Arama sonuçlarınız

1. CagtyM

Yardım VGA Işığı Kırmızı Yanıyor

Bilgisayarı açtığımda Anakartta Vga Işığı Kırmızı Yanıyor ve ardından monitöre görüntü gelmiyor bilgisayardaki bütün bileşenler sorunsuz ekran kartının da fanları dahil dönüyor bilgisayarı açık bıraktığımda sorun olmuyo uyku modundan çıksa bile görüntü geliyo ama kapattığım zaman bidahaki...
  2. CagtyM

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor

Direkt olarak konuya giriyorum Bilgisayarı açtığım zaman kasa açılıyo her şey sorunsuz çalışıyo ekran kartının fanları da dönüyor ama VGA ışığı kırmızı yanıyo ve ardından monitöre görüntü gelmiyo monitörde sadece - bu şekilde bi küçük beyaz çizgi çıkıyo , dün aynısı olunca ekran kartını söküp...
  3. CagtyM

100 Tl Civarı Pc Oyun Konsolu Gamepad Önerisi

0-200 TL Arası F/P PC için Gamepad Tavsiyesi
  4. CagtyM

Oyuncu Koltuğu

Hazır black friday indirimleri başlamışken Oyuncu Koltuğu Arıyorum Maksimum Bütçen 750 800 Civarı O Fiyata Kadar Güzel Oyuncu Koltuğu Tavsiyelerinizi Alabilirim.
  5. CagtyM

Usb Bluetooth Dongle

Elimde Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık Var Güzel bir kulaklık olduğu için bilgisayara headset kulaklık almak istemedim ve gecikme yaşamayacağım bir bluetooth dönüştürücü arıyorum ( 200 TL Bütçem var )
  6. CagtyM

Gigabyte B450 Aorus Pro

Gigabyte B450 Aorus Pro Alınır mı Max Bütçe 1000 İslemci R5 3600 Ram 2x8 3200mhz
  7. CagtyM

Anakart karşılaştırma

Ryzen 5 3600 İşlemcim var Bütçem max 800 ikisi arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim veya başka öneriniz var mı Msi B450 A Pro Max vs Asrock B450m pro 4
  8. CagtyM

Kasa Tavsiyesi

R5 3600 ve Sapphire Pulse Rx580 8GB ye göre Hava sirkülasyonu iyi olan Psu lu kasa önerirmisiniz
  9. CagtyM

2020 Ağustos Anakart Tavsiyesi

Ryzen 5 3600 Sapphire Pulse RX580 8 GB Corsair 2x8 Gb 3200Mhz Ram Bu Sistemim İçin Anakart Tavsiyesi Arıyorum Bütçe Max 800-900 Civarı