Arama sonuçlarınız

1. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Halo Infinite 2021 Yılına Ertelendi!

Halo Infinite de ne yazık ki ertelen oyunlar kervanına katıldı. Erteleme sebebi olarak ise birkaç faktörle birlikte COVID-19 gösterildi. Halo Infinite de ertelenen oyunlar kervanına katıldı. Geliştirici 343 Industries yaptığı bir Twitter açıklamasıyla oyunun ertelendiğini nedenleriyle duyurdu...
  2. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

The Last of Us Part II İçin Yeni bir Oyun modu Geliyor!

Malesefki Daha o konuda hiçbir gelişme bildirmediler
  3. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Dirt 5 Tekrardan Ertelendi!

Geliştirici ve yayıncı Codemasters, DIRT 5'in çıkış tarihini bir kez daha erteledi. Mayıs ayında gerçekleşen Inside Xbox etkinliğinde duyurulan oyunun çıkış tarihi daha önce 5 Ekim tarihinden 9 Ekim'e ertelenmişti. Geliştirici ekip tarafından bugün yapılan bir açıklamaya göre, oyunun çıkış...
  4. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

The Last of Us Part II İçin Yeni bir Oyun modu Geliyor!

The Last of Us Part II' ye yeni bir güncelleme duyuruldu. Naughty Dog tarafından yapılan bu duyuru bizlere güncellemeyi bu perşembe yani 13.08.2020 tarihinde PS4 konsollarınıza indirebileceksiniz. The Last of Us Part II Güncellemesinin Ardından Neler Gelecek? Naughty Dog Twitterdan paylaştığı...
  5. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

5.000-8.000₺ arası oyun bilgisayarı

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-intel-core-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q5aey-007-p-HBV00000TWBB5?magaza=BOZDAN%20Teknoloji...
  6. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

10-13.000 TL Laptop Tavsiyesi

Hp Pavilion 17...
  7. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

200TL'ye kadar kulak içi kulaklık önerisi

https://www.hepsiburada.com/onikuma-a16-gaming-kulakici-kulaklik-3-5mm-yesil-p-HBV00000QGXRH?magaza=PEREKSGRUP
  8. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Hangisini almalıyım ?

Bunun yerine konu başlığının üstünde "Takip Et" var ona tıklarsanız bildirimler size ulaşıcaktır. Boşuna mesaj kasmaya gerek yok.
  9. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Turkcell Boşa Para Alıyor

Birde annemin telefonunda 2 aydır salla kazan yapoyorum ve 2 aydır aynı şey çıkıyor Günlük 1000 sms vs günlük bip 100 dk konuşma hiç değişmiyor sildim tekrar yükledim gene aynı sorun. Nereye bildirebilirim ?
  10. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Netflix 1 aylik full hd premium uyelik

İşte izliyebileceğim başka bir platform yoktu. O yüzden boşa gitti
  11. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Letgo Hakkında....

Pek ilgilenmem ama doğrudur 10 telefondan 5 i redmi
  12. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Şöyle diyim benim evimde bilgisayar falan yok bendede netflix vardı. 3 aylık 2. Ayında telefon tamire gitti 1 hafta kaldı o sırada elimde biraz para vardı ama yeni bir telefon almaya yetmiyordu. Daha sonra tamirciye gidip bu telefknu satarmısın falan derken 1 ay öyle boşuna gitti. Telefon...
  13. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Letgo Hakkında....

Aynen bende farkettim acayip redmi var telefon diye aratıyon temiz redmi note 8, 0 gibi redmi, ?
  14. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

İzlemeye fırsatı olmuyordur , izleyecek platformu bozulmuştur vs. Ama ne kadar güvenebiliriz orası ayrı. Ben güvenmiyorum mesela.
  15. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

İstediğiniz dondurma 1 ₺

Hemen denemeye gidicemde bizim burda hep mahalle bakkalı var hani şu bozuk para vermemek için sakız iteleyen (küçük marketler) ?
  16. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Ne dinliyorsunuz?

Retron - Sorunumuz Var
  17. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Teknoloji hastalıkları - Sizde hangileri var ???

Kesinlikle ama kesinlikle internet siniri bende var. Allahtan pahalı bir telefonum yok internet kesildiğinde , telefon donduğunda , yavaşladığında falan telefonu yumrukluyorum. Bu bir tik oldu heralde
  18. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

İphonelerde oynanacak oyunlar

*buruk bir gülümseme* ?
  19. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Boot manager

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/windows-boot-manager-hatas%C4%B1/89ba619b-621e-4843-8767-e907951e463c 1597079417 Bunu buldum inşaallah sorununu çözmene yardımcı olur.
  20. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Anakartım 1333 mhz ram destekliyor fazla taksam ne olur ?

Benim bildiğim kadarıyla sağlıklı çalışmıyor ya tanımlayamıyor ?
  21. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Söyle Rahatla

Sıkıldım ve kendimi 1. Kattan aşağı atmak istiyorum. ?
  22. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Bu sisteme tavsiye

Bütçeni söyleyebilirmisin ?
  23. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

14-15 yaşında basketbolcu olabilirmiyim

Öncelikle benim basketbol klüplerinde oynayan bi arkadaşım var. O da ilerde basketbolcu olmak istiyor. O baya iyi oynuyor yeteneği var. Senin düzenli olarak kurslara gidip kendini geliştirmen gerekli. Daha sonrasında seni turnuvalara ilerleyen zamanlarda olimpiyatlara alıcaklardır. Yani herşey...
  24. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

msi alpha 15 A3DC laptopuna ram takabilir miyim

İnternettede araştırırsan laptoplara ram takılabiliyor lafan rahat olsun yani
  25. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

msi alpha 15 A3DC laptopuna ram takabilir miyim

Tabikide yükseltilebilir. Güvenilir bir bilgisayar merkezine götürürsen ram yükseltmek istiyorum dersen yardımcı olurlar.
  26. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

mi note 10 lite hala alınır mı?

Neden alınmasın onu çözemedim Güzel telefon bence alınır
  27. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Yağmur yağan oyunlar?

Yazdık biz onu ?
  28. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Türkiye'de ilk! Yeni HP Omen 15 2020 kutu açılışı

Hayırlı olsun. Detaylı incelemesini bizimle paylaşırsın artık.
  29. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Yağmur yağan oyunlar?

Küçğk bir baraka ve creeper acaba gelip patlatıcakmı korkusu ? o ilk evin verdiği huzur
  30. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

4000 Tl Gamer Pc Tavsiyesi

Bu aralar bir bilgisayar almak istiyorum. Elimde Acer Aspire E-15 var onu güzel bir fiyata satabilirsem 4000 tl ye hem oyun oynuyabileceğim hemde film vs. seyredebileceğim bir bilgisayar almak istiyorum. İnternette bir sürü seçenek var ve kısacası aklım karışıyor siz hangi pc'yi önerirsiniz...
  31. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Ssd'de ne kadar alan boş bırakılmalı?

%10 luk bir kısım veya 40-50 gb boş bırakılması gerekir. Benim bildiğim kadarıyla
  32. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Discord davet takip eden bot.

Bakım olup olmadığından eminmisiniz?
  33. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Discord davet takip eden bot.

İnvite Manageri neden kullanmıyorsunuz ?? Bir sorunla mı karşılaştınız ?
  34. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ görevinden uzaklaştırıldı

Oh oh haberlerde gördüydüm. İyi olmuş ?
  35. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Ttnet

Modemde pek bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Dediğiniz gibi şu 3-4 gün içinde sürekli oluyorsa internet servis sağlayıcınız ile görüşün. Sorununuzla ilgileneceklerdir.
  36. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

intel vs amd

Ben Amd yi öneririm.
  37. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Oppo K7 5G hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Hadi İnşaallah büyük bir umut ve merakla bekliyoruz?
  38. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Takas mantıklı mı?

Eğer ki Karşı taraf güvenilirse ve elden yapılacaksa bence çok mantıklı
  39. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Güldür Güldür vs ÇGHB laf sokmalar (2020)

Hep mi dertlenicez birazda Gülelim ?
  40. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Hangi Rami Seçmeliyim?

Yani aldıktan sonra pek bir yükseltme seçeneğim olacağını sanmıyorum yani 2x8 gb 3000 MHz daha mı mantıklı o zaman ?
  41. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Hangi Rami Seçmeliyim?

Anakartım: MSI B450 GAMING PRO CARBON MAX WIFI 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 İşlemci : AMD RYZEN 5 3600X 3.8GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm
  42. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Hangi Rami Seçmeliyim?

2 tür ram seçeneğim var: 1x8 gb 3600 MHz ram 2x8 gb 3000 MHz ram Sizce hangisi daha mantıklı, benim kafam çok karışık ?
  43. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Minecraft Plugin Tanıtımı - İridium Skyblock

Merhabalar arkadaşlar ben Ali! Bugün sizlere yeni nesil bir gelişmiş skyblock eklentisini(pluginini) tanıtacağım. Türkiyedeki neredeyse %90'ı ASkyblock eklentisini kullanıyor. Ama İridium Skyblock daha çok gelişmiş ve daha çok özelliklere sahip. Özellikleri: - Gelişmiş Ada Menüsü Ve Ada...
  44. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Yetkililer Bakabilirmi ?

Bak buda çok güzel yetkililer bakabilirse iyi olur.
  45. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Yetkililer Bakabilirmi ?

Yetkililer acaba "Online Oyunlar" kategorisine "Minecraft" alt kategorisini ekliyebilirmi? O konuda makaleler vs. yazmak istiyorum. Diğer arkadaşlarında işine yarıyacağını düşünüyorum.
  46. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Minecraft Skyblock /asadmin Komutları

Sadece ASkyblock plugininde çalışıyor.
  47. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Bu Samsung monitör niye bu kadar ucuz?

Valla kardeşim 1300 tl bi bütçeye monitör bakıyordum ve bunu gördüm bence 700 tl ailemden alıp satın alınabilir ?
  48. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Sakın Hepsiburada.com'dan ekran kartı almayın

Yani direk hepsiburadaya suç atmak ne kadar mantıklı olabilirki ??
  49. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Xiaomi mi band 5 vs mi band 4

Bence de artık gönğl rahatlığıyla 4 alabilirim aradaki fiyat farkına değmez
  50. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Xiaomi mi band 5 vs mi band 4

Merhabalar arkadaşlar ben bir akıllı saat almak istyorum ve Xiaomi markasının ürettiği mi band serisinin 2 şıkkı arasında kaldım sizce Xiaomi mi band 4'mü yoksa Xiaomi mi band 5'mi yani mi band 5 almaya gerek varmıdır. Kullanan arkadaşlar varsa ne gibi üstünlükleri var. Almışken iyisini mi...
  51. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

16 GB ram 2x8 mi 1x16 mı?

2x8 alırsan çift kanal olarak çalışır. Daha ferah bir biçimde çalışır. 2x8 daha mantıklı yani
  52. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

öneri

Ryzen 3 3300x bence o anakarta yetersiz gelir Ryzen 5 3600x e bakabilirsin eğer bütçen varsa. Ryzen 5 3600X: https://m.n11.com/urun/amd-ryzen-5-3600x-38-ghz-am4-32-mb-cache-95-w-islemci-1030595?magaza=bizdehesapli
  53. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

En son okuduğunuz kitap

Ben heralde en son Beyaz Diş adlı kitabı okumuştum ?
  54. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Minecraft Skyblock /asadmin Komutları

Merhabalar Arkadaşlar, ben Ali. Bugün sizlere Minecraft skyblock serverlerinizde kullanabileceğiniz /asadmin komutlarından bahsedeceğim. /asadmin komutlarını sadece (op)lar kullanabilir. Komutlar: /asadmin topten ->Top 10'u Yenilersiniz. /asadmin tp <nick> -> Bu komut ile o oyuncunun adasına...
  55. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Küçüklükte en çok içinizde kalan ürün ?

Allah allah hergün googleden fotoğrafını açıp bakarım ?
  56. ꧁࿇The༒Killer࿇꧂

Küçüklükte en çok içinizde kalan ürün ?

Monster Notebook Oyun Bilgisayarı ?