Arama sonuçlarınız

1. Onur_0168

Soru Kingston DDR4 3200 MHz RAM

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim bu ikisinin farkı nedir acaba hangisini almalıyım biri daha mı az performans veriyor anlayamadım bilgi verirseniz sevinirim. https://www.incehesap.com/kingston-valueram-kvr32s22s8-8-8gb-ddr4-3200mhz-notebook-ram-fiyati-47508/...
  2. Onur_0168

Soru İphone Se 2020 Günlük Kullanım Ve Batarya

Merhabalar arkadaşlar 30 Temmuz 2020'de yaklaşık 7 senelik Android maceramdan sonra(8 senedir cep telefonu kullanıyorum) İPhone SE 2020 cihazı aldım.Fakat İphone hevesim kursağımda kaldı şöyle ki pil sağlığım şu anda yüzde 91 ben ne oyun oynarım ne film izlerim günlük kullanım yapıyorum...
  3. Onur_0168

Call Of Duty Serisi

Merhabalar arkadaşlar malum Call Of Duty oyunları indirime girdi.Ben DLC hariç hepsini almak istiyorum oyunun serilerinin .Hiçbir oyunu bende yok sizce beklemeli miyim yoksa bunlardan aşağı fiyat düşmez mi Steam'e yeni katıldım 4 ay oldu ya da spesifik olarak şunları al dediğiniz var mı hepsi...
  4. Onur_0168

İphone 12 Mini&İphone SE 2020

Arkadaşlar herkese merhaba.Yaklaşık 6 senelik Android telefon maceramdan sonra bu yıl 31 Temmuz'da İphone SE 2020 aldım.Batarya sağlığım şu anda yüzde 96 ios 14.1'deyim.Oyun oynamıyorum,film izlemiyorum sosyal medya ve whatsapp ağırlıklı kullanıyorum belki günde yarım saat youtube o kadar fakat...
  5. Onur_0168

Laptop 1 TB HDD+256 GB SSD VE YAHUT 512 GB SSD

Arkadaşlar merhaba yeni bir laptop alacağım internette çok araştırma yaptım açıkçası bu işlerden de pek anlamıyorum kafam da baya bir karıştı şimdi laptop alırsam 1 TB HDD+256 GB SSD hafızalı olanı mı almalıyım yoksa saf 512 gb SSD olanı mı oyun,tarayıcı,dosya aktarımı gibi işlemlerde hdd+ssd...
  6. Onur_0168

Maksimum 8000 TL Laptop Önerileri

Merhabalar bir laptop arıyorum öyle çok oyun bağımlısı değilim günlük ofis işlerimi ve internette gezinmemi sağlayacak ayrıca canım sıkıldığında günde 2-3 saat oyun oynamak için bir laptop arıyorum dahili ekran kartlı bilgisayarların 6000 TL olduğunu görünce ofis ve oyun için üretilen...
  7. Onur_0168

Steam İle Eski Bilgisayar Eşleşmesini Ve Oturumunu Tamamen Kaldırma

Arkadaşlar merhabalar yeni bilgisayara geçiş yaptım daha doğrusu yeni bilgisayar aldım.Şimdi Windows 7 yani eski bilgisayarım ile Steam eşleşmesini ve oturumunu tamamen sonlandırmak istiyorum.Yeni bilgisayarda Steam oturumu açtığımda eski bilgisayar ile eşleşmesini görmek istemiyorum bunu nasıl...
  8. Onur_0168

Windows 7 Ultimate Oyun Tavsiyesi

Merhabalar iyi geceler arkadaşlar.Elimdeki malzeme bu bilgisayarın modeli HP 530 bu sistem biliyorum çok geride bir sistem ama oyun oynamak bizim de hakkımız.Bu sistem ile kasmadan donmadan oynayabileceğimiz tavsiye oyunları söyler misiniz şimdiden teşekkürler ?
  9. Onur_0168

Windows 7 Ultimate Driver Booster Programı

Merhabalar arkadaşlar elimde eski bir bir bilgisayar vardı.Bende systemrequirementslab diye bir site varmış oraya girdim.Call Of Duty 2 kaldırır mı diye bilgisayarla eşleştirerek test yaptım siteden.Daha sonra oyun gereksinimlerinin yanında bir yazı çıktı ingilizce olarak yazı çıktı grafik...
  10. Onur_0168

EBA ve Zoom Teknik Desteği(Windows 7)

Arkadaşlar merhaba ailemden birinin eski bilgisayarı elime ulaştı Windows Xp’den Windows 7’ye geçmek istiyorum. USB’siz ve CD’siz nasıl halledebilirim biri bana yardımcı olabilir mi yarına lazım çünkü Zoom ve Eba’yı yarından itibaren kullanmaya başlayacağım gerçekten yardıma ihtiyacım var...
  11. Onur_0168

Xbox One X ve Xbox Series S

Xbox One X mi yoksa Xbox Series S mi fiyatları birbirine nispeten yakın.Ne tavsiye edersiniz?
  12. Onur_0168

#Hp Pavilion Gaming Laptop Ve Yahut Laptop Tavsiyesi

HP Pavilion Gaming 15-dk0006nt Intel Core i5-9300H 16 GB Ram 512 GB SSD NVIDIA GForce GTX 1650 15.6 Bu bilgisayarı ya da muadillerini kullanan varsa bana geri dönüş yapabilir mi veyahut hp gaming laptop kullanan deneyimlerinize ihtiyacım var bilgilendirirseniz çok sevinirim.Olmadı oynadığım...
  13. Onur_0168

EBA Ve Zoom İçin Teknik Destek

Merhabalar arkadaşlar ailemden bir kişi eski bilgisayarını bana verecek bana bilgisayarın özelliklerinin ekran resmini attı şimdi bu bilgisayara en uygun işletim sistemi ne yükleyebiliriz acaba Eba ve Zoom uygulamalarını kaldırması için Windows 7,Windows 8,Windows 10 var benim bildiğim başka...
  14. Onur_0168

Call Of Duty PC Sahası

Arkadaşlar tüm Call Of Duty oyunlarını(Black Ops Cold War dahil)çoğunlukla orta bazen de yüksek fps’lerde kaldıracak bir laptop arıyorum bütçe 7 civarında en mantıklı seçim hangi bilgisayar olur ne tavsiye edersiniz yalnız dediğim gibi Call Of Duty 2’den Call Of Duty Cold War’a kadar hepsini...
  15. Onur_0168

Call Of Duty PC Platformu

Merhabalar arkadaşlar bir bilgisayar alacağım bilgisayarda aradığım tek kriter Call Of Duty serisinin ilk çıkan oyunundan son çıkan oyununa kadar tüm oyunlarını kaldırabilmesi bana Monster notebook felan alın demeyin gönül tabii ki onu almak ister fakat fiyatı malum serideki tüm oyunları orta...
  16. Onur_0168

Apple Kimliği Fotoğrafı

Arkadaşlar merhaba iPhone’da ayarlar kısmına bastığımızda en başta kendi ismimiz çıkıyor üstte de fotoğrafımız ben fotoğrafı silmek ve fotoğrafsız kullanmak istiyorum Apple kimliği fotoğrafım görünmesin yani araştırdım bulamadım yardımcı olabilir misiniz acaba?
  17. Onur_0168

Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür ek 600 TL Ödeme Kampanyası

Merhabalar arkadaşlar dün iphone se 64 gb cep telefonunu Hepsiburada'dan satın aldım ve dün kargoya verildi.Bugün müşteri temsilcisi ile görüştüm cihaz tutarına ek olarak ödenen 600 TL kampanyasına en geç ne zaman kayıt olmalıyım diye çünkü yarın arefe günü ve teslim alamama ihtimalim var...