Arama sonuçlarınız

1. İ

Yardım Ps4 Siyah Ekran Hatası

Sistemi en baştan kurdum sıfırladım guncelledim herşeyi denedim ama sonuç videodaki gibi yardımcı olursanız sevinirim
  2. İ

Yardım Sizce İzleniyor Olabilirmiyim

Merhabalar Öncelikle bu sorun birkaç gün önceden beridir başıma geliyor discord her açıldığında kendini yayıncı moduna alıyor yardımcı olursanız sevinirim
  3. İ

Yardım Matematiğe Nerden Ve Nasıl Çalışabilirim

Cuma Günü Quizim Varmış Daha Yeni Öğrendim Biraz Sıkıştım Çok Fazla Konu Var Nasıl Ve Nerden Çalışabilirim Not 10.sınıfım
  4. İ

Yardım Ekran Katı Driver'ım Sürekli Siliniyor

amdnin sitesinden driver'ı yüklüyorum biraz kulladnıktan sonra ekran kartı siliniyor yardımcı olursanız çok sevinirim
  5. İ

Yardım Link Belirttiğim Modpackden Telif Yermiyim

Başkalarının yaptığı modları birleştirip bir modpack oluşturdum bunu steam üzerinden yayınladım ulaşabildiğim mod yapımcılarına yazdım fakat ulaşamadıklarıma yazamıyorum acaba yaptıkları modların linkini belirtsem telif yermiyim
  6. İ

Yardım sizce bu dosya güvenlimidir?

https://github.com/bcssov/IronyModManager
  7. İ

Yardım Sizce Hacklenmiş Olabilirmiyim?

arkadaşım hacklendi ve eba hesabı kırıldı bende bilgisayarımı açtığımda saatin geride ve yanlış gösterimde olduğunu farkettim saat 18:42 bende 3:42 olarak gözüküyor görev yöeticisinde bir sorun görmedim şarjım ışık hızında bitiyor ama öncedende öyleydi sizce hacklenmiş olabilirmiyim
  8. İ

Yardım Bir Müziğe Nasıl Eskitem efekti koyabilirim

sanki 1910larda radyoda çalıyormuş gibi olmasını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  9. İ

Yardım Bilgisayarımda Klavye Fare Çalışmıyor

vbilgisayarı yeniden başlattığımda klavye fareyi görmemeye başladı klavye fareyi başka bilgisayara taktığımda çalıştı fakat benim bilgisayarımda güç verip ışığı yakmaktan başka bir işe yaramadı driverları silip yükledim düzelmedi lütfen yardım edin
  10. İ

Yardım Yeni Alınmış Telefona Format Atmak Telefona Zarar Verirmi

daha alalı 1 saat olmadı telefonu şifreyi unuttum acaba format atsam telefonda herhangibir sajın çabuk bitmesi performans düşklüğü ısınma problemi vs. olurmu
  11. İ

sizde süt bozulmuşmudur

1 hafta 2 hafta önce süt almıştım dolapta beklemişti kapağı kapalı tarihi geçmemişti kutusu çok fazla şişmişti ciddi bir bombe vardı sizce bozulmuşmudur
  12. İ

Yardım Skype İle Telefona Nasıl Arama Yapabilirim?

ör:kontör alırsam karşımdaki kişi skype indirmeden normal birşekilde telefonu açıp cevpalayabilrimi?
  13. İ

Yardım Bilgisayarımdaki Klasörü Nasıl Telefonumdan Görebilirim

resimlerimin olduğu bir klasör var tabi içinde videolar falanda var telefonumdan o resimleri görmek istiyorum acaba google drive ı denedim fakat google drive ı sürekli kullandığım ve hafızasını dolsurmak istemediğimden pas geçtim online olarak yapabildiğim ücretsiz bir uygulama site vb varmıdır
  14. İ

Yardım Sizce Hangi Piyade Daha İyidir

hoi4 oynarken genellikle 20 with 7 piyade 2 top şeklinde kullanıyorum ama 18 with 9 piyadeli şeklndemi yapsam yoksa 20 with 10 piyadelimi bi öneriniz varsa lütfe yazın ve 20 with i geçesin
  15. İ

Yardım Fizik Dersine Nasıl Çalışabilirim

formülleri ezberleyip bol bol soru çözsem 1636208837 a
  16. İ

Yardım Gece Naıl Çalışabilirim

Babam Korona oldu ablam home ofis çallıştığı için 1 hafta ders çalışamadım sonrada ders çalışma tempomu kaybettim şimdi tekrardan kazanmaya başladım yarına felsefe ve edebiyat dersim var felsefe çok uzun gece edebiyatın 2. ünitesine çalışmayı düşünüyorum 2 fincan türk kahvesi içsem sizce iyi bir...
  17. İ

Yardım Pazartesi Sınavlarım Başlıyor Ders Çalışasım Gelmiyor Lütfen Yardım edin

gerçekten çok zor bir durumdayım 5 dakika 5 dakika diye günlerim geçti lütfen yardım edin
  18. İ

Yardım screenconnect.clientservice.exe virüsmüdür

bi anda kaspersky uyarı verdi ve kaspersky üzerinden Dosyayı Sildirdim 1635275913 a 1635277189
  19. İ

Yardım Sizce Burada Adalet Varmı?

babam korona oldu ablam home ofis çalışmak için bilgisayarımı aldı telefonumun ekranı kırık birde üzerine sos olarak sınav tarihlerini açıklanması çok kötü oldu neyseki ablam cuma günü test yaptı negatif çıkınca hafta içi gidicek bu hafta sonu bilgisayar elimdeydi ama hiç ders çalışma...
  20. İ

Yardım Sizce Edebiyat Sınavına Nereden Çalışabilirim

10.sınıftayım ve haftaya edebiyat sınavım var hocalara geldikten çalıştım ama çok eksik geldi szice nerden çalışabilirim 1635082256 a.
  21. İ

Yardım Sizce laptopumu nasıl geri alabilirim

Babam maalesefki dün corona olduğu için hepimiz karantinaya alındık testim negatif olduğu için uzaktan eğitimde verilmeyeceği söylendi derslerden çok geri kaldım ablam home ofis çalıştığı için kişisel bilgisayarımı almak zorunda kaldı kendi telefonumdan en azından youtube üzerinden ders...
  22. İ

Yardım El Yıkamayı Nasıl Azaltabilirim

Çok Fazla El Yıkıyorum Hem Çok Fazla Sabun Harcıyorum Eskidende Çok Ellerimi Yıkardım Covid Çıktıkğından Beridir Paranoyak Oldum Lütfen Yardım Edin
  23. İ

Yardım Youtube Gizlice Canlı Yayın Yapma

sınıfımız karantinaya alınınca zoom üzerinden devam ediyoruz ben dersleri kaydetmek istiyorum idare herkesin görmeyeceği şekilde izin verdi obsden kaydedersem karışıyor birdaha youtube a yüklemem uzun sürüyor sadece benim görebileceğim bir şekilde canlı yayını açabilirmiyim 1633064295 çözdüm...
  24. İ

Yardım Sice Telefonum virüs kapmış olabilirmi?

klasik bir youtube mp3 dönüştürücüsünden iphoneuma video indirirken bir site açıldı sonra kendi kendine kapandı takvime birşey eklemek istedi izin vermedi sizce virüs kapmış olabilirmiyim
  25. İ

Yardım Geforce Now Basic pakete ayırdığımız günlük kapasite ne yazık ki doldu

sabahın 8inde denedim gece saat 12 de denedim aynı sorun ne yapabilirim
  26. İ

Yardım Avusturyada Nasıl Okuyabilirm

Üniversiteyi Avusturyada Okumak İstiyorum Üniversite Sınavına Girmem Lazım mı ? Avusturyada Yaşayan Akrabalarım Var Giriş Çıkış Yapmalımıyım?
  27. İ

Anket Sizce yüz yüze eğitim mi uzaktan eğitim mi?

Bence Uzaktan Daha İyiydi Belli Bir Düzenim Vardı Dikkatim Kolayca Dağılmıyordu Hiçbir Zaman Arkada Oyun Oynamadım Hiçbir Dersi Kaçırmadım Dikkatle Dinledim Sınavlara Doğrusunu Söylemek Gerekirse Sınav Olmaz Ertelenir Diye Çalışmamıştım Son Günlerde Az Ve Verimsiz Çalışıp Taktir Aldım
  28. İ

Yardım Sizce Okullar Kapanmalımı

Benim Okulumda 2 Tane Belirlenmiş Vaka Var 43 Kişi Aynı Sınıftayız Sosyal Mesafe Dudak Mesafesine İndiği Bir Ortamdayım Aşı Olmamış Arkadaşlarım PRC Testi Olmadı Söylenen Tedbirlerin Hiç Birisi Uygulanmıyor
  29. İ

Yardım Far Cry 3 Çok Kasıyor

Daha Yüksek ve Açık Dünyası Daha Geniş Oyunlarda Bilgisayarım Bu Kadar Zorlanmıyordu Ne Yapabilirm
  30. İ

Yardım İphone için ücretsiz vpn önerisi

okulun internetinde çalışması gerekiyor
  31. İ

Yardım Meb İnterneti Yasaklı Sitelere Girme

okullar açıldı telefona izin verildi internetim az okulum wifiına bağlandım selfikitayıda indirdim çoğu siteye giremiyorum en azından steam link i yada discord u nasıl çalıştırabilirm
  32. İ

Mutluluğa Açların Ülkesi Türkiye

Eskiden İnsanların Yüzlerine Baktığımda Gülen Yüzler Görürken Şimdi Asık Suratlar Görüyorum Sırf Dizilerde Kötü İnsanlar Hariç Evlenince Bir İnsan Mutlu Oluyor Diye Evlenme Oranları Artmış TUİK E Göre Türkiye'nin %48,2'si Mutlu Güvenilirmidir Bilmiyorum Ama T24 Göre 08 Nisan 2017 Tarihinde...
  33. İ

Yardım Lenovo Vantege WİFİ Güvenliği Sorunu

2 gündür wifi bağlantınız güvenli değil mesajı geliyor biraz önce wifi güvenliği kapatıldı mesajı geldi ben çok shitpost indiriyorum resimlerden virüs kapmış olabilirmiyim 1630595923 tam taramda virüs olup olmadığını öğrenebilirmiyim
  34. İ

Evde Dondurma Nasıl Yapabilrim

kremayı dondursam olurmu 1630492742 kbir tarif gördüm krema kakao ve krem şanti ve şekeri kartıştırıp buzluğu atıyorlardı sizce yapsam nasıl olur
  35. İ

Yardım Bigisayarım Çok Kasıyor

eskiden böyle değildi zaten çok büyük oyunlar oynamıyorum ufak oyunlar oynuyorum bazen windowsda bile kastığını hissedebiliyorum ssd sağlığım %99 formatta attım ekran kartı sürücümü dün silip yükledim ufak tane benchmark için yükledim minecraft yükledim az yorar çok fps verir aradaki fps...
  36. İ

Yardım Sizce Virüs Kapmış Olabilirmiyim

Bir Dosya Geldi Uzantısını logosu c diskinin aynısıydı uzantısını öğrenemedim dosyayı açmadım
  37. İ

Yardım Bilgisyarımda 2 tane mouse imleci var

bende şok oldum bi anda 2 tane mousw imleci görünce korktum hızlı tarama yaptım virüs gözükmedi sizce tam tarama yapmalımıyım
  38. İ

Yardım Sizce Bu Eklenti Güvenilirmidir

https://addons.opera.com/tr/extensions/details/google-translate/
  39. İ

Yardım Sizce Virüs Kapmış Olabilirmiyim

bir tanıdığım bana bir dosya gönderdi içinde 2 klasör vardı bir tanesinde far cry 3 ün crackli oyun dosyaları bir tanesinde ders kayıtları vardı anti virüsüm kaspersky
  40. İ

Yardım Öğretmenlerimin Beklentisi Biraz Fazla Yüsek Neyapabilirm

Beden Öğretmenim 50 Şınav 50 Mekik İstiyor Açıkcası Uzaktan Eğitim Döneminde Sadece Yemek Yedim Resime Olan Yeteneğim 0 Resim Öğretmeni Çok İyi Resimler İstiyor Gine Uzaktan Eğitim Döneminde Uzun Süreler Uğraşıp En İyisini Bazende Yardım Alarak Yaptığım Resimleri Attım Öğretmenim Pek İnanmayack...
  41. İ

Soru Youtube Liste Dışı Videoda 9 görüntülenme

liste dışı bir video attım ve sadece 1 arkadaşımda link vardı sizce omu birileriyle paylaşmış yada farklı cihazlardan giriş yapmış olabilirmi aksi halke hiçbir insanın görmesinin istemediğim video farklı insanlar tarafından izlenmiş olabilirmi 1629734501 12 kişiye çıktı
  42. İ

Dolapta 1 gün Kalmış Whopper Bozulurmu

dün bana söylemişler bi 4 saat dışarıda kalmış sonra buzdabına koymuşşlar bende sabah farkettim sizce bozulmuşmudur yanında patates ve soğan halkasıda vardı
  43. İ

Discord nsfw kapatma

yeğenim telefonumla oynarken discord a girmiş ve nsfw kanalını açmış neyseki hiç birşey yoktu herşeyi denedim silip tekrar yüledim çıkış yaptım tekrar girdim adminle konuştum oda bilmediğini söyledi ne yapabilirim yeğenim hergün bizde ve telefonumu çok seviyor ben uyurken gizlice odama girip...
  44. İ

Soru Liseler İçin Yüzyüze Eğitime Başlanacak mı?

internette araştırdım hep eski açıklamalar karşıma çiktı meb in twitterine baktığım zaman liseler için bir bilgi verilememiştişti liseler açılacakmı yoksa uzaktan eğitime devammı edlilecek
  45. İ

Sizce Ezilmemek İçin Ne yapayım

Biliyorsunuz Yazın Zehiri Almancılar Evimize Geldikleri Zaman Bizimkiler Şukadar Dil Biliyor Şu Sporları Yapıyorlar vs Ya Babam Atlar Bizimki Hiçbirşey Yapmıyor Der Kafa Hafif Sağa Döndürülür Yada Başarılarını Katladıkça Katlar Yada 1 Saatlik Bir Nasihat Verir Babam Birşey Demez ise Onalr...
  46. İ

Soru Siz Hangi Covid Aşısı Oldunuz Yada Olucaksınız?

ben şahsen biontech olucam
  47. İ

Yardım Kapı Kulbum Boşa Dönüyor

kilit kısmı hariç dışarı çıkıyor taktığım zamna boşa dönüyor yenisini almadan yapmanın bir yolu varmı
  48. İ

Yardım Herzaman Driver Yüklemekten Nasıl Kurtulabilirim

Ekran Kartım vega 8 mobile monitöre bağlı kullanıyorum bilgisayarı bir açıyorum ekranda görüntü yok windows p yaptığımda kişişel bilgisayarınız görüntüyü başka ekrana yansıtamıyor hatası alıyorum aradan 1 günm geçiyor sürücü gine değişmiş bu sefer radeon software giremiyorum yenşiden driver...
  49. İ

Yardım PUBG Mobile İsim Değiştirme

Telefonumun Gücünü Denemek İçin Pubg İndirmiştim Mizahı Aşırı Seven Arkadaşlarım Facebook Üzerinden Hesap Oluşturup İsmini Koymak İstemiceğiniz Şeyler Yapmışlar Tüm Akrabalar KAç Aydır Bunu GÖrmüşler Bunu Ben Yazmadım Şeklinde Bir Paylaşım Yapmak İstiyorum Sizce Ne Yazabilirm Birde İsmi Nasıl...
  50. İ

Yardım İcloud Şifremi Unuttum

öncede ipho 6 kullanıyordum o telefon tuz buz olunca uzun süreli android kullanımından sonra iphone 7 aldım icloud şifremi unuttum epostaya giremediğim için sıfırlayamıyorum icloud u doğum gününü salladığımı hatırlıyorum nasıl yapabilirm eğer yapamazsam eski icloud hesabımdaki para boşuna gidicek
  51. İ

Yangılarda Su Kullanmak Yangını Daha Kötü Yapmazmı?

sonuçta su yüksek sıcaklıktaki alevle karşılaşınca 2 tane hidrojen 1 tane oksijene ayrılıyor biri yakıcı diğeri yanıcı olduğu için daha kötü yapmazmı
  52. İ

Sizce köftenin yanında ne yapmalıyım

Izgara tavada köfte kızartıcam yanındada salata yapıcam içicek kola ama bana öyle çok sade geldi pilav yapsam daha dün yedik ve artık pilavdan bıktık sizce ne yapayım
  53. İ

Öneri Sizce Bu Telefonlardan Hangisi Daha İyi?

Poco x3 pro Xiaomi redmi note 10 pro Redmi 9 pro max Reno 5 lite Samsung A32 Oppo A74 Samsung m32 Samsung A70 SAmsung A52
  54. İ

Soru Shaders Neden Bukadar Kastırıyor

Daha İyi Grafikli Oyunları Oynayıp Daha Yüksek fps Aldığımı Biliyorum Neden Bukadar Ağır Çalışıyor
  55. İ

Sizce Covidmiyim

Tatile gittim orada 3 gün denize girdim şimdi eve dònerken burnunda bir acı durmadan burnun akıyor dün boğazım sğrıyordu sürekli hapşuruyorum
  56. İ

Küçükken Doğru Sandığınız Yanlışlar

Ben Küçükken Pandayı Allah Zannediyordum Hemde Panda Dondurmadakinin Aynısı Diye Düşünüyordun :D
  57. İ

Öneri Sizce Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Aldırmalıyım

bütçe önemli değil
  58. İ

Yardım Bilgisayarım Çok Kasıyor

Özellikleri amd ryzen 5 3500u vega 8 8gb ram 500gb ssd windows 11 laptop inanın böyle bir işgence görmedim windows u kullanırken bile bilgisayarım çok kasıyor şifreyi giriyorum masasütünü gördükten 10 sn sonra kasmaya başlıyor bilgisayarın açma tuşuna bastığımda sanki tüm tuşlara aynı anda...
  59. İ

Monitörüm 75 hz ama hissettiğim 40 hz

monitörümü overclockla 75 hz ye çıkarttım 100 fps aldığım oyunda sanki 40 fps alıyormuşum gibi geliyor hdmi kablosundan olabilirmi kablo eski tivibu hdmi kablosu
  60. İ

Dizi How I Met Your Motheri Kaç Kere Bitirdiniz

how ı met your motheri kaç kere bitirdiniz
  61. İ

Doktora Gitmelimiyim

2 Gündür boğazım Ağrıyor burnum akıyor sol burun deliğimden daha fazla akıyor öksürüğümde var Sümüğüm Su Renginde Sağ Burnumdan pcr testi yaptırmıştım onunda etkisi olurmu
  62. İ

invalid drive d

taşınabilir diske hoi4 ü indirmiştim şimdi disk bozuldu mecbur c ye kurdum launcherin kurulumu sırasında invalid drive d yazıyordu Not:Oyunum Orjinal Steam
  63. İ

Zoom ders açıkken biligsayar uyku moduna girebilirmi

geçenlerde bir gün zoom da ders açıkken uyuya kalmışım uyandığımda laptop umda bana eşlik etmiş halde buldum
  64. İ

ınvalid drive D

a
  65. İ

Sizce Yaşanabilicek En iyi ülke

Lütfen Tartışma Olmasın Herkez Seçtiklerine Saygı Duysun
  66. İ

Sürekli Bozulan Taşınabilir Hdd Kablosu (Açıklama Uzun)

2020 nin yazında Lenovo İdeapad S145 Ryzen 5 vega 8 veriyonunu aldım İçinde 512 Gb nvme Ssd vardı İlk Çok Takmadım İçinde Hdd Takma Bölgesi Vardı Ama İçini Açmam Gerekirdi Öylede Garantisi Bozulabilirdi Bende Taşınabilir hdd kablosu Aldım Bzuk Çıktı İade ettim Yeni Kablo geldi 2 ay sonra oda...
  67. İ

Sütlaç ve kazandibi yiyince karın ağrısı

normal bir şekilde sütü içince birşey olmuyor ama sütlaç kazandibi yiyince bir karın ağrısı oluyor
  68. İ

Hoi4 İsveç Multiplayer Sorunu

Oyuna Girdiğimde kontrolü elimden alıyor izleyci gibi birşey oluyorum
  69. İ

Oyun Önerisi

Sistem Özelliklerim Ryzen 5 5 3500u vega 8 8gb ram Hikayeli Olucak Sevdiğim oyunlar God Of War Hoi4 Left 4 dead Doom
  70. İ

Steam Yanıt Vermiyor

Steam a çift tıkladığımda update ekranında çok uzun süre bekletiyor steam açıldığınca lf4d2 indirmek istediğimde steam yanıt vermiyor pc kafayı yiyor windows gezgini opera çöküyor programın yanıt vermiyor penceresi karşıma çıktığında mousenin tıklaması işlevsiz hale geliyor yardımcı olursanız...
  71. İ

Steam Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc0000185)

Uygulama düzgün olarak başlatılmadı (0xc0000185). Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklayın.
  72. İ

Yuzu Emulatörü için oyun indirme sitesi

lütfen virüssüz ve kısaltmasız olsun
  73. İ

Odamın Duvarları Biraz Tuhaf

Ör Ders Çalışıyorum tüm kapılar kapalı olmasıına rağmen sanki hiç duvarlar yokmuş gibi ses geliyor bunu aksine inerneti çok engeliiyor ince duvarlar desem değil oldukça kalın
  74. İ

ryzen apu sisteme mac kurulurmu

internette bir yöntem gördüm ryzen ve amd ekran kartlı sisteme mac kuruyorlardı yardımcı olursanız sevinirim 1605471724
  75. İ

Güzel Bir Tv önerisi

istediğim özellikler 4k hdr smart tv en az 49 inç en az 200hz çerçevesi ince adını tam bilmiyorum ama philips tv lerde oluyor genellikle led ışık
  76. İ

papara hakkında

papara ya geçmek istiyorum fakat aklımda bazı sorular var her ay para çekiyormu ininal her ay 2 tl çekiyordu yada para yatırırken hiç para istiyormu ör kartımda 1 tl var 10 tl lik bir ürün almak istediğimde - olarakmı yazılıyor yoksa izin vermiyormu yardımcı olursanız sevinirim 1604861511 birde...
  77. İ

hhd mi nasıl tamir ederim

hd tune testim böyle hd tune hdd nin içindeydi healt testi yaptırıcaktım ama helt a bastığımda hiç birşey karşıma çıkmadı normalde değerlerin gözüktüğü yer beyazdı sıcaklık ölçülemiyordu error scan ı ssd me denedim sıkıntı yoktu yardımcı olursanız sevinirim
  78. İ

GeForce GTX G-Assist

Biliyorum eskide kaldı ama ginede merak ettim bazı alan kişiler sadeece bir usb olduğun söylüyor doğurmu 1604435825 hatta Project McFly venom v2 yide katabiliriz
  79. İ

laptopum Mac Os u destekliyormu

özeliikleri ryzen 5 3500u vega 8 8gb ram
  80. İ

Meb İnterneti Discordda çalışırmı

Bizim okul uzaktan eğitimi discorddan yapıcakmış discorda meb interneti ile girilebilirmi
  81. İ

Sdd Performansını Geri Getirme

Okula Gittim laptobum evdeydi Geri döndüğümde ailemden birileri ssd nin içine 10 gblik dosya indirmişSsd de bir performans düşmesi Olurmu Olursada Nasıl Düzelte bilirim
  82. İ

Laptop um kafayı yedi

laptop u açıyorum bir klasör açıyorum o klasörün içi beyaz oluyor neye bassam işlemiyor kapata basıyorum bazen birşey olmuyor bazen kapatma ekranında takılı kalıyor yardımcı olursanız sevinirim
  83. İ

4K Amd Virtual Resolution Görüntü Kalitemi Düşürüyor

Tabiki gerçek bir bir 4k beklemiyorum ama en azından 1080pden iyi olmasını bekliyordum yardımcı olursanız sevinirim
  84. İ

Düşük Sürümlerde Fps Çok Düşüyor

1.16.3 170-200 Fps Alırken 1.8.9 da 60 ı zor görüyorum yardımcı olursanız sevinirim
  85. İ

Elime Tab3 Lite Geçti Nasıl Değerlendireibilirim

Elime sıfır bir Tab3 Lite Geçti Verebiliceğim kimse yok Nasıl Değerlendirebilirim
  86. İ

Bilgisayarımı Hackinthosh a Geçirsem Daha Fazla Performans Alırmıyım

Sistem özelliklerim Ryzen5 3500u Vega 8 8gb ram 1920x1080 bir laptop ekranı yardımcı olursanız sevinirim
  87. İ

Mcafee Lifesafe Üzgünüz ancak bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Mcaffe Lifesafe Almaya Çalıyorudum Karşıma Bu Çıktı Tüm Bilgilerim Doğru
  88. İ

Sheel Ve MSASCuil virüsmü

AntiVirüs Programım Biitğinde bu belirdi
  89. İ

Minecraft Drop Sorunu

Merhabalar Minecraft da drop sorunu yaşıyorum ör 90 lardayken bir anda drop giriyor ve bi 10 sn donuyor laptop kullanıyorum ve oyunum modlu Ve Java Editon
  90. İ

Hoi4 La Resistance alımı hakkında

Sadece Hoi4 La Résistance alsam kendiliğinden hoi4 gelirmi yoksa hoi4 ü bidaha almamı lazım
  91. İ

Laptop ekran beyazlık sorunu

Yeni Bir Laptop Aldım Ama Ekran Tonu Beyaz gibi Siyahlar gri gibi gözüküyor HDR de Açık Yardımcı Olursanız Sevinirim
  92. İ

Canon E414 Kablosuz Olmuyor

Güç Kablosunu prize Usb Kablosunu Modeme bağlıyorum sonra 192.168.1.1 e girip usb kımında yazıcıları seçiyorum marka model vs yazıyorum sonra yazıcı ekle blümünden TCP/IP adresi kullanarak yazıcı ekle diyorum 192.168.1.1 in verdiği yazıcı ip sini giriyorum sıkıntı yok gibi gözüküyor ama yazdır...
  93. İ

Modlu Minecraft Crash Hatası

Merhaba arkadaşlarımla modlu survival oynayacaktık ama oyunu her açtığımızde crash verdi meta ınf yi sildim birşey olmadı yardımcı olursanız sevinirim
  94. İ

Kendi internetim var ama eba interneti alırsam ne olur

Benim internetini falan kısıtlarmı
  95. İ

Aoc 22b1h duvara asma

Merhabalar ben aoc monitör aldım ama vesa desteği yok bir aparatla vesa desteği sağlana biliyormuş yardımcı olursanız sevinirim
  96. İ

Ps4 e Windows yüklü bir hdd taksam ne olur

s
  97. İ

Oyunlarda Fps düşüşü

Normalde 100 üzeri fps aldığım oyundan şimdi 20 yi zor görüyorum cs de oyunlarda 130 fps lerden 90 lara düştü pubg litenin fps sine bakmadım ama eskiden kasmıyordu ama şimdi baya bir kasıyor yardımcı olursanız sevirim
  98. İ

Laptopum harici hdd yi görmüyor

yeni bir laptop aldım eski laptopumun hdd sini harici olarak kullanıyorum sabaha kadar bir sorun yoktu hatta steamdan oyun yüklüyordum ama steam hata verdi hdd yi çıkarttım taktim olmadı ışığı yanıyor disk dönme sesi geliyor ama hiç birşey olmuyor usb çoklayıcısına taktım gine anı oldu biostan...
  99. İ

Usb ye Hiç Bir Program Yükleyemiyorum

Bende 32 gb usb bellek var steam yüklemek istiyorum setup unda bir sıkıntı yok ama açtığımda steam güncelleniyor paketler çıkartılıyor yazıyor steam dosyalarına girdiğimde dosyaların eksik olduğunu gördüm başka bir pc de android emulator kurayım dedim ama olmadı farklı emulatorler denedim ama...
  100. İ

iOS için ip webcam alternatifi

yarın yazlığa gidicez ben normalde ipwebcam üzerinden bebeği izliyordum ama androiid telefonum yanımda yok ios için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  101. İ

SSD ye birşeyler kurup silmek hıznı düşürürmü

örnek resim program gibi
  102. İ

Birleşik Krallıkta eğer krallık devrilirse marşı ne olur

Birleşik Krallıkta eğer krallık devrilirse marşı ne olur
  103. İ

Türk Telekom Evde Bile İnternet Çekmiyor

Şimdiye kadar bir sorun yoktu ama son zamanlarda salonla bitişik odada bile az çekmeye başladı salonda gine normal ama uzak odalarda Hiç Çekmiyor
  104. İ

kontrol cihazını kullanmak için PS düğmesine basın

şu anda dualshock 4 yanımda yok zaten tv kumandasıyla kullanıyordum başka tv ye geçtim kullanmakta sıkıntı yoktu birden böyle olunca tüm tuşlara basmama rağmen hiç birşey olmadı yardımcı olursanız sevinirim
  105. İ

hoi4 usb belge sorunu

malesefki korsan hoi4 ün dosyalarını usb ye attım oyunu biraz oynadıktan sonra belgelerde pardox interactive adlı bir klasor oluşturuyor usb ye attığım zaman aynı yerde tekrar oluşturuyor bunu nasıl usb ye atabilirim
  106. İ

Google duo görünen adı nası değiştirebilirim

google duo adımı nasıl değiştirebilirm yardımcı olursanız sevinirim
  107. İ

MCAfee Security Scan Plus / McAfee Safe Connect / MCAfee LifeSafe Farkı

MCAfee Security Scan Plus / McAfee Safe Connect / MCAfee LifeSafe Farkı Nedir
  108. İ

Oyunlarda 60 fps yi 40 fps gibi hissetme

Arkadaşımın bilgisayarında oyun oynuyordum fakat oyun 75 fps üzeri olmasın rağmen sanki 40 gibi hissetiriyordu oyun ayarlarınıda kontrol ettim 60 hz idi sizce neden böyle oluyor
  109. İ

Laptop u şarjda kullanmak sakıncalımı

Dün yeni bir laptop aldım sajdayken oyun oynuyorum filim fln izliyorum sizce bir sakıncası varmı
  110. İ

HP 15-DB1075NT mi HP 15-db1001nt daha iyi

yeni bir laptop almak istiyorum teker teker modelleri eledim sizce hangisi daha iyi bu fiyatlarda daha iyi öneriniz varsa önerebilirmisiniz farka fark etmez