Arama sonuçlarınız

1. G

Soru 10 Kasım Atatürk

10 Kasımla ilgili video yapacağız Videodaki herkes Benim için Atatürk ... Diye bir iki cümle söyleyecek. Söz bulamadım fikirlerinizi bekliyorum
  2. G

Uygulamaları Sd Karta Nasıl Geçiririm

Peki SD karta Play Store'dan nasıl uygulama yüklenir ?
  3. G

Uygulamaları Sd Karta Nasıl Geçiririm

Arkadaşlar Samsung Galaxy A7 t507 2020 Tablette oyunları SD karta nasıl geçiririm. YouTube da baktığım videoların hiçbiri olmadı. Dosyalardan android klasörünü taşıdım bu seferde pubg ve pes gibi oyunlar çalışmadı tekrar içerden indirme başlattı. Depolamaya girdim baktım taşı seçeneği yok...
  4. G

Soru Bitcoin'in Düşüşü Ekran Kartı Piyasasını Düşürür Mü

Neden sonuçta piyasanın artmasının ana nedeni coinlerin patlamasıydı
  5. G

Soru Bitcoin'in Düşüşü Ekran Kartı Piyasasını Düşürür Mü

Bitcoin şu son 3 4 aydır düşüşte yılın ilk zamanına göre nerdeyse yarı yarıya düştü ama ekran kartı piyasası düşmedi sizce düşer mi ?
  6. G

Darboğaz sisteme zarar verir mi

Bişey sorucam ben core 2 Duo 8500 işlemci buldum bu işlemci RX 550 yi besler mi
  7. G

Quad core un hangi işlemcisini önerirsiniz
  8. G

Yani quad core olur mu veya xeon
  9. G

http://www.quadrocomputer.com/TR/ANAKARTLAR/quadro-g41m-45c-anakart-v.01 Şunlar yazıyor sitesinde
  10. G

Peki olur mu benim anakartta core 2 , core 2 Duo birde dual core yazıyor Quad core olur mu
  11. G

Bende RX 550 ye Quadro G41m 45c anakarta hangi işlemci takarsam darboğaz olmaz
  12. G

Düşük işlemciye yüksek ekran kartı takarsak ekran kartına zarar verir mi
  13. G

Lga 775 anakarta hangi işlemci takılır ?

Peki bu olur mu benim anakartta core 2 dual core core 2 Duo yazıyor q işlemci olur mu 1606252009 Xeon ve quad core destekler mi benim ki Çünkü core 2 Duo core 2. Dual core yazıyor anakartın internetteki CPU yerinde
  14. G

Lga 775 anakarta hangi işlemci takılır ?

RX 550 Quadro G41m 45c anakart var Buna hangi işlemci takılır
  15. G

Hangi ekran kartı daha iyi

Peki bu karta alabileceğim en iyi işlemci hangisidir
  16. G

Soket yapısı lga775 olanlarla uymuyor mu q9650 lga 775 yazıyor
  17. G

Xeon 5470 veya q9650 ile de darboğaz yapar mı
  18. G

Peki anakartla ekran kartı uymak zorunda mı sadece işlemci uymalı diye biliyorum ona göre ekran kartını alıcam ama şunu söyleyin RX 550 mi GT 1030 mu
  19. G

RX 550 mi GT 1030 mu birde bunlar için hangi işlemci iyi olur
  20. G

Arkadaşlar benim çok eski bir bilgisayarım var ona 1 2 yıl idare etsin diye ekran kartı ve işlemci alıcam fakat hangisi anakartıma uymulu olur pek bilgim yok aklımdakiler MSI gt1030 veya MSI rx550 linkleri...
  21. G

Bilgisayar mühendisliği önü açık mı

https://www.universitego.com/yazilim-muhendisligi-2021-taban-puanlari-ve-basari-siralamalari/ Bu seneki yazılım mühendisliği okul sıralamaları
  22. G

Yazılım mühendisliği ODTÜ'de olsa keşke ama yok Koçta da yok
  23. G

İyi bir üniversite hangi sıralamadan sonrası 1605781538 O alan da yazılımla alakalı ders varmı ki
  24. G

Arkadaşlar ben bilgisayar mühendisliği ya da yazılım mühendisliği okumak istiyorum fakat bu mesleklerin önü açık mı yani iş bulmak kolay mı veya ortalama maaşları Nasıl Birde yazılım mühendisliği mi daha avantajlı yoksa bilgisayar mühendisliği mi
  25. G

Sınavların iptaliyle alakalı soru

İptal olmassa zaten iki tarafa da adaletsizlik olur sonuçta olmayanlar çok daha geniş bir müfredatta sınava girmiş olurlar. 1605779880 Bizim iki sınavımız e okula girilmişti onlar silinir mi
  26. G

Bilmiyordum düzeltirim şimdi uyardığın için sağol
  27. G

Sınavlar iptal edildi fakat sınav olanların sınavlarıda mı iptal edildi yoksa geçerli mi
  28. G

Basketboldan anlayanlar sorum var

Arkadaşlar bacak kası zıplamayı geliştirir mi ya da zıplamayı geliştirmek için ne önerirsiniz
  29. G

Instagram alışveriş güvenli mi

Arkadaşlar Instagramda bir ayakkabı beğendim ama ınstagramda alışveriş daha önce hiç yapmadım sayfanın adı benimolsunbutik 1.4 milyon takipçisi var bilen var mı güvenilir mi
  30. G

Kurye para üstü verir mi

Arkadaşlar kuryeye aldığımız ürünün fiyatından fazla verirsek geri para üstü verir mi şuan bozuk olarak yok 130 TL lik kargom var ama bozuk yok 200 olarak verebiliyormuyum yoksa bozup mu vermeliyim kurye para bozmayıp teslim etmeme hakkı varmı
  31. G

Twitch de YouTube sesi gitmeme sorunu

Benim değil arkadaşın şuan yayında çözmeye çalışıyoruz cliffcryy
  32. G

Twitch de YouTube sesi gitmeme sorunu

Arkadaşlar acil twitchde yayın açınca YouTube sesi izleyenlere gitmiyor discord sesi falan iyi sadece YouTube oyun vs gitmiyor
  33. G

Mühendislik İçin Laptop

https://forum.shiftdelete.net/konular/monitorlu-pc-onerisi-4500-tl.696130/
  34. G

Mühendislik İçin Laptop

Benim bir konu varda banada yardımcı olur musunuz kimse cevaplamadı
  35. G

Mühendislik İçin Laptop

Ama ben sana bunu öneririm bu daha iyi iş moduda var https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-8-3/
  36. G

Mühendislik İçin Laptop

Acerlar sorunlu oluyor En iyisi monster al iş olan için PC serisi de var Huma H4 V3.1.1 14,0" İş Bilgisayarı | Monster Notebook
  37. G

100 TL civarı mouse önerisi

MSI nasıl bilmiyorum ama diğerini kullandım çok güzel
  38. G

Acil masaüstü monitörlü 4500 bütçe

Masaüstü 4500 e monitörlü Birde 150 TL'ye mikrofonlu kulaklık 200 TL'ye webcam tavsiyesi
  39. G

Monitörlü PC önerisi 4500 TL

Masaüstü monitörlü 4500 TL'ye pc önerir misiniz birde ek olarak 150 TL'ye mikrofonlu oyuncu kulaklık ve 200 TL'ye webcam
  40. G

Bilgisayar kendi kendine açıldı

Birşey sorucam bilgisayardan telefona resimleri kablo olmadan nasıl atabilirim çünkü virüs bulaştıktan sonra kablo ile kendi telefonuma dosya aktaramıyorum
  41. G

Zaten virüs vardı ama nasıl kendi kendine açıldığını anlamadım ve ekranda yazan american megatrends yazısı korkuttu
  42. G

Bilgisayar da bir aydır virüs var zaten format atıcam ama fotoğrafları koruyarak nasıl yaparım bilmiyorum Abdest aldım okudum ödüm patladı evdede tektim ?
  43. G

Arkadaşlar biraz önce odaya gittim bilgisayar kendi kendine açılmış ekranda american megatrends yazıyordu korktum kapatmaya çalıştım tuşlara basarken PC şifre ekranı açıldı pcyi kapattım fişlerini çektim bilginiz varmı PC nasıl kendi kendine açılabilir
  44. G

Doping hafıza iyi mi

Eğer bu sene doping hafıza alırsam 12.sınıfda zaten büyük bir ihtimalle dershaneye gitmeyi düşünüyorum birde eğer okullar açılmassa dershaneler ne olacak açık mı kalacak kapalı mı
  45. G

Doping hafıza iyi mi

Neresi
  46. G

Doping hafıza iyi mi

YKS 2021 TYT+AYT TÜM DERSLER 3000 TL YKS 2022 TYT +AYT TÜM DERSLER 4500 TL 2 yıl kullanıyorsun 1599320976 Gittiğin dershane hangisi final uğur açı gibi ismi nedir
  47. G

Doping hafıza iyi mi

Peki dershane ücretleri ne kadar şuan Birde bizim okulda doping hafıza kullanan çocuk vardı iç mimarlık kazandı ben eğer alırsam yks 2022 alıcam iki yıl kullanıcam
  48. G

Doping hafıza iyi mi

Doping hafıza nasıl kullananlar öneriyor musunuz almayı düşünüyorum eğer iyiyse
  49. G

Liseden geçiş ile ilgili

Şuan elimde 2 coğrafya tyt biri konu anlatımlı biri full test 2 Türkçe tyt biri konu anlatımlı biri test 2 tarih biri konu anlatımlı biri test tek matematik yok onuda alıcam yakında
  50. G

Liseden geçiş ile ilgili

Doğru söylüyorsun kalıcam
  51. G

Liseden geçiş ile ilgili

Evet 60 puan veriyorlar o yüzden kararsızım
  52. G

Liseden geçiş ile ilgili

Okul birinciliği geçen seneki ablaya 12 tane sayısal sorusu kadar puan kazandırdı
  53. G

Liseden geçiş ile ilgili

Arkadaşlar bu sene 11.sınıfa geçtim Anadolu imam-hatip lisesinde okul birincisiyim fakat benim lisede öğrenci seviyesi düşük olduğu için basitten anlatıyorlar. bizim ilimizde bir Anadolu lisesinde boşluk açıldı istersen gelebilirsin dediler orda daha zoru anlatıyorlar fakat gidersem okul...
  54. G

Format nasıl atılır

Arkadaşlar pcye format atıcam ama bilgisayarcıya gidip kazıklanmak istemiyorum bilgisayarda resimleri önemli dosyaları koruyarak nasıl format atılır Windows 7 ultimate 64 bit kurucam yardım edin
  55. G

Bilgisayar açılmıyor

Açtım arkadaşlar şimdi Şimdi açtım hatayı buldum fakat ben pes oynarken 2 gün önce oyunun ortasında gamepadin bağlantısı gitti şimdi usbye takınca USB aygıt algılanmadı diyor
  56. G

Bilgisayar açılmıyor

Arkadaşlar PC de USB çalışmıyordu bende youtubeda izlediğim videodaki gibi yaptım ve usbleri kaldırdım yanlış usbleride kaldırdım o yüzden fare klavye çalışmadı bende pcyi kapattım şimdi açmak için kasadaki tuşa basıyorum açılmıyor yardım edin lütfen
  57. G

Gamepad okumuyor

Arkadaşlar pcde pes oynamak için pcye oyun kolunu takıyorum ama hata veriyor geçen maç oynarken maçın ortasında gitti ondan sonra daha çalışmadı takınca aygıtın yerleştirilmesi kalın türde gösterilmiş yazıyor
  58. G

laptop önerisi verir misiniz

Yükseltme yapmadan alabilir illa yükseltme yapmasına gerek yok 1 sene sonra parası olur biraz yükseltmek ister o zamanda monstera gönderip yükseltebiliyor monsterın teknik servisi kadar iyisi yoktur bence Casper kullandım en küçük bilgisayar kaynaklı soruna bile para istiyorlar ilgilenmiyorlar...
  59. G

Kayıtlı telefon ne demek

Arkadaşlar Instagram da hikayelerde takip ettiğim bir sayfada kayıtlı Xiaomi Note 10 var kayıtlı sıfır yazıyor . Kayıtlı dediği şey tam olarak nedir
  60. G

IPS LCD Vs Super Amoled

1500 e şuan aklıma gelmedi ama GM20 var 1799 TL'ye eğer eklersen
  61. G

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-5/ Monster bilgisayarların amacı oyun ve iş bu bilgisayarla yüksek ayarlarda rahat 60 fps alırsın hatta monster bilgisayarlarda 6 ayda bir ücretsiz bakıma gönderebiliyorsun bilgisayarın macununu falan yeniliyorlar. Birde bu bilgisayarı...
  62. G

Giriş seviye pc

Onları takip ediyorum fakat 2.el sağlam olup olmadığını nasıl anlicam sahibinden gibi sitelerden alınca bozuk çıkarsa ne yapıyorsun ben hiç 2.el birşey almadım o yüzden pek bilmiyorum
  63. G

Giriş seviye pc

Valla hiç bilmiyorum tek Ramin 4 GB olduğunu biliyorum psuyu bilmiyorum
  64. G

Acer da çok sorun olduğunu duydum hatta şuan forumda yeni mesajlarda gördüm ekran kartı problemi yüzünden lolde falan fps düşmüş eğer 6.500 TL'nin 300 TL üstüne çıkabilirsen monsterın abrasını al 6.799 TL'ye
  65. G

Giriş seviye pc

Arkadaşlar benim eski pc yi en fazla 1500 liraya bir ekran kartı bir işlemci bir de anakart alabilir miyim ne önerirsiniz
  66. G

Vodafone telefon

Valla piyasadaki en iyi fiyat performans ürünü xiami note 9 produr. Eğer olmazsa dün General Mobile 20 pro çıktı o da güzel yakında inceleme videoları çıkar bende General Mobile 9 pro var gayet memnunum tek sıkıntısı güvenlik güncellemesini biraz geç alıcak bu sefer ama 20 proda bu sıkıntı...
  67. G

Evin kapısını kırdım babam beni dövecek

Hee sen köfte ekmek derken bu adamın Instagram da bir postu vardı köfte ekmek yerken onu diyorsun galiba. ben geç anladım galiba ?? 1597434912 Aşkı memnuyu küçükken görürdüm hep ama Behlül dışında kimseyi tanımıyorum
  68. G

bi laptop vardı çok güzeldi ama ismini unuttum

Casper x400 bence sanki bende izlemiştim o videoyu özelleştiriliyordu çünkü
  69. G

Adamın adını bilmiyorum da aşkı memnu da behlülün amcası vardı galiba ona
  70. G

Bende hep ünlü birine benzetiyorum
  71. G

Varmı onu yapabilecek dicem ama bu arkadaş zaten ilerde bunu yapar??
  72. G

bi laptop vardı çok güzeldi ama ismini unuttum

Ne zaman izlemiştin videoyu ona göre bakıcam
  73. G

Bende babamla tartışırım ama öyle lafta etmem sadece babam bana haksız yere kızarsa bende ona diklenirim biraz. sonra tokadı yer yatarım
  74. G

Vodafone telefon

Eğer bu listeden birini alacaksan p30 kite en mantıklısı ama sen birdaha düşün bence redmi note 9 pro al 1597431632 Redmi note 9 proda Snapdragon 720g var 1597431712 Epey sitesinden karşılaştırma yapabilirsin
  75. G

Vodafone telefon

Bütçen ne kadar bence bunlar yerine redmi note 9 pro alabilirsin çok tutulan iyi bir telefon benim teyzemde var efsane telefon ben sana onu öneririm
  76. G

Shifdelete ilgili

Tamam sağolun teşekkürler
  77. G

Shifdelete ilgili

Arkadaşlar forum sitesinde rütben nasıl yükseliyor birilerine yardım ederek mi yoksa farklı mı bilgilendirirmisiniz
  78. G

Kusura bakma ama sağlam bir dayağı şimdi haketmişsin
  79. G

????
  80. G

Mavi ekran sorunu

Bende görüntüde geliyor hatta kullanıyorum sadece bilgisayarı açıyorum 10 dk 15 dk kullanıyorum sonra hata veriyor birdaha açılıyor kullanmaya devam ediyorum
  81. G

Mavi ekran sorunu

Ekran kartı çökünce PC açılmıyormu çünkü benim PC açılıyor bir süre sonra bir anda mavi ekran hatası veriyor sonra bir daha açılıyor
  82. G

Mavi ekran sorunu

Birde kasamı geçen açtım ve ekran kartı slotu boştu ilk defa açtım pc zaten eski ekran kartı çöksede önemli değil çok çok eski. zaten yeni PC ye geçicem 1 aya Allah izin verirse
  83. G

Mavi ekran sorunu

Truva atı bulaşınca ne oluyor
  84. G

Mavi ekran sorunu

Arkadaşlar PC ye ekran yansıtma uygulaması yükledikten sonra kurunca dosyada virüs vardı galiba benim indirmediğim birşeyler kurmaya başladı ondan sonra bilgisayar yavaşladı hepsini sildim fakat pcyi her açışımdan sonra biraz kullandıktan sonra bilgisayar mavi ekran sorunu veriyor sonra yeniden...
  85. G

Öğrenciyim yeni bilgisayara ihtiyacım var hangi modeli önerir misiniz?

Monster Tulpar T5 V19.2 var 9899 TL'ye RTX2060 İ7 10750H işlemcili onu öneririm işini görür müthiş PC
  86. G

Evde WWE maçı başladı galiba inşallah az darbeyle atlatırsın
  87. G

Atatürk le ilgili youtubeda tartıştım suç olur mu

Tam bizim ülkeyi özetlemişsin
  88. G

Doğru zaten kanunda heykellerini insanlar saldırıp kırmaya çalıştığı küfür ettiği için gelmişti galiba
  89. G

Aynen birilerini eleştirirken bile korkuyoruz sonra bide özgür ülkeyiz derler inşallah eskisi gibi olmazda şu kanun kalkarsa insanlar o zaman özgür olur rahat konuşur
  90. G

Sağolun bilgilendirdiğiniz için
  91. G

Hakaret yoksa suç olmuyor değilmi çünkü hakaret etmedim sadece beğenmediğim işlerini yazdım
  92. G

Allah'tan buraya yazdım içim rahatladı biraz
  93. G

Aynen beğenmediğim şeylerini yazdım hakaret etmedim şey diyor ilgili kağıtlar eline gelince şaşırma diyor
  94. G

Hakaret etmedim sadece eskiden Kazım Karabekir paşayı ev hapsine alma olayını anlattım inanmadı iftira dedi kimlikte adı M.Kamal yazdığı için Atatürk değilde M.Kamal yazdığım için Onun dışında ağır birşey yok ben Atam demem dedim 1597393760 Hakaret etmedim sadece eskiden yaptığı bazı konularda...
  95. G

Neye tamam diyeyim Anlamadım
  96. G

Bir arkadaşla sokak röportajı videosunun altında tartıştık ben Atatürk'le ilgili internette okuduklarımı yazdım adam senin yazdıklarını videoya aldım şikayet edicem dedi suç işlemiş oluyormuyum ne olabilir
  97. G

En fazla 4000 TL ye oyuncu PC si i5 yada ryzen 5 3600 lü önerin

4000 TL ye i5 9400f li ya da 9600f li veya ryzen 5 3. Nesil bir işlemcisi olan PC önerir misiniz
  98. G

5000 6000 TL bandında oyuncu laptopu mu yoksa 4000 TL masaüstü mü

Arkadaşlar oyuncu laptopu alıcam fakat masaüstü bilgisayarlar daha ucuz üniversite için laptop almak istiyorum yoksa masaüstü alıcam üniversiteye daha iki sene var acaba bu sene 4000 TL bandında bir PC alıp 2 sene para biriktirip laptop mu alsam bana 4000 TL bandında masaüstü PC önerirmisiniz