Oyun Varmı?

Human fall flat ve çok benzemeselerde rocket league,bide bi golf oyunu vardı adı aklıma gelmiyor.
  294. boraK

Bu Lenovo hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne için kullanacağına bağlı olarak iyi ve kötülüğü değişir.Bence güzel bir cihaz.
  295. boraK

[Genel Konu] iPhone Kullanıcıları Kulübü

Bir kere aldığınızda vazgeçemediğiniz meret.
  296. boraK

Önerilerinize açığım

Asus,acer ve özellikle lenovonun modellerine bakabilirsiniz. Lenovo sağlam dır kolay kolay bozulmaz ve bence fiyat performans ürünüdür rakiplerine göre.
  297. boraK

Bu acer alınır mı?

Alınabilir.
  298. boraK

Bilgisayar Açılmıyor

Power supply yetersiz kalıyor olabilirmi ?