Arama sonuçlarınız

1. A

Yardım Yaptığım oyun için destek olabilir misiniz?

Kendim geliştirdiğim oyunumu play store'de yayınladım indirip oynayarak destek olabilir misiniz? Yorumlarınızı bekliyorum. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamess.SweetSugarMatch
  2. A

Yardım Play Console hesabımda uygulama içi satın almayı nasıl kurabilirim?

Play store'de bir uygulama yayınladım ve uygulama içi satın almayı console hesabımda kurmayı bilmiyorum. Nasıl yapabilirim?
  3. A

Yardım Poco x3 pro'ya MIUI 14 hâlâ gelmedi

Poco x3 pro Türkiye rom'u kullanıyorum hâlâ MIUI 14 gelmedi.
  4. A

Soru Poco X3 Pro'ya hâlâ MIUI 14 gelmedi

Poco X3 Pro cihazıma hâlâ MIUI 14 güncellemesi gelmedi. Türkiye Romunu kullanıyorum. Normal midir?
  5. A

Telefonum Kapalıyken Birileri Aranmış

Arkadaşımın telefonu yaklaşık 1-2 haftadır kapalıydı. Yeni açtı ve arama kaydında telefon kapalıyken birilerinin aranmış olduğunu fark etmiş. Bunun nedenini bilen var mı neden böyle bir şey olabilir ?
  6. A

Play Console hesabımı ve admob hesabımı satıyorum ilgilenenler yazabilir

Merhabalar içinde 13 uygulama bulunan console hesabımı ve admob hesabımı satacağım.Admob hesabım kimlik onaylıdır ve temizdir. Almak isteyen olursa fiyat ayarlayabiliriz.İlgilenenler yazabilir.
  7. A

Habercilik uygulaması yapmak istiyorum isim önerisi olan arkadaşlar yazabilirler mi ?

Yeni bir habercilik uygulaması yapıcam ve isim önerilerinize ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?
  8. A

Kendime ait uygulama ve oyunlarımı yaptım bana destek olur musunuz?

Öncelikle Merhaba, Kendi çabamla yazılım öğrendim ve kendime ait birçok uygulama ve oyun geliştirdim oyunlarımı veya uygulamalarımı indirerek bana destek olur musunuz ? Link burda : Android Apps by Ali Can Daysal on Google Play
  9. A

Uygulamamın play storede yer alacak ekran görüntülerini daha etkili hale getirmek istiyorum

Merhabalar öncelikle, Uygulamamı play storeye ekleyeceğim fakat ekran görüntülerimin daha profesyonel gibi görünmesini istiyorum eklediğim dosyadaki görüntü gibi olmasını istiyorum. Bunun için hangi tasarım uygulamasını veya siteyi kullanabilirim?
  10. A

Vodafone İşleminizi Şu Anda Gerçekleştiremiyoruz

Vodafone 7000 e kalan kullanımlarını öğrenmek için OZET yazıyorum bunu söylüyor arıyorum yine aynı şekilde vodafone yanımda ya giriyorum o da aynı şeyi söylüyor başka vodafonelilerde de bu sorun varmı yaklaşık 1 haftadır durum böyle sadece bunu yazıyor
  11. A

Powerline adapter

Arkadaşlar ben yeni duydum ama yeni mi bilmiyorum powerline adapter diye bir modem türü varmış diğer modemlerin çekmediği yerde sadece prize takarak çekebiliyormuş. Powerline adapter in çalışma stili nasıl gerçekten de böyle bir şey var mı? Varsa da mesela ilçeye uzak olan bir köyde çeker mi?
  12. A

Ziraat mobilden Paparaya para gönderme

Merhaba arkadaşlar ziraat mobil uygulamasından papara hesabıma para göndermeye çalışıyorum ama ziraat mobil uygulamasından göndereceğim yeri bir türlü bulamadım yardım eder misiniz?
  13. A

Kendi Mobil Uygulamamı Yaptım Destek İstiyorum

Merhaba Arkadaşlar, Ben kendi mobil uygulamamı yaptım. Sizden istediklerim uygulamayı indirip eksik yönlerini bana söylemeniz. Desteklerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler. İndirip kullanmaya devam etmenizi de tavsiye ederim. Linki veriyorum: Galatasaray Marşları - Apps on Google Play
  14. A

RSS Adresi Telif Hakları

Kendi uygulamamda yer almasını istediğim bir sitenin haberleri için RSS adreslerini izinsiz kullanırsam telif haklarına girmiş olur muyum yani başımı ağrıtacak bir durum oluşur mu? İlla ki izin almak mı gerekiyor?