Arama sonuçlarınız

1. R

Acer B36H4-AI Anakarta Uygun 4 ve 6 Pinli Slim PSU Önerisi

Psu resimdekinin aynısı. Ölçtüm ölçülerde orda yazanlarla uyumlu. Fan kısmı anakarta bakan yüze geliyor.
  2. R

Zaur yukarda ölçüleri yazmış.
  3. R

İlginiz için teşekkürler. İnanın bütçe artık hiç umrumda değil. Yeterki kasaya otursun ve pin sayıları uygun olsun.
  4. R

Arkadaşlar Acer marka Slim kasadaki PSU yandı. Yerine bir türlü uygun PSU bulamadım. PSU marka modeli ile anakart marka modelini aşağıya yazıyorum. Ayrıca PSU ile pin başlıklarının fotoğraflarını da aşağıya koyuyorum. Sizden uygun PSU önerisi isitiyorum. Aynı ürün maalesef sadece Çin menşeili...
  5. R

İphone 8 Plus İçin Hızlı Şarj Destekli 20.000 Mah ve Üzeri Kaliteli Powerbank Önerisi

Teşekkür ederim. Bunlar hızlı şarjı destekliyor anladığım kadarıyla. Peki siz hangisini önerirsiniz ve linkini verdiğim baseus 30000 mah lık powerbank için ne dersiniz?
  6. R

İphone 8 Plus İçin Hızlı Şarj Destekli 20.000 Mah ve Üzeri Kaliteli Powerbank Önerisi

İphone 8 Plus için hızlı şarj destekli en az 20.000 Mah ve üzeri kaliteli pili kısa vadede bozulmayacak powerbank almak istiyorum. Bazı yerlerde farklı markaların farklı işlemcili telefonların hızlı şarjlarını desteklediğini okudum. İphone 8 plus'ın hızlı şarj özelliğini destekleyen markalar...