Arama sonuçlarınız

1. K

Iphone Se 2020 Pi̇ksel Hatası

evde de tekim çekecek başka cihaz yok :D beyaz bir leke ya bembeyaz ekranda belli oluyor ve hiçbir su falan alma olmadı koruma da vardı + kılıfta vardı bilmiyorum şu yasaklardan sonra göndereceğim bakalım ne olacak
  2. K

Iphone Se 2020 Pi̇ksel Hatası

Arkadaşlar ortalama 9 ay önce aldığım se telefonumda sağ orta kısımda beyaz bir leke oluştu sadece beyaz ekranda anlaşılıyor ve göze çok fazla batıyor garantiye vermeyi düşünüyorum sizce kullanıcı hatası mı derler?
  3. K

Kablosuz kulakiçi kulaklık önerisi

Kablosuz kulaklık arıyorum önceliğim müzik dinlemek güzel bası güzel ses kalitesi olan bir kulaklık arıyorum 300-400 civarı bir kulaklık önerirseniz sevinirim.
  4. K

Pc'den ıphone'ye fotoğraf atma.

Bu şekilde olmadı kalite bozuldu Driveye yükleyeyim telefondan öyle alayım dedim kalite yine düşük.
  5. K

Pc'den ıphone'ye fotoğraf atma.

Windows'ta yüklü fotoğrafların kaliteleri bozulmadan nasıl ıphone'ye aktarırım
  6. K

Powerbank önerisi

Teşekkürler
  7. K

Powerbank önerisi

Normal şarj aleti gibi sağlıklıdır değil mi pil ömrünü mahvedecek bir cihaz değildir umarım.
  8. K

Powerbank önerisi

Max 200 tl bütçem var telefon için en sağlıklı powerbank önerir misiniz.
  9. K

Vatan bilgisayar ucuz diyo kendisine!

Zamanında istanbul bilişim'e de çok iyi bir firma diyenleri duyduk sırf ucuz oldugu ıcın sımdı paralarını geri alamıyorlar :D :D :D
  10. K

Telefondaki her şeyi iTunes'a yedeklemek.

Ben 64gb yarısını dolduramıyorum nasıl becerebiliyorsunuz bu kadar doldurmayı :D
  11. K

Iphone için kablolu kulaklık önerisi

hahaha ılk defa boyle bır sey gordum bılmıyorum mantıklı olabılır aslında :D :D
  12. K

Üniversite Hocalarından YKS Tercihlerine ilişkin Sorularınıza Cevaplar

peki sizlere bir soru sormak ıstıyorum bılmem cevaplanır mı ılk gırdıgımde mf 70k yapmıstım bu yıl mf 38k tm 20k yaptım ama hala gelen yerler ıstemedıgım yerler sızce bır yıl daha kalmalı mıyım yoksa ıstemedıgım yerlere gıtmelı mıyım
  13. K

pek hosuma gıtmıyor
  14. K

HAHAHAH AYNEN TEŞEKKURLER DOSTUM
  15. K

ıphone 11 var bunun ıcın donusturucu almam gerek ses kalıtesı bakımından ılla appledan mı almalıyım donusturucuyu yoksa herhangı bır yerden alsam olur mu :D 70 tl ufacık parçaya vermek zorunda kalıyorum
  16. K

dostum kablolu kulakiçi
  17. K

evet haklısın zaten param olsa kendısının kablosuz urununu alırdım :DD
  18. K

Yani kablolu daha çok hoşuma gidiyor hemde bu fiyata kalitesi daha yuksek olabılır dıye dusunuyorum
  19. K

300 tlye kadar ıphone ıcın kullanabılecegım kulaklık önerebilir misiniz?
  20. K

6000 tl altı ıphone önerileri

dostum öyle düşünüyorum ama batarya gerçekten çok zayıf aslında aklımda ıkıncı el ıphone x almak var mantıklı mı acaba
  21. K

6000 tl altı ıphone önerileri

Sıfır veya ikinci el farketmez bu bütçeye en iyi ıphone hangisi sizce?