Arama sonuçlarınız

1. S

online eğitim de iyi bir kurum ?

ben sadece dil öğrenmek değil. o dili kültürüyle işlesinler istiyorum beynime :)) çünkü bence bir dil ancak öyle öğrenilir. konu içeriğiyle bu konuda sadece ingizliceuzem.com u beğendim. düşünen arkadaşlara önerilir
  2. S

İngilizce Kursu Tavsiyesi

Akademik batı dilleri ve tömer tavsiye ederim Gidip bilgi alabileceğin iyi dil okullarından memnun olmayan arkadaşım olmadı
  3. S

mi note 10 lite

bende de xiaomi 10 PRO var bende arıyorum konu açarak kriletmek istemedim yardımcı olursanız banada olun lütfen :)
  4. S

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition sarar mı?

Sarar bence fakat belli aralıklarla oyna yoksa görevler sıkabilir günde 2 saat oyna çok sarar inan bana fazla oynarsan sıkılırsın oyundan
  5. S

Alınır Mı

bana kalırsa al kafan rahat olsun sıkıntı olduğunda modifiye edebilirsin :)
  6. S

Söyle Rahatla

eskiden hobi olarak hırsızlık yapıyordum bundan çok utanıyorum şimdi??
  7. S

Steam da kastıgım bır oyun vardı da arkadasındı steam guard vardı arkadasa ulasamıorum da nası alıcam guardı ben beyler

Bizzat tecrubeli hem resmi destek ekibi ile çalıştım kesinlikle dönüş sağlamıyor steam ama 3 sene öncesinden bahsediyorum benim öyle 10 tane oyunum çöp oldu :cry:
  8. S

PUBG Mobile'de gameloop emulatorde grafikler OpenGL+ haricindeki tüm ayarlarda siliniyor.

OpenGL+ ta cihazın zorlanıyor ise cpu dan çalan bir uygulaman var zorlanmaması lazım. bence görev yöneticisinden takibini yapabilirsin
  9. S

İPhone se alınır mı

iphonun en çok beğendiğim modelidir çok şık ve kibar işlemci olarak ta iyi bence alınır yani sormak bile hata bana kalırsa :D:D