Arama sonuçlarınız

1. Tozprak

Huawei d14 mü Casper Nirvan X400 mü

Dediğim pc lerde derslerime katılcam video editliyeceğim ödevlerimi yapacağım Oyun oynasam en fazla lol le mc oynarım hangisini şeçmeliyim
  2. Tozprak

Imac 21.5 inç 2020 almaya değer mi

https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/imac/21.5-in%C3%A7-3.0-ghz-6-%C3%A7ekirdekli-i%CC%87%C5%9Flemci,-4.1-ghz%E2%80%99e-kadar-turbo-boost-256gb# Ben bu pc de oyun oynamayacağım Video editlerim Derslerime katılırım Nette takılırım Bi 5 6 sene götürmesini istediğim için 13000 tl lik versiyon...
  3. Tozprak

2020 de mac mini 2014 almak mantıklı I?

Dediğim gibi Mac Mini 2014 almak mantıklı mı bununla az da olsa video montaj yapabilirmiyim bu yoksa bu nun fiyatlarında windows mu
  4. Tozprak

2020de almaya değerimi Apple MacMini 2014-Late 2.6GHZ i5, 8GB Ram, 1TB HDD

1Apple MacMini 2014-Late 2.6GHZ i5, 8GB Ram, 1TB HDD. 2020 de şamata değer mi alsak neler yapabiliriz Bunda oyun oynamam AZ da olsa kısa videolar editlenir mi Ve neler yapabiliriz
  5. Tozprak

Kısa film için canon eos 200d vs olympus om D e 10 mark ııı

Başlıkta dediğim gibi kısa fil ler için hangi kamerayı almalıyım Olympus D e om10 mark ııı mü canon eos 200d mi
  6. Tozprak

Amazon prime video da 8 tl ödeyip bütün içeriklere sahip mi oluyorsunuz

Başlık ta da dediğim gibi sadece 8 tl ödeyip the boys hunter gibi dzilere sahip mi oluyorsunuz bölüm bölüm satın mı alıyorsunuz Filmlerde de film film mi satın alıyorsunu
  7. Tozprak

Xiomi airdots bağlantı problemi

Xiomi airdots I'm dün gece bağlanıyor Du sabah taktım kulağıma sol sağa bağlı değil solda ikide bir de ışık yanıyor lütfen yardım edin birbirine baplanmıyorlay