Arama sonuçlarınız

1. Visual917

Windows 7 Kurulum Hatası

Rufus ile mi yüklüyorsun? YUMI'yi deneyebilirsin. Olmazsa ISO da değiştirmeni öneririm.
  2. Visual917

Gönüllü Grafiker Arıyorum

Dolandırıcı derken para olarak değil günahına girmeyeyim emek hırsızlığı yapıyor diyeyim.
  3. Visual917

Küfürlü bir post da açmıştı o silinmiş galiba.
  4. Visual917

Kendisi dolandırıcıdır ve insanların hakkını yemektedir. İtibar etmeyin. Sunuculara gidip, günlerce yardım aldıktan sonra yardım istediği insanları engelleyip sunuculardan çıkıyor. Kullanılmayı sevmiyorsanız uzak durun.
  5. Visual917

Hayalkırıklığı

Sen vazgeçme zaten de, kendini geliştireceksen yıllarca gelişemeyen bir insan sana yardımcı olamaz. Gelişirsen tek başına gelişirsin bunu anlatmaya çalışıyorum. 1610019230 İntihar etmeni istemem. Her ne kadar yapmak istediğin işte başarılı olmasan da, bir yerlere gelip bir şeyler öğrenemesen...
  6. Visual917

Hayalkırıklığı

Sen çalışır mıydın? Para kazanmaması ayrı konu, geliştirmiyor da kendini. İyi okumamışsın söylediklerimi. Ayhan'ı da iyi tanımıyorsun belli. 7 yıl yüzlerce gün yapar. Gelişse ses çıkarmazdım zaten. İnsanlar Ayhan ile çalışınca emeğinin karşılığını alamıyor. Hakları yeniyor. Bu kötü bir şey...
  7. Visual917

Hayalkırıklığı

Yedi yılda tek bir kuruş kazanmayan insana güvenip aa sonra para alacakmışım diye iş yapmaz. Enayi arıyor dediğim gibi. Bu da konuyu özetliyor arkadaşlar. Ego kasmaya gelmiş buraya. Akıl istemiyor, akla ihtiyacı yok. Böyle çok iyi çünkü. İnternette akşama kadar sohbet. Kendini geliştirmek de...
  8. Visual917

Hayalkırıklığı

Yani ben 7 yıl boyunca hiçbir şey öğrenmemek, enayi aramak yerine yazılımda gelişir kendimi kanıtlardım YouTube falan açar kitle toplardım en azından. Zaten ben yazılıma başlayalı 1.5 yıl oldu ve şu an bir şirkete ortağım gerisini düşünün. Boşa konuşmayın işte. Bir 7 yıl daha bu adam ailesinin...
  9. Visual917

Hayalkırıklığı

Sana çok sert konuşmak cidden istemezdim ama sen de o %85in içindesin :D
  10. Visual917

Hayalkırıklığı

Evet, sürekli özür dilediğinde seni affeden ve yardım eden insanlara denk geldin. Ne yazık. 1609876879 Bunu lütfen iyi oku ve hazmet. Sen busun.
  11. Visual917

Hayalkırıklığı

Kimse 7 yıldır hiçbir yere gelememiş, gram ilerlememiş kendini geliştirmemiş BİR KURUŞ para kazanmamış insana BEDAVADAN İŞ yapmaz da o yüzden. Milletin geri zekalı değil, enayi de değil. Sevmezsen sevme.
  12. Visual917

Kendi Geliştirdiğim Oyun: Spacia: Andromeda Life Çıktı

Oyunu Japonca bilen kimse oynamadı. Japonya'dan da kimse oynamadı. Halen boş hayallerde yüzüyorsun. 5 tane 12 yaşında çocuk toplamışsın hepsinin senden iyi fikirleri var 6-7 yıldır oyun yapmaya çalışıyorsun sonuç bu mu cidden? Acıyorum gerçekten insan biraz da olsa gelişir kendine bir şey katar.
  13. Visual917

Nasıl Yazı Yazıyorum?

Sunucumuzda sorular sorarak öğrenmemiş miydin ? :)
  14. Visual917

Çok flood yapıyorsun.
  15. Visual917

Performansın içine edersin, bu şekilde yapma.
  16. Visual917

Oyun Yapımınma Yeniden Başlıyorum

Ben de öyle düşünüyorum ama bu işlerde ilerlemesi için de tavsiyeler vermiştim ama dinleyen kim :D
  17. Visual917

Keşke gerçekten kendini geliştirsen de sürekli ay bırakıyorum ay geri dönüyorum demesen 1605904730 https://forum.shiftdelete.net/konular/oyun-gelistirmeyi-neden-biraktim.701337/post-5480988 Burada dediğim şeylerin bir tanesini bile dikkate almadan daha bir ay olmadan fikrini değiştirmeye devam...
  18. Visual917

Yine mi :(
  19. Visual917

Oyun Geliştirmeyi Neden Bıraktım?

Ekip ne? Çok gözünüzde büyütüyorsunuz bu adamı :D İki tane çocuk buluyor Paint'den yapılan grafikleri yapan çocuğa "ekibimizdeki grafiker" diyor. Toplantılar yapıyor, sonra beğenmeyince kovuyor. Bedava iş yaptırıyor günde saatlerce vakit istiyor falan.
  20. Visual917

Bize yazma o zaman oğlum. Açmıyoruz banını. Git çeviriden bakarak yabancı sunucuda yardım iste. Onlar öğretir :D
  21. Visual917

Merak etmişler, ne yapsaydım Ayhan?
  22. Visual917

Construct motoru aslında 2 boyutlu oyunlar için en iyi motor. Unity'den de iyi. Sorun oyun motorunda değil. Construct Türkiye Discord sunucusunda da yöneticilik yapıyorum yaklaşık 1 yıldır kullanmama rağmen yazılım şirketindeyim ve bu işten para kazanıyorum. Ayhan'ı da 2014'den beri tanıyorum...
  23. Visual917

Umarım yıllardır 5-6 kere yaptığın gibi 2 gün sonra geri dönmezsin. Zaten oyun yapacak becerin yok bunu defalarca kanıtladın. Mantığını kullanamıyorsun, yönetim becerin de yok ve insanlara çok kötü davranıyorsun. Sonra da kurbanı oynuyorsun. Yazık.
  24. Visual917

Benim Ekip Sorunum

insanları stajyer freelancer olarak çalıştırmaktan vazgeç slkgnşseidnfv
  25. Visual917

Benim Ekip Sorunum

İyi bir yönetici değilsen zaten seni bırakmamalarını bekleme. Discord sunucundaki 14 yaş altı olan ve anime izleyen insanlarla olmaz zaten. Sorunun büyük çoğunluğu zaten sende. Böyle bir şey de yok. İnsanları bu şekilde mi kandırıyorsun? Aldığın hizmet için para ödemiyorsan ve büyük bir projen...