Arama sonuçlarınız

1. PC Hocası

Hangi Windows 7 Sürümünü Kullanmalıyım?

Selamlar arkadaşımın bilgisayarında windows 10 var hesap makinesini açarken bile 10 sn beklemek gerekiyor ve çok fazla kasıyor bilgisayar casperin windows vista ile gelen eski bilgisayarlarından windows 7 ye dönmeye karar verdik ama hangi windows 7 sürümünü atmalıyız bilmiyoruz. Yardımcı olur...
  2. PC Hocası

Eba Canlı Ders sorunum

Ben 12 yaşındayım ve ismimi öylesine yazdım aklıma bişey gelmedi :) Eba canlı derse macbookta girmeyi deniyorum açılıyor sesi aç dediğim zaman uygulamadan atıyor. Acaba çözüm bilen var mıdır?
  3. PC Hocası

Pardus & Debian Hakkında Yorumsuz Yazı

Yeniden yapılanma dönemi[değiştir | kaynağı değiştir](KAYNAK: WİKİPEDİA) 2011 yılının son aylarından itibaren TÜBİTAK bünyesinde yeniden yapılanma çalışmaları neticesinde proje yöneticileri ve geliştirici ekip dağıtılarak tasfiye edildi.[2] İdari ve teknolojik olarak köklü değişikliklerin...
  4. PC Hocası

Pisi Linux

Pisi Linux Pardus'un 2011'deki sürümünü temel alarak geliştirilmeye çalışılmaktadır. Eğer eski Pardus hayranıysanız Pisi Linux'a geçmenizi öneririm. Pardus'tan Miras kalan yazılımlar (Pisi,YALI,Kaptan,Çomar) geliştirilmeye devam edilmektedir. 1595846816 Sorularınızı yazabilirsiniz