Arama sonuçlarınız

1. Y

Soru Bilgisayarım 5ghz Desteklemiyor?

Merhaba ben bir kaç ay önce yeni bir bilgisayar topladım ve ekipman vs. önceki bilgisayarımdan kalma ama bu bilgisayarda şuan internet sıkıntısı yaşıyorum. Evin interneti hem 2.4ghz hem de 5ghz olmasına rağmen yeni bilgisayarım sadece 2.4ghz görüyor/destekliyor. Ben bu sorunumu nasıl...
  2. Y

FPPT: Microsoft PowerPoint ile uyumlu ücretsiz sunum şablonlarını indirin

Bir tanıtımınız var ve zaman yaklaşıyor mu? Ne zaman? Girişiniz veya girişiniz için PowerPoint mizanpajlarını değiştirmek için hazırlanmış bir sitenin indirilmesini isteyebilirsiniz ve ücretsiz bir PowerPoint formatı seçmeniz ve FPPT tasarımında indirmeniz, bu noktada yazmanız ve istediğiniz...
  3. Y

slidehunter: Microsoft PowerPoint ile uyumlu ücretsiz sunum şablonlarını indirin

Yıllardır PowerPoint, sunum tasarlamak için mutlak en iyi araçlardan biri olarak seçildi. Öğrenciler bunu eğitimde ve hatta ticarette tüccarlarda kullanabilirler. Çünkü PowerPoint, eğitim ve ticari amaçlarla etkileyici bir sunum tasarlamanıza yardımcı olacak harika sunumlar hazırlama becerisine...
  4. Y

SlideModel: Yüksek Kaliteli PowerPoint şablonlarıyla Etkili Sunumlar Tasarlayın

PowerPoint sunumu öğrenciler ve araştırmacılar ve hatta satış ve pazarlama dünyası için önemli bir şeydir, onlar için önemlidir, eğer bunlardan biriyseniz, bununla ilgileneceksiniz. Bunun nedeni, Microsoft PowerPoint'in insanlar arasında en popüler olan ve kullanılan en iyi sunum araçlarından...
  5. Y

Stellar Data Recovery ücretsiz veri kurtarma programı

Hepimiz hayatımızın her adımında veri yaratırız. İster dosyalar, klasörler, fotoğraflar, ses veya video, sahip olduğumuz her aygıtta bulunan veriler - verileri depolamak ve güvenceye almak için dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, sabit sürücüler, hafıza kartları, cep telefonları vb...
  6. Y

Bilgisayarınız için iyi VPN seçimi

Proxy-N-VPN, bir şirketin ürünleri aracılığıyla İnternet kullanıcılarının güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için çeşitli etkinlikler gerçekleştirmede uzmanlaştığı HTTP / HTTPS proxy'si sağlar. Güvenli gezinme için gizliliğinizi koruyabileceğiniz ve İnternette size güvenlik sağlayabileceğiniz...