Arama sonuçlarınız

1. ?|•SpeciaL•|?

Mağazam ihtiyacınız olursa.

Arkadaşlar merhaba. Gamesatışta kendi onaylı mağazam bulunmakta. Eğer bir şey almak isterseniz satabilir yada mağazadaki lerden alabilirsiniz. Siz forum arkadaşlara indirim yaparım. Burdan gelecek bütün paralarla PC alıcam? ve kalanla bağış yapıyorum . Şu ana kadar 15 TL bağış yaptım. İşte...
  2. ?|•SpeciaL•|?

Şimdilik 1300

Arkadaşlar merhaba. 1300 TL m var. Fakat hepsiyle PC toplanmaz zaten ben PC parçası almak istiyorum . Hangi parçadan başlamalıyım. Şunu düşündüm https://www.hepsiburada.com/frisby-fc-9235g-usb-3-0-3-x-120mm-33-led-li-fan-oyuncu-kasa-650w-p-HBV000008825Z?magaza=RSA%20Teknoloji...
  3. ?|•SpeciaL•|?

Bilgisayarım Bir Bakar Mısınız

Arkadaşlar 10 yıllık bir bilgisayarım var zamanının iyi malzemeleri kullanılmış. Ben yavaşça her parçasını yenileyeceğim. İlk başta ryzen 3 3200g uyumlu anakart ve 4 GB bir ram alıcam. Kasa PSU su 400 watt . Ve kasa ATX ama alacağım anakart matx bir sıkıntı olur mu. Görüşlerinizi bekliyorum.
  4. ?|•SpeciaL•|?

Satılık espor hesabı

Arkadaşlar satılık zula hesabım var. 555 TL'ye güvenli olsun diye gamesatış üzerinden satıcam. Onaylı bir mağazayım. Detay verebilirim. Ciddi alıcılara indirimde yapılır. Tel ve e-posta sizin üzerinize geçirilecek . Zsl sezon 3 ve 4 desenlerim glock18 aug kar 98 karambit Ayrıca +6 olmayan ve...
  5. ?|•SpeciaL•|?

Canım sıkıldı

Canım sıkıldı wpden yazıştığım kankalarada msj gitmiyor mu bakmıyorlar mı anlamadım. Rastgele numara yazıp msj atacam ama ya polis asker gelirse benim bu hayatta şansım pek yoktur . Ne yapayım sıkıldım brawl Stars oynamakdan da bıktım.. Öneri var mı? 1598025401 Konudan mesaj bekliyorum...
  6. ?|•SpeciaL•|?

18k 34 krktr brawl Stars Satılık

Hotmail ile verilecektir. 7/24 destek vardır Wp dahil. Game satış üzerinden kendi onaylı mağazamdan satılacaktır. Pass yok 70 seviye. 120. Deneyim seviyesi 18000 kupa Mecha bo Beyaz Crow Gibi değerli skinler vardır detay için özel mesaj atın. son resimdeki bütün karakterler yükseltilebilir...
  7. ?|•SpeciaL•|?

Brawl Stars

Brawl Stars Oynayan Kardeşlerimi Bu Klana Davet Ediyorum Buyurun Gelin. Hedef Sıralama. https://link.brawlstars.com/invite/band/tr?tag=28J20CUJ2&token=ymm94msr
  8. ?|•SpeciaL•|?

Csgo için doğru mu

Arkadaşlar csgo için sistem gereksinimleri diye girdim milliyet çıktı. Ve şöyle yazmış CS: GO sistem gereksinimleriseohaber Windows için: İşletim Sistemi: Windows 10/8/7/Vista/XP İşlemci Intel: Pentium Dual Core E5700 3GHz İşlemci AMD: Phenom 8750 Triple-Core Bellek: 2 GB RAM Ekran Kartı Nvidia...
  9. ?|•SpeciaL•|?

160.000 Tl

Arkadaşlar babam araba alacakmış. 160.000 TL ye . Bana para ver PC alam dedim vermedi ?. Neyse işte 2.el olur sıfır olur farketmez temiz olsun ve değişen siz olsun. Aklınızda varmı böyle bir araba
  10. ?|•SpeciaL•|?

Epic Games

Ben baya bir aydır epic gamesten ücretsiz oyun topladım 1000 TL'yi geçmiştir topladıklarım ben topladığım oyunları görebiliyor muyum (internet sitesi üzerinden ) yoksa illaki indirmeli miyim ?
  11. ?|•SpeciaL•|?

Hangisi daha iyi bir PC

https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/teknobiyotik-a25-oyuncu-bilgisayari.html https://www.incehesap.com/cronos-1230-gaming-pc-fiyati-38739/
  12. ?|•SpeciaL•|?

Korkuuuu filmi

Oyun (Stephen kingin ki değil geralds game) Hush Testere full İt İt 2 (Ben korku hariç film izlemem o yüzden korku önerebiliyorum sadece ) Bird box İlk arınma gecesi Brahms the boy (Türkçe) Chucky (ben pek korkmadım) Siccinler dabbeler bana saçma geliyor sırf bir konu üzerinden metafizik...
  13. ?|•SpeciaL•|?

RE 7

Ya şu resident evil 7 deki pompalıyı nasıl alacam lan çıldırıyorum yeteeeer
  14. ?|•SpeciaL•|?

2500 TL PC

2500 TL'ye PC önerir misiniz oyun oynayacam ama özellikle kod yazıcam öneriniz varsa yazın lütfen (laptopta olur ama bu fiyata bulunmaz bence)
  15. ?|•SpeciaL•|?

Python yazılım

Benim kazandığım lisede temel olarak Python dersleri olacak . Python ve ingilizce yi hazırlık senesinde öğretecekler . Ben hocaların öğrettiği bu Python kodlama dili ile bir web sayfası yada bir oyun veya bir program yazabilir miyim . Eğer yazabilir isem profesyonel olarak Python öğreneceğim ...
  16. ?|•SpeciaL•|?

12.00 TL ye

12000 TL'ye sadece yayın bilgisayarı öneriniz var mı. Oyun bilgisayarı var ztn ve oldukça yüksek . Yayın da kastırmayan bir PC bekliyorum teşekkürler
  17. ?|•SpeciaL•|?

Bu bilgisayarla yayın yapılır mı?

Arkadaşlar merak ettim sadece alacagimdan değil Bu ikisini elgato ile birlestirecem. WILDCATS-LION/Intel i7 9700K/ASUS ROG STRIX RTX 2080 Advanced Edition 8GB/16GB DDR4/240GB NVM SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA...
  18. ?|•SpeciaL•|?

Sizin Bilgisayarınız

Bu konuda bir kısıtlama yok. İstediğin bilgisayarda özgürsün. Hayalindeki bilgisayarı topla Kendi hayalini başkalarıyla paylaş. Bu bilgisayarı render oyun veya yayın için mi toplayacaksınız. Çok meraklıyım hadi atın . Tutarlı olup olmamak senin kararın.
  19. ?|•SpeciaL•|?

Profil fotoğrafı

Profil fotoğrafınızı nasıl hareketli yapıyorsunuz gif gibi?
  20. ?|•SpeciaL•|?

İtirafım

Hocanın biri bant istedi sınıfta sadece bende vardı ( çok az vardı bende de) ben de o hocaya gıcık oluyordum. Bantın bir tarafını kestim verdim hocaya. Hoca her açtığında bant kopuyordu. Sonunda sinirlendi bantı çöpe attı bende ağlama taktiği yaparak hocaya 5 li bant seti aldırttım. ?? Yok...